użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4501.IIIKulpinski, Jakub1353UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4502.IIGorska, Weronika1352
4503.IIKubicz, Piotr1352LZS "Kordian" Blizyn
4504.IISiedlaczek, Michal1352UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4505.IIKozlowski, Bartlomiej1352UKS "Hetman" Puszcza Marianska
4506.IIKuligowska, Monika1352
4507.II+Kaniowska, Anna1351KSz Stilon Gorzow Wlkp.
4508.IIKoperska, Nina1351UMKS "Na Pieterku" Poznan
4509.IIMuller, Marcin1351
4510.IIBartosz, Piotr1350
4511.IINowakowski, Mieczyslaw1350TS-R "Hetman" Konin
4512.IIRylska, Kamila1350KS LAURA Chylice
4513.IIMroczkowska, Danuta1350SKS SMOL - BUD Gizycko
4514.IIWitek, Michal1350UKS "Giecek" Radkow
4515.IIKrzyzanowski, Michal1350
4516.IIDomusa, Mateusz1349UKS SP3 w Bogatyni
4517.I+Anyz, Monika1349KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4518.IIKrolak, Nikola1348M-GOK "GAMBIT" Slesin
4519.IIOlkuski, Tadeusz1348KKSz Krakow
4520.IIKilyk, Bohdan1348
4521.IIStrzelecki, Mikolaj1347UMKS "Na Pieterku" Poznan
4522.IIPociejowski, Ernest1346Bialy Krol Wisznia Mala
4523.IISuchowierski, Lukasz1345MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4524.II+Fieducik, Marcin1345
4525.IIGutkowski, Marek1344UKS MDK Radom
4526.IIGrela, Franciszek1344LZS "Kordian" Blizyn
4527.IIIGulcz, Michal1343
4528.IIKonieczny, Jacek1343
4529.IIIPotyrala, Patrycja1343UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4530.IIKarczewski, Jan1343UKS "Palac" Nieborow
4531.IIIPychynski, Marceli1342Pszczynskie Szachy
4532.IISetera, Mateusz1342UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4533.IIISkalik, Rafal1342UKS "Hetman" Czestochowa
4534.IIISzydlowski, Oskar1342KS "Roszada" Zory
4535.IISleczka, Iwona1342MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4536.IIKaczmarczyk, Marcin1341LKS Lotos Jablonna
4537.IIIBuko, Marcin1340SSz "Debiut" GCK Gizycko
4538.IIMazur, Kacper1340KSz "Miedz" Legnica
4539.IIWitkowska, Karolina1340KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4540.IKubasik, Aleksandra1339KTS Kalisz
4541.IIIPerka, Krzysztof1338UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4542.IITrepkowski, Marek1338BKS "Chemik" Bydgoszcz
4543.IIBarszcz, Milena1337LUKKS Kielce
4544.IIMaciaszek, Piotr1337UKS "Gedanensis" Gdansk
4545.IIRusak, Jan1337
4546.IPazdzierz, Paulina1337UKS "Czternastka" Warszawa
4547.IPazdzierz, Paulina1337UKS "Czternastka" Warszawa
4548.IISienkiewicz, Szymon1336KSz "Maraton" Lomza
4549.IIWojtusiak, Teresa1336UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4550.IIUrban, Damian1336WKS Kopernik
4551.IIIBajko, Jan1335UKS "OPP" Torun
4552.IIIEggink, Przemyslaw1335UKS "Lady" Raszyn
4553.IIISielicki, Maksymilian1335
4554.IIRepke, Mateusz1335MKS "EMDEK" Bydgoszcz
4555.IHals, Emilia1335GKSz "Hetman" Pilzno
4556.IMytnik, Kinga1334TMS "Roszada" Gliwice
4557.IISmieszek, Maksymilian1334MAT Myslenice
4558.IRobakowska, Paulina1333UKS "Ognisko" Rydultowy
4559.IIRomankiewicz, Romuald1333KSz "Maraton" Lomza
4560.IIKobryn, Wieslaw1333KSz "Skoczek" Siedlce
4561.IISmolen, Sebastian1333MKSz DIAGONALIA Imielin
4562.IIRutkowski, Antoni1332
4563.IICieslik, Krzysztof1331"Hetman" Ostrowiec Sw.
4564.IIKucharski, Jacek1331
4565.IIIMichon, Patryk1331LKSz GCKiP Czarna
4566.IISzatkowski, Pawel1331UKS "FALA" Swiekatowo
4567.IIIEggink, Aleksander1330UKS "Lady" Raszyn
4568.IIKaszok, Weronika1330Pszczynskie Szachy
4569.II+Sendobry, Anna1330AKS Mikolow
4570.IIGrzywa, Jakub1330UKS "Rodlo" Opole
4571.IICzarnecki, Zbigniew1330
4572.II+Pyzewska, Ewelina1330KSz "Gambit" Swiecie
4573.IIWlodarczyk, Konrad1330TS Wisla Krakow
4574.IIPtak, Pawel1330
4575.IISzalek, Jakub1329PKS "Lesny" Bydgoszcz
4576.IIILisnikowski, Lukasz1327UKS BASZTA Wodzislaw Slaski
4577.IIRobaszkiewicz, Sara1326MKS "Wicher" Zbaszyn
4578.IIRozycki, Wojciech1326KS LAURA Chylice
4579.IIPoreba, Haridas1326TS Wisla Krakow
4580.IIOsiecki, Jonasz1325RUKS Korona-Rawbud Rawicz
4581.IIISobczak, Albert1325
4582.IIFedak, Aleksandra1325MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4583.IIKulfan, Michal1325
4584.IIBednarczyk, Zaneta1324UKS "GONIEC" Staniatki
4585.IIGrzesiek, Wiktoria1324SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
4586.IIKowacz, Agnieszka1324MCKiS Jaworzno
4587.IIIFedyk, Kamil1324MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
4588.IIBarcinski, Tymoteusz1323UMKS "Na Pieterku" Poznan
4589.II+Borsuk, Aleksandra1323UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4590.IIKielbasa, Dominik1323
4591.IIPabiszczak, Nikodem1323OTSz Ostrow Wielkopolski
4592.IISkrodzki, Mateusz1323UKS "Zak" Lomza
4593.IIGajewski, Zbigniew1323ASSz "Lipno" Steszew
4594.IIRutkowski, Karol1323UKS "Rodlo" Opole
4595.IIHapunik, Jakub1322MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4596.IIIKernbach, Mariusz1322TMS "Roszada" Gliwice
4597.IIStepniak, Alan1322
4598.IIBrewka, Emilia1321LKS "Piast" Srem
4599.IIKaluzny, Stanislaw1321AZS Poznan
4600.IISierpowicz, Konrad1321KSz Polonia Wroclaw

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Partia szachów jest zawsze wygrana w następstwie błędu: partnera lub własnego."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies