użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4701.IIILissok, Martina1275"Strzelec" Strzelce Opolskie
4702.IIIgnatowski, Nikodem1274
4703.IIICichomski, Stanislaw1273UKSz "Hetman" Warszawa
4704.II+Swiatek, Jakub1273KSz. "Hancza" Suwalki
4705.IIZieta, Zuzanna1273MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
4706.IIRadko, Artur1273MKS "EMDEK" Bydgoszcz
4707.I+Anyz, Monika1273KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4708.IIZacharzewski, Michal1272UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4709.IIZacharzewski, Michal1272UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4710.IIWitko, Dawid1272TKKF "Rzemyk" Gdynia
4711.IIOrlik, Patryk1272RKS "MAT" Ruda Slaska
4712.IISienko, Mateusz1271UMKSz "Jacwiez" Suwalki
4713.IIIJaskulski, Mateusz1271LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4714.IIIJaskulski, Mateusz1271LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4715.II+Chadzynska, Magdalena1270LKS "Szach-Centrum" Lodz
4716.II+Jakimczuk, Alicja1270UKSz "Hetman" Warszawa
4717.IIOpoka, Szymon1270MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
4718.IIIMis, Adrian1269UKS "Piatka" Wielun
4719.IIOstrowski, Zdzislaw1269"Strzelec" Strzelce Opolskie
4720.IIWojcik, Marta1269
4721.IIJagiello, Adolf1268
4722.IZalewski, Andrzej1268KSz "Maraton" Lomza
4723.IINer, Patrycja1267MZKS "Unia" Nowa Sarzyna
4724.IIIPiasecki, Nikodem1266KSz "SDK-Lotnik" Mielec
4725.ILuka, Agnieszka1266TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
4726.IISidor, Andrzej1266LUKKS Kielce
4727.IIIWasilewski, Leszek1265
4728.IVGodawa, Pawel1264ASSz "Lipno" Steszew
4729.II+Stankiewicz, Kamil1264UKS "Rodlo" Opole
4730.II+Stankiewicz, Kamil1264UKS "Rodlo" Opole
4731.IILeczycka, Agnieszka1263TMS "Roszada" Gliwice
4732.IIISocko, Pawel1263
4733.IKubasik, Aleksandra1263KTS Kalisz
4734.IIIStasiowska, Barbara1262
4735.IKulec, Gabriela1262TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
4736.IIISprawka, Jakub1261KSz "DRAKON" Lublin
4737.IBohdanowicz, Nikola1261UKS "Trzydziestka" Olsztyn
4738.IIWloch, Dominika1261BKS "Chemik" Bydgoszcz
4739.IIWloch, Dominika1261BKS "Chemik" Bydgoszcz
4740.IIWisniewski, Slawomir1261
4741.IIPaszkowski, Dariusz1261UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
4742.IIRylski, Mateusz1260KS LAURA Chylice
4743.II+Bednarska, Julita1260KSz. "Hancza" Suwalki
4744.IISlonina, Adam1260UKS "Piatka" Wielun
4745.IIIKruszynski, Michal1260LKS "Stomil" Belchatow
4746.IIKarwowska, Danuta1259UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
4747.IIPielach, Jacek1259
4748.IIIWoszkowski, Stanislaw1259
4749.IIIPopiolek, Henryk1259
4750.IIPedziach, Kamil1259UKS "Hetman" Czestochowa
4751.IIKarzel, Jozef1257KS LAURA Chylice
4752.IIISybis, Roman1256
4753.IIIWisniewska, Weronika1255NOK Naklo
4754.IIIZaleskiewicz, Jan1255
4755.IIZiemiecki, Dawid1255MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4756.IMytych, Wiktoria1255TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
4757.IIIBalcerek, Gerard1254PKS "Lesny" Bydgoszcz
4758.IIWojtas, Szymon1254KLIM UKSz Gambit Starachowice
4759.IIGuzik, Michal1254KKSz "Urania" Krosno
4760.II+Guzik, Wojciech1254KKSz "Urania" Krosno
4761.IIIBartoszek, Krzysztof1254
4762.IIRetz, Patryk1253LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4763.IMytnik, Kinga1253TMS "Roszada" Gliwice
4764.IISypek, Szymon1253KGL "Szarotka" Wadowice Gorne
4765.IIIPawlowski, Milosz1252
4766.IIReda, Lucja1250UKS "Czternastka" Warszawa
4767.IIIStugiewicz, Maria1250KSz "Silesia" Raciborz
4768.IIILisiak, Michal1248ITS "Kopernik" Inowroclaw
4769.IIKedzierska, Lidia1246
4770.IIChlopecki, Mateusz1246Akademia Szachowa Gliwice
4771.IIPisarski, Stanislaw1246
4772.II+Drob, Julia1244LKSz Lublin
4773.IILukaszewska, Magdalena1244KSz "Maraton" Lomza
4774.II+Drob, Julia1244LKSz Lublin
4775.ISzymczyk, Jadwiga1243
4776.IIGuzik, Kacper1243KKSz "Urania" Krosno
4777.IIBorowczyk, Julia1241KSz Stilon Gorzow Wlkp.
4778.IIIStolecki, Tomasz1241UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
4779.II+Tomaka, Anna1241Akademia Szachowa Gliwice
4780.IIRetz, Adrian1241LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4781.IIRybak, Elzbieta1240M-LKS "WISLA" Nowe
4782.IIStolecka, Greta1240UKS "Bialy Pion" Gryfino
4783.IIIBinkowski, Tomasz1239SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
4784.IIKoseska, Kamila1238MTSz Minsk Mazowiecki
4785.IIGalka, Pawel1236LUKSz "Orient" Sokolka
4786.IIIPolasinski, Zbigniew1236
4787.IIZak, Piotr1236UKS SP 1 Brzozow
4788.II+Borsuk, Aleksandra1235UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4789.IIICieszynski, Artur1235
4790.IIIReniecki, Franciszek1234MTS Kwidzyn
4791.II+Piotrowska, Florentyna1234KTS Kalisz
4792.IIIDybowski, Oskar1233
4793.IIIKossowski, Piotr1232KSz Gryf Szczecin
4794.IIIMajka, Anna1232CK Lubianka
4795.II+Rokoszna, Zuzanna1231KLIM UKSz Gambit Starachowice
4796.IIBelczewski, Roman1230UKS SP11 "Skoczek" Tczew
4797.IILancuncewicz, Andrzej1230TS-R "Hetman" Konin
4798.IIMrozowski, Adam1230KSz "Polonia Warszawa"
4799.IIITchorznicki, Jan1230
4800.IILewicki, Kacper1230

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Partia szachów ma trzy fazy: w pierwszej ma się nadzieję, że stoi się lepiej, w drugiej wierzy się, że pozycja jest lepsza, w trzeciej widzi się, że pozycja jest przegrana."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies