użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4601.IIISzarek, Alicja1320ASSz "Lipno" Steszew
4602.IWyrzykowska, Aleksandra1320UKS "MDK GDYNIA"
4603.IIBorkowski, Helmut1319HUSARIA
4604.IIPietras, Zbigniew1318
4605.IIISzylak, Mariusz1317
4606.IIIBoguslawski, Kamil1314MTS Kwidzyn
4607.IIGolebiowski, Marek1314
4608.IIIKaminski, Arkadiusz1314SKS ORLIK Brzeg
4609.IIMoscicki, Slawomir1314KS LAURA Chylice
4610.IIIStaszewski, Michal1314
4611.IIIWojcik, Julia1313KSz "Piatka" Skierniewice
4612.IIIPrzymus, Lukasz1313JKSz-W Jarocin
4613.IIMazanowska, Aniela1313MAT Myslenice
4614.IIKozaczko, Aleksandra1312
4615.IIMichalak, Roman1312Raszyn Poznan
4616.IISzymankiewicz, Jan1312UKSz "Hetman" Warszawa
4617.IIISolarski, Jan1312
4618.IVKlebanski, Jan1312WOK Walbrzych
4619.II+Chudzik, Jakub1312
4620.IIIMilczarek, Pawel1312
4621.IIRoj, Maksymilian1311UKS Gambit Swiebodzin
4622.IIKowalczyk, Fryderyk1311Pszczynskie Szachy
4623.IIIPinkas, Szymon1309UKS "Szach" Gryfice
4624.IIWisniewski, Tomasz1309UKS TSz Zieloni Zielonka
4625.IIDobroszek, Martyna1308LKS "Stomil" Belchatow
4626.IIZacharczuk, Jakub1308MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4627.IIKrzewinski, Dariusz1307TS-R "Hetman" Konin
4628.IIWadowski, Tomasz1307MCKiS Jaworzno
4629.IIWalczyk, Katarzyna1306MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4630.IIIgnatowski, Nikodem1306K. Sz. Dwie Wieze Rzgow
4631.IIITryzna, Waldemar1305LUKSz "Orient" Sokolka
4632.IIWnuk, Wojciech1305UKS "GONIEC" Staniatki
4633.IIWolpiuk, Bartlomiej1305MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4634.IIWnuk, Wojciech1305UKS "GONIEC" Staniatki
4635.IIRutkowski, Antoni1305
4636.IVBielinski, Artur1304WOK Walbrzych
4637.IIHallmann, Michalina1304UKS "Szach" Wolsztyn
4638.IIGiedosz, Rafal1304UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4639.IIAndziak, Grzegorz1304
4640.IChoremska, Zuzanna1303UMKS "Na Pieterku" Poznan
4641.IIPitula, Adam1303WKSz 1938 Wloclawek
4642.IILobacz, Adam1303
4643.IIWozny, Jan1303GLKS Goniec Zarow
4644.IIIPasterski, Bogdan1302PKS "Lesny" Bydgoszcz
4645.IIPokrzywa, Katarzyna1302KSz "HETMAN" Katowice
4646.IIIWalaszyk, Zbigniew1302
4647.IIZiolkowski, Mateusz1302UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4648.IIKubica, Dominik1302KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
4649.IIGrunas, Jakub1301UKS "Caissa" Warszawa
4650.II+Popiel, Natalia1301UMKSz "Jacwiez" Suwalki
4651.IILos, Kazimierz1301KSz "HETMAN" Koszalin
4652.IKulec, Gabriela1300TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
4653.IISzczapa, Piotr1300UKS TSz Zieloni Zielonka
4654.IIINarkiewicz, Bartosz1299MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
4655.IITomczyk, Ryszard1299UKS TSz Zieloni Zielonka
4656.IKawecka, Malgorzata1299KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4657.II+Wagner, Klaudia1299UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4658.IIDrabent, Karolina1299UKS Zawisza Kolbudy
4659.IIWasilewska, Paula1299GKSz "Solny" Grzybowo
4660.IIIUsarz, Michal1299MPZSzach Krakow
4661.IIDembinska, Karolina1298MKS "EMDEK" Bydgoszcz
4662.IIIKwietniewski, Piotr1298KS "Unia" Bierun Stary
4663.IIOlkowski, Lukasz1298UKS Koscielec
4664.IIPilecki, Jozef1298
4665.IIIRylski, Pawel1298KS LAURA Chylice
4666.IISzafranski, Krzysztof1298
4667.IIIGrzesiek, Krzysztof1297SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
4668.IISpadlo, Katarzyna1297LKS "Szach-Centrum" Lodz
4669.IICelinski, Marian1297
4670.IIJuszczak, Milosz1297MKS "EMDEK" Bydgoszcz
4671.IIRozek, Gabriela1295MKS "Wicher" Zbaszyn
4672.IIISmukowski, Dawid1295
4673.IIWisniewska, Nina1294UKS "OPP" Torun
4674.IIGrot, Jacek1293LUKKS Kielce
4675.IIChylewski, Daniel1293KS LAURA Chylice
4676.IICwieka, Konrad1292KGL "Szarotka" Wadowice Gorne
4677.IGrzesik, Nikola1292KSz "HETMAN" Koszalin
4678.IIIDebala, Pawel1291MTSz Minsk Mazowiecki
4679.IIIDrobka, Andrzej1291PKS "Lesny" Bydgoszcz
4680.IIUlanowski, Piotr1291UKS SP11 "Skoczek" Tczew
4681.IIKowalski, Gerard1291KSz "Polonia Warszawa"
4682.IIIBochniak, Jakub1291
4683.IIIDelert, Maciej1290UKS "Czternastka" Warszawa
4684.IVFligiel, Szczepan1290
4685.IIStopa, Dawid1290GKSz "Hetman" Pilzno
4686.IILesniak, Kacper1290KSz "Gambit" Swiecie
4687.IIGalka, Pawel1289
4688.IIHutnik, Tomasz1289WKSz HETMAN Walbrzych
4689.IIKowicki, Adam1289
4690.IIIPuklo, Tomasz1288TS Wisla Krakow
4691.IITkaczyk, Dominika1288UKS "Czternastka" Warszawa
4692.IIBorek, Pawel1287UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
4693.IILesniak, Wojciech1286
4694.IIISabuk, Jan1286
4695.IINowak, Kacper1286MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4696.IIIStoklosa, Stanislaw1285
4697.IPiotrowska, Florentyna1285KTS Kalisz
4698.IIHalka, Adrian1285
4699.IIBrzezinski, Lukasz1285UKS "Hetman" Puszcza Marianska
4700.IISzczygielski, Maciej1284CKR SSz Grojec

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72


Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Jeden zły ruch niweczy 40 poprzednich."

~Albert Horowitz

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies