użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4501.IIJuszczak, Milosz1347MKS "EMDEK" Bydgoszcz
4502.IIIPociejowski, Ernest1346Bialy Krol Wisznia Mala
4503.IIKilyk, Bohdan1346
4504.IISuchowierski, Lukasz1345
4505.II+Fieducik, Marcin1345
4506.IIRetz, Patryk1345LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4507.IIIWalaszyk, Zbigniew1344
4508.IIWaszkowska, Karolina1344AZS UMK Torun
4509.IIGutkowski, Marek1344UKS MDK Radom
4510.IIIPotyrala, Patrycja1343UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4511.IZagrodzka-Zamiar, Ewa1343LKS "Chrobry" Gniezno
4512.IIKarczewski, Jan1343UKS "Palac" Nieborow
4513.IIIPychynski, Marceli1342PSSz Pszczyna
4514.IISetera, Mateusz1342UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4515.IIISkalik, Rafal1342UKS "Hetman" Czestochowa
4516.IISleczka, Iwona1342MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4517.IIIBuko, Marcin1340SSz "Debiut" GCK Gizycko
4518.IIWitkowska, Karolina1340KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4519.IWyrzykowska, Aleksandra1340UKS "MDK GDYNIA"
4520.IIKalkowski, Igor1340UKS "21 Podlesie"
4521.IISmieszek, Maksymilian1340MAT Myslenice
4522.IITomczyk, Ryszard1339UKS TSz Zieloni Zielonka
4523.IIIPerka, Krzysztof1338UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4524.IITrepkowski, Marek1338BKS "Chemik" Bydgoszcz
4525.IIBarszcz, Milena1337LUKKS Kielce
4526.IISienkiewicz, Szymon1336KSz "Maraton" Lomza
4527.IIWojtusiak, Teresa1336UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4528.IIUrban, Damian1336
4529.IIIBajko, Jan1335UKS "OPP" Torun
4530.IIIEggink, Przemyslaw1335UKS "Lady" Raszyn
4531.IIISielicki, Maksymilian1335
4532.IIRepke, Mateusz1335MKS "EMDEK" Bydgoszcz
4533.IISkawinski, Szymon1334KLIM UKSz Gambit Starachowice
4534.IIKobryn, Wieslaw1333KSz "Skoczek" Siedlce
4535.IIKuligowska, Monika1333
4536.IIWisniewski, Tomasz1331UKS TSz Zieloni Zielonka
4537.IIBorkowski, Helmut1330
4538.IIIEggink, Aleksander1330UKS "Lady" Raszyn
4539.IIKaszok, Weronika1330PSSz Pszczyna
4540.II+Sendobry, Anna1330AKS Mikolow
4541.IIGrzywa, Jakub1330UKS "Rodlo" Opole
4542.IIWlodarczyk, Konrad1330TS Wisla Krakow
4543.IIPtak, Pawel1330
4544.IIILisnikowski, Lukasz1327UKS BASZTA Wodzislaw Slaski
4545.IIRobaszkiewicz, Sara1326MKS "Wicher" Zbaszyn
4546.IICzarnecki, Zbigniew1326
4547.II+Pyzewska, Ewelina1326KSz "Gambit" Swiecie
4548.IIPoreba, Haridas1326TS Wisla Krakow
4549.IIPilecki, Jozef1325
4550.IIISobczak, Albert1325
4551.IIKulfan, Michal1325
4552.IIKowicki, Adam1325
4553.IMytnik, Kinga1325TMS "Roszada" Gliwice
4554.IIBednarczyk, Zaneta1324UKS "GONIEC" Staniatki
4555.IIGrzesiek, Wiktoria1324SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
4556.IIKowacz, Agnieszka1324MCKiS Jaworzno
4557.IIIFedyk, Kamil1324MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
4558.IICelinski, Marian1324
4559.ITrzaskowska, Hanna1324WMZSzach
4560.IIBarcinski, Tymoteusz1323UMKS "Na Pieterku" Poznan
4561.IIKielbasa, Dominik1323
4562.IISkrodzki, Mateusz1323UKS "Zak" Lomza
4563.IIRutkowski, Karol1323UKS "Rodlo" Opole
4564.IISmolen, Sebastian1323MKSz DIAGONALIA Imielin
4565.IIIBielinski, Robert1322WOK Walbrzych
4566.IIHapunik, Jakub1322MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4567.IIIKernbach, Mariusz1322TMS "Roszada" Gliwice
4568.IIBrewka, Emilia1321LKS "Piast" Srem
4569.IILos, Kazimierz1321
4570.IINowak, Kacper1321MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4571.IIPietras, Zbigniew1318
4572.IIGrabarczyk, Edmund1317MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4573.IIISzylak, Mariusz1317
4574.IIOrlik, Patryk1316RKS "MAT" Ruda Slaska
4575.IIMatuszewicz, Ryszard1315MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
4576.IIIPabis, Adam1315
4577.IISierpowicz, Konrad1315KSz Polonia Wroclaw
4578.IIIBoguslawski, Kamil1314MTS Kwidzyn
4579.IIGolebiowski, Marek1314
4580.IIIKaminski, Arkadiusz1314SKS ORLIK Brzeg
4581.IIIStaszewski, Michal1314
4582.IIIWojcik, Julia1313KSz "Piatka" Skierniewice
4583.IIIPrzymus, Lukasz1313JKSz-W Jarocin
4584.IIZurawski, Mateusz1313LKS "Chrobry" Gniezno
4585.IIKozaczko, Aleksandra1312
4586.IIMichalak, Roman1312Raszyn Poznan
4587.II+Wesolowska, Agata1312LKS "Chrobry" Gniezno
4588.IIFedak, Aleksandra1312MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4589.IIISolarski, Jan1312
4590.IVKlebanski, Jan1312WOK Walbrzych
4591.II+Chudzik, Jakub1312
4592.IISeredyn, Dominik1312LUKS "Tempo" Ozarow
4593.IIIMilczarek, Pawel1312
4594.IIChromicz, Andrzej1311RUKS Korona-Rawbud Rawicz
4595.IIRoj, Maksymilian1311UKS Gambit Swiebodzin
4596.II+Borsuk, Aleksandra1310UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4597.IIISpychalski, Milosz1310
4598.II+Kazaniecka, Patrycja1309LZS "Wieza" Wiecbork
4599.IIIPinkas, Szymon1309UKS "Szach" Gryfice
4600.IIRetz, Adrian1309LKS "Promien" Kowalewo Pom.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Partia bez omyłek, czy spotkaliście kiedyś taką?"

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies