użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4801.ISzymczyk, Jadwiga1238
4802.II+Palka, Aleksandra1238MKSz DIAGONALIA Imielin
4803.IIIPolasinski, Zbigniew1236
4804.IIZak, Piotr1236UKS SP 1 Brzozow
4805.IIICieszynski, Artur1235
4806.IIIReniecki, Franciszek1234MTS Kwidzyn
4807.IIUllrich, Agata1233UMKS "Na Pieterku" Poznan
4808.IIIKossowski, Piotr1232KSz Gryf Szczecin
4809.II+Rokoszna, Zuzanna1231KLIM UKSz Gambit Starachowice
4810.IIMrozowski, Adam1230KSz "Polonia Warszawa"
4811.IIITchorznicki, Jan1230
4812.IILewicki, Kacper1230
4813.IISobolewski, Michal1230TKKF "PROMYK" Ciechanow
4814.IIRepec, Julia1230UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4815.IIIIwicki, Kacper1230UKS "Iskra" Pila
4816.IIIBojczewski, Grzegorz1230LKSz Lublin
4817.II+Borsuk, Aleksandra1229UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4818.IIRylski, Mateusz1229KS LAURA Chylice
4819.IIISpychalski, Milosz1228UMKS "Na Pieterku" Poznan
4820.IIIBinkowski, Tomasz1227SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
4821.IIILotocki, Mikolaj1227WKSz GANT HETMAN
4822.IIIDzienisiuk, Dariusz1226KSz "Polonia Warszawa"
4823.IIGuzik, Tomasz1223MCKiS Jaworzno
4824.IIIPawlowski, Kazimierz1223
4825.IIIJoniak, Bartosz1223UKS "Rodlo" Opole
4826.IITarka, Adam1223UKS "Czternastka" Warszawa
4827.IIGolecka, Jadwiga1222KS LAURA Chylice
4828.II+Kopacka, Natalia1221OTSz Ostrow Wielkopolski
4829.IIKraszewska, Barbara1220MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4830.II+Jasiak, Katarzyna1219GKS Gorzyce W
4831.IIIMajocha, Tomasz1218
4832.IIPul, Mateusz1218MDK Bialystok
4833.IIHomza, Dominik1218WKS "FLOTA" Gdynia
4834.ILewandowska, Weronika1218UKS "Korona" Gdansk
4835.II+Kowalik, Malgorzata1218
4836.IIZalewska, Ewa1217UKS SP11 "Skoczek" Tczew
4837.IIWolski, Lukasz1217UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4838.IIBawej, Jakub1217BKS "Chemik" Bydgoszcz
4839.IIIMalczyk, Aleksander1216MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
4840.II+Bieniek, Daria1215SSz Pocztowiec Bydgoszcz
4841.IWolak, Julia1215GKSz "Hetman" Pilzno
4842.IISzymczak, Pawel1215
4843.IIRaducka, Anna1214
4844.IIIChorazyczewska, Weronika1214KSz "LECH-WSUS Poznan"
4845.IIKos, Jakub1213Akademia Szachowa Gliwice
4846.IIZlotucha, Slawomir1212
4847.IGorecka, Dominika1212MKSz DIAGONALIA Imielin
4848.IIDziurdzia, Karol1212KSz "Piatka" Skierniewice
4849.IIISiorek, Beata1211UKS "Piatka" Wielun
4850.IILubecki, Lukasz1211UKS "WDA" Lipusz
4851.IIJurkiewicz, Kazimierz1210PKS "Lesny" Bydgoszcz
4852.IIIPaldyna, Natalia1210
4853.IISzynwelski, Ryszard1210BKS "Chemik" Bydgoszcz
4854.IICiesielski, Kacper1210RUKS Korona-Rawbud Rawicz
4855.IIIGil, Piotr1209UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4856.IIMakarewicz, Marietta1209MLKS "Czarni" Olecko
4857.IIBartosiewicz, Julia1208UKS "21 Podlesie"
4858.IIPielach, Wojciech1208
4859.IICzukiewski, Tymoteusz1208KSz "DRAKON" Lublin
4860.IIIMatczynski, Mariusz1208UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
4861.IIIKoza, Jan1206KSz Polonia Wroclaw
4862.IIIMichalski, Maksymilian1204
4863.IIIZombek, Kamil1204UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4864.IIIMantaev, Ruslan1202UKS TSz Zieloni Zielonka
4865.IIMisiewicz, Natalia1202UKS "GONIEC" Staniatki
4866.IIBazylewicz, Zygmunt1202
4867.IIOleszczuk, Piotr1201SS-T "Lubcza" Raclawowka
4868.IIISikora, Krzysztof1201SSz "Modus" Warszawa
4869.IIISikora, Krzysztof1201SSz "Modus" Warszawa
4870.IIIPokorny, Artur1201KSz "Silesia" Raciborz
4871.IIBelczewski, Roman1200UKS SP11 "Skoczek" Tczew
4872.IIISoszka, Jakub1200
4873.IIOstrowski, Michal1199
4874.IIIChalas, Klaudiusz1199UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4875.IIPajak, Kamil1198UKS "Czternastka" Warszawa
4876.IIPodstolski, Igor1197KSz "Maraton" Lomza
4877.IIMisiewicz, Tomasz1197MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4878.IISidor, Andrzej1197LUKKS Kielce
4879.IIIKrezolek, Mateusz1197GKSz "Kornuty" Gorlice
4880.IIDixa, Wiktor1196KSz ORLY Pleszew
4881.IILas, Adrian1196UKS SP11 "Skoczek" Tczew
4882.IIIWlodarski, Kamil1196KSz "Miedz" Legnica
4883.IIIWloch, Rafal1196BKS "Chemik" Bydgoszcz
4884.II+Gebal, Katarzyna1196
4885.IIFrej, Hanna1196MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4886.IIChojnowska, Karolina1196KSz "Maraton" Lomza
4887.IIICzekalski, Pawel1194PKS "Lesny" Bydgoszcz
4888.IIIPedrak, Aleksander1193GKSz "Hetman" Pilzno
4889.IIIKotulski, Michal1192LUKS "FENIKS" Mrocza
4890.II+Majewska, Alicja1191RUKS Korona-Rawbud Rawicz
4891.IISzewczak, Aneta1191UKS TSz Zieloni Zielonka
4892.IIBochniarz, Katarzyna1190LKSz Lublin
4893.IIWlodarska, Ewa1189KSz "Miedz" Legnica
4894.IIPieczewska, Gabriela1189OTSz Ostrow Wielkopolski
4895.IIICuch, Dariusz1189
4896.II+Straczek, Wiktoria1189UKS przy SP 8 Chrzanow
4897.IIPelka, Magda1188
4898.IIPelka, Magda1188
4899.IIIPiechota, Jozef1187OSz "Baszta" Szamotuly
4900.IIOstaszewski, Bartlomiej1187

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Im bardziej się starzeję, tym bardziej cenię pionki."

~Paul Keres

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies