użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
5001.IIKluk, Julia1106UKS REKORD Iwla
5002.IIIZabczynska, Magdalena1104RUKS Korona-Rawbud Rawicz
5003.IIIBrzezinska, Weronika1100UKS "Smecz" Konin
5004.IIIIwaniuk, Michal1100MDK Bialystok
5005.IICis, Krzysztof1098
5006.IVOlejniczak, Czeslaw1097KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.
5007.IIITopolski, Wiktor1096LKS Lotos Jablonna
5008.IIGonsior, Klaudia1093
5009.IIISkwirowski, Jacek1092
5010.IIStanowska, Angelika1091LKS "Stomil" Belchatow
5011.IIITroper, Kazimierz1091
5012.II+Walendykiewicz, Martyna1089KSz. "Hancza" Suwalki
5013.IILeszczak, Zuzanna1088UMKS "Na Pieterku" Poznan
5014.IISarad, Malgorzata1086MPZSzach Krakow
5015.IVKoczela, Grzegorz1086MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
5016.IIIDallemura, Mariusz1086
5017.IIHanuszkiewicz, Julia1082KSz "Piatka" Skierniewice
5018.IIMolenda, Maja1081MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
5019.IIFalc, Pawel1080UKS "Gedanensis" Gdansk
5020.IIGrabsztunowicz, Agnieszka1076UKS ZSO Wloszakowice
5021.IIKultys, Nela1075MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
5022.IIDarnowski, Pawel1071GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
5023.IIKuska, Bartosz1071MKS "Rokita" Brzeg Dolny
5024.IIGora, Aleksandra1068
5025.IIIMakielak, Dawid1064UKS "Piatka" Wielun
5026.IIOgonowska, Aleksandra1064UKS "Czternastka" Warszawa
5027.IIIRytwinski, Karol1062KSz. "Hancza" Suwalki
5028.II+Grabsztunowicz, Monika1059UKS ZSO Wloszakowice
5029.IIRodzik, Malgorzata1058UKS "Gedanensis" Gdansk
5030.IITuznik, Martyna1055LUKKS Kielce
5031.IIIKowalski, Krzysztof1055RUKS Korona-Rawbud Rawicz
5032.IIIBojczewski, Piotr1047LKSz Lublin
5033.IIGorniak, Weronika1046MKSz DIAGONALIA Imielin
5034.IIISobieraj, Natalia1044UKS "Palac" Nieborow
5035.IIIWitwicka, Julia1044JKSz-W Jarocin
5036.IIGodyla, Kinga1042RUKS Korona-Rawbud Rawicz
5037.IIILyczba, Bartosz1041UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
5038.IIKrzywdzinska, Patrycja1041WKS Kopernik
5039.IIIRog, Szymon1039KKSz Krakow
5040.IIIKopycki, Maksymilian1039UKS SP1 "Jedynka" Tychy
5041.IIIGorna, Anna1039UKS "Hetman" Czestochowa
5042.IILizak, Agata1037SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
5043.IILigeza, Aleksandra1036MKS "Polonia" Przemysl
5044.II+Walkusz, Maja1030UKS "Korona" Gdansk
5045.IIKrupecka-Czarkowska, Danuta1029BKS "Chemik" Bydgoszcz
5046.II+Stanowska, Julia1028KPZszach
5047.IIGos, Aleksander1018UKS "Czternastka" Warszawa
5048.IIIWalendykiewicz, Jakub1017KSz. "Hancza" Suwalki
5049.IIICiesla, Bartosz1010UKS "Czternastka" Warszawa
5050.IIKmiecik, Katarzyna1009UKS "Zadrna" Kamienna Gora
5051.IIISchyllo, Wiktoria1009KSz. "Hancza" Suwalki
5052.IIISzmidt, Dominik1009Pszczynskie Szachy
5053.IIIWacior, Wojciech1005GKSz "Solny" Grzybowo
5054.IIBartosik, Franciszek1005KSz "Piatka" Skierniewice
5055.ILaszczuk, Zofia1005MAZSzach w Warszawie
5056.IAdamczak, Malgorzata0KSz "Wieza" Smigiel
5057.Adamczyk, Adrian0
5058.Adamko, Artur0
5059.IIIAfeld, Michal0PKS "Lesny" Bydgoszcz
5060.Albrechcinski, Michal0
5061.Alejster, Milosz0
5062.IVAleksandrowicz, Michal0UKS "Czternastka" Warszawa
5063.IIIAndrejuk, Filip0
5064.IAndrzejewska, Maja0UMKS "Na Pieterku" Poznan
5065.IIAndrzejewski, Tomasz0UMKS "Na Pieterku" Poznan
5066.IIIAnisko, Aleksandra0KSz "Silesia" Raciborz
5067.IIAnkiewicz, Michal0KSz "HETMAN" Koszalin
5068.IIIAntoniuk, Mateusz0
5069.II+Arendarczyk, Marek0UKS \"Debiut\" Przedwojow
5070.IIIBabula, Jaroslaw0
5071.VBach-Golecka, Dobrochna0
5072.Badik, Maksym0
5073.IIIBadon, Agnieszka0MKS MOS Wieliczka
5074.IIBaginski, Pawel0
5075.IVBajko, Adam0UKS "OPP" Torun
5076.II+Bakiera, Pawel0
5077.IIBaranowski, Pawel0
5078.IIBaranowski, Przemyslaw0UKS "Szach" Gryfice
5079.IIIBargielski, Hubert0KSz "Maraton" Lomza
5080.IVBarszcz, Kamil0
5081.IIIBartnicka, Katarzyna0
5082.IVBartos, Jakub0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
5083.IIIBartoszek, Tomasz0
5084.IIBasinska, Eliza0
5085.IIBasinska, Ksymena0
5086.IVBator, Jaroslaw0
5087.IIIBak, Marta0UKS MDK Otwock
5088.IIIBednarczyk, Jakub0MPZSzach Krakow
5089.IIIBednarek, Filip0KKSz Krakow
5090.IBednarski, Jacek0
5091.IIIBednarz, Tadeusz0
5092.IIBendyk, Maciej0
5093.IIIBerek, Jaroslaw0
5094.Berlinski, Krzysztof0
5095.IIBernaczyk, Lukasz0ASSz "Lipno" Steszew
5096.Bernat, Tadeusz0
5097.IIIBialowas, Blanka0S-KKS Przemysl
5098.IVBiedak, Lukasz0
5099.IVBiernat, Zaklina0M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
5100.IBiskup, Izabela0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72


Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Partia bez omyłek, czy spotkaliście kiedyś taką?"

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies