użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4801.IISobolewski, Michal1230TKKF "PROMYK" Ciechanow
4802.IIIIwicki, Kacper1230UKS "Iskra" Pila
4803.IGorecka, Dominika1230MKSz DIAGONALIA Imielin
4804.IIIBojczewski, Grzegorz1230LKSz Lublin
4805.IIMocko, Maciej1230LUKKS Miedziana Gora
4806.IIHals, Emilia1230GKSz "Hetman" Pilzno
4807.IIRepec, Julia1229UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4808.IIICieslik, Krzysztof1228"Hetman" Ostrowiec Sw.
4809.IIISpychalski, Milosz1228UMKS "Na Pieterku" Poznan
4810.IIILotocki, Mikolaj1227WKSz GANT HETMAN
4811.IIIDzienisiuk, Dariusz1226KSz "Polonia Warszawa"
4812.IIMazanowska, Aniela1226MAT Myslenice
4813.IIOstrowski, Michal1224
4814.IIBawej, Jakub1224BKS "Chemik" Bydgoszcz
4815.IIIPawlowski, Kazimierz1223
4816.IIIJoniak, Bartosz1223UKS "Rodlo" Opole
4817.IITarka, Adam1223UKS "Czternastka" Warszawa
4818.IIGolecka, Jadwiga1222KS LAURA Chylice
4819.II+Kopacka, Natalia1221OTSz Ostrow Wielkopolski
4820.IIKraszewska, Barbara1220MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4821.IIPartyka, Justyna1218STMGK Strzelce Krajenskie
4822.IIIMajocha, Tomasz1218
4823.IIPul, Mateusz1218MDK Bialystok
4824.ISokol, Maria1218KSz "Piatka" Skierniewice
4825.II+Kowalik, Malgorzata1218
4826.IIZalewska, Ewa1217UKS SP11 "Skoczek" Tczew
4827.IIWolski, Lukasz1217UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4828.IIIChorazyczewska, Weronika1217KSz "LECH-WSUS Poznan"
4829.IIIMalczyk, Aleksander1216MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
4830.II+Bieniek, Daria1215SSz Pocztowiec Bydgoszcz
4831.IIICuch, Dariusz1215
4832.IISzymczak, Pawel1215
4833.IIRaducka, Anna1214
4834.IIWosztyl, Emilian1214
4835.IReszka, Zofia1213LZSzach
4836.IIKos, Jakub1213Akademia Szachowa Gliwice
4837.IIJurkiewicz, Kazimierz1212PKS "Lesny" Bydgoszcz
4838.IIZlotucha, Slawomir1212
4839.IIDziurdzia, Karol1212KSz "Piatka" Skierniewice
4840.IIISiorek, Beata1211UKS "Piatka" Wielun
4841.IILubecki, Lukasz1211UKS "WDA" Lipusz
4842.IICiesielski, Kacper1210RUKS Korona-Rawbud Rawicz
4843.IIIGil, Piotr1209UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4844.IIMakarewicz, Marietta1209MLKS "Czarni" Olecko
4845.IIBartosiewicz, Julia1208UKS "21 Podlesie"
4846.IIPielach, Wojciech1208
4847.IICzukiewski, Tymoteusz1208KSz "DRAKON" Lublin
4848.II+Jasiak, Katarzyna1208GKS Gorzyce W
4849.IIIMatczynski, Mariusz1208UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
4850.IISzulgacz, Andrzej1207PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
4851.IIUllrich, Agata1207UMKS "Na Pieterku" Poznan
4852.IIIKoza, Jan1206KSz Polonia Wroclaw
4853.IIIMichalski, Maksymilian1204
4854.IIIZombek, Kamil1204UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4855.IIMarkiewicz, Janusz1203
4856.IIIMantaev, Ruslan1202UKS TSz Zieloni Zielonka
4857.IIMisiewicz, Natalia1202UKS "GONIEC" Staniatki
4858.IIOleszczuk, Piotr1201SS-T "Lubcza" Raclawowka
4859.IIISikora, Krzysztof1201SSz "Modus" Warszawa
4860.IIISikora, Krzysztof1201SSz "Modus" Warszawa
4861.IIIPokorny, Artur1201KSz "Silesia" Raciborz
4862.IIISoszka, Jakub1200
4863.IIIChalas, Klaudiusz1199UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4864.IIPodstolski, Igor1197KSz "Maraton" Lomza
4865.IIMisiewicz, Tomasz1197MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4866.IIIKrezolek, Mateusz1197GKSz "Kornuty" Gorlice
4867.IIDixa, Wiktor1196KSz ORLY Pleszew
4868.IILas, Adrian1196UKS SP11 "Skoczek" Tczew
4869.IIIWlodarski, Kamil1196KSz "Miedz" Legnica
4870.IIIWloch, Rafal1196BKS "Chemik" Bydgoszcz
4871.II+Gebal, Katarzyna1196
4872.IIFrej, Hanna1196MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4873.IIChojnowska, Karolina1196KSz "Maraton" Lomza
4874.IIIPach, Mateusz1194Klub Szachowy "Kana" Tarnow
4875.IIIPedrak, Aleksander1193GKSz "Hetman" Pilzno
4876.II+Majewska, Alicja1191RUKS Korona-Rawbud Rawicz
4877.IISzewczak, Aneta1191UKS TSz Zieloni Zielonka
4878.IIBochniarz, Katarzyna1190LKSz Lublin
4879.IIWlodarska, Ewa1189KSz "Miedz" Legnica
4880.IIPelka, Magda1188
4881.IIPelka, Magda1188
4882.IIIPiechota, Jozef1187OSz "Baszta" Szamotuly
4883.IIOstaszewski, Bartlomiej1187
4884.IIKochanska, Magdalena1187MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4885.IIIPiechowiak, Karolina1186MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
4886.IIBartoszewicz, Arkadiusz1185UKS "Trzydziestka" Olsztyn
4887.IIICzekalski, Pawel1181PKS "Lesny" Bydgoszcz
4888.IIISkierski, Tomasz1181UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4889.IISzynwelski, Ryszard1181BKS "Chemik" Bydgoszcz
4890.IScisla, Oliwia1181MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4891.ILewandowska, Weronika1180UKS "Korona" Gdansk
4892.IIICzorniej, Jozef1179
4893.II+Palka, Aleksandra1179MKSz DIAGONALIA Imielin
4894.IIIWiazowski, Michal1177UKS "Palac" Nieborow
4895.IVBienkowski, Tadeusz1175
4896.IIJedynak, Jakub1175KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4897.IIMaliszewski, Michal1173KSz "Polonia Warszawa"
4898.IIINabozny, Kamil1173UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4899.IVMalecki, Jakub1171SKS SMOL - BUD Gizycko
4900.IIFicek, Szymon1171MKSz DIAGONALIA Imielin

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Znakomity szachista jest artystą, jest uczonym, jest inżynierem, jest wreszcie dowódcą i zdobywcą."

~Louis de la Bourdonnais

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies