użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4601.IIISzarek, Alicja1320ASSz "Lipno" Steszew
4602.IWyrzykowska, Aleksandra1320UKS "MDK GDYNIA"
4603.IIHennig, Cezary1320UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
4604.IIBorkowski, Helmut1319HUSARIA
4605.II+Jaszczuk, Mateusz1319KKSz "Urania" Krosno
4606.IIRetz, Adrian1319LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4607.IIWosztyl, Emilian1318HUSARIA
4608.IIPietras, Zbigniew1318
4609.IIISzylak, Mariusz1317
4610.IIIPabis, Adam1315
4611.IIKubica, Dominik1315KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
4612.IIIBoguslawski, Kamil1314MTS Kwidzyn
4613.IIGolebiowski, Marek1314
4614.IIIKaminski, Arkadiusz1314SKS ORLIK Brzeg
4615.IIMoscicki, Slawomir1314KS LAURA Chylice
4616.IIIStaszewski, Michal1314
4617.IIIWojcik, Julia1313KSz "Piatka" Skierniewice
4618.IIIPrzymus, Lukasz1313JKSz-W Jarocin
4619.IGrzesik, Nikola1313KSz "HETMAN" Koszalin
4620.IIKozaczko, Aleksandra1312
4621.IIMichalak, Roman1312Raszyn Poznan
4622.IISzymankiewicz, Jan1312UKSz "Hetman" Warszawa
4623.IIISolarski, Jan1312
4624.IVKlebanski, Jan1312WOK Walbrzych
4625.II+Chudzik, Jakub1312
4626.IIIMilczarek, Pawel1312
4627.IIRoj, Maksymilian1311UKS Gambit Swiebodzin
4628.IIIPinkas, Szymon1309UKS "Szach" Gryfice
4629.IIWisniewski, Tomasz1309UKS TSz Zieloni Zielonka
4630.IIDobroszek, Martyna1308LKS "Stomil" Belchatow
4631.IIZacharczuk, Jakub1308MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4632.IIKrzewinski, Dariusz1307TS-R "Hetman" Konin
4633.IIWadowski, Tomasz1307MCKiS Jaworzno
4634.IIWalczyk, Katarzyna1306MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4635.IIIgnatowski, Nikodem1306K. Sz. Dwie Wieze Rzgow
4636.IIITryzna, Waldemar1305LUKSz "Orient" Sokolka
4637.IIWnuk, Wojciech1305UKS "GONIEC" Staniatki
4638.IIWnuk, Wojciech1305UKS "GONIEC" Staniatki
4639.IVBielinski, Artur1304WOK Walbrzych
4640.IIHallmann, Michalina1304UKS "Szach" Wolsztyn
4641.IIGiedosz, Rafal1304UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4642.IIAndziak, Grzegorz1304
4643.IChoremska, Zuzanna1303UMKS "Na Pieterku" Poznan
4644.IIPitula, Adam1303WKSz 1938 Wloclawek
4645.IILobacz, Adam1303
4646.IIIPasterski, Bogdan1302PKS "Lesny" Bydgoszcz
4647.IIPokrzywa, Katarzyna1302KSz "HETMAN" Katowice
4648.IIIWalaszyk, Zbigniew1302
4649.IIZiolkowski, Mateusz1302UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4650.IArciszewska, Zuzanna1302MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4651.IIGrunas, Jakub1301UKS "Caissa" Warszawa
4652.II+Popiel, Natalia1301UMKSz "Jacwiez" Suwalki
4653.IILos, Kazimierz1301
4654.IKulec, Gabriela1300TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
4655.IISzczapa, Piotr1300UKS TSz Zieloni Zielonka
4656.IIINarkiewicz, Bartosz1299MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
4657.IKawecka, Malgorzata1299KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4658.II+Wagner, Klaudia1299UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4659.IIDrabent, Karolina1299UKS Zawisza Kolbudy
4660.IIWasilewska, Paula1299GKSz "Solny" Grzybowo
4661.IIIUsarz, Michal1299MPZSzach Krakow
4662.IIDembinska, Karolina1298MKS "EMDEK" Bydgoszcz
4663.IIIKwietniewski, Piotr1298KS "Unia" Bierun Stary
4664.IIOlkowski, Lukasz1298UKS Koscielec
4665.IIPilecki, Jozef1298
4666.IIIRylski, Pawel1298KS LAURA Chylice
4667.IITomczyk, Ryszard1298UKS TSz Zieloni Zielonka
4668.IISzafranski, Krzysztof1298
4669.IIIPawlikowski, Jakub1298MLKSz Myslenice
4670.IIIGrzesiek, Krzysztof1297SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
4671.IISpadlo, Katarzyna1297LKS "Szach-Centrum" Lodz
4672.IICelinski, Marian1297
4673.IIJuszczak, Milosz1297MKS "EMDEK" Bydgoszcz
4674.IIMazanowska, Aniela1297MAT Myslenice
4675.IIRozek, Gabriela1295MKS "Wicher" Zbaszyn
4676.IIISmukowski, Dawid1295
4677.IIKaczmarski, Cezary1295UKS MDK Otwock
4678.IIWisniewska, Nina1294UKS "OPP" Torun
4679.IIGrot, Jacek1293LUKKS Kielce
4680.IIChylewski, Daniel1293KS LAURA Chylice
4681.IICwieka, Konrad1292KGL "Szarotka" Wadowice Gorne
4682.IIIDebala, Pawel1291MTSz Minsk Mazowiecki
4683.IIIDrobka, Andrzej1291PKS "Lesny" Bydgoszcz
4684.IIUlanowski, Piotr1291UKS SP11 "Skoczek" Tczew
4685.IIKowalski, Gerard1291KSz "Polonia Warszawa"
4686.IIIDybowski, Oskar1291
4687.IIIBochniak, Jakub1291
4688.IIIDelert, Maciej1290UKS "Czternastka" Warszawa
4689.IVFligiel, Szczepan1290
4690.IIStopa, Dawid1290GKSz "Hetman" Pilzno
4691.IILesniak, Kacper1290KSz "Gambit" Swiecie
4692.IIGalka, Pawel1289
4693.IIHutnik, Tomasz1289WKSz HETMAN Walbrzych
4694.IIKowicki, Adam1289
4695.IIIPuklo, Tomasz1288TS Wisla Krakow
4696.IITkaczyk, Dominika1288UKS "Czternastka" Warszawa
4697.IIBorek, Pawel1287UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
4698.IILesniak, Wojciech1286
4699.IIISabuk, Jan1286
4700.IINowak, Kacper1286MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Szachy – to moje życie, ale moje życie – to nie tylko szachy."

~Anatolij Karpow

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies