Komunikaty / Archiwum


Data Turniej
Luty 2018
rapid24.02
Sobota
II Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
rapid24.02
Sobota
LXXI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
rapid24.02
Sobota
VII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Rudy Ślaskiej - Open A do lat 12, Ruda Ślaska
[Tempo gry: P'15]
rapid24.02
Sobota
VII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Rudy Ślaskiej - Open B do lat 10, Ruda Ślaska
[Tempo gry: P'15]
rapid24.02
Sobota
VII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Rudy Ślaskiej - Open C do lat 8, Ruda Ślaska
[Tempo gry: P'15]
rapid24.02
Sobota
6 Runda II Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej, Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku ul. Kamienna 15
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid24.02
Sobota
IX Memoriał Szachowy ks. Tadeusza Białeckiego , swietlica w Krynce
[Tempo gry: ]
rapid24.02
Sobota
Memoriał Rafała Gunajewa, Prabuty
[Tempo gry: P'10]
rapid24.02
Sobota
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Luty, Sieradz, ul.Tysiaclecia 3
[Tempo gry: 10' + 5''/ruch]
rapid24.02
Sobota
Turniej szachowy na V i IV . kat. o puchar Dyrektora Domu Kultury Świt, DK "Świt" Warszawa, ul. Wysockiego 11
[Tempo gry: P'30]
rapid24.02
Sobota
VII Indywidualny Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Orły - OPEN, Niziny
[Tempo gry: P'15]
rapid24.02
Sobota
XIV cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami - JUNIORZY, Dom Kultury Wspólny Dom w Szczecinie
[Tempo gry: 20' + 10'' na ruch]
rapid24.02
Sobota
XIV cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami - MŁODE TALENTY, Dom Kultury Wspólny Dom w Szczecinie
[Tempo gry: 20' + 10'' na ruch]
rapid23.02
Piątek
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 8_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141, lok. 607 A
[Tempo gry: 15' + 15'' na ruch]
rapid23.02
Piątek
8. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
Styczeń 2018
classic31.01 - 21.02Na II kategorię w Hetmanie 1_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok 607A
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
classic31.01 - 21.02Na III kategorię w Hetmanie 1_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok 607A
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
Luty 2018
rapid21.02
Środa
XII Feryjny Festiwal Szachowy - blitz, Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Ślesinie
[Tempo gry: 3+2]
classic19.02 - 20.02 XII Feryjny Festiwal Szachowy - grupa A, Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Ślesinie
[Tempo gry: P'90]
classic19.02 - 20.02XII Feryjny Festiwal Szachowy - grupa B, Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Ślesinie
[Tempo gry: P'60]
classic19.02 - 20.02XII Feryjny Festiwal Szachowy - grupa C, Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Ślesinie
[Tempo gry: P'60]
blitz19.02
Poniedziałek
Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium WIOSNA 2018 - turniej nr 2, Rzeszów, OKK Akwarium ul. Pułaskiego 3
[Tempo gry: P'5]
rapid19.02
Poniedziałek
XII Feryjny Festiwal Szachowy - grupa D, Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Ślesinie
[Tempo gry: P'30]
classic14.02 - 18.02II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Koscielec 2018 - grupa A, Koscielec
[Tempo gry: ]
classic14.02 - 18.02II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Koscielec 2018 - grupa B, Koscielec
[Tempo gry: ]
classic17.02 - 18.02III Liga Zachodniopomorskiego Zwiazku Szachowego 2018, Choszczeński Dom Kultury
[Tempo gry: 60'+30'' na ruch]
classic17.02 - 18.02Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199), Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic17.02 - 18.02Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400, Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid18.02
Niedziela
6. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1998 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
classic17.02 - 18.02Grand Prix Chylice-Piaseczno: Rozważne II 2018 (FIDE), Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2
[Tempo gry: P'90]
classic17.02 - 18.02SZACHY Z ORŁEM - Kwartalny Turniej Szachowy - I kwartał 2018 (grupa B), Dom Kultury w Kozach
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid18.02
Niedziela
Grand Prix Chylice--Piaseczno: Aktywne II 2018, Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2
[Tempo gry: P'30]
rapid18.02
Niedziela
VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T2 gr. D07/C07 , SDK MSM, ul. Kusocińskiego 13 A w Mielcu
[Tempo gry: P'10+5" na ruch]
rapid18.02
Niedziela
VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T2 gr. D09/C09 , SDK MSM, ul. Kusocińskiego 13 A w Mielcu
[Tempo gry: P'10+5" na ruch]
rapid18.02
Niedziela
VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T2 gr. D11/C11 , SDK MSM, ul. Kusocińskiego 13 A w Mielcu
[Tempo gry: P'10+5" na ruch]
rapid18.02
Niedziela
VI Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T2 gr. D13/C13 , SDK MSM, ul. Kusocińskiego 13 A w Mielcu
[Tempo gry: P'10+5" na ruch]
rapid18.02
Niedziela
XVIII Szachowe Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Biłgorajskiego, Biłgoraj
[Tempo gry: ]
rapid17.02
Sobota
6. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2008 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid17.02
Sobota
V GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 4, Szkoła Podstawowa w Iwli
[Tempo gry: P'30+5"]
rapid17.02
Sobota
VII Turniej Szachowy w Powiatowym Zespole Szkół o Puchar Polskiej Miedzi, Chojnów
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
classic10.02 - 17.02REMBOW 2018 - FESTIWAL SZACHOWY - oboz szachowo - rekreacyjny, Osrodek Wypoczynkowy Grynwald, Rembów 100, gm. Raków, woj. swiętokrzyskie
[Tempo gry: ]
rapid17.02
Sobota
Błyskawiczny Turniej Szachowy, Osrodek Wypoczynkowy Grynwald, Rembów 100, gm. Raków, woj. swiętokrzyskie
[Tempo gry: ]
rapid17.02
Sobota
Grand Prix Juniorów turniej II, Tczew ul. Saperska 12
[Tempo gry: 20' + 10'' na ruch]
rapid17.02
Sobota
I Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2018, Starogard Gd.; ul. Bp. K.Dominika 8
[Tempo gry: P'30]
rapid17.02
Sobota
SZACHY Z ORŁEM - Kwartalny Turniej Szachowy - I kwartał 2018 (grupa A), Dom Kultury w Kozach
[Tempo gry: P'30]
rapid17.02
Sobota
V Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora PWSZ Turniej A., Ciechanów
[Tempo gry: P'30]
rapid17.02
Sobota
V Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora PWSZ. Turniej B, Ciechanów
[Tempo gry: P'30]
rapid17.02
Sobota
XI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Czyżewa, GOK w Czyżewie, godz.10,00
[Tempo gry: P'15]
rapid17.02
Sobota
XX OTWARTY SZACHOWY Turniej Kopernikowski TA 2002 , Szkoła Podstawowa nr 2 im. M.Kopernika Kartuzy
[Tempo gry: P'15]
rapid17.02
Sobota
XX Otwarty Szachowy Turniej Kopernikowski TB 2004, Szkoła Podstawowa nr 2 im. M.Kopernika Kartuzy
[Tempo gry: P'15]
rapid17.02
Sobota
XX Otwarty Szachowy Turniej Kopernikowski TC 2006, SzkołaPodstawowa nr2 im.M.Kopernika Kartuzy
[Tempo gry: P'15]
rapid17.02
Sobota
XX Otwarty Szachowy Turniej Kopernikowski TD 2008, Szkoła Podstawowa nr2 im.M.Kopernika Kartuzy
[Tempo gry: P'15]
rapid17.02
Sobota
XX Otwarty Szachowy Turniej Kopernikowski TE 2010, Szkoła Podstawowa nr2 im. M.Kopernika Kartuzy
[Tempo gry: P'15]
rapid16.02
Piątek
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 7_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok. 607A
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
classic12.02 - 16.02XXXV Turniej Szachowy Juniorów FERIE Z SZACHAMI 2018 Grupa A Juniorzy do lat 18, MDK nr 1 w Bydgoszczy
[Tempo gry: P'60+30 sec/ruch]
classic12.02 - 16.02XXXV Turniej Szachowy Juniorów FERIE Z SZACHAMI 2018 Grupa Dzieci B do lat 12, MDK nr 1 w Bydgoszczy
[Tempo gry: P'60]
rapid16.02
Piątek
7. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018, Białystok
[Tempo gry: 3' + 2'' na ruch]
classic14.02 - 15.02II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Koscielec 2018 - grupa C, Koscielec
[Tempo gry: ]
rapid14.02
Środa
Blitza FIDEgranie w Hetmanie 2_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok. 607A
[Tempo gry: 2x3' + 2'' na ruch]
classic12.02 - 13.02Zimowy maraton szachowy, Włoszakowice
[Tempo gry: ]
classic10.02 - 11.02Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250), Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10
[Tempo gry: P'60]
classic10.02 - 11.02VI Turniej o Puchar Dyrektora Choszczeńskiego Domu Kultury, Choszczeński Dom Kultury ul. Bohaterów Warszawy 17
[Tempo gry: 60'+30'' na ruch]
rapid11.02
Niedziela
6. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid11.02
Niedziela
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego - Zielonka 2018, Hotel "U Pietrzaków", Lipowa 20, Zielonka
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid11.02
Niedziela
Turniej E o Puchar Burmistrza Ursusa (Dla osób bez kategorii oraz z V kategoria), Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10
[Tempo gry: P'30]
classic10.02 - 11.02III Turniej Szachowy w Bóbrce, Szkoła Podstawowa im. J. Blizińskiego w Bóbrce
[Tempo gry: P'30]
classic10.02 - 11.02KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE , LUBLIN
[Tempo gry: P'1]
classic10.02 - 11.02Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej, Wrocław
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
classic10.02 - 11.02V Nocny turniej szachowy w grze błyskawicznej. Blitz, GOK Bliżyn Zameczek.ul.Staszica 16 d
[Tempo gry: P'5]
rapid11.02
Niedziela
I Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Koscierskiego 2018, GOKSiR w Lipuszu, ul. Młyńska 12
[Tempo gry: P'15]
rapid11.02
Niedziela
Klasyczny Turniej Szachowy - Rembów 2018, Osrodek Wypoczynkowy Grynwald, Rembów 100, gm. Raków, woj. swiętokrzyskie
[Tempo gry: ]
rapid11.02
Niedziela
Najsłodszy turniej w historii szachów, Pabianice, ul. Wyszyńskiego 2
[Tempo gry: P'30]
rapid11.02
Niedziela
OTWARTY PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DO III KAT., GMINNY OŚRODEK SPORTU w PAWŁOWICACH obok BASENU WODNY RAJ UL.SPORTOWA 14
[Tempo gry: P'10]
rapid11.02
Niedziela
Aktywne Szachy - Turniej Szachowy, Osrodek Wypoczynkowy Grynwald, Rembów 100, gm. Raków, woj. swiętokrzyskie
[Tempo gry: ]
rapid10.02
Sobota
6. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2010 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid10.02
Sobota
Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa - Dzieci z rocznika 2010 i młodsze, Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10
[Tempo gry: P'30]
rapid10.02
Sobota
Szachowy Uniwersytet, Szkoła Podstawowa 246, Warszawa, Białowieska 22
[Tempo gry: P'30]
rapid10.02
Sobota
236 Szachbem Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 12 lat ur. 2005 i młodsi, OKiE Bemowo SM Wola Powstańców Ślaskich 108
[Tempo gry: P'30]
rapid10.02
Sobota
236 Szachbem Puchar OKiE Bemowo SM Wola do lat 8 ur. 2009r., OKiE SM Wola Warszawa Bemowo ul. Powstańców Ślaskich 108
[Tempo gry: P'15]
rapid10.02
Sobota
Grand Prix Siedlec 2018 - turniej 2, SP Nr 3 Siedlce
[Tempo gry: P'15]
rapid10.02
Sobota
I Memoriał Mirosławy Litmanowicz - naprawdę atrakcyjne nagrody, Szkoła Podstawowa nr 205 na ul. Narbutta 14
[Tempo gry: 15' + 15'' na ruch]
rapid10.02
Sobota
I Turniej Wesoła SP 353 dla dzieci do 9 lat - grupa B, SP 353 Wesoła ul.Cieplarniana
[Tempo gry: P'15]
rapid10.02
Sobota
I Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat, SP 353 Wesoła ul.Cieplarniana
[Tempo gry: P'15]
rapid10.02
Sobota
IX Familijny Turniej Szachowy, Miejski Osrodek Kultury w Pszowie ul. Traugutta 1
[Tempo gry: P'15]
rapid10.02
Sobota
IX Tewzadze Open, SDK Sm Dzierżoniów, os. Jasne 20
[Tempo gry: P'15]
rapid10.02
Sobota
Mistrzostwa Dzielnicy Ochota Gimnazjów i Liceów, Warszawa Ochota, ul. Jasielska 49/53
[Tempo gry: P'30]
rapid10.02
Sobota
Mistrzostwa Dzielnicy Ochota Szkół Podstawowych, Warszawa Ochota, ul.Jasielska 49/53
[Tempo gry: P'30]
rapid10.02
Sobota
Noworoczny Turniej Szachowy - gr. A do lat 13, Strzegom
[Tempo gry: P'15]
rapid10.02
Sobota
Noworoczny Turniej Szachowy - gr. B OPEN, Strzegom
[Tempo gry: P'15]
rapid10.02
Sobota
Otwarty Feryjny Turniej Szachowy w Hetmanie - Szkoły podstawowe ranking 1000, ODK ZATORZE
[Tempo gry: P'10]
rapid10.02
Sobota
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 1600 ELO+ seniorzy po 70 roku życia, GMINNY OŚRODEK SPORTU w PAWŁOWICACH obok BASENU WODNY RAJ
[Tempo gry: P'10]
rapid10.02
Sobota
Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353 , SP 353 Wesoła ul.Cieplarniana
[Tempo gry: P'30]
rapid10.02
Sobota
Turniej drużynowy o puchar Dyrektora Szkoły w Rzuchowej, Szkoła Podstawowa w Rzuchowej
[Tempo gry: P'15]
rapid10.02
Sobota
Turniej V Gmin 2018 r Gr-A - rocnik 2008 - lub - Młodsi, Ochotnica Dolna
[Tempo gry: P'15]
rapid10.02
Sobota
Turniej V Gmin 2018 r Gr - B rocznik 2005 - 2007, Ochotnica Dolna
[Tempo gry: P'15]
rapid10.02
Sobota
Turniej V Gmin 2018 r Gr - C rocznik 2002 - 2004, Ochotnica Dolna
[Tempo gry: P'15]
rapid10.02
Sobota
Turniej V Gmin 2018 r Gr - D Open rocznik 2001 i Starsi, Ochotnica Dolna
[Tempo gry: P'15]
rapid10.02
Sobota
XVI Otwarte Mistrzostwa Gminy Somonino w Szachach-Turniej feryjny dla młodzieży, GOK Somonino, godz. 10.00
[Tempo gry: P'10]
rapid10.02
Sobota
XXVIII Memoriał bł. abpa A.J. Nowowiejskiego w szachach, Gimnazjum w Gabinie przy al. Jana Pawła II nr 16
[Tempo gry: P'30]
rapid10.02
Sobota
XXVIII PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ SZACHÓW BŁYSKAWICZNYCH, POKRZYWNA
[Tempo gry: 3' + 2'' na ruch]

Polska


Polski Związek Szachowy
Nadchodzące turnieje
Nadchodzące turnieje