Komunikaty / Szukaj


Data Turniej
Wrzesień 2019
classic28.09 - 29.08GAME OVER XII - Grupa B, RYBNIK
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic28.09 - 29.09II FIDE Open - grupa B (III kategoria), Biłgoraj
[Tempo gry: P'60+5]
classic28.09 - 29.09II FIDE Open - grupa C (IV kategoria), Biłgoraj
[Tempo gry: P'60+5]
classic28.09 - 29.09Przemkowski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Grupa A (do FIDE), Przemków
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic28.09 - 29.09Przemkowski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Grupa B (do FIDE), Przemków
[Tempo gry: P'60]
classic28.09 - 29.09Game Over XII - Grupa A, RYBNIK
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
Październik 2019
classic05.10 - 06.10II FIDE Open - grupa B2 (III kategoria), Biłgoraj
[Tempo gry: P'60+5]
classic05.10 - 06.10II FIDE Open - grupa C2 (IV kategoria), Biłgoraj
[Tempo gry: P'60+5]
Wrzesień 2019
classic28.09 - 06.10II Biłgoraj FIDE Open - grupa A (1000 - 600 - 300), Biłgoraj
[Tempo gry: P'60+30]
Październik 2019
classic05.10 - 06.10VII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. A (do FIDE), Żarów
[Tempo gry: 60'+30"]
classic05.10 - 06.10VII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. B, Żarów
[Tempo gry: P'60]
classic09.10 - 13.10TURNIEJ SZACHOWY "NA RYBY - NA GRZYBY" O PUCHAR SOŁTYSA KARPICKA, KARPICKO OW "U KAROLA"
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic11.10 - 13.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK). CHŁOPCY, OW "Łucznik". Sielpia ul. Spacerowa 11
[Tempo gry: P'60]
classic11.10 - 13.10Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK). DZIEWCZYNKI, OW "Łucznik". Sielpia ul. Spacerowa 11
[Tempo gry: P'60]
classic12.10 - 13.10XIV Memoriał im. Henryka Karnówki, Tarnowskie Góry
[Tempo gry: P'60 + 30"]
classic12.10 - 13.10XIV Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 10, Tarnowskie Góry
[Tempo gry: P'60]
classic12.10 - 13.10XIV Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 14, Tarnowskie Góry
[Tempo gry: P'60]
classic14.10 - 18.10Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-11, OW "Łucznik". Sielpia ul. Spacerowa 11
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic14.10 - 18.10Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-13, OW "Łucznik". Sielpia ul. Spacerowa 11
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic14.10 - 18.10Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-9, OW "Łucznik". Sielpia ul. Spacerowa 11
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic14.10 - 18.10Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-11, OW "Łucznik". Sielpia ul. Spacerowa 11
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic14.10 - 18.10Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-13, OW "Łucznik". Sielpia ul. Spacerowa 11
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic14.10 - 18.10Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-9, OW "Łucznik". Sielpia ul. Spacerowa 11
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic04.10 - 20.10IV Otwarte Mistrzostwa Klubu Marynarki Wojennej 2019, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic26.10
Sobota
Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż), Warszawa-Bemowo, ul.Szadkowskiego 3
[Tempo gry: P'60]
classic26.10 - 27.10Jesienny Turniej Fide na Bemowie 2019, Warszawa, ul.Szadkowskiego 3
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
Listopad 2019
classic09.11 - 11.11KONIN MASTERS V - III Memoriał Wiktora Korcznoja - KOMUNIKAT WSTĘPNY, Pensjonat nad Zalewem, Wypoczynkowa 3, 62-571 Stare Miasto (k. Konina)
[Tempo gry: 3 r P25' + 10'' oraz 5 r P90' + 30'']
classic23.11 - 24.11Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż), Warszawa-Bemowo, ul.Szadkowskiego 3
[Tempo gry: P'60]
classic23.11 - 24.11Mikołajkowy Turniej Fide na Bemowie 2019, Warszawa, ul.Szadkowskiego 3
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic30.11 - 01.12SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - IV Turniej 2019 (grupa A) (do FIDE), Dom Kultury w Kozach
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]

Polska


Polski Związek Szachowy
Nadchodzące turnieje
Nadchodzące turnieje