użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4901.IIICuch, Dariusz1189
4902.IIPelka, Magda1188
4903.IIGuzik, Michal1188KKSz "Urania" Krosno
4904.IIPelka, Magda1188
4905.IIIPiechota, Jozef1187OSz "Baszta" Szamotuly
4906.IIOstaszewski, Bartlomiej1187
4907.IIKochanska, Magdalena1187MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4908.IIIPiechowiak, Karolina1186MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
4909.IIBartoszewicz, Arkadiusz1185UKS "Trzydziestka" Olsztyn
4910.IIIStugiewicz, Maria1182KSz "Silesia" Raciborz
4911.IIISkierski, Tomasz1181UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4912.IIMarkiewicz, Janusz1178
4913.IISidor, Andrzej1178LUKKS Kielce
4914.IIOstrowski, Michal1176
4915.IISzynwelski, Ryszard1176BKS "Chemik" Bydgoszcz
4916.IIJedynak, Jakub1176KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4917.IIBrzenczka, Joanna1176KSz "Silesia" Raciborz
4918.IVBienkowski, Tadeusz1175
4919.IIHomza, Dominik1174UKS "WDA" Lipusz
4920.IIMaliszewski, Michal1173
4921.IIINabozny, Kamil1173UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4922.IIWichura, Sara1173IMUKSz "Debiut" Ostrowiec Swietokrzyski
4923.IIIStanowski, Adam1172
4924.IIWieckowska, Oliwia1172WKSz 1938 Wloclawek
4925.IIStanik, Szymon1172AKS Mikolow
4926.IIIStanik, Hanna1172AKS Mikolow
4927.IVMalecki, Jakub1171SKS SMOL - BUD Gizycko
4928.IJacek, Nikola1171KSz Gryf Szczecin
4929.IISzymanska, Emilia1170BKS "Chemik" Bydgoszcz
4930.IIIRyszka, Kamil1170MKSz Rybnik
4931.IIISzakiel, Bartosz1169ZKSz Zary
4932.IIIHajducki, Bartlomiej1168
4933.IIRetz, Patryk1168KSz "Gambit" Swiecie
4934.IIIWiazowski, Michal1168UKS "Palac" Nieborow
4935.IIIJednoralski, Bogusz1166KSz Gryf Szczecin
4936.IIKlingenberg, Lukasz1165UKS "Korona" Gdansk
4937.IIICzekalski, Pawel1164PKS "Lesny" Bydgoszcz
4938.IIWinkler, Michal1164Akademia Szachowa Gliwice
4939.IIWinkler, Michal1164Akademia Szachowa Gliwice
4940.IIINawrotek, Norbert1162M-GOK "GAMBIT" Slesin
4941.IITamon, Agata1162UKS "OPP" Torun
4942.IIWlodarek, Mikolaj1162MKS "Wicher" Zbaszyn
4943.IIWalasik, Weronika1161UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
4944.IIICaderek, Zbigniew1159CKR SSz Grojec
4945.IIIPyrchla, Barbara1159LKS "Polonia" Poraj
4946.IBednarska, Julita1159KSz. "Hancza" Suwalki
4947.IPlacek, Eliza1158UKS "Palac" Nieborow
4948.IIKlimek, Monika1157UKS MDK Otwock
4949.II+Switala, Karina1157UKS "Dziewiatka" Sieradz
4950.IIJasinska, Patrycja1156M-GOK "GAMBIT" Slesin
4951.IIStrzalka, Monika1156TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
4952.IIICzorniej, Jozef1155
4953.IISokol, Piotr1155
4954.IIFilipek, Justyna1154UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
4955.IIGilarek, Weronika1154UKS Koscielec
4956.IISwiderski, Marcin1153MDK Bialystok
4957.IIGrzegorzak, Janusz1152
4958.IIISoszynski, Pawel1150KSz "Skoczek" Siedlce
4959.IIWieczorek, Krystian1148UKS "Czternastka" Warszawa
4960.IIPopadowska, Julia1147KSz Gryf Szczecin
4961.IIDemski, Jan1144TS-R "Hetman" Konin
4962.IIIWlodarczyk, Jan1144UKS SP3 w Bogatyni
4963.IIBudnik, Kazimierz1143BKS "Chemik" Bydgoszcz
4964.IIIGora, Szczepan1143MCKiS Jaworzno
4965.II+Gren, Kinga1143MUKS "SZS" Cieszyn
4966.IIIGolawski, Michal1142
4967.IIIPach, Mateusz1142Klub Szachowy "Kana" Tarnow
4968.IIPartyka, Justyna1141STMGK Strzelce Krajenskie
4969.II+Nowaczyk, Klara1141UKS "Dziewiatka" Sieradz
4970.IISliwinska, Zuzanna1141KS "Unia" Bierun Stary
4971.IIIZelezniak, Maksymilian1139UKS "Iskra" Pila
4972.IIICzarkowski, Jan1138KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
4973.II+Mazgaj, Julia1138UKS przy SP 8 Chrzanow
4974.IIWiewiora, Dominika1137LKS "Strazak" Zabrzeg
4975.IIJung, Taruna1137KS LAURA Chylice
4976.IIFicek, Szymon1136MKSz DIAGONALIA Imielin
4977.IISloniewski, Kacper1136UKS TSz Zieloni Zielonka
4978.IIPieczewska, Gabriela1135OTSz Ostrow Wielkopolski
4979.IIMaruszczak, Hanna1134
4980.IIKrowka, Damian1134UKS REKORD Iwla
4981.IIISkorupka, Arkadiusz1134UKS przy SP 8 Chrzanow
4982.IIICzukiewski, Mieszko1134KSz "DRAKON" Lublin
4983.II+Zablocka, Marta1134K. Sz. Dwie Wieze Rzgow
4984.IINawrocka, Edyta1134LKS "Chrobry" Gniezno
4985.IIIStepniewski, Karol1133UKS "Czternastka" Warszawa
4986.IIBekier, Piotr1132UKS "Korona" Gdansk
4987.IIRetz, Agnieszka1131KSz "Gambit" Swiecie
4988.IIJastrzebska, Julia1130KSz "Gambit" Swiecie
4989.IIGawrylczyk, Filip1130UKS "Korona" Gdansk
4990.IIIUglis, Kamil1128UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg
4991.IIIPrzybylak, Gabriela1126
4992.IIIDrozdz, Arkadiusz1125
4993.IIOcytko, Michal1124MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4994.IIMrozowska, Gabriela1122KKSz "Urania" Krosno
4995.IIIWoszczycki, Jakub1121KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
4996.IIKedzia, Natalia1120UKS "Piatka" Wielun
4997.IIILelen, Stanislaw1116UKS MDK Otwock
4998.IIIPospiech, Mateusz1114UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4999.IIIBiernat, Filip1109
5000.IILeszczewska, Aneta1106Palac Mlodziezy Koszalin

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72


Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"W partii szachów logika i wyobraźnia muszą iść w parze, uzupełniając się wzajemnie."

~Jose Raul Capablanca

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies