Komunikaty / Archiwum


Data Turniej
Maj 2014
classic30.05 - 01.06II TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - A, Suwałki ul. Zarzecze 26
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic31.05 - 01.06II TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - B, Suwałki ul. Zarzecze 26
[Tempo gry: 45' + 30'' na ruch]
rapid31.05
Sobota
OTWARTE MISTRZOSTWA PIEKAR ŚLĄSKICH - PATRONAT PREZYDENTA MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE, Sala widowiskowa Osrodka Kultury ANDALUZJA -Piekary Ślaskie ul.Oswięcimska 45
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
OTWARTY TURNIEJ JUNIORÓW do lat 18 - PATRONAT PREZYDENTA MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE, Sala widowiskowa Osrodka Kultury ANDALUZJA -Piekary Ślaskie ul.Oswięcimska 45
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
Puchar Burmistrza Sulejówka, MDK Sulejówek, Bogusławskiego 14a
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
Turniej Mistrzów XIX edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 10, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid31.05
Sobota
Turniej Mistrzów XIX edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 13, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid31.05
Sobota
Turniej Mistrzów XIX edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 20, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid31.05
Sobota
Turniej Mistrzów XIX edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 10, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid31.05
Sobota
Turniej Mistrzów XIX edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 13, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid31.05
Sobota
Turniej Mistrzów XIX edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 20, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid31.05
Sobota
40. Dni Kamiennej Góry, Centrum Kultury Kamienna Góra, ul. Kosciuszki 4
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
IV Międzypokoleniowy Turniej Szachowy o puchar Prezydenta miasta Legionowo, Legionowo,Uniwersytet Trzeciego Wieku,ul.Piłsudskiego 3
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
IV Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka im. Krzysztofa Statnika - CD10, SP Nowe Skalmierzyce, ul. Okólna 8
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
IV Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka im. Krzysztofa Statnika - CD16, SP Nowe Skalmierzyce, ul. Okólna 8
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
IV Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka im. Krzysztofa Statnika - CD7, SP Nowe Skalmierzyce, ul. Okólna 8
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
TS o Puchar Dyrektora SP nr 84 im. W Łukasińskiego w Warszawie, Dzieci do 7 lat, Warszawa
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
TS o Puchar Dyrektora SP nr 84 im. W Łukasińskiego w Warszawie, Klasy 4-6, Warszawa
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
Turniej z okazji Dnia Dziecka - (bez kategorii-1250), Szkoła Gedanensis, ul. Dworska 34
[Tempo gry: P'30]
rapid31.05
Sobota
TW Edukacja przez Szachy w Szkole - Chłopcy z klas I, Warszawa
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
TW Edukacja przez Szachy w Szkole - Chłopcy z klas II, Warszawa
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
TW Edukacja przez Szachy w Szkole - Chłopcy z klas III, Warszawa
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
TW Edukacja przez Szachy w Szkole - Dziewczęta z klas I, Warszawa
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
TW Edukacja przez Szachy w Szkole - Dziewczęta z klas II, Warszawa
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
TW Edukacja przez Szachy w Szkole - Dziewczęta z klas III, Warszawa
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
4 Pory Roku KS AZS Politechniki Wrocławskiej, Kafeteria Budynek A-1 Politechniki Wrocławskiej
[Tempo gry: ]
rapid31.05
Sobota
Grand Prix Poznańskiej Akademii Szachowej dla dzieci do lat 12, turniej nr4, Poznań
[Tempo gry: P'10]
rapid31.05
Sobota
Szachowy "Dzień Dziecka" w Koronie Zakrzewo, dla bez kategorii,5 rund P30, Zakrzewo k/Poznania
[Tempo gry: P'30]
rapid31.05
Sobota
Szachowy "Dzień Dziecka" w Koronie Zakrzewo dla IV kategorii w góre, 7 rund P15, Zakrzewo k/Poznania
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
Szachowy "Dzień Dziecka" w Koronie Zakrzewo, dla V kategorii, 5 rund P30, Zakrzewo k/Poznania
[Tempo gry: P'30]
rapid31.05
Sobota
XVI Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Grupa A (do lat 8)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
XVI Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Grupa B (do lat 10)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
XVI Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Grupa C (do lat 13)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
XVI Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Grupa D (do lat 16)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
IIITurniej Grand Prix SP 353 do 19 lat, SP 353 Wesoła ul.Cieplarniana 23
[Tempo gry: P'15]
rapid31.05
Sobota
Turniej szachowy z okazji Dni Żarowa'2014, Żarów
[Tempo gry: ]
classic01.05 - 31.05Otwarte Mistrzostwa Miasta - P'15 - SZYBKIE 2, KIELCE, ul. Kolberga 11
[Tempo gry: P'15]
classic01.05 - 31.05Otwarte Mistrzostwa Miasta - P'5 - BLITZ 2, KIELCE, ul. Kolberga 11
[Tempo gry: P'5]
classic01.05 - 31.05Otwarte Mistrzostwa Miasta - P'90 - KLASYK 3, KIELCE, ul. Kolberga 11
[Tempo gry: P'60]
rapid31.05
Sobota
XXXIX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
rapid30.05
Piątek
22. runda I edycji Grand Prix Bialegostoku Juniorów 2013/2014, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid30.05
Piątek
21. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2014, Białystok
[Tempo gry: 3' + 2'' na ruch]
rapid29.05
Czwartek
Drużynowe Mistrzostwa Leżajskich Szkół o Puchar Burmistrza Miasta Leżajska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Leżajsku
[Tempo gry: P'15]
classic26.05 - 29.05Drużynowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalych 2014, Szklarska Poręba
[Tempo gry: 20' + 10'' na ruch]
classic23.05 - 26.05Drużynowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych 2014, Szklarska Poręba
[Tempo gry: 20' + 10'' na ruch]
classic24.05 - 25.05Mini-ELO Białystok 2014 (3) grupa A, Białystok
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
classic24.05 - 25.05Mini-ELO Białystok 2014 (3) grupa B, Białystok
[Tempo gry: P'60]
rapid25.05
Niedziela
Turniej Szachowy "Złoty Byczek" Świerzno 2014, Gimnazjum w Świerznie
[Tempo gry: P'15]
classic24.05 - 25.05IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 Grupa B, Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10
[Tempo gry: P'60]
classic24.05 - 25.05II Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Stęszew, Tomiczki
[Tempo gry: P'60]
rapid25.05
Niedziela
Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 2014, Zespół Szkół nr 51 ul. Staffa 3/5 Warszawa
[Tempo gry: P'15]
rapid25.05
Niedziela
Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2014, Zespół Szkół nr 51 Warszawa ul. Staffa 3/5
[Tempo gry: P'30]
rapid25.05
Niedziela
Szachowy Dzień Dziecka w Galerii Tęcza Kalisz, Galeria Tęcza Kalisz
[Tempo gry: P'10]
rapid25.05
Niedziela
TURNIEJ SZACHOWY z okazji DNIA DZIECKA w PAWŁOWICACH -DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, PAWŁOWICE
[Tempo gry: P'10]
rapid25.05
Niedziela
TURNIEJ W ARTBEMIE, DK ARTBEM WARSZAWA UL.GÓRCZEWSKA 201
[Tempo gry: P'15]
rapid25.05
Niedziela
II Turniej Szachowy o V i IV kategorię szachowa w Ursusie, Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10
[Tempo gry: P'30]
rapid25.05
Niedziela
TURNIEJ O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RM BIELSKA-BIAŁEJ - GRAND PRIX HAŁCNOWA - t.2, BIELSKO-BIAŁA
[Tempo gry: P'15]
classic18.05 - 25.05VII Ślesiński Festiwal Szachowy gr.A ranking 1800 i wyższy, Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Śłesinie
[Tempo gry: P'90]
classic24.05 - 25.05VII Ślesiński Festiwal Szachowy gr.B ranking 1600 męska III lub kobieca II, Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Ślesinie
[Tempo gry: P'60]
classic24.05 - 25.05VII Ślesiński Festiwal Szachowy gr.C ranking 1400 męska IV lub kobieca III, Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Ślesinie
[Tempo gry: P'60]
rapid25.05
Niedziela
VII Ślesiński Festiwal Szachowy gr.D ranking 1200 i 1250 , Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Ślesinie
[Tempo gry: P'30]
rapid25.05
Niedziela
VII Ślesiński Festiwal Szachowy gr.E ranking 1000 i 1100, Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Ślesinie
[Tempo gry: P'30]
rapid25.05
Niedziela
VII Ślesiński Festiwal Szachowy gr.F Przedszkolacy, Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Ślesinie
[Tempo gry: P'30]
rapid25.05
Niedziela
VII Ślesiński Festiwal Szachowy gr.G Rodzice, Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Ślesinie
[Tempo gry: P'30]
rapid24.05
Sobota
56 Mazowiecki Turniej Szachowy LZS o "Złota Wieżę 2014 r.", 05-110 Jabłnna,GCKiS ul.Modlińska 152
[Tempo gry: P'15+10 sek. na ruch]
rapid24.05
Sobota
IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa C, Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10
[Tempo gry: P'30]
rapid24.05
Sobota
MAJOWY TURNIEJ SZACHOWY W GMINIE PAWŁOWICE do rankingu 2000, PAWŁOWICE
[Tempo gry: P-5 i P-10]
rapid24.05
Sobota
Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 10 lat ur. 2003r. i młodsi, OKiE SM WOla ul. POwstańców Ślaskich 108
[Tempo gry: P'30]
rapid24.05
Sobota
Puchar OKiE SM Wola do lat 8 2014, Warszawa ul. Powstańców Ślaskich 108
[Tempo gry: P'15]
rapid24.05
Sobota
Otwarte Mistrzostwa Gminy Oborniki Ślaskie w Szachach Szybkich, Oborniki Ślaskie
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid23.05
Piątek
21. runda I edycji Grand Prix Bialegostoku Juniorów 2013/2014, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid23.05
Piątek
I - szy Turniej FIDE RAPID P'10 + 5'', Ruda Ślaska, Powstańców 2
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid23.05
Piątek
Turniej Szachowy o Puchar ZSP w Jasionce, ZSP w Jasionce
[Tempo gry: P'30]
rapid23.05
Piątek
Turniej Wojewódzki "Edukacja przez Szachy w Szkole" gr.A chłopcy klasy III, Żnin, Gnieźnieńska 7
[Tempo gry: ]
rapid23.05
Piątek
Turniej Wojewódzki "Edukacja przez Szachy w Szkole" gr.B dziewczęta klasy III, Żnin, ul. Gnieźnieńska 7
[Tempo gry: ]
rapid23.05
Piątek
Turniej Wojewódzki "Edukacja przez Szachy w Szkole" gr.C chłopcy klasy II, Żnin, ul. Gnieźnieńska 7
[Tempo gry: ]
rapid23.05
Piątek
Turniej Wojewódzki "Edukacja przez Szachy w Szkole" gr.E chłopcy klasy I i mł., Żnin, ul. Gnieźnieńska 7
[Tempo gry: ]
rapid23.05
Piątek
Turniej Wojewódzki "Edukacja przez Szachy w Szkole" gr.F dziewczęta klasy I i mł, Żnin, ul. Gnieźnieńska 7
[Tempo gry: ]
rapid23.05
Piątek
Turniej Wojewódzki "Edukacja przez Szachy w Szkole" grD dziewczęta klasy II, Żnin, ul. Gnieźnieńska 7
[Tempo gry: ]
Luty 2014
classic28.02 - 23.05VII Mistrzostwa UKS Pionier 2014, Jastrzębie-Zdrój
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
Maj 2014
rapid23.05
Piątek
20. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2014, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid22.05
Czwartek
Karo Chess2014, Siedlce
[Tempo gry: P'10]
rapid20.05
Wtorek
V TS o Puchar Burmistrza Wołomina - Dzieci do 7 lat , SP nr 3 w Wołominie ul. Piłsudskiego 51
[Tempo gry: P'15]
rapid20.05
Wtorek
V TS o Puchar Burmistrza Wołomina - Klasy 1-3, SP nr 3 w Wołominie ul. Piłsudskiego 51
[Tempo gry: P'15]
rapid20.05
Wtorek
V TS o Puchar Burmistrza Wołomina - Klasy 4-6, SP nr 3 w Wołominie ul. Piłsudskiego 51
[Tempo gry: P'15]
rapid20.05
Wtorek
Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2014 - turniej nr 5, Rzeszów, OKK Akwarium ul. Pułaskiego 3
[Tempo gry: P'15]
classic17.05 - 18.05II Klasyczny Turniej Kraków Business Park w Zabierzowie - OPEN A, Zabierzów
[Tempo gry: P'60]
rapid18.05
Niedziela
II Klasyczny Turniej Kraków Business Park w Zabierzowie - ur.2005 i młodsi, Zabierzów
[Tempo gry: P'30]
rapid18.05
Niedziela
III Otwarte Mistrzostwa SP 321 na Bemowie (dla dzieci ur. w 2006 roku i mł.), Warszawa, ul.Szadkowskiego 3
[Tempo gry: P'15]
rapid18.05
Niedziela
III Otwarte Mistrzostwa SP 321 w szachach na Bemowie, Warszawa, ul.Szadkowskiego 3
[Tempo gry: P'15]
rapid18.05
Niedziela
Turniej Szachów Rodzinnych 2014, Strzelce Krajeńskie
[Tempo gry: P'10+10s]
rapid18.05
Niedziela
X Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Wiesława Hanczarka, Racibórz
[Tempo gry: P'10+5']
rapid18.05
Niedziela
X Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Wiesława Hanczarka - do 11 lat, Racibórz
[Tempo gry: P'15]
rapid18.05
Niedziela
X Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Wiesława Hanczarka - do 8 lat, Racibórz
[Tempo gry: P'15]
classic17.05 - 18.05VII Turniej 2. Edycji Grand Prix Łomży 2014, Klub Seniora w Łomży
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
classic17.05 - 18.05I Turniej FIDE P60 + 30, Ruda Ślaska, ul. Powstańców 2
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic09.05 - 18.05Otwarte Mistrzostwa Hetmana 2014, WKSz Hetman, ul. Św. Antoniego 31 B
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
rapid17.05
Sobota
VI Turniej 2. Edycji Grand Prix Łomży 2014, Klub Seniora w Łomży
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid17.05
Sobota
II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR "ŻABIEGO KRAJU" - STRUMIEŃ 2014 - TURNIEJ 3, STRUMIEŃ
[Tempo gry: P'15]
rapid17.05
Sobota
II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR "ŻABIEGO KRAJU" - STRUMIEŃ 2014 - TURNIEJ 3 dzieci, STRUMIEŃ
[Tempo gry: P'15]

Polska


Polski Związek Szachowy
Nadchodzące turnieje
Nadchodzące turnieje