użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4901.IIFicek, Szymon1171MKSz DIAGONALIA Imielin
4902.IJacek, Nikola1171KSz Gryf Szczecin
4903.IISzymanska, Emilia1170BKS "Chemik" Bydgoszcz
4904.IIISzakiel, Bartosz1169ZKSz Zary
4905.IIIHajducki, Bartlomiej1168
4906.IIRetz, Patryk1168LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4907.IIIJednoralski, Bogusz1166KSz Gryf Szczecin
4908.IIIWlodarczyk, Jan1166UKS SP3 w Bogatyni
4909.IIIWiazowski, Michal1166UKS "Palac" Nieborow
4910.IIKlingenberg, Lukasz1165UKS "Korona" Gdansk
4911.IIWinkler, Michal1164Akademia Szachowa Gliwice
4912.IIWieczorek, Krystian1164UKS "Czternastka" Warszawa
4913.IIWinkler, Michal1164Akademia Szachowa Gliwice
4914.IIINawrotek, Norbert1162M-GOK "GAMBIT" Slesin
4915.IITamon, Agata1162UKS "OPP" Torun
4916.IIWlodarek, Mikolaj1162MKS "Wicher" Zbaszyn
4917.IIWalasik, Weronika1161UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
4918.IIICaderek, Zbigniew1159CKR SSz Grojec
4919.IIIPyrchla, Barbara1159LKS "Polonia" Poraj
4920.IPlacek, Eliza1158UKS "Palac" Nieborow
4921.IIBudnik, Kazimierz1157BKS "Chemik" Bydgoszcz
4922.IIDemski, Jan1157TS-R "Hetman" Konin
4923.IIKlimek, Monika1157UKS MDK Otwock
4924.II+Switala, Karina1157UKS "Dziewiatka" Sieradz
4925.IIJasinska, Patrycja1156M-GOK "GAMBIT" Slesin
4926.IIStrzalka, Monika1156TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
4927.IISokol, Piotr1155
4928.IIFilipek, Justyna1154UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
4929.IISwiderski, Marcin1153MDK Bialystok
4930.IIBrzenczka, Joanna1153KSz "Silesia" Raciborz
4931.IIGrzegorzak, Janusz1152
4932.IIIStanowski, Adam1151
4933.IIPajak, Kamil1150UKS "Czternastka" Warszawa
4934.IIISoszynski, Pawel1150KSz "Skoczek" Siedlce
4935.IIJedynak, Jakub1149KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4936.IIPieczewska, Gabriela1147OTSz Ostrow Wielkopolski
4937.IIPopadowska, Julia1147KSz Gryf Szczecin
4938.IIPartyka, Justyna1145STMGK Strzelce Krajenskie
4939.II+Grzesik, Nikola1144AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
4940.IIIGora, Szczepan1143MCKiS Jaworzno
4941.IIIGolawski, Michal1142
4942.IScisla, Oliwia1142MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4943.IIIWieckowska, Oliwia1141WKSz 1938 Wloclawek
4944.II+Nowaczyk, Klara1141UKS "Dziewiatka" Sieradz
4945.IISliwinska, Zuzanna1141KS "Unia" Bierun Stary
4946.IIIZelezniak, Maksymilian1139UKS "Iskra" Pila
4947.IIICzarkowski, Jan1138KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
4948.II+Mazgaj, Julia1138UKS przy SP 8 Chrzanow
4949.IIWiewiora, Dominika1137LKS "Strazak" Zabrzeg
4950.IISloniewski, Kacper1136UKS TSz Zieloni Zielonka
4951.IIHaladus, Adam1135ChTS Chorzow
4952.IIMaruszczak, Hanna1134
4953.IIKrowka, Damian1134UKS REKORD Iwla
4954.IIISkorupka, Arkadiusz1134UKS przy SP 8 Chrzanow
4955.IIICzukiewski, Mieszko1134KSz "DRAKON" Lublin
4956.II+Zablocka, Marta1134K. Sz. Dwie Wieze Rzgow
4957.IINawrocka, Edyta1134LKS "Chrobry" Gniezno
4958.IIIStepniewski, Karol1133UKS "Czternastka" Warszawa
4959.IIBekier, Piotr1131UKS "Korona" Gdansk
4960.IIJastrzebska, Julia1130KSz "Gambit" Swiecie
4961.IIGawrylczyk, Filip1130UKS "Korona" Gdansk
4962.IIIUglis, Kamil1128UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg
4963.ILewandowska, Weronika1128UKS "Korona" Gdansk
4964.IIIDrozdz, Arkadiusz1125
4965.IIOcytko, Michal1124MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4966.IIIRyszka, Kamil1124MKSz Rybnik
4967.IIMrozowska, Gabriela1122KKSz "Urania" Krosno
4968.IIIWoszczycki, Jakub1121KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
4969.IIKedzia, Natalia1120UKS "Piatka" Wielun
4970.IIILelen, Stanislaw1116UKS MDK Otwock
4971.II+Walkusz, Maja1115UKS "Korona" Gdansk
4972.IIIPospiech, Mateusz1114UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4973.II+Stanowska, Julia1110KPZszach
4974.IIStanik, Szymon1110AKS Mikolow
4975.IIIStanik, Hanna1110AKS Mikolow
4976.IIIBiernat, Filip1109
4977.IIIDallemura, Mariusz1109
4978.IILeszczewska, Aneta1106Palac Mlodziezy Koszalin
4979.IIKluk, Julia1106UKS REKORD Iwla
4980.IISarad, Malgorzata1105MPZSzach Krakow
4981.IIIZabczynska, Magdalena1104RUKS Korona-Rawbud Rawicz
4982.IVOlejniczak, Czeslaw1103KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.
4983.IIIBrzezinska, Weronika1100UKS "Smecz" Konin
4984.IIIIwaniuk, Michal1100MDK Bialystok
4985.IICis, Krzysztof1098
4986.IITuznik, Martyna1097LUKKS Kielce
4987.IIITopolski, Wiktor1096LKS Lotos Jablonna
4988.IIGonsior, Klaudia1093
4989.IIISkwirowski, Jacek1092UKS Roszada Radom
4990.IIStanowska, Angelika1091LKS "Stomil" Belchatow
4991.IIITroper, Kazimierz1091
4992.IILeszczak, Zuzanna1088UMKS "Na Pieterku" Poznan
4993.IIIPrzybylak, Gabriela1087
4994.IIRetz, Agnieszka1087LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4995.IVKoczela, Grzegorz1086MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
4996.IIHanuszkiewicz, Julia1082KSz "Piatka" Skierniewice
4997.IIMolenda, Maja1081MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4998.IIWichura, Sara1081IMUKSz "Debiut" Ostrowiec Swietokrzyski
4999.IIGuzik, Michal1080KKSz "Urania" Krosno
5000.IIFalc, Pawel1080UKS "Gedanensis" Gdansk

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Remisy przekształcają szachy w grę nudną, partie rezultatywne – to wynik walki."

~Bobby Fischer

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies