Turnieje


Data Turniej
Lipiec 2017
13.07 - 16.07XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy im.Józefa Dominika, Turniej A, Dobczyce
[Liczba partii: 21]
09.07 - 15.07XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa, Ołtarzew
[Liczba partii: 111]
03.07 - 07.07Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych, Piotrków Trybunalski
[Liczba partii: 90]
24.06 - 03.07I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open A, Darłówek
[Liczba partii: 91]
24.06 - 03.07I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open B, Darłówek
[Liczba partii: 56]
Czerwiec 2017
06.04 - 23.06183 YMCA Wiosna 2017-A, Warszawa
[Liczba partii: 71]
06.04 - 22.06184 YMCA Wiosna 2017-B, Warszawa
[Liczba partii: 64]
06.04 - 21.06185 YMCA Wiosna 2017-C, Warszawa
[Liczba partii: 76]
12.06 - 20.06Festiwal Emanuela Laskera - grupa A, Gorzów Wielkopolski
[Liczba partii: 48]
06.04 - 20.06186 YMCA Wiosna 2017-D, Warszawa
[Liczba partii: 74]
16.06 - 18.06Otwarty Turniej Szachowy w ramach Mistrzostw Polski Domów Kultury, Bydgoszcz
[Liczba partii: 41]
15.06 - 18.06Mistrzostwa Płocka w Szachach Klasycznych 2017, Płock
[Liczba partii: 151]
16.06 - 18.06XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej - Chłopcy, Wasilków
[Liczba partii: 180]
16.06 - 18.06XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej - Dziewczęta, Wasilków
[Liczba partii: 109]
03.06 - 04.06Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C7, C8, Kielce
[Liczba partii: 55]
03.06 - 04.06Mistrzostwa Suwalk Młodzików 8-10 lat w Szachach, Suwałki
[Liczba partii: 70]
Maj 2017
15.03 - 28.05III Chylicka Kołówka u Świętego Mikołaja grupa A, Warszawa
[Liczba partii: 25]
15.03 - 28.05III Chylicka Kołówka u Świętego Mikołaja grupa B, Warszawa
[Liczba partii: 23]
15.03 - 28.05III Chylicka Kołówka u Świętego Mikołaja grupa C, Warszawa
[Liczba partii: 33]
13.05 - 14.05Turniej Klasyfikacyjny "Suwałki-05/2017" - A, Suwałki
[Liczba partii: 42]
13.05 - 14.05Turniej Klasyfikacyjny "Suwałki-05/2017" - B, Suwałki
[Liczba partii: 35]
01.05 - 12.05V Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych. Turniej klasyfikacyjny na III kat., Poronin
[Liczba partii: 67]
28.04 - 08.05Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących, Chłopy
[Liczba partii: 182]
30.04 - 03.05V Szachowe Mistrzostwa Najmlodszych w Poroninie Turniej do lat 16, Poronin
[Liczba partii: 6]
29.04 - 03.05Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 - Chłopcy, Szczyrk
[Liczba partii: 512]
29.04 - 03.05Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 - Dziewczęta, Szczyrk
[Liczba partii: 204]
01.05 - 02.05V Szachowe Mistrzostwa Najmlodszych. Turniej klasyfikacyjny na III kat., Poronin
[Liczba partii: 67]
Kwiecień 2017
07.04 - 09.04POLANIKA 2017 - grupa A (kategorie II i wyżej), Chrusty
[Liczba partii: 29]
07.04 - 09.04POLANIKA 2017 - grupa B (kategorie III i IV), Chrusty
[Liczba partii: 41]
07.04 - 09.04Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Leżajskiego, Biedaczów
[Liczba partii: 64]
01.04 - 08.04Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do lat 12, Drzonków
[Liczba partii: 206]
01.04 - 08.04Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 12, Drzonków
[Liczba partii: 207]
01.04 - 08.04Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do lat 14, Drzonków
[Liczba partii: 207]
01.04 - 08.04Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 14, Drzonków
[Liczba partii: 206]
Marzec 2017
20.03 - 30.03Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski, Warszawa
[Liczba partii: 45]
20.03 - 30.03Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet, Warszawa
[Liczba partii: 45]
25.03 - 26.03Mini-ELO Suwałki 2017, Suwałki
[Liczba partii: 42]
13.01 - 24.03179 YMCA Zima 2017-A, Warszawa
[Liczba partii: 54]
12.01 - 23.03180 YMCA Zima 2017-B, Warszawa
[Liczba partii: 63]
11.01 - 22.03181 YMCA Zima 2017-C, Warszawa
[Liczba partii: 55]
10.01 - 21.03182 YMCA Zima 2017-D, Warszawa
[Liczba partii: 71]
11.03 - 19.03Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Chłopcy, Ustroń
[Liczba partii: 179]
11.03 - 19.03Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Dziewczęta, Ustroń
[Liczba partii: 162]
11.03 - 19.03Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy, Ustroń
[Liczba partii: 143]
11.03 - 19.03Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta, Ustroń
[Liczba partii: 153]
25.02 - 05.03Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta, Karpacz
[Liczba partii: 306]
25.02 - 05.03Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Chłopcy, Karpacz
[Liczba partii: 306]
Luty 2017
10.02 - 19.02X Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - OPEN A, Góra Św. Anny
[Liczba partii: 113]
10.02 - 19.02X Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - OPEN B, Góra Św. Anny
[Liczba partii: 246]
10.02 - 12.02II TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej, Sędziszów Małopolski
[Liczba partii: 101]
30.01 - 03.02XXXIV Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów (A - do lat 18), Bydgoszcz
[Liczba partii: 94]
Styczeń 2017
27.12 - 04.01XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2016 Grupa A, Kraków
[Liczba partii: 250]
27.12 - 04.01XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2016 Grupa B, Kraków
[Liczba partii: 154]
Grudzień 2016
27.12 - 31.12XXXV Memoriał Imienia Ludwika Zamenhofa 2016 - grupa A, Białystok
[Liczba partii: 141]
17.12 - 18.12Mini-ELO Suwałki 2016, Suwałki
[Liczba partii: 48]
24.09 - 16.12174 YMCA Jesień 2016-A, Warszawa
[Liczba partii: 85]
22.09 - 15.12175 YMCA Jesień 2016-B, Warszawa
[Liczba partii: 65]
22.09 - 14.12176 YMCA Jesień 2016-C, Warszawa
[Liczba partii: 71]
21.09 - 13.12177 YMCA Jesień 2016-D, Warszawa
[Liczba partii: 75]
20.09 - 12.12178 YMCA Jesień 2016-E, Warszawa
[Liczba partii: 86]
Listopad 2016
24.11 - 30.11XXXII Puchar Wojewody Dolnośląskiego, Legnica
[Liczba partii: 45]
11.11 - 13.11Mistrzostwa Klubu Szachowego "Hancza" Suwalki, Suwałki
[Liczba partii: 42]
11.11 - 12.11Mistrzostwa Klubu Szachowego "Hancza" Suwałki - grupa B, Suwałki
[Liczba partii: 29]
05.11 - 12.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów 2016 - C9, Szczyrk
[Liczba partii: 126]
05.11 - 12.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów 2016 - C11, Szczyrk
[Liczba partii: 135]
05.11 - 12.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów 2016 - C13, Szczyrk
[Liczba partii: 98]
05.11 - 12.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów 2016 - C15, Szczyrk
[Liczba partii: 161]
05.11 - 12.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów 2016 - C17, Szczyrk
[Liczba partii: 143]
05.11 - 12.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D9, Szczyrk
[Liczba partii: 72]
05.11 - 12.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D11, Szczyrk
[Liczba partii: 81]
05.11 - 12.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D13, Szczyrk
[Liczba partii: 34]
05.11 - 12.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D15, Szczyrk
[Liczba partii: 95]
05.11 - 12.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D17, Szczyrk
[Liczba partii: 72]
Październik 2016
29.10 - 30.10Mini-ELO Suwałki 2016, Suwałki
[Liczba partii: 104]
16.10 - 22.10Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do MP - C9, Łuków
[Liczba partii: 136]
16.10 - 22.10Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do MP - D9, Łuków
[Liczba partii: 36]
16.10 - 22.10Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do MP - C11, Łuków
[Liczba partii: 63]
16.10 - 22.10Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do MP - C13, Łuków
[Liczba partii: 54]
16.10 - 22.10Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do MP - D11, Łuków
[Liczba partii: 21]
16.10 - 22.10Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do MP - D13, Łuków
[Liczba partii: 28]
14.10 - 16.10I TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, Kolbuszowa
[Liczba partii: 46]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C09, Węgierska Górka
[Liczba partii: 117]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11, Węgierska Górka
[Liczba partii: 135]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13, Węgierska Górka
[Liczba partii: 125]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL D09, Węgierska Górka
[Liczba partii: 63]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL D11, Węgierska Górka
[Liczba partii: 81]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL D13, Węgierska Górka
[Liczba partii: 54]
30.09 - 06.10Turniej z okazji 20-lecia Klubu Solny Grzybowo - o Puchar Wojta G. Kołobrzeg, Dzwiżyno
[Liczba partii: 75]
Wrzesień 2016
17.09 - 24.09Eliminacje Strefowe Juniorów i Młodzików C-13 KP-PO, Fojutowo
[Liczba partii: 72]
17.09 - 24.09Eliminacje Strefowe Juniorów i Młodzików D-13 KP-PO, Fojutowo
[Liczba partii: 12]
17.09 - 23.09Memoriał Romana Bąka OPEN FIDE, Chorzów
[Liczba partii: 163]
18.09 - 23.09Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C11, Brok
[Liczba partii: 49]
18.09 - 23.09Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C13, Brok
[Liczba partii: 72]
18.09 - 23.09Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C9, Brok
[Liczba partii: 108]
18.09 - 23.09Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D11, Brok
[Liczba partii: 36]
18.09 - 23.09Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D13, Brok
[Liczba partii: 28]
18.09 - 23.09Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D9, Brok
[Liczba partii: 44]
03.09 - 11.09Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 911]
03.09 - 11.09Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga, Poronin
[Liczba partii: 270]
09.09 - 11.09X Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LU+PL - chłopcy, Łuków
[Liczba partii: 138]

Polska


Polski Związek Szachowy
Miasta
Ostatnie turnieje