użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
5001.II+Grabsztunowicz, Monika1059UKS ZSO Wloszakowice
5002.IIRetz, Agnieszka1058LKS "Promien" Kowalewo Pom.
5003.IIIWalendykiewicz, Jakub1055KSz. "Hancza" Suwalki
5004.IIIKowalski, Krzysztof1055RUKS Korona-Rawbud Rawicz
5005.IIIWitwicka, Julia1054JKSz-W Jarocin
5006.IIBekier, Piotr1049UKS "Korona" Gdansk
5007.IIIBojczewski, Piotr1047LKSz Lublin
5008.IIGorniak, Weronika1046MKSz DIAGONALIA Imielin
5009.IIIGorna, Anna1045UKS "Hetman" Czestochowa
5010.II+Czerwinska, Oliwia1043UKS "Ognisko" Rydultowy
5011.IIGodyla, Kinga1042RUKS Korona-Rawbud Rawicz
5012.IIKrzywdzinska, Patrycja1041WKS Kopernik
5013.IIGos, Aleksander1040UKS "Czternastka" Warszawa
5014.IIIRog, Szymon1039KKSz Krakow
5015.IIIKopycki, Maksymilian1039UKS SP1 "Jedynka" Tychy
5016.IIKupiecka, Julia1038SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
5017.IILizak, Agata1037SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
5018.IILigeza, Aleksandra1036MKS "Polonia" Przemysl
5019.IIKrupecka-Czarkowska, Danuta1034BKS "Chemik" Bydgoszcz
5020.IIDarnowski, Pawel1014GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
5021.IIOgonowska, Aleksandra1014UKS "Czternastka" Warszawa
5022.IIWalendykiewicz, Martyna1013KSz. "Hancza" Suwalki
5023.IIIBiernat, Filip1012
5024.IIIBartosik, Franciszek1012KSz "Piatka" Skierniewice
5025.IIICiesla, Bartosz1010UKS "Czternastka" Warszawa
5026.IIJung, Taruna1010KS LAURA Chylice
5027.IIKmiecik, Katarzyna1009UKS "Zadrna" Kamienna Gora
5028.IIISzmidt, Dominik1009PSSz Pszczyna
5029.IIISchyllo, Wiktoria1006KSz. "Hancza" Suwalki
5030.IIIWacior, Wojciech1005GKSz "Solny" Grzybowo
5031.IAdamczak, Malgorzata0KSz "Wieza" Smigiel
5032.Adamczyk, Adrian0
5033.Adamko, Artur0
5034.VAdamski, Adam0
5035.IIIAfeld, Michal0PKS "Lesny" Bydgoszcz
5036.Albrechcinski, Michal0
5037.Alejster, Milosz0
5038.IVAleksandrowicz, Michal0UKS "Czternastka" Warszawa
5039.IIIAndrejuk, Filip0
5040.II+Andrzejewska, Maja0UMKS "Na Pieterku" Poznan
5041.IIAndrzejewski, Tomasz0UMKS "Na Pieterku" Poznan
5042.IIIAnisko, Aleksandra0KSz "Silesia" Raciborz
5043.IIAnkiewicz, Michal0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
5044.IIIAntoniuk, Mateusz0
5045.II+Arendarczyk, Marek0UKS "Debiut" Przedwojow
5046.IIIBabula, Jaroslaw0
5047.VBach-Golecka, Dobrochna0
5048.Badik, Maksym0
5049.IIIBadon, Agnieszka0MKS MOS Wieliczka
5050.IIBaginski, Pawel0
5051.IVBajko, Adam0UKS "OPP" Torun
5052.II+Bakiera, Pawel0
5053.IIBaranowski, Pawel0
5054.IIBaranowski, Przemyslaw0UKS "Szach" Gryfice
5055.IIIBargielski, Hubert0KSz "Maraton" Lomza
5056.IVBarszcz, Kamil0
5057.IIIBartnicka, Katarzyna0
5058.IVBartos, Jakub0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
5059.IIIBartoszek, Tomasz0
5060.IIBasinska, Eliza0
5061.IIBasinska, Ksymena0
5062.IVBator, Jaroslaw0
5063.IIIBak, Marta0UKS MDK Otwock
5064.IIIBednarczyk, Jakub0MPZSzach Krakow
5065.IIIBednarek, Filip0KKSz Krakow
5066.IBednarski, Jacek0
5067.IIIBednarz, Tadeusz0
5068.IIBendyk, Maciej0
5069.IIIBerek, Jaroslaw0
5070.Berlinski, Krzysztof0
5071.IIBernaczyk, Lukasz0ASSz "Lipno" Steszew
5072.Bernat, Tadeusz0
5073.IIIBialowas, Blanka0S-KKS Przemysl
5074.IVBiedak, Lukasz0
5075.IVBielinski, Artur0WOK Walbrzych
5076.IVBiernat, Zaklina0M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
5077.IBiskup, Izabela0
5078.IBloszko, Wlodzimierz0
5079.IIBlaszczyk, Tadeusz0MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
5080.IIIBlaszczyk, Tomasz0KTS Kalisz
5081.IVBlaszczykiewicz, Katarzyna0KS "Entropia" NZSPW Warszawa
5082.IIIBlaszkowski, Dawid0UKS Zawisza Kolbudy
5083.IVBlazejewski, Marcel0UKS "Smecz" Konin
5084.IIBobowski, Henryk0KSz "Odrodzenie" Kozuchow
5085.IVBochynski, Karol0LKSz Lublin
5086.IIIBogawski, Pawel0RUKS Korona-Rawbud Rawicz
5087.IVBogucki, Karol0UKS TSz Zieloni Zielonka
5088.IIIBojanowska, Joanna0UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
5089.Bojarski, Marcin0
5090.IVBolibok, Patrycja0UKS "Rotmistrz" Grudziadz
5091.IIBolibok, Paulina0UKS "Rotmistrz" Grudziadz
5092.IIIBorek, Aleksandra0LUKS "Tempo" Ozarow
5093.Born, Pawel0
5094.IIIBorowiak, Karol0UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
5095.IIIBorowik, Marta0LUKS Fajslawice
5096.IVBorusiewicz, Adam0KSz "Maraton" Lomza
5097.IIIBota, Rafal0UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
5098.IIIBrdys, Rafal0UKS Koscielec
5099.IIIBresz, Lukasz0UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
5100.IIBrochocki, Andrzej0KSz "Skoczek" Siedlce

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Izolowany pionek rozsiewa smutek na całej szachownicy."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies