użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4701.IIIPiasecki, Andrzej1283
4702.IISzalek, Jakub1283PKS "Lesny" Bydgoszcz
4703.IIIOwczarek, Adam1283
4704.IIIDybowski, Oskar1283
4705.IIIKlopotowski, Dariusz1283
4706.IIMatuszewicz, Ryszard1282MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
4707.II+Wesolowska, Agata1282LKS "Chrobry" Gniezno
4708.IIWosztyl, Emilian1282HUSARIA
4709.IIIToporowski, Jacek1282SKS ORLIK Brzeg
4710.IIGalej, Jaroslaw1282KSz Jagiellonia Bialystok
4711.II+Jakimczuk, Alicja1281UKSz "Hetman" Warszawa
4712.IIRozycki, Dariusz1281KS LAURA Chylice
4713.IIPopiolek, Henryk1281
4714.IIISzybinski, Arkadiusz1280
4715.IIKaczmarski, Cezary1280UKS MDK Otwock
4716.IIBulawa, Filip1279Akademia Szachowa Gliwice
4717.IIPietryga, Sandra1279KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
4718.II+Palka, Aleksandra1279MKSz DIAGONALIA Imielin
4719.IIKucharczak, Sandra1278AZS Poznan
4720.IZaborowska, Maria1278MTSz Minsk Mazowiecki
4721.IIJoniak, Grzegorz1277KSz Polonia Wroclaw
4722.IIIJaroslawski, Bartosz1275LKS "PARK" Starzenice
4723.IVMajchrzak, Wojciech1275SSz Pocztowiec Bydgoszcz
4724.IIZukowska, Aleksandra1275KSz "Pod Wieza" Szczecin
4725.IIILissok, Martina1275"Strzelec" Strzelce Opolskie
4726.IReszka, Zofia1275K. Sz. Dwie Wieze Rzgow
4727.IIICichomski, Stanislaw1273
4728.IIIPabis, Adam1273
4729.II+Swiatek, Jakub1273KSz. "Hancza" Suwalki
4730.IIObolewicz, Piotr1273MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
4731.IIRadko, Artur1273MKS "EMDEK" Bydgoszcz
4732.IIChromicz, Andrzej1272RUKS Korona-Rawbud Rawicz
4733.IIZacharzewski, Michal1272UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4734.IIZacharzewski, Michal1272UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4735.IIWitko, Dawid1272TKKF "Rzemyk" Gdynia
4736.II+Kazaniecka, Patrycja1271LZS "Wieza" Wiecbork
4737.IISienko, Mateusz1271UMKSz "Jacwiez" Suwalki
4738.IIWolski, Lukasz1271UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4739.IIIJaskulski, Mateusz1271LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4740.IIIJaskulski, Mateusz1271LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4741.IIKarzel, Jozef1271KS LAURA Chylice
4742.II+Chadzynska, Magdalena1270LKS "Szach-Centrum" Lodz
4743.IIOpoka, Szymon1270MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
4744.IIIMis, Adrian1269UKS "Piatka" Wielun
4745.IIOstrowski, Zdzislaw1269"Strzelec" Strzelce Opolskie
4746.IIWojcik, Marta1269
4747.IINer, Patrycja1267MZKS "Unia" Nowa Sarzyna
4748.IIOrlik, Patryk1267RKS "MAT" Ruda Slaska
4749.IIIBielinski, Robert1266WOK Walbrzych
4750.IIIPiasecki, Nikodem1266KSz "SDK-Lotnik" Mielec
4751.IIIWasilewski, Leszek1265
4752.IIRepec, Julia1265UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4753.IWolak, Julia1264GKSz "Hetman" Pilzno
4754.ILuka, Agnieszka1264TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
4755.IIDuda, Henryk1264
4756.IIKarwowska, Danuta1263UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
4757.IILeczycka, Agnieszka1263TMS "Roszada" Gliwice
4758.IIISocko, Pawel1263
4759.IIIStasiowska, Barbara1262
4760.IIISprawka, Jakub1261KSz "DRAKON" Lublin
4761.IBohdanowicz, Nikola1261UKS "Trzydziestka" Olsztyn
4762.IIZmyslowski, Tobiasz1261KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4763.IIWisniewski, Slawomir1261
4764.IIPaszkowski, Dariusz1261UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
4765.IIPielach, Jacek1260
4766.IISlonina, Adam1260UKS "Piatka" Wielun
4767.IIIKruszynski, Michal1260LKS "Stomil" Belchatow
4768.IIIWoszkowski, Stanislaw1259
4769.IIGuzik, Kacper1259KKSz "Urania" Krosno
4770.IIPedziach, Kamil1259UKS "Hetman" Czestochowa
4771.IIPajak, Kamil1258UKS "Czternastka" Warszawa
4772.IVGodawa, Pawel1257ASSz "Lipno" Steszew
4773.INowicka, Julia1257GKSz "Solny" Grzybowo
4774.IIISybis, Roman1256
4775.IIIWisniewska, Weronika1256NOK Naklo
4776.IIFranc, Piotr1256UMKS "Na Pieterku" Poznan
4777.IIMocko, Maciej1256KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4778.IIIZaleskiewicz, Jan1255
4779.IIZiemiecki, Dawid1255MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4780.IMytych, Wiktoria1255TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
4781.IIIBalcerek, Gerard1254PKS "Lesny" Bydgoszcz
4782.IIWojtas, Szymon1254KLIM UKSz Gambit Starachowice
4783.II+Guzik, Wojciech1254KKSz "Urania" Krosno
4784.IIIBartoszek, Krzysztof1254
4785.II+Majka, Anna1253CK Lubianka
4786.IIZieta, Zuzanna1253MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
4787.IIIPawlowski, Milosz1252
4788.IIWloch, Dominika1251BKS "Chemik" Bydgoszcz
4789.IIWloch, Dominika1251BKS "Chemik" Bydgoszcz
4790.IIReda, Lucja1250UKS "Czternastka" Warszawa
4791.IIJagiello, Adolf1249
4792.IIILisiak, Michal1248ITS "Kopernik" Inowroclaw
4793.IILancuncewicz, Andrzej1247TS-R "Hetman" Konin
4794.IIKedzierska, Lidia1246
4795.IIChlopecki, Mateusz1246Akademia Szachowa Gliwice
4796.II+Drob, Julia1246LKSz Lublin
4797.II+Stankiewicz, Kamil1246UKS "Rodlo" Opole
4798.II+Drob, Julia1246LKSz Lublin
4799.II+Stankiewicz, Kamil1246UKS "Rodlo" Opole
4800.IILukaszewska, Magdalena1244KSz "Maraton" Lomza

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72


Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Mistrz może czasami zagrać słabo, amator nigdy."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies