użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4901.IIKochanska, Magdalena1187MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4902.IIIPiechowiak, Karolina1186MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
4903.IIBartoszewicz, Arkadiusz1185UKS "Trzydziestka" Olsztyn
4904.ICzerwinska, Oliwia1183UKS "Ognisko" Rydultowy
4905.IIISkierski, Tomasz1181UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4906.IIICzorniej, Jozef1179
4907.IVBienkowski, Tadeusz1175
4908.IIMaliszewski, Michal1173KSz "Polonia Warszawa"
4909.IIINabozny, Kamil1173UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4910.IIRetz, Agnieszka1173LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4911.IIIStanowski, Adam1172
4912.IIWieckowska, Oliwia1172WKSz 1938 Wloclawek
4913.IIBudnik, Kazimierz1171BKS "Chemik" Bydgoszcz
4914.IVMalecki, Jakub1171SKS SMOL - BUD Gizycko
4915.IJacek, Nikola1171KSz Gryf Szczecin
4916.IISzymanska, Emilia1170BKS "Chemik" Bydgoszcz
4917.IIIRyszka, Kamil1170MKSz Rybnik
4918.IIISzakiel, Bartosz1169ZKSz Zary
4919.IIIHajducki, Bartlomiej1168
4920.IIRetz, Patryk1168LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4921.IIIJednoralski, Bogusz1166KSz Gryf Szczecin
4922.IIIWiazowski, Michal1166UKS "Palac" Nieborow
4923.IIKlingenberg, Lukasz1165UKS "Korona" Gdansk
4924.IIWinkler, Michal1164Akademia Szachowa Gliwice
4925.IIWinkler, Michal1164Akademia Szachowa Gliwice
4926.IIINawrotek, Norbert1162M-GOK "GAMBIT" Slesin
4927.IITamon, Agata1162UKS "OPP" Torun
4928.IIWlodarek, Mikolaj1162MKS "Wicher" Zbaszyn
4929.IIWalasik, Weronika1161UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
4930.IIICaderek, Zbigniew1159CKR SSz Grojec
4931.IIIPyrchla, Barbara1159LKS "Polonia" Poraj
4932.IPlacek, Eliza1158UKS "Palac" Nieborow
4933.IIIWlodarczyk, Jan1158UKS SP3 w Bogatyni
4934.IIMarkiewicz, Janusz1157
4935.IIKlimek, Monika1157UKS MDK Otwock
4936.II+Switala, Karina1157UKS "Dziewiatka" Sieradz
4937.IIJasinska, Patrycja1156M-GOK "GAMBIT" Slesin
4938.IIStrzalka, Monika1156TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
4939.IISokol, Piotr1155
4940.IIFilipek, Justyna1154UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
4941.IISwiderski, Marcin1153MDK Bialystok
4942.IIBrzenczka, Joanna1153KSz "Silesia" Raciborz
4943.IIGrzegorzak, Janusz1152
4944.IIGren, Kinga1151MUKS "SZS" Cieszyn
4945.IBednarska, Julita1150KSz. "Hancza" Suwalki
4946.IIISoszynski, Pawel1150KSz "Skoczek" Siedlce
4947.IIJedynak, Jakub1149KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4948.IIWieczorek, Krystian1148UKS "Czternastka" Warszawa
4949.IIPopadowska, Julia1147KSz Gryf Szczecin
4950.IIPartyka, Justyna1145STMGK Strzelce Krajenskie
4951.IIFicek, Szymon1145MKSz DIAGONALIA Imielin
4952.IIDemski, Jan1144TS-R "Hetman" Konin
4953.IIIGora, Szczepan1143MCKiS Jaworzno
4954.IIIGolawski, Michal1142
4955.IIIPach, Mateusz1142Klub Szachowy "Kana" Tarnow
4956.IScisla, Oliwia1142MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4957.II+Nowaczyk, Klara1141UKS "Dziewiatka" Sieradz
4958.IISliwinska, Zuzanna1141KS "Unia" Bierun Stary
4959.IIIZelezniak, Maksymilian1139UKS "Iskra" Pila
4960.IIICzarkowski, Jan1138KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
4961.II+Mazgaj, Julia1138UKS przy SP 8 Chrzanow
4962.IIWiewiora, Dominika1137LKS "Strazak" Zabrzeg
4963.IIStanik, Szymon1137AKS Mikolow
4964.IIIStanik, Hanna1137AKS Mikolow
4965.IISloniewski, Kacper1136UKS TSz Zieloni Zielonka
4966.IIMaruszczak, Hanna1134
4967.IIKrowka, Damian1134UKS REKORD Iwla
4968.IIISkorupka, Arkadiusz1134UKS przy SP 8 Chrzanow
4969.IIICzukiewski, Mieszko1134KSz "DRAKON" Lublin
4970.II+Zablocka, Marta1134K. Sz. Dwie Wieze Rzgow
4971.IINawrocka, Edyta1134LKS "Chrobry" Gniezno
4972.IIIStepniewski, Karol1133UKS "Czternastka" Warszawa
4973.IIBekier, Piotr1132UKS "Korona" Gdansk
4974.IIJastrzebska, Julia1130KSz "Gambit" Swiecie
4975.IIGawrylczyk, Filip1130UKS "Korona" Gdansk
4976.IIIUglis, Kamil1128UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg
4977.IIIPrzybylak, Gabriela1126
4978.IIIDrozdz, Arkadiusz1125
4979.IIOcytko, Michal1124MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4980.IIMrozowska, Gabriela1122KKSz "Urania" Krosno
4981.IIIWoszczycki, Jakub1121KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
4982.IIKedzia, Natalia1120UKS "Piatka" Wielun
4983.IIILelen, Stanislaw1116UKS MDK Otwock
4984.IIIPospiech, Mateusz1114UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4985.IIWalendykiewicz, Martyna1110KSz. "Hancza" Suwalki
4986.IIIBiernat, Filip1109
4987.IILeszczewska, Aneta1106Palac Mlodziezy Koszalin
4988.IIGuzik, Michal1106KKSz "Urania" Krosno
4989.IIKluk, Julia1106UKS REKORD Iwla
4990.IISarad, Malgorzata1105MPZSzach Krakow
4991.IIIZabczynska, Magdalena1104RUKS Korona-Rawbud Rawicz
4992.IIIBrzezinska, Weronika1100UKS "Smecz" Konin
4993.IIIIwaniuk, Michal1100MDK Bialystok
4994.IVOlejniczak, Czeslaw1100KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.
4995.IIIDallemura, Mariusz1099
4996.IICis, Krzysztof1098
4997.IIHaladus, Adam1098ChTS Chorzow
4998.IITuznik, Martyna1097LUKKS Kielce
4999.IIITopolski, Wiktor1096LKS Lotos Jablonna
5000.IIGonsior, Klaudia1093

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Ponoś ofiary, abyś sam nie stał się ofiarą."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies