użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4401.IILata, Slawomir1372UKSz "Hetman" Warszawa
4402.IIMajdan, Zygmunt1372
4403.IISzpar, Szymon1372
4404.IIBalanda, Joanna1372
4405.IICygan, Miroslaw1372GLKS Goniec Zarow
4406.IIWachowiak, Lukasz1372TKKF "Rzemyk" Gdynia
4407.IIIBednarz, Lukasz1371UKS "Ognisko" Rydultowy
4408.IIWas, Grzegorz1371UKS "Korona" Gdansk
4409.IIISliwa, Tomasz1371OSz "Baszta" Szamotuly
4410.IIIBielecki, Andrzej1371
4411.IISapinski, Sebastian1371KSz. "Hancza" Suwalki
4412.IIAnzel, Pawel1370KSz. "Hancza" Suwalki
4413.IIBialucha, Sebastian1370MKSz DIAGONALIA Imielin
4414.IVJarmuzek, Jaroslaw1370KSz "LECH-WSUS Poznan"
4415.IIKubicz, Piotr1370LZS "Kordian" Blizyn
4416.IIBialik, Nikodem1370UKS "Rodlo" Opole
4417.IIBialik, Nikodem1370UKS "Rodlo" Opole
4418.IIBednarczyk, Katarzyna1369LUKS Fajslawice
4419.IISzymankiewicz, Jan1369UKSz "Hetman" Warszawa
4420.IIWerner, Olaf1369UKS "Rodlo" Opole
4421.IISzablicka, Magda1369MUKS "SZS" Cieszyn
4422.IIGodlewski, Jakub1369KS "64" Zielona Gora
4423.IIBorek, Pawel1369UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
4424.IIIMaciazek, Aleksandra1368KS "Wesola" Warszawa
4425.IIPrazych, Tadeusz1368KSz "Maraton" Lomza
4426.IIISosnowska, Monika1368
4427.IWasik, Justyna1368RzKSz Rzeszow
4428.IIKrzewinski, Dariusz1367TS-R "Hetman" Konin
4429.IIRembecki, Robert1366KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4430.IIPraca, Patryk1366UKS "Szach-Mat" Sycow
4431.IIBanicki, Aleksander1366LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4432.IIBanicki, Aleksander1366LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4433.IIStrugacz, Michal1366UKS "Hetman" Czestochowa
4434.IIAdamek, Artur1366GLKS Goniec Zarow
4435.IIIKulon, Tomasz1365
4436.IIIMakarewicz, Zdzislaw1365UKS "Szach" Gryfice
4437.IITrzebiatowski, Jaroslaw1365UKS "WDA" Lipusz
4438.IIWaclawik, Joanna1365UKS "Giecek" Radkow
4439.IIHeinrich, Zuzanna1364Raszyn Poznan
4440.IIKankowski, Daniel1364UKS MDK Otwock
4441.IIOlkuski, Tadeusz1364KKSz Krakow
4442.IIGrela, Franciszek1364LZS "Kordian" Blizyn
4443.IILewandowski, Tomasz1363UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
4444.IIIPiorkowski, Wojciech1363CK Lubianka
4445.IBakalarczyk, Zuzanna1363UKS "Piatka" Wielun
4446.IIHosiawa, Klara1362MKS KSOS Krakow
4447.IINowakowski, Mieczyslaw1362TS-R "Hetman" Konin
4448.IIZawadowicz, Piotr1362
4449.IIKosior, Jan1362UKS TSz Zieloni Zielonka
4450.IGowin, Malgorzata1361KSz "Polonia Warszawa"
4451.IIIWodecki, Aleksander1361UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
4452.IVLach, Marek1361
4453.IIKaluzny, Stanislaw1361AZS Poznan
4454.IIRybinski, Tomasz1360
4455.IWaligora, Julia1360UKS "Smecz" Konin
4456.IIIKrzyzak, Jan1360
4457.IIUjma, Czeslaw1360S-KKS Przemysl
4458.IIIZdonek, Jakub1359SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
4459.IIKruszewska, Justyna1359UKS "Bialy Pion" Gryfino
4460.IIIRucinski, Jedrzej1359UKS "Polan" Poznan
4461.IIBladoszewski, Kamil1358KSz Gryf Szczecin
4462.IINiezabitowski, Kamil1358
4463.IIIZurko, Jan1358
4464.IIPlatek, Albert1358
4465.IIPlatek, Albert1358
4466.IIKumorowski, Patryk1358LUKKS Miedziana Gora
4467.IIIJuniak, Mariusz1357
4468.IISieradzka, Kornelia1357UKS Zawisza Kolbudy
4469.IIMichalak, Amadeusz1357UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
4470.IIStark, Lukasz1357UKS "Rodlo" Opole
4471.II+Najuch, Natalia1356KSz "Piatka" Skierniewice
4472.IIIUlanowski, Marek1356UKS SP11 "Skoczek" Tczew
4473.IIKukorowski, Wojciech1356LKS "Chrobry" Gniezno
4474.IIPiepiorka, Mateusz1355UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4475.IICelebias, Filip1355TMS "Roszada" Gliwice
4476.IIPawlowski, Dawid1355KSz Stilon Gorzow Wlkp.
4477.IIIOsinski, Maciej1354KSz "Piatka" Skierniewice
4478.IITrendota, Karolina1354RKS "MAT" Ruda Slaska
4479.IIWrzesinski, Gustaw1354UKS "Czternastka" Warszawa
4480.II+Wardziak, Ewa1354
4481.IIIJankiewicz, Aleksander1353
4482.IIIKulpinski, Jakub1353UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4483.IRoszkiewicz, Anna1353UMKS "Na Pieterku" Poznan
4484.IIIKulpinski, Jakub1353UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4485.IIGorska, Weronika1352
4486.IIRozycki, Wojciech1352KS LAURA Chylice
4487.IIKozlowski, Bartlomiej1352UKS "Hetman" Puszcza Marianska
4488.IIIBochniak, Jakub1352
4489.II+Kaniowska, Anna1351KSz Stilon Gorzow Wlkp.
4490.IIKoperska, Nina1351UMKS "Na Pieterku" Poznan
4491.IIBartosz, Piotr1350
4492.IIKaluzny, Jan1350AZS Poznan
4493.IIRylska, Kamila1350KS LAURA Chylice
4494.IIMroczkowska, Danuta1350SKS SMOL - BUD Gizycko
4495.IIWitek, Michal1350UKS "Giecek" Radkow
4496.IIKrzyzanowski, Michal1350
4497.IIDomusa, Mateusz1349UKS SP3 w Bogatyni
4498.IIKaczmarski, Cezary1349UKS MDK Otwock
4499.IIKrolak, Nikola1348M-GOK "GAMBIT" Slesin
4500.IIStrzelecki, Mikolaj1347UMKS "Na Pieterku" Poznan

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Remisy przekształcają szachy w grę nudną, partie rezultatywne – to wynik walki."

~Bobby Fischer

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies