Turnieje


Data Turniej
Marzec 2018
05.01 - 27.03195 YMCA Zima 2017-B, Warszawa
[Liczba partii: 79]
04.01 - 27.03197 YMCA Zima 2017-D, Warszawa
[Liczba partii: 67]
27.01 - 25.03III Wielkopolska Liga Juniorów 2017/2018, Gniezno
[Liczba partii: 54]
11.03 - 18.03Finał Mistrzostw Polski Juniorów 2018 - Grupa D18, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 135]
11.03 - 18.03Finał Mistrzostw Polski Juniorów 2018 - Grupa D16, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 160]
11.03 - 18.03Finał Mistrzostw Polski Juniorów 2018 - Grupa C18, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 153]
11.03 - 18.03Finał Mistrzostw Polski Juniorów 2018 - Grupa C16, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 162]
12.01 - 16.03194 YMCA Zima 2017-A, Warszawa
[Liczba partii: 39]
01.03 - 11.03Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących, Wągrowiec
[Liczba partii: 257]
10.03 - 11.03Zielonkowskie Matowanie, Zielonka
[Liczba partii: 5]
24.02 - 04.03Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - chłopcy, Chrusty
[Liczba partii: 305]
24.02 - 04.03Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - dziewczęta, Chrusty
[Liczba partii: 302]
Luty 2018
16.02 - 18.02III TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa A, Sędziszów Małopolski
[Liczba partii: 94]
17.02 - 18.02II TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B, Sędziszów Małopolski
[Liczba partii: 35]
12.02 - 16.02XXXV Turniej Szachowy Juniorów FERIE Z SZACHAMI 2018 Grupa A Juniorzy do lat, Bydgoszcz
[Liczba partii: 52]
10.02 - 16.02Międzynarodowe Mistrzostwa Chrzanowa w szachach klasycznych, Chrzanów
[Liczba partii: 41]
Styczeń 2018
15.01 - 24.01XI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - Open B, Góra Św. Anny
[Liczba partii: 232]
15.01 - 24.01XI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - Open A, Góra Św. Anny
[Liczba partii: 100]
15.01 - 19.01Klasyczny Turniej Feryjny na I kategorię - Grupa A (1600+), Jelenia Góra
[Liczba partii: 19]
27.12 - 04.01XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2017 Grupa A, Kraków
[Liczba partii: 476]
27.12 - 04.01XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2017 Grupa B, Kraków
[Liczba partii: 372]
Grudzień 2017
27.12 - 31.1236. Międzynarodowy Memoriał Ludwika Zamenhofa 2017 - grupa B, Białystok
[Liczba partii: 226]
27.12 - 31.1236. Międzynarodowy Memoriał Ludwika Zamenhofa 2017 - grupa A, Białystok
[Liczba partii: 243]
27.12 - 31.12VI Turniej Noworoczny, Rzeszów
[Liczba partii: 44]
27.12 - 30.12II Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN A, Gniezno
[Liczba partii: 36]
18.12 - 18.12Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli - Ponadgimnazjalne Chłopcy, Katowice
[Liczba partii: 28]
18.12 - 18.12Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli - Ponadgimnazjalne Dziewczęta, Katowice
[Liczba partii: 28]
16.12 - 17.12MINI-ELO Suwałki, Suwałki
[Liczba partii: 63]
22.09 - 15.12190 YMCA Jesień 2017-A, Warszawa
[Liczba partii: 70]
19.09 - 14.12191 YMCA Jesień 2017-B, Warszawa
[Liczba partii: 80]
07.12 - 13.12XXXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnośląskiego, Legnica
[Liczba partii: 45]
20.09 - 13.12192 YMCA Jesień 2017-C, Warszawa
[Liczba partii: 89]
19.09 - 12.12193 YMCA Jesień 2017-D, Warszawa
[Liczba partii: 90]
09.12 - 10.12VI Międzynarodowy Mikolajkowy Turniej Szachowy, Suwałki
[Liczba partii: 90]
09.12 - 09.12Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich, Legnica
[Liczba partii: 45]
09.12 - 09.12III Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich, Warszawa
[Liczba partii: 108]
09.12 - 09.12III Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach błyskawicznych, Warszawa
[Liczba partii: 132]
Listopad 2017
24.11 - 26.11I Międzynarodowy Turniej Szachowy - Andrzejkowe Szachy - grupa B - 1400+, Bocheniec
[Liczba partii: 24]
24.11 - 26.11I Międzynarodowy Turniej Szachowy - Andrzejkowe Szachy - grupa C ranking do 1400, Bocheniec
[Liczba partii: 11]
11.11 - 17.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów 2017 - C09, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 134]
11.11 - 17.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów 2017 - C11, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 118]
11.11 - 17.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów 2017 - C13, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 104]
11.11 - 17.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów 2017 - C15, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 173]
11.11 - 17.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów 2017 - C17, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 97]
11.11 - 17.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek 2017 - D09, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 59]
11.11 - 17.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek 2017 - D11, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 80]
11.11 - 17.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek 2017 - D13, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 45]
11.11 - 17.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek 2017 - D15, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 98]
11.11 - 17.11Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek 2017 - D17, Jastrzębia Góra
[Liczba partii: 61]
07.11 - 12.11X Jubileuszowe Mistrzostwa Rzeszowa, Rzeszów
[Liczba partii: 45]
03.11 - 05.11II TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - Grupa A, Kolbuszowa
[Liczba partii: 57]
Październik 2017
22.10 - 29.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D9, Pokrzywna
[Liczba partii: 36]
22.10 - 29.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D11, Pokrzywna
[Liczba partii: 80]
22.10 - 29.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D13, Pokrzywna
[Liczba partii: 56]
22.10 - 29.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C9, Pokrzywna
[Liczba partii: 88]
22.10 - 29.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11, Pokrzywna
[Liczba partii: 112]
22.10 - 29.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13, Pokrzywna
[Liczba partii: 88]
13.10 - 23.10Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących, Wągrowiec
[Liczba partii: 128]
21.10 - 22.10MINI-ELO Suwałki 2017, Suwałki
[Liczba partii: 60]
15.10 - 21.10Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach 2017, Cieszyn
[Liczba partii: 236]
Wrzesień 2017
22.09 - 24.09Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (ZP+WP) - Dziewczynki (2007-2009), Łazy k. Koszalina
[Liczba partii: 53]
22.09 - 24.09Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (ZP+WP) - Chłopcy (2007-2009), Łazy k. Koszalina
[Liczba partii: 53]
19.09 - 24.09Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałow OOM 2018 - D11, Wasilków
[Liczba partii: 45]
19.09 - 24.09Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałow OOM 2018 - D13, Wasilków
[Liczba partii: 20]
19.09 - 24.09Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałow MPM 2018 - C09, Wasilków
[Liczba partii: 36]
19.09 - 24.09Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałow MPM 2018 - C11, Wasilków
[Liczba partii: 62]
19.09 - 24.09Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałow MPM 2018 - D09, Wasilków
[Liczba partii: 25]
18.09 - 23.09Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D9, Bęsia
[Liczba partii: 45]
18.09 - 23.09Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D11, Bęsia
[Liczba partii: 36]
18.09 - 23.09Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D13, Bęsia
[Liczba partii: 28]
18.09 - 23.09Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C9, Bęsia
[Liczba partii: 117]
18.09 - 23.09Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C11, Bęsia
[Liczba partii: 84]
18.09 - 23.09Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C13, Bęsia
[Liczba partii: 80]
17.09 - 22.09Eliminacje Do MPJ (LD+SK) - C9, Suchedniów
[Liczba partii: 29]
17.09 - 22.09Eliminacje Do MPJ (LD+SK) - C11, Suchedniów
[Liczba partii: 40]
17.09 - 22.09Eliminacje Do MPJ (LD+SK) - C13, Suchedniów
[Liczba partii: 45]
17.09 - 22.09Eliminacje Do MPJ (LD+SK) - D9, Suchedniów
[Liczba partii: 22]
17.09 - 22.09Eliminacje Do MPJ (LD+SK) - D11, Suchedniów
[Liczba partii: 27]
17.09 - 22.09Eliminacje Do MPJ (LD+SK) - D13, Suchedniów
[Liczba partii: 36]
14.09 - 17.09Mistrzostwa Międzywojewódzkie Mlodzikow. LD+SK (Chłopcy), Suchedniów
[Liczba partii: 99]
14.09 - 17.09Mistrzostwa Międzywojewódzkie Mlodzikow. LD+SK (Dziewczynki), Suchedniów
[Liczba partii: 34]
08.09 - 10.09Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików WM-MA chłopcy, Bęsia
[Liczba partii: 60]
08.09 - 10.09II Turniej Ozanna 2017, Ozanna k. Leżajska
[Liczba partii: 32]
02.09 - 03.09Mistrzostwa Suwalk Juniorów Młodszych, Suwałki
[Liczba partii: 98]
Sierpień 2017
11.08 - 18.08I Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open D, Suwałki
[Liczba partii: 216]
11.08 - 18.08I Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open A, Suwałki
[Liczba partii: 383]
11.08 - 18.08I Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open B, Suwałki
[Liczba partii: 359]
11.08 - 18.08I Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open C, Suwałki
[Liczba partii: 90]
10.08 - 15.08Wrocław OPEN 2017, Wrocław
[Liczba partii: 198]
04.07 - 11.08187 YMCA Lato 2017-A, Warszawa
[Liczba partii: 38]
04.07 - 11.08188 YMCA Lato 2017-B, Warszawa
[Liczba partii: 39]
12.07 - 11.08189 YMCA Lato 2017-C, Warszawa
[Liczba partii: 29]
Lipiec 2017
23.07 - 30.07Turniej Klasyfikacyjny na II i III kategorie, Sielpia
[Liczba partii: 83]
23.07 - 30.07Indywidualne Mistrz. Polski Amatorów w szachach 2017, FIDE do 1800, Sielpia
[Liczba partii: 96]
21.07 - 30.07Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 - II Liga, Szczyrk
[Liczba partii: 1023]
21.07 - 30.07Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga, Szczyrk
[Liczba partii: 270]
21.07 - 30.07Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga, Szczyrk
[Liczba partii: 265]
24.07 - 30.07MFSz KLUKOM CHESS 2017 OPEN A, Choszczno
[Liczba partii: 95]
03.07 - 20.07II Turniej Szachowy o Puchar Mlodziezowej Podkarpackiej Akademii Szachowej, Krosno
[Liczba partii: 54]
13.07 - 16.07XVIII FSz Na Lesnej Polanie: IX Memoriał Romana Szymoniaka, Bierzwnik
[Liczba partii: 119]

Polska


Polski Związek Szachowy
Miasta
Ostatnie turnieje