Komunikat #104824


I Międzynarodowy Turniej Szachowy - Andrzejkowe Szachy - grupa A - ranking 1600+
Bocheniec
24.11.2017 - 26.11.2017
tempo gry: 60' + 30'' na ruch

    KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY

 

SZACHOWE ANDRZEJKI

24-26.11.2017 r.

 

ORGANIZATORZY

Ludowy Uczniowski Katolicki Klub Sportowy LUKKS Kielce

Urzad Gminy w Małogoszczu

Starostwo Powiatowe Marszałkowski w Kielcach

 

Koordynator -“ Anna Kot - biuro@lukks.org.pl  /  kom. 663 222 355

 

PATRONAT MEDIALNY

TV Kielce, Radio Kielce, Echo Dnia. Radio eM

 

TERMIN I MIEJSCE ROZGRYWEK

24-26.11.2017 r. Bocheniec 55b, 28-366 Małogoszcz

Przyjazd i zakwaterowanie w dniu 24.11.2017 r. do godz. 13.00

Strona hotelu: http://www.wierna.oit.pl/

 

SYSTEM ROZGRYWEK I TEMPO GRY

Turniej zostanie rozegrany w trzech grupach:

 

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

Zawodnicy

(ranking 1600 i wyższy)

(1400 -  1600)

(ranking 1000 -“ 1400)

Ilosć rund

5

7

9

Tempo

60'™+30'™'™/pos.     Zgłoszony do FIDE

60'™

45'™

 

System rozgrywek w poszczególnych grupach uzależniony jest od liczby zgłoszeń.

Informacja o tym opublikowana zostanie do 20.11.2017.

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

W turnieju moga wziać udział wszyscy chętni pod warunkiem terminowego dopełnienia wszystkich wymaganych

formalnosci. Zgłoszenie do 15 listopada 2017 poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie CHESSARBITER.COM lub poprzez
e-maila: turniej@lukks.org.pl

Do dnia 15 listopada 2017 należy wniesć stosowna opłatę.

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

 

Grupa A

I m-ce

200 zł, puchar, nagroda rzeczowa, dyplom

II m-ce

100 zł, puchar, nagroda rzeczowa, dyplom

III m-ce

50 zł, puchar, nagroda rzeczowa, dyplom

IV m-ce

25 zł, nagroda rzeczowa, dyplom

V m-ce

nagroda rzeczowa, dyplom


 

Grupa B

I m-ce

150 zł, puchar, nagroda rzeczowa, dyplom

II m-ce

75 zł, puchar, nagroda rzeczowa, dyplom

III m-ce

35 zł, puchar, nagroda rzeczowa, dyplom

IV m-ce

nagroda rzeczowa, dyplom

V m-ce

nagroda rzeczowa, dyplom

Grupa C

I m-ce

75 zł, puchar, nagroda rzeczowa, dyplom

II m-ce

50 zł, puchar, nagroda rzeczowa, dyplom

III m-ce

25 zł, puchar, nagroda rzeczowa, dyplom

IV m-ce

nagroda rzeczowa, dyplom

V m-ce

nagroda rzeczowa, dyplom

 

Dodatkowo:

¡        Statuetki dla najmłodszych

¡        Nagrody niespodziankilosowanie (GRUPA C)

¡        W każdej grupie nagroda finansowa dla najlepszej kobiety
(GRUPA A -“ 50zł, GRUPA B -“ 40zł, GRUPA C -“ 30zł)

¡        W grupie A nagroda finansowa o wartosci 50 złotych dla najlepszego juniora

 

WPISOWE

Zawodnicy biora udział w turnieju na koszt klubów delegujacych, sponsorów lub własny.
Opłaty startowe, wpisowe, organizacyjne i rankingowe wynosza łacznie:

 

BEZ

ZAKWATEROWANIA

POBYT Z ZAKWATEROWANIEM

I WYŻYWIENIEM

Grupa A

100 zł (turniej zgłoszony do FIDE)

80 zł

Grupa B

80 zł

70 zł

Grupa C

80 zł

70 zł

 

Korzystajacym z zakwaterowania i wyżywienia organizator pokrywa 20% ww. opłat.

 

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Organizator oferuje zakwaterowanie w hotelu (pokoje 2-3 osobowe).

Łaczny koszt za cały pobyt na turnieju - zakwaterowanie i wyżywienie (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami, szwedzki stół):  200 zł.

 

Dodatkowa opłata za udział w balu andrzejkowym

 

TERMIN

BAL ANDRZEJKOWY

ZAPEWNIONE

KOSZT

20:00 -“ 21:00

dla dzieci i młodzieży

¡        zabawy przy muzyce z animatorami

¡        poczęstunek

¡        wybór Księcia i Księżniczki Balu

BEZPŁATNY

22:00 -“ 3:00

dla dorosłych

¡        DJ, wróżby andrzejkowe

¡        szwedzki stół

¡        1 goracy posiłek

¡        wybór Króla i Królowej Balu

100 złotych

 

Nocleg ze sniadaniem

50 złotych

 

Płatnosć gotówkowa na miejscu.

 


 

OPŁATY

Uczestnictwo w turnieju oraz rezerwację zakwaterowania i wyżywienia u organizatora należy dokonać w terminie do 15 listopada 2017. Rezerwacja oraz potwierdzenie uczestnictwa należy zgłosić pisemne na adres turniej@lukks.org.pl oraz przekazanie zaliczki w wysokosci wpisowego -“ 100 / 80 lub 70 złotych w zależnosci od opcji zakwaterowania i grupy turniejowej (szczegóły w akapicie WPISOWE) na: KONTO:
68 1910 1048 2304 4902 6863 0002

tytuł: "žnazwisko i imię zawodnika-TURNIEJ."

 

 

SĘDZIOWANIE

Sędzia głównym zawodów będzie FA Tomasz Stefaniak.

 

INFORMACJE DODATKOWE
Organizator zapewnia:

¡        Transmisja on-line, zgłoszenie turnieju FIDE - grupy A.

¡        Bufet herbaciano-kawowy.

¡        Bezpłatny parking na terenie obiektu.

¡        TURNIEJ BLITZ'™a -“ odrębny komunikat na Chessarbiter.com

 

Dodatkowe atrakcje

¡        KONKURSY z nagrodami:

¡        Konkurs rozwiazywania zadań szachowych
(z podziałem na kategorie szachowe)

¡        Konkurs BINGO

¡        Drużynowy KONKURS BOCCIA

¡        Drużynowy Turniej Klotz'™a

I -“ III miejsca -“ medale i dyplomy

¡        Konkurs Plastyczny

I -“ III dyplomy i drobne nagrody rzeczowe

 

¡        Zabawa andrzejkowa -“ Bal (własny strój), wybór Króla i Królowej Balu

¡        Pokaz akrobacji na hulajnogach, deskorolkach i BMX
Hello School - http://helloevent.pl/school/

¡        Do dyspozycji uczestników będzie:
sala gier (bilard, piłkarzyki, tenis stołowy), boisko do gry w koszykówkę.

 

 

 

Dodatkowych informacji udziela koordynator - Anna Kot -“ kontakt:  biuro@lukks.org.pl / tel. 663 222 355.

 

 

Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji i ewentualnych zmian w tresci niniejszego komunikatu.

 

 

 

Koordynator Turnieju

Prezes LUKKS Kielce

 

Sędzia główny

Anna Kot

 

Tomasz Stefaniak

 

 


 

PROGRAM TURNIEJU

 

24.11.2017 r. - PIĽTEK

do 13:00

przyjazd zawodników

 

14:00

OBIAD

 

14:30

odprawa techniczna

 

15:00

otwarcie zawodów

 

 

 

15:00

GRUPA A

I

 

 

GRUPA B

I

 

 

GRUPA C

I

 

 

16:30

GRUPA C

II

16:30

SALA GIER:

BILARD, PIŁKARZYKI, TENIS STOŁOWY

18:00

KOLACJA - ognisko z kiełbaska

 

 

 

18:30

GRUPA A

II

 

 

GRUPA B

II

 

 

GRUPA C

III

20:00

GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE

DRUŻYNOWY TURNIEJ W KLOTZ'™A

KONKURS PLASTYCZNY

 

25.11.2017 r. - SOBOTA

8:30

ŒNIADANIE

 

 

 

9:00

GRUPA A

III

 

 

GRUPA B

III

 

 

GRUPA C

IV

 

 

11:30

 

 

 

 

GRUPA B

IV

 

 

GRUPA C

V

13:30

GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE

KONKURS BOCCIA i BINGO

POKAZ AKROBACJI NA HULAJNOGACH, DESKOROLKACH I BMX

14:30

OBIAD

 

 

 

 

 

15:00

GRUPA A

IV

 

 

GRUPA B

V

 

 

GRUPA C

VI

 

 

16:30

GRUPA C

VII

17:00

KONKURS ROZWIĽZYWANIA ZADAŃ

18:15

KOLACJA

 

 

 

18:30

GRUPA B

VI

 

 

GRUPA C

VIII

20:00

ZABAWA ANDRZEJKOWA DLA DZIECI I DOROSŁYCH

BAL PRZEBIERAŃCÓW
WYBÓR KSIĘŻNICZKI I KSIĘCIA BALU

 

26.11.2017 r. - NIEDZIELA

8:30

ŒNIADANIE

 

 

 

9:00

GRUPA A

V

 

 

GRUPA B

VII

 

 

GRUPA C

IX

13:30

UROCZYSTE ZAKOŃCZNIE TURNIEJU

14:00

BLITZ 5'™

 

 

 

 

 

Powyższy komunikat ma charakter jedynie informacyjny. Może on się różnić od stanu rzeczywistego.

Świętokrzyskie


Świętokrzyski Związek Szachowy
Nadchodzące turnieje
Ostatnie turnieje