użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
5001.IIIBrzezinska, Weronika1100UKS "Smecz" Konin
5002.IIIIwaniuk, Michal1100MDK Bialystok
5003.IIIDallemura, Mariusz1099
5004.IICis, Krzysztof1098
5005.IITuznik, Martyna1097LUKKS Kielce
5006.IVOlejniczak, Czeslaw1097KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.
5007.IIITopolski, Wiktor1096LKS Lotos Jablonna
5008.IIGonsior, Klaudia1093
5009.IIISkwirowski, Jacek1092
5010.IIStanowska, Angelika1091LKS "Stomil" Belchatow
5011.IIITroper, Kazimierz1091
5012.IILeszczak, Zuzanna1088UMKS "Na Pieterku" Poznan
5013.IVKoczela, Grzegorz1086MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
5014.IIHanuszkiewicz, Julia1082KSz "Piatka" Skierniewice
5015.IIMolenda, Maja1081MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
5016.IIFalc, Pawel1080UKS "Gedanensis" Gdansk
5017.IIGrabsztunowicz, Agnieszka1076UKS ZSO Wloszakowice
5018.IIKultys, Nela1075MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
5019.II+Walendykiewicz, Martyna1071KSz. "Hancza" Suwalki
5020.IIGora, Aleksandra1068
5021.IIIMakielak, Dawid1064UKS "Piatka" Wielun
5022.IIOgonowska, Aleksandra1064UKS "Czternastka" Warszawa
5023.IIIRytwinski, Karol1062KSz. "Hancza" Suwalki
5024.II+Grabsztunowicz, Monika1059UKS ZSO Wloszakowice
5025.IIRodzik, Malgorzata1058UKS "Gedanensis" Gdansk
5026.IIIKowalski, Krzysztof1055RUKS Korona-Rawbud Rawicz
5027.IIIBojczewski, Piotr1047LKSz Lublin
5028.IIGorniak, Weronika1046MKSz DIAGONALIA Imielin
5029.IIISobieraj, Natalia1044UKS "Palac" Nieborow
5030.IIIWitwicka, Julia1044JKSz-W Jarocin
5031.IIKrupecka-Czarkowska, Danuta1042BKS "Chemik" Bydgoszcz
5032.IIGodyla, Kinga1042RUKS Korona-Rawbud Rawicz
5033.IIILyczba, Bartosz1041UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
5034.IIKrzywdzinska, Patrycja1041WKS Kopernik
5035.IIIRog, Szymon1039KKSz Krakow
5036.IIIKopycki, Maksymilian1039UKS SP1 "Jedynka" Tychy
5037.IIIGorna, Anna1039UKS "Hetman" Czestochowa
5038.IILizak, Agata1037SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
5039.IILigeza, Aleksandra1036MKS "Polonia" Przemysl
5040.II+Walkusz, Maja1030UKS "Korona" Gdansk
5041.II+Stanowska, Julia1028KPZszach
5042.IIDarnowski, Pawel1025GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
5043.IIKuska, Bartosz1023MKS "Rokita" Brzeg Dolny
5044.IIKolinski, Dariusz1018UKS "Hetman" Puszcza Marianska
5045.IIGos, Aleksander1018UKS "Czternastka" Warszawa
5046.IIIWalendykiewicz, Jakub1017KSz. "Hancza" Suwalki
5047.IIICiesla, Bartosz1010UKS "Czternastka" Warszawa
5048.IIKmiecik, Katarzyna1009UKS "Zadrna" Kamienna Gora
5049.IIISchyllo, Wiktoria1009KSz. "Hancza" Suwalki
5050.IIISzmidt, Dominik1009Pszczynskie Szachy
5051.IIIWacior, Wojciech1005GKSz "Solny" Grzybowo
5052.IIBartosik, Franciszek1005KSz "Piatka" Skierniewice
5053.ILaszczuk, Zofia1005MAZSzach w Warszawie
5054.IAdamczak, Malgorzata0KSz "Wieza" Smigiel
5055.Adamczyk, Adrian0
5056.Adamko, Artur0
5057.IIIAfeld, Michal0PKS "Lesny" Bydgoszcz
5058.Albrechcinski, Michal0
5059.Alejster, Milosz0
5060.IVAleksandrowicz, Michal0UKS "Czternastka" Warszawa
5061.IIIAndrejuk, Filip0
5062.IAndrzejewska, Maja0UMKS "Na Pieterku" Poznan
5063.IIAndrzejewski, Tomasz0UMKS "Na Pieterku" Poznan
5064.IIIAnisko, Aleksandra0KSz "Silesia" Raciborz
5065.IIAnkiewicz, Michal0KSz "HETMAN" Koszalin
5066.IIIAntoniuk, Mateusz0
5067.II+Arendarczyk, Marek0UKS \"Debiut\" Przedwojow
5068.IIIBabula, Jaroslaw0
5069.VBach-Golecka, Dobrochna0
5070.Badik, Maksym0
5071.IIIBadon, Agnieszka0MKS MOS Wieliczka
5072.IIBaginski, Pawel0
5073.IVBajko, Adam0UKS "OPP" Torun
5074.II+Bakiera, Pawel0
5075.IIBaranowski, Pawel0
5076.IIBaranowski, Przemyslaw0UKS "Szach" Gryfice
5077.IIIBargielski, Hubert0KSz "Maraton" Lomza
5078.IVBarszcz, Kamil0
5079.IIIBartnicka, Katarzyna0
5080.IVBartos, Jakub0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
5081.IIIBartoszek, Tomasz0
5082.IIBasinska, Eliza0
5083.IIBasinska, Ksymena0
5084.IVBator, Jaroslaw0
5085.IIIBak, Marta0UKS MDK Otwock
5086.IIIBednarczyk, Jakub0MPZSzach Krakow
5087.IIIBednarek, Filip0KKSz Krakow
5088.IBednarski, Jacek0
5089.IIIBednarz, Tadeusz0
5090.IIBendyk, Maciej0
5091.IIIBerek, Jaroslaw0
5092.Berlinski, Krzysztof0
5093.IIBernaczyk, Lukasz0ASSz "Lipno" Steszew
5094.Bernat, Tadeusz0
5095.IIIBialowas, Blanka0S-KKS Przemysl
5096.IVBiedak, Lukasz0
5097.IVBiernat, Zaklina0M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
5098.IBiskup, Izabela0
5099.IBloszko, Wlodzimierz0
5100.IIBlaszczyk, Tadeusz0MLKS "Ostrodzianka" Ostroda

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Gra w szachy przypomina wpatrywanie się w bezkresny ocean, gra w warcaby spoglądanie w głąb bezdennej studni."

~Marion Tinsley

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies