użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4801.IBohdanowicz, Nikola1231UKS "Trzydziestka" Olsztyn
4802.II+Rokoszna, Zuzanna1231KLIM UKSz Gambit Starachowice
4803.IIBelczewski, Roman1230UKS SP11 "Skoczek" Tczew
4804.IILancuncewicz, Andrzej1230TS-R "Hetman" Konin
4805.IIMrozowski, Adam1230KSz "Polonia Warszawa"
4806.IIITchorznicki, Jan1230
4807.IILewicki, Kacper1230
4808.IISobolewski, Michal1230TKKF "PROMYK" Ciechanow
4809.IIIIwicki, Kacper1230UKS "Iskra" Pila
4810.IIIBojczewski, Grzegorz1230LKSz Lublin
4811.IIRylski, Mateusz1229KS LAURA Chylice
4812.IIBawej, Jakub1229BKS "Chemik" Bydgoszcz
4813.IIISpychalski, Milosz1228UMKS "Na Pieterku" Poznan
4814.IGrzesik, Nikola1228AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
4815.IIILotocki, Mikolaj1227WKSz GANT HETMAN
4816.IIRepec, Julia1227UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4817.IIIBinkowski, Tomasz1226SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
4818.IIIDzienisiuk, Dariusz1226KSz "Polonia Warszawa"
4819.IGorecka, Dominika1226MKSz DIAGONALIA Imielin
4820.IIGuzik, Tomasz1223MCKiS Jaworzno
4821.IIIPawlowski, Kazimierz1223
4822.IIIJoniak, Bartosz1223UKS "Rodlo" Opole
4823.IITarka, Adam1223UKS "Czternastka" Warszawa
4824.IIGolecka, Jadwiga1222KS LAURA Chylice
4825.II+Kopacka, Natalia1221OTSz Ostrow Wielkopolski
4826.IIKraszewska, Barbara1220MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4827.II+Jasiak, Katarzyna1219GKS Gorzyce W
4828.IIWosztyl, Emilian1218
4829.IIIMajocha, Tomasz1218
4830.IIPul, Mateusz1218MDK Bialystok
4831.IIHomza, Dominik1218WKS "FLOTA" Gdynia
4832.ILewandowska, Weronika1218UKS "Korona" Gdansk
4833.II+Kowalik, Malgorzata1218
4834.IIZalewska, Ewa1217UKS SP11 "Skoczek" Tczew
4835.IIWolski, Lukasz1217UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4836.IIIChorazyczewska, Weronika1217KSz "LECH-WSUS Poznan"
4837.IIIMalczyk, Aleksander1216MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
4838.II+Bieniek, Daria1215SSz Pocztowiec Bydgoszcz
4839.IISzymczak, Pawel1215
4840.IIRaducka, Anna1214
4841.IIKos, Jakub1213Akademia Szachowa Gliwice
4842.IIZlotucha, Slawomir1212
4843.IIDziurdzia, Karol1212KSz "Piatka" Skierniewice
4844.IIISiorek, Beata1211UKS "Piatka" Wielun
4845.IILubecki, Lukasz1211UKS "WDA" Lipusz
4846.II+Palka, Aleksandra1211MKSz DIAGONALIA Imielin
4847.IISzynwelski, Ryszard1210BKS "Chemik" Bydgoszcz
4848.IICiesielski, Kacper1210RUKS Korona-Rawbud Rawicz
4849.IIIGil, Piotr1209UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4850.IIMakarewicz, Marietta1209MLKS "Czarni" Olecko
4851.IIBartosiewicz, Julia1208UKS "21 Podlesie"
4852.IIPielach, Wojciech1208
4853.IICzukiewski, Tymoteusz1208KSz "DRAKON" Lublin
4854.IIIMatczynski, Mariusz1208UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
4855.IIJurkiewicz, Kazimierz1207PKS "Lesny" Bydgoszcz
4856.IIOstrowski, Michal1207
4857.IISzulgacz, Andrzej1207PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
4858.IIUllrich, Agata1207UMKS "Na Pieterku" Poznan
4859.IIIKoza, Jan1206KSz Polonia Wroclaw
4860.IIIMichalski, Maksymilian1204
4861.IIIZombek, Kamil1204UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4862.IIMarkiewicz, Janusz1203
4863.IIIMantaev, Ruslan1202UKS TSz Zieloni Zielonka
4864.IIMisiewicz, Natalia1202UKS "GONIEC" Staniatki
4865.IIBazylewicz, Zygmunt1202
4866.IIOleszczuk, Piotr1201SS-T "Lubcza" Raclawowka
4867.IIISikora, Krzysztof1201SSz "Modus" Warszawa
4868.IIISikora, Krzysztof1201SSz "Modus" Warszawa
4869.IIIPokorny, Artur1201KSz "Silesia" Raciborz
4870.IIISoszka, Jakub1200
4871.IIIChalas, Klaudiusz1199UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4872.IIPodstolski, Igor1197KSz "Maraton" Lomza
4873.IIMisiewicz, Tomasz1197MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4874.IISidor, Andrzej1197LUKKS Kielce
4875.IIIKrezolek, Mateusz1197GKSz "Kornuty" Gorlice
4876.IIDixa, Wiktor1196KSz ORLY Pleszew
4877.IILas, Adrian1196UKS SP11 "Skoczek" Tczew
4878.IIIWlodarski, Kamil1196KSz "Miedz" Legnica
4879.IIIWloch, Rafal1196BKS "Chemik" Bydgoszcz
4880.II+Gebal, Katarzyna1196
4881.IIFrej, Hanna1196MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4882.IIChojnowska, Karolina1196KSz "Maraton" Lomza
4883.IIICzekalski, Pawel1194PKS "Lesny" Bydgoszcz
4884.IIIPach, Mateusz1194Klub Szachowy "Kana" Tarnow
4885.IIIPedrak, Aleksander1193GKSz "Hetman" Pilzno
4886.II+Majewska, Alicja1191RUKS Korona-Rawbud Rawicz
4887.IISzewczak, Aneta1191UKS TSz Zieloni Zielonka
4888.IIBochniarz, Katarzyna1190LKSz Lublin
4889.IIWlodarska, Ewa1189KSz "Miedz" Legnica
4890.IIICuch, Dariusz1189
4891.II+Straczek, Wiktoria1189UKS przy SP 8 Chrzanow
4892.IIPelka, Magda1188
4893.IIPelka, Magda1188
4894.IIIPiechota, Jozef1187OSz "Baszta" Szamotuly
4895.IIOstaszewski, Bartlomiej1187
4896.IIKochanska, Magdalena1187MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4897.IIIPiechowiak, Karolina1186MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
4898.ICzerwinska, Oliwia1186UKS "Ognisko" Rydultowy
4899.IIBartoszewicz, Arkadiusz1185UKS "Trzydziestka" Olsztyn
4900.IIPajak, Kamil1182UKS "Czternastka" Warszawa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Przy pomocy szachów ukształtowałem swój charakter."

~Aleksander Alechin

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies