Komunikaty


Data Turniej
Październik 2018
rapid20.10
Sobota
26. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia mlodziezy do lat 11 - grupa B - V turniej, Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b
[Tempo gry: 10' + 5" na ruch]
rapid20.10
Sobota
26. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia mlodziezy do lat 9 - grupa C - V turniej, Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b
[Tempo gry: 10' + 5" na ruch]
rapid20.10
Sobota
VI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Koscierzyna Wielki Podles 2018, Szkoła Podstawowa w Wielkim Podlesiu
[Tempo gry: P'10]
rapid27.10
Sobota
Jesienny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku, Warszawa-Bemowo, ul Szadkowskiego 3
[Tempo gry: P'30]
rapid27.10
Sobota
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Październik, Sieradz, ul.Tysiaclecia 3
[Tempo gry: 10' + 5''/ruch]
rapid27.10
Sobota
LXXVI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
rapid27.10
Sobota
X Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
classic27.10 - 28.10Jesienny Turniej Fide na Bemowie, Warszawa, ul.Szadkowskiego 3
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic27.10 - 28.10Jesienny turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kobieca kat.), SP 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo
[Tempo gry: P'60]
classic27.10 - 28.10Mistrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego, Strzelce Krajeńskie
[Tempo gry: P'15]
rapid28.10
Niedziela
Jesienny turniej dla zawodników ur. w 2010 r. i młodszych, Szkoła Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo
[Tempo gry: P'30]
classic27.10 - 28.10XIX Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Gminy Pawłowice, HALA SPORTOWA GMINNEGO OŚRODKA SPORTU W PAWŁOWICACH UL. SPORTOWA 14 OBOK BASENU WODNY RAJ
[Tempo gry: P'5]
Listopad 2018
rapid10.11
Sobota
Turniej Szachowy z okazji 100-lecia odzyskania niepodległosci, Szczawno Zdrój
[Tempo gry: P'15]
rapid10.11
Sobota
Mistrzostwa Garnizonu w Szachach Szybkich z okazji Święta Niepodległosci, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141a, lok. 607A
[Tempo gry: 11' + 11'' na ruch]
rapid11.11
Niedziela
II Międzynarodowy Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległosci, Przejazdowo
[Tempo gry: P'10]
rapid11.11
Niedziela
VII TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA A, ZIELONA GÓRA
[Tempo gry: P'10]
rapid11.11
Niedziela
VII TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA B, ZIELONA GÓRA
[Tempo gry: P'10]
rapid17.11
Sobota
Szachy Dla Dzieci #11, Strzelce Krajeńskie
[Tempo gry: P'15]
rapid18.11
Niedziela
IV Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 5, Międzyrzec Podlaski
[Tempo gry: ]
rapid24.11
Sobota
Mikołajkowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku, Warszawa-Bemowo, ul Szadkowskiego 3
[Tempo gry: P'30]
rapid24.11
Sobota
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Listopad, Sieradz, ul.Tysiaclecia 3
[Tempo gry: 10' + 5''/ruch]
rapid24.11
Sobota
LXXVII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
classic20.11 - 25.11XVI MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY,
[Tempo gry: ]
classic24.11 - 25.11Jesienny Turniej Szachowy, Strzelce Krajeńskie
[Tempo gry: P'60]
classic24.11 - 25.11Mikołajkowy Turniej Fide na Bemowie , Warszawa, ul.Szadkowskiego 3
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic24.11 - 25.11Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kobieca kat.), SP 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo
[Tempo gry: P'60]
rapid25.11
Niedziela
Mikołajkowy turniej dla zawodników ur. w 2010 r. i młodszych, Szkoła Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo
[Tempo gry: P'30]
Grudzień 2018
rapid01.12
Sobota
III GRAND PRIX Miasta Katowic-Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 -Mikołajkowy, MDK Bogucice-Zawodzie Katowice ul. Markiefki 44A
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid01.12
Sobota
ZIELONY MAT 2018 - TURNIEJ 4 A, Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonej Górze, ul. Wyszyńskiego 17
[Tempo gry: P'10]
rapid01.12
Sobota
ZIELONY MAT 2018 - TURNIEJ 4 B, Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonej Górze, ul. Wyszyńskiego 17
[Tempo gry: P'10]
rapid01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa A (do lat 8)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
rapid01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa B (do lat 10)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
rapid01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa C (do lat 13)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
rapid01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa D (do lat 16)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
rapid09.12
Niedziela
IV Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej finałowy, Międzyrzec Podlaski
[Tempo gry: ]
rapid15.12
Sobota
Mikołajkowo - Świateczny Turniej Szachowy, Strzelce Krajeńskie
[Tempo gry: P'15]
rapid15.12
Sobota
XI Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
rapid29.12
Sobota
LXXVIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]

Polska


Polski Związek Szachowy
Nadchodzące turnieje