Zawodnicy


lp tytuł nazwisko i imię ELO klub
7001.Skrzyński, Mieczysław1412
7002.II+Wangrat, Jan1412UKSz "Hetman" Warszawa
7003.IIPerczak, Mariusz1412"WIEŻA PĘGÓW"
7004.IITrybowski, Władysław1412UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
7005.IIKról, Henryk1412GLKS Goniec Żarów
7006.IIPenot, Thierry1412
7007.IIŚmigielski, Paweł1412
7008.IIMagdziak, Łukasz1412GKS Gorzyce W
7009.IIIWłodarczyk, Hubert1412STMGK Strzelce Krajeńskie
7010.IIIKaczmarski, Piotr1412
7011.II+Fedan, Joanna1411MKS "Wicher" Zbąszyń
7012.IIKędziera, Izydor1411
7013.IIZgarda, Jarosław1411MUKS "Wieża Kórnicka" Kórnik
7014.IISzcześniak, Antoni1411
7015.IIMożdżanowski, Filip1411NASZACH Nowy Tomyśl
7016.IIGodawski, Waldemar1411GKSz "Hetman" Pilzno
7017.IIIMarszolik, Radosław1411KS HETMAN Marklowice
7018.Zawada, Jan1410
7019.II+Balcerczak, Ewa1410KSGU "Tęcza" Krosno Odrz.
7020.IIWiśniewski, Tomasz1410ITS "Kopernik" Inowrocław
7021.IIInglot, Marian1410PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemyśl
7022.IISurma, Sławomir1410
7023.IISowiński, Krzysztof1410Miejski Dom Kultury Bochnia
7024.IIGrochot, Alicja1410KKSz Kraków
7025.IILipski, Edward1410UKS "Centrum" Tczew
7026.IIIMatuszny, Franciszek1410St Eurobeskidy Łodygowice
7027.IIISroczynski, Radoslaw1410
7028.IIISternik, Arkadiusz1410
7029.IRola, Mieczysław1409
7030.IINaworski, Adam1409M-GOK "GAMBIT" Ślesin
7031.IILeńczowski, Alex1409KS HETMAN Marklowice
7032.IIŁepski, Maksymilian1409LKS "Chrobry" Gniezno
7033.IIOciepka, Dominika1409KSz Gryf Szczecin
7034.IIModrzejewski, Tymoteusz1409
7035.IIITobiasz, Paweł1409
7036.IBartczak, Hanna1408KSz SKOCZEK TROJAŃSKI
7037.IIWojdak, Karol1408Raszyn Poznań
7038.IIBorowiecki, Maciej1408PKS "Leśny" Bydgoszcz
7039.IIOlsztyński, Andrzej1408KS "Entropia" NZSPW Warszawa
7040.IIHońka, Jan1408
7041.IPaździerz, Klaudia1407UKS "Czternastka" Warszawa
7042.IIDidyk, Andrzej1407
7043.IISzalbierz, Piotr1407KSz Polonia Wrocław
7044.IIRydel, Kacper1407
7045.IIJarocki, Gabriel1407MUKS "Stoczek 45" Białystok
7046.IINikoluk, Roman1407
7047.IIWroński, Eugeniusz1407UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
7048.IIKarykowski, Dominik1407KSz "Miedź" Legnica
7049.IIEkwiński, Jan1407UKS "Caissa" Warszawa
7050.IIZałucki, Dariusz1407UKS "WDA" Lipusz
7051.IIPietrzak, Piotr1407UMKS "Na Pięterku" Poznań
7052.IINowak, Małgorzata1407UKS Skoczek Milicz
7053.II+Rygiel, Andrzej1406
7054.IIJanicki, Mateusz1406
7055.IIHutyra, Monika1406St Eurobeskidy Łodygowice
7056.IISzymenderski, Michał1406
7057.IIPakulska, Paulina1406UKS "Giecek" Radków
7058.IIKruszewski, Maksymilian1406UKS TSz Zieloni Zielonka
7059.IISzarota, Miłosz1406MKS "Sandecja" Nowy Sącz
7060.IIIKubaj, Artur1406
7061.Szczur, Stanisław1405
7062.IIKasperek, Grzegorz1405
7063.IIWardziak, Jan1405
7064.IIWojtowicz, Patryk1405KS "Komunalni Sanok"
7065.IISzeliga, Sebastian1405KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
7066.IIStasiełuk, Szymon1405MUKS "Stoczek 45" Białystok
7067.IIKutrowski, Feliks1405LKS Lotos Jabłonna
7068.IIGrobelna, Ewa1405
7069.IIISzymczak, Krzysztof1405MUKS MDK Śródmieście Wrocław
7070.IIIMłotkowska, Kinga1405BKS "Chemik" Bydgoszcz
7071.IPondo, Augustyn1404TSz "Skoczek" Sędziszów Małopolski
7072.IIMaćkowiak, Bogusz1404AZS Poznań
7073.IIBieszczad, Michał1404GLKS Goniec Żarów
7074.IIPaluch, Andrzej1404LKSz Lublin
7075.IISzaro, Kazimierz1403Stowarzyszenie "Nasz Rymanów"
7076.IINiklas, Michał1403SKS SMOL - BUD Giżycko
7077.IISokulski, Michał1403UKS "OPP" Toruń
7078.IIIWitkowski, Jakub1403KLIM UKSz Gambit Starachowice
7079.IDąbrowska, Aleksandra1402UKS TSz Zieloni Zielonka
7080.II+Norek, Maciej1402Akademia Szachowa Gliwice
7081.IIDyrka, Miłosz1402
7082.IIKałuza, Maksymilian1402UKS TSz Zieloni Zielonka
7083.IIPopadowski, Wojciech1402KSz Gryf Szczecin
7084.IITomkowicz, Kamil1402GKS "Szach-Mat Wiśniowa"
7085.IIIBergolc, Sylwester1402
7086.IKisiel, Gerhard1401LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
7087.IIDeryło, Maksymilian1401UKS "Caissa" Warszawa
7088.IIStudnicka, Monika1401TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice
7089.IIRajczyk, Robert1401
7090.IIOwczarzak, Maciej1401AZS UMK Toruń
7091.IITkaczyk, Konrad1401
7092.IIOrłowska, Patrycja1401L-UKS "Burza" Rogi
7093.IIIGrzybowski, Tomasz1401
7094.IBugaj, Hanna1400UKS "Ognisko" Rydułtowy
7095.IIKasprzak, Piotr1400ŁKS "Szach-Centrum" Łódź
7096.IIBudzisz, Adrian1400MUKS "Stoczek 45" Białystok
7097.IIHerok, Michalina1400Pszczyńskie Szachy
7098.IIKoseski, Andrzej1400MTSz Mińsk Mazowiecki
7099.IIRutkowski, Wojciech1400MLKSz Myślenice
7100.IIMikołajewski, Bartłomiej1400TS-R "Hetman" Konin

Polska


Polski Związek Szachowy
Zawodnicy
Ostatnie turnieje