Zawodnicy


lp tytuł nazwisko i imię ELO klub
2501.II+Mensfel, Roman1938
2502.FMBakalarz, Leszek1937KSz "HETMAN" Kielce
2503.I++Florkiewicz, Magdalena1937KTS Kalisz
2504.I++Szybka, Andrzej1937LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
2505.I+Madera, Mateusz1937KSz "Miedź" Legnica
2506.IStaszczyk, Waldemar1937KSz "Zefir" Boguszowice
2507.IJanuszewski, Piotr1937UKS "Ósemka" Chojnice
2508.ISikora, Rafał1937UKS "GIM Dwójka" Tomaszów Lubelski
2509.IKrystian, Tadeusz1937KSz Polonia Wrocław
2510.ISmalara, Kazimierz1937KLUB MARYNARKI WOJENNEJ
2511.ICiba, Przemysław1937MPZSzach Kraków
2512.IBoese, Artur1937
2513.IIPawlak, Dariusz1937
2514.kRaczykowska, Paulina1936KSz Stilon Gorzów Wlkp.
2515.kBitman, Marek1936MKSz Rybnik
2516.I+Frackowiak, Slawomir1936
2517.IMichnikiewicz, Slawomir1936COR CORDIUM Starogard Gdański
2518.ISowa, Agnieszka1936MZKS "Unia" Nowa Sarzyna
2519.IGrzegorowski, Artur1936OTSz Ostrów Wielkopolski
2520.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kożuchów
2521.IMarchewka, Jakub1936OKSz "Społem" Opole
2522.I++Sapeta, Robert1935SSz GMINY PAWŁOWICE
2523.I++Szczerba, Marek1935TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice
2524.I+Hołownia, Michał1935MUKS MDK Śródmieście Wrocław
2525.I+Grochowski, Kosma1935LKSz Lublin
2526.I+Bień, Janusz1935LKSz Lublin
2527.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
2528.IPaczkowski, Daniel1935MUKS "Stoczek 45" Białystok
2529.IGoździejewski, Karol1935MCKiE Malbork
2530.INiedbał, Piotr1935
2531.II+Nersesjan, Grzegorz1935UKS "Gedanensis" Gdańsk
2532.IIMędlewski, Piotr1935
2533.kSzcześniak, Andrzej1934UKS "Rotmistrz" Grudziądz
2534.kStanczyk, Lech1934
2535.I++Szewczyk, Grzegorz1934MKS "Sandecja" Nowy Sącz
2536.I++Szybowicz, Piotr1934UKS "SZACHOWA DWÓJKA" Szubin
2537.I+Tarkowski, Michał1934MKS "EMDEK" Bydgoszcz
2538.I+Kulesza, Andrzej1934TS Wisła Kraków
2539.IGościniak, Tomasz1934GKSz "Solny" Grzybowo
2540.IGospodarczyk, Roman1934
2541.ISulkowski, Krzysztof1934
2542.k+Dudel, Anna1933MUKS "Stoczek 45" Białystok
2543.kKasperkiewicz, Pawel1933ZMCh Polska YMCA Warszawa
2544.kSmolak, Ewa1933WKS "Górnovia" Górno
2545.I++Barburzyńska, Magdalena1933Wrocławski Klub Szachowy HETMAN
2546.I+Kozerski, Zbigniew1933UKS TSz Zieloni Zielonka
2547.IKulling, Aleksander1933UKS "Centrum" Tczew
2548.IDubiel, Łukasz1933MCKiS Jaworzno
2549.ILesiński, Zdzisław1933MKS "Mrągowia" Mrągowo
2550.II+Pierzga, Józef1933LKS "Płomień" Limanowa
2551.WFMCarabulea, Maria1932KSz "LECH-WSUS Poznań"
2552.k+Młynarska, Sylwia1932RPW Okucia Budowlane Łódź
2553.kKałużny, Włodzimierz1932AZS Poznań
2554.I+Derecki, Krzysztof1932MMKS "Wieniawa" Leszno
2555.IKamieniecki, Tomasz1932KSz "HETMAN" Koszalin
2556.IFerens, Leszek1932ŻKSz Żary
2557.II+Szczęśniak, Piotr1932UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
2558.IIGwóźdź, Benedykt1932
2559.CMTyda, Krzysztof1931UKS "Korona" Gdańsk
2560.kJacek, Roksana1931KSz Gryf Szczecin
2561.kKieś, Mariusz1931UKS "Ognisko" Rydułtowy
2562.I+Sokólski, Aleksander1931Fundacja im. Adolfa Anderssena
2563.I+Babiarz, Mariusz1931RzKSz Rzeszów
2564.IPasieka, Marcin1931ChTS Chorzów
2565.INadera, Jarosław1931
2566.II+Kaminski, Pawel1931MUKS "Stoczek 45" Białystok
2567.IIJurek, Bartłomiej1931
2568.kFalkowski, Dawid1930MCKiS Jaworzno
2569.kWesołowska, Edyta1930BKS "Chemik" Bydgoszcz
2570.I+Lasota, Adam1930CKR SSz Grójec
2571.I+Bajkowski, Marcin1930KS LAURA Chylice
2572.IKwasniewski, Jerzy1930
2573.IKuźnicki, Cyprian1930
2574.IRafalski, Krzysztof1930KS "Entropia" NZSPW Warszawa
2575.IRyszkiewicz, Adam1930UMKSz "Jaćwież" Suwałki
2576.INojszewski, Adam1930
2577.ITurski, Bartłomiej1930UKS "Czarny Koń" Olkusz
2578.II+Harat, Artur1930
2579.kStoma, Katarzyna1929SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza
2580.I+Marczukiewicz, Jerzy1929SSz "Modus" Warszawa
2581.I+Półtorak, Sebastian1929UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
2582.IWoźniak, Dawid1929UKS SP1 "Jedynka" Tychy
2583.IStupak, Piotr1929KS AZS Wratislavia
2584.IDobrzański, Rafał1929Biały Król Wisznia Mała
2585.ISudolski, Sylwester1929KSz "Odrodzenie" Kożuchów
2586.IZawodnik, Konrad1929
2587.II+Bucior, Tomasz1929LKSz Lublin
2588.IIKućmierz, Łukasz1929
2589.kGłuszko, Monika1928UKS TSz Zieloni Zielonka
2590.I++Pyka, Roman1928"Kudowianka" Kudowa Zdrój
2591.I+Kmiecik, Wojciech1928UKS "Debiut" Przedwojów
2592.ILada, Michal1928KSz. "Hańcza" Suwałki
2593.IBator, Przemyslaw1928MTS Kwidzyn
2594.IBabijczuk, Paweł1928WKS Kopernik
2595.IPawletko, Szymon1928UKS "MDK GDYNIA"
2596.kWięcek, Paweł1927Pszczyńskie Szachy
2597.I+Kałużny, Łukasz1927AZS Poznań
2598.II+Kocia, Kamil1927KLIM UKSz Gambit Starachowice
2599.IIMantorski, Robert1927
2600.ISuliborski, Artur1926MTSz Mińsk Mazowiecki

Polska


Polski Związek Szachowy
Zawodnicy
Ostatnie turnieje