Komunikaty / Archiwum


Data Turniej
Czerwiec 2019
rapid15.06 - 16.06Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 11, ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
[Tempo gry: 55' + 10'' na ruch]
rapid15.06 - 16.06Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 13, ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
[Tempo gry: 55' + 10'' na ruch]
rapid15.06 - 16.06Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 15, ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
[Tempo gry: 55' + 10'' na ruch]
rapid15.06 - 16.06Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 18, ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
[Tempo gry: 55' + 10'' na ruch]
rapid15.06 - 16.06Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 9, ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
[Tempo gry: 55' + 10'' na ruch]
rapid14.06 - 16.06XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubel. Dziewczęta, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid14.06 - 16.06XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej Chłopcy, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid15.06 - 16.06Serce do szachów - grupa A rankingi 1600-1800 -Pula nagród 2000zł, Serce Polski Dom Rodzinny, Sokółka, ul. Kryńska 41
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid15.06 - 16.06Serce do szachów - grupa B rankingi 1400 -Pula nagród 1000zł, Serce Polski Dom Rodzinny, Sokółka, ul. Kryńska 41
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid15.06 - 16.06Serce do szachów - grupa C rankingi 1200-1250 -Pula nagród 1000zł, Serce Polski Dom Rodzinny, Sokółka, ul. Kryńska 41
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid08.06 - 09.06XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Turniej chłopców, Bydgoszcz, Przystań Rzeczna, ul. Tamka 2
[Tempo gry: 30'+30"]
rapid08.06 - 09.06XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Turniej dziewcząt, Bydgoszcz, Przystań Rzeczna, ul. Tamka 2
[Tempo gry: 30'+30"]
rapid07.06 - 09.06Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - DS-LB - CHŁOPCY, Wrocław
[Tempo gry: 30'+30'']
rapid07.06 - 09.06Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - DS-LB - DZIEWCZYNKI, Wrocław
[Tempo gry: 30'+30'']
classic08.06 - 09.06OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MISTRZOSTWA WĘGROWA 2019 , Węgrów
[Tempo gry: P'60]
Maj 2019
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 08 - C08, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C10, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C12, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 14 - C14, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 16 - C16, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - C18, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 08 - D08, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 10 - D10, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D12, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 14 - D14, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 16 - D16, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 18 - D18, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
classic25.05 - 26.05Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-10, Warszawa-Mokotów, ul. Narbutta 14, Hala Sportowa przy SP nr 85
[Tempo gry: P'60]
classic25.05 - 26.05Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-12, Warszawa-Mokotów, ul. Narbutta 14, Hala Sportowa przy SP nr 85
[Tempo gry: P'60]
classic25.05 - 26.05Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-14, Warszawa-Mokotów, ul. Narbutta 14, Hala Sportowa przy SP nr 85
[Tempo gry: P'60]
classic25.05 - 26.05Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-18, Warszawa-Mokotów, ul. Narbutta 14, Hala Sportowa przy SP nr 85
[Tempo gry: P'60]
classic25.05 - 26.05Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-10, Warszawa-Mokotów, ul. Narbutta 14, Hala Sportowa przy SP nr 85
[Tempo gry: P'60]
classic25.05 - 26.05Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-12, Warszawa-Mokotów, ul. Narbutta 14, Hala Sportowa przy SP nr 85
[Tempo gry: P'60]
classic25.05 - 26.05Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-14, Warszawa-Mokotów, ul. Narbutta 14, Hala Sportowa przy SP nr 85
[Tempo gry: P'60]
classic25.05 - 26.05Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-18, Warszawa-Mokotów, ul. Narbutta 14, Hala Sportowa przy SP nr 85
[Tempo gry: P'60]
rapid18.05 - 19.05Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 (III liga), Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul.mjr. H. Dekutowskiego "Zapory" 3, Warszawa-Bemowo
[Tempo gry: 55' + 5'' na ruch]
rapid18.05 - 19.05MINI-ELO Suwałki 2019 (2), Suwałki , ul. Szkolna 7
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
classic18.05 - 19.05Otwarty Turniej Szachowy, MDK - 2 Bydgoszcz
[Tempo gry: P'60]
classic05.05 - 12.05Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy"FIANCHETTO"-Krynica Zdrój, Krynica Zdrój OSW "Hajduczek"ul.Pułaskiego 64
[Tempo gry: P'120]
classic11.05 - 12.05Przedwakacyjny Turniej Fide na Bemowie 2019, Warszawa, ul.Szadkowskiego 3
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic11.05 - 12.05Przedwakacyjny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż), Warszawa-Bemowo, ul.mjr. H. Dekutowskiego "Zapory" 3
[Tempo gry: P'60]
classic11.05 - 12.05Szachowa Majówka Grupa A 1600, Gdynia Chwarzno
[Tempo gry: P'60]
classic11.05 - 12.05Szachowa Majówka GrupaB 1400, Gdynia Chwarzno
[Tempo gry: P'60]
blitz12.05
Niedziela
Blitz Międzynarodowy z Okazji Dnia Zwycięstwa w II Wojnie Światowej, Warszawa Belwederska 49
[Tempo gry: 5 min+2 sec/ruch]
rapid12.05
Niedziela
Szachowa Majowka GrupaC 1100-1250, Gdynia Chwarzno
[Tempo gry: P'30]
rapid11.05 - 12.05SzachMatek: XVIII Otwarty Turniej Szachowy gr. A (rank. 1250-1900), SP 341, ul. Oławska 3
[Tempo gry: 30'+30'']
rapid11.05
Sobota
Szachowa Majowka GrupaD 1000, Gdynia Chwarzno
[Tempo gry: P'30]
Kwiecień 2019
classic26.04 - 05.05MIĘDZYZDROJE 2019 - VIII TSz Z SZACHAMI przez POLSKĘ, MIĘDZYZDROJE
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 05.05Polonia Wroclaw Master Cup - GM, Wrocław
[Tempo gry: 90'/40 + 15' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 05.05Polonia Wroclaw Master Cup - IM, Wrocław
[Tempo gry: 90'/40 + 15' + 30'' na ruch]
classic27.04 - 05.05Otwarte Mistrzostwa HETMANA w Szachach 2019, Wrocław
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
rapid26.04 - 04.05KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH, MIĘDZYZDROJE
[Tempo gry: ]
classic29.04 - 04.05Kurs trenerski PZSzach - klasa II, MIĘDZYZDROJE
[Tempo gry: P'60]
Maj 2019
classic01.05 - 04.05Kurs sędziowski - klasa II, III i młodzieżowa, MIĘDZYZDROJE
[Tempo gry: P'60]
Kwiecień 2019
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa A, Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90'/40 + 15' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa B, Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90'/40 + 15' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa C, Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90'/40 + 15' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa D (do lat 15), Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa E (do lat 13), Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa F (do lat 11), Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa G (do lat 9), Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
Maj 2019
rapid01.05 - 03.05TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2019 - grupa B, Białystok
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid01.05
Środa
XVI Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich, HALA SPORTOWA przy SP nr 1 w Milanówku
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
Kwiecień 2019
classic27.04 - 30.04TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2019 - grupa OPEN, Białystok
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic27.04 - 28.04"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na Kandydata na Mistrza , Lublin
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic27.04 - 28.04"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową, Lublin
[Tempo gry: P'60]
classic16.04 - 20.04XV Lubuska Wiosna Szachowa, GORZÓW WLKP.
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic15.04 - 19.04Turniej Polonii Wrocław liczony do Elo gr A, Wrocław
[Tempo gry: 60 min + 30 sek]
classic15.04 - 19.04Turniej Polonii Wrocław liczony do Elo gr B, Wrocław
[Tempo gry: 60 min + 30 sek]
classic12.04 - 14.04Kwietniowe Zmagania przy Szachownicy- Gr C FIDE, STANITKI - Dom weselny ANSON/Dom Kultury
[Tempo gry: P'90]
classic13.04 - 14.04Gr B 1400-1600 PZszach, STANIĄTKI - Dom Kultury
[Tempo gry: P'60]
classic06.04 - 13.04XVII Obóz Szkoleniowy i Turniej - Młode Talenty 2019, Obra, k. Wolsztyna
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
Luty 2019
classic03.02 - 07.04Drużynowe Mistrzostwa Województwa seniorów w szachach klasycznych, Wydział Zamiejscowy UZ w Sulechowie ul. Armii Krajowej 51 66-100 Sulechów
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
Kwiecień 2019
classic05.04 - 07.04I Leżajsk FIDE OPEN (I - 600, II - 300, III - 150 / K - 120, r - 100), Leżajsk
[Tempo gry: P'60+30]
classic06.04 - 07.04I Leżajsk OPEN - grupa B (dla III kategorii), Leżajsk
[Tempo gry: P'60+5]
classic06.04 - 07.04I Leżajsk OPEN - grupa C (dla IV kategorii), Leżajsk
[Tempo gry: P'60+5]
classic06.04 - 07.04XVIII Otwarty Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK, Lubartowski Ośrodek Kultury
[Tempo gry: P'60]
Marzec 2019
classic30.03 - 31.03IX Memoriał im. prof. Romana Mariana Bugalskiego, ZS nr 9 ul. Cicha 59 Bydgoszcz
[Tempo gry: P'60]
classic30.03 - 31.03Wiosenny Turniej Fide na Bemowie, Warszawa, ul. mjr. H. Dekutowskiego "Zapory" 3
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic30.03 - 31.03Wiosenny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż), Warszawa-Bemowo, ul.mjr. H. Dekutowskiego "Zapory" 3
[Tempo gry: P'60]
rapid31.03
Niedziela
XXIX OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH, Dom Kultury w Zelowie
[Tempo gry: P'15]
Luty 2019
classic01.02 - 29.03XIV Turniej Klasyfikacyjny, Otwarte Mistrzostwa SP-1 Zielona Góra., SP-1 Zielona Góra, ul Wyszyńskiego 17.
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
Marzec 2019
classic15.03 - 29.03IV Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i MDK, Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu, ul. Daszyńskiego 1
[Tempo gry: P'60]
rapid23.03 - 24.03MINI-ELO Suwałki 2019 (1), Suwałki , ul. Szkolna 7
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
classic23.03 - 24.03Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Starosty Świeckiego, Świecie n/W
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic23.03 - 24.03Strzelce Classic Chess Spring 2019, Strzelce Opolskie - Ratusz
[Tempo gry: 60'+30'']
classic23.03 - 24.03XVIII Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Świecia Juniorek i Juniorów od 1600, Świecie n/W
[Tempo gry: P'60]
classic23.03 - 24.03XVIII Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Świecie Juniorek i Juniorów do 1400, Świecie n/W
[Tempo gry: P'60]
classic08.03 - 17.03Turniej Klubu Marynarki Wojennej - Zima 2019, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
rapid16.03 - 17.03Turniej Klasyfikacyjny na III oraz II Kategorię, SP nr 12 w Otwocku, ul. Andriollego 76
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
blitz17.03
Niedziela
I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 3, Galeria Echo - Kielce
[Tempo gry: P'5]
rapid09.03 - 10.03Klasyfikacyjne "Pierwsze Szlify w Cieszynie" na IV/III/II kobiecą, Cieszyn, Hajduka 17
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid09.03 - 10.03Klasyfikacyjny "Pierwsze Szlify w Cieszynie" na II kat., Cieszyn
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
classic09.03 - 10.03Turniej Kwalifikacyjny na III i II kategorię, Siedlce ul. Chrobrego 4 Klub Lech
[Tempo gry: P'60]
Luty 2019
classic15.02 - 01.03FERYJNE TURNIEJE KLASYFIKACYJNE, Nałęczów
[Tempo gry: P'60]
rapid22.02 - 24.02Feryjny turniej szachowy dla dzieci do lat 14 , I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim ul. Partyzantów 8
[Tempo gry: 50' + 10'' na ruch]
rapid22.02 - 24.02Feryjny turniej szachowy OPEN, I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim ul. Partyzantów 8
[Tempo gry: 50' + 10'' na ruch]
rapid23.02
Sobota
I Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C, SP 353 Wesoła ul.Cieplarniana
[Tempo gry: P'30]
rapid23.02
Sobota
KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE, Hotel Niepołomice ul. Kościuszki 22
[Tempo gry: 10.00 - ~ 18.00 ]
classic16.02 - 17.02XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2019 - do 11 lat, Racibórz
[Tempo gry: P'60]

Polska


Polski Związek Szachowy
Nadchodzące turnieje
Nadchodzące turnieje