Komunikaty


Data Turniej
Kwiecień 2019
classic27.04 - 28.04"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na Kandydata na Mistrza , Lublin
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic27.04 - 28.04"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową, Lublin
[Tempo gry: P'60]
classic27.04 - 30.04TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2019 - grupa OPEN, Białystok
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
Maj 2019
rapid01.05
Środa
XVI Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich, HALA SPORTOWA przy SP nr 1 w Milanówku
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid01.05 - 03.05TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2019 - grupa B, Białystok
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
Kwiecień 2019
rapid26.04 - 04.05KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH, MIĘDZYZDROJE
[Tempo gry: ]
classic29.04 - 04.05Kurs trenerski PZSzach - klasa II, MIĘDZYZDROJE
[Tempo gry: P'60]
Maj 2019
classic01.05 - 04.05Kurs sędziowski - klasa II, III i młodzieżowa, MIĘDZYZDROJE
[Tempo gry: P'60]
Kwiecień 2019
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa A, Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90'/40 + 15' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa B, Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90'/40 + 15' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa C, Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90'/40 + 15' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa D (do lat 15), Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa E (do lat 13), Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa F (do lat 11), Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 04.05Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszëbë Ôpen - Grupa G (do lat 9), Hala Sportowa Zespołu Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7a
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic26.04 - 05.05MIĘDZYZDROJE 2019 - VIII TSz Z SZACHAMI przez POLSKĘ, MIĘDZYZDROJE
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 05.05Polonia Wroclaw Master Cup - GM, Wrocław
[Tempo gry: 90'/40 + 15' + 30'' na ruch]
classic28.04 - 05.05Polonia Wroclaw Master Cup - IM, Wrocław
[Tempo gry: 90'/40 + 15' + 30'' na ruch]
classic27.04 - 05.05Otwarte Mistrzostwa HETMANA w Szachach 2019, Wrocław
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
Maj 2019
rapid11.05
Sobota
Szachowa Majowka GrupaD 1000, Gdynia Chwarzno
[Tempo gry: P'30]
classic05.05 - 12.05Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy"FIANCHETTO"-Krynica Zdrój, Krynica Zdrój OSW "Hajduczek"ul.Pułaskiego 64
[Tempo gry: P'120]
classic11.05 - 12.05Przedwakacyjny Turniej Fide na Bemowie 2019, Warszawa, ul.Szadkowskiego 3
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic11.05 - 12.05Przedwakacyjny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż), Warszawa-Bemowo, ul.mjr. H. Dekutowskiego "Zapory" 3
[Tempo gry: P'60]
classic11.05 - 12.05Szachowa Majówka Grupa A 1600, Gdynia Chwarzno
[Tempo gry: P'60]
classic11.05 - 12.05Szachowa Majówka GrupaB 1400, Gdynia Chwarzno
[Tempo gry: P'60]
blitz12.05
Niedziela
Blitz Międzynarodowy z Okazji Dnia Zwycięstwa w II Wojnie Światowej, Warszawa Belwederska 49
[Tempo gry: 5 min+2 sec/ruch]
rapid12.05
Niedziela
Szachowa Majowka GrupaC 1100-1250, Gdynia Chwarzno
[Tempo gry: P'30]
rapid18.05 - 19.05Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 (III liga), Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul.mjr. H. Dekutowskiego "Zapory" 3, Warszawa-Bemowo
[Tempo gry: 55' + 5'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 08 - C08, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C10, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C12, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 14 - C14, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 16 - C16, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - C18, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 08 - D08, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 10 - D10, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D12, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 14 - D14, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 16 - D16, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid31.05 - 02.06XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 18 - D18, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
Czerwiec 2019
rapid15.06 - 16.06Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 11, ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
[Tempo gry: 55' + 10'' na ruch]
rapid15.06 - 16.06Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 13, ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
[Tempo gry: 55' + 10'' na ruch]
rapid15.06 - 16.06Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 15, ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
[Tempo gry: 55' + 10'' na ruch]
rapid15.06 - 16.06Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 18, ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
[Tempo gry: 55' + 10'' na ruch]
rapid15.06 - 16.06Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 9, ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin
[Tempo gry: 55' + 10'' na ruch]
rapid14.06 - 16.06XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubel. Dziewczęta, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid14.06 - 16.06XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej Chłopcy, Wasilków
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
classic22.06 - 25.0611. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - OPEN, Białystok
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
rapid26.06 - 28.0611. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - Turniej B, Białystok
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
Kwiecień 2019
classic27.04 - 29.06II Wiosenna Kołówka u Stefana Wronicza 2019, Belgradzka 20, VII piętro, lok.55
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
Czerwiec 2019
classic22.06 - 02.07OBÓZ SZACHOWY, WŁADYSŁAWOWO
[Tempo gry: P'120]
Lipiec 2019
classic03.07 - 07.07OTWARTE MISTRZOSTWA PŁOCKA JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH 2019', Zespół Szkół Technicznych w Płocku
[Tempo gry: 60' +30'' na ruch]
classic04.07 - 07.07KURS INSTRUKTORSKI WROCŁAW, Wrocław
[Tempo gry: P'90]
classic09.07 - 14.07III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY KLUKOM CHESS 2019 - OPEN A, Choszczeński Dom Kultury
[Tempo gry: 90'+30'' na ruch]
classic09.07 - 14.07III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY KLUKOM CHESS 2019 - OPEN B, Choszczeński Dom Kultury
[Tempo gry: 60'+30'' na ruch]
classic06.07 - 14.07Szachowe Lato Poznań 2019 - JUNIORZY, Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 Poznań
[Tempo gry: 60'/30 + 30']
classic06.07 - 14.07Szachowe Lato Poznań 2019 OPEN, Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 Poznań
[Tempo gry: 90'/40 + 30' + 30'' na ruch]
classic10.07 - 18.07XXXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy im.Tadeusza Gniota, Police Klubie Nauczyciela ul. Barnima 26
[Tempo gry: 90'/40 + 30' + 30'' na ruch]
Sierpień 2019
classic11.08 - 18.08Szkolenie i turniej dla dzieci do lat 12, MIĘDZYZDROJE
[Tempo gry: P'60]
classic17.08 - 26.08XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ , Dąbki, k. Darłowa
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic17.08 - 27.08VII TURNIEJ SZACHOWY - DĄBKI 2019, Dąbki koło Darłowa
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic17.08 - 27.08XI Szachowe Wakacje w Dąbkach, Dąbki koło Darłowa
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]

Polska


Polski Związek Szachowy
Nadchodzące turnieje
Nadchodzące turnieje