użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4401.IICygan, Miroslaw1378GLKS Goniec Zarow
4402.IIOssolinski, Lukasz1378KSz "Polonia Warszawa"
4403.IIIFrejlich, Robert1376
4404.II+Stefanoff, Zdzislaw1376KSz "Skoczek" Siedlce
4405.II+Mielnik, Natalia1376KSz GAMBIT MDK Swidnica
4406.IIKubiniok, Stanislaw1376UKS BASZTA Wodzislaw Slaski
4407.IIKaluzny, Jan1375AZS Poznan
4408.IIINowak, Dominik1375KSz "Odrodzenie" Kozuchow
4409.IIPiasecki, Kacper1375KS "Wesola" Warszawa
4410.IIIPiorkowski, Wojciech1375CK Lubianka
4411.IIWyczalek, Tytus1375KS "Polanica-Zdroj"
4412.IIWierzchowski, Grzegorz1375
4413.IIJankiewicz, Maciej1374
4414.IIIMatusz, Kazimierz1374
4415.IIObara, Zbigniew1374KSz Polonia Wroclaw
4416.IILatosinski, Marcin1374
4417.IIKatny, Robert1373MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
4418.IIIZakrecki, Jedrzej1373
4419.IIMajdan, Zygmunt1372
4420.IISzpar, Szymon1372
4421.IIBalanda, Joanna1372
4422.IIWachowiak, Lukasz1372TKKF "Rzemyk" Gdynia
4423.IIMyslek, Karol1372KS "Unia" Bierun Stary
4424.IIIBednarz, Lukasz1371UKS "Ognisko" Rydultowy
4425.ISerbinowski, Mieczyslaw1371
4426.IIWas, Grzegorz1371UKS "Korona" Gdansk
4427.IIISliwa, Tomasz1371OSz "Baszta" Szamotuly
4428.IIAnzel, Pawel1370KSz. "Hancza" Suwalki
4429.IIBialucha, Sebastian1370MKSz DIAGONALIA Imielin
4430.IVJarmuzek, Jaroslaw1370KSz "LECH-WSUS Poznan"
4431.IIStrugacz, Michal1370UKS "Hetman" Czestochowa
4432.IIBednarczyk, Katarzyna1369LUKS Fajslawice
4433.IIWerner, Olaf1369UKS "Rodlo" Opole
4434.IISzablicka, Magda1369MUKS "SZS" Cieszyn
4435.II+Lyszczarz, Konrad1369UKS przy SP 8 Chrzanow
4436.II+Lyszczarz, Konrad1369UKS przy SP 8 Chrzanow
4437.IIGodlewski, Jakub1369KS "64" Zielona Gora
4438.IIIMaciazek, Aleksandra1368KS "Wesola" Warszawa
4439.IIISosnowska, Monika1368
4440.IWasik, Justyna1368RzKSz Rzeszow
4441.IMatyjasek, Michalina1368UKS "Piatka" Wielun
4442.I++Samujlo, Agnieszka1367KSz "DRAKON" Lublin
4443.IIMachnik, Lukasz1366TKKF "Boronovia" Boronow
4444.IIRembecki, Robert1366KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4445.IITrzebiatowski, Jaroslaw1366UKS "WDA" Lipusz
4446.IWoznica, Alicja1366KSz "Polonia Warszawa"
4447.IIPraca, Patryk1366UKS "Szach-Mat" Sycow
4448.IIBanicki, Aleksander1366LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4449.IIBanicki, Aleksander1366LKS "Promien" Kowalewo Pom.
4450.IIIKulon, Tomasz1365
4451.IIIMakarewicz, Zdzislaw1365UKS "Szach" Gryfice
4452.IIWaclawik, Joanna1365UKS "Giecek" Radkow
4453.IIGrabarczyk, Edmund1364MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4454.IIHeinrich, Zuzanna1364Raszyn Poznan
4455.IIKankowski, Daniel1364UKS MDK Otwock
4456.IILewandowski, Tomasz1363UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
4457.II+Taliashvili, Tamari1363KS "Legion" Legionowo
4458.IIHosiawa, Klara1362MKS KSOS Krakow
4459.IIZawadowicz, Piotr1362
4460.IIBrzezinski, Stanislaw1362MCKiE Malbork
4461.IIKosior, Jan1362UKS TSz Zieloni Zielonka
4462.II+Lewczuk, Antoni1361MPZSzach Krakow
4463.IIIWodecki, Aleksander1361
4464.IZagrodzka-Zamiar, Ewa1361LKS "Chrobry" Gniezno
4465.IVLach, Marek1361
4466.IIWieczorek, Karol1361AKS Mikolow
4467.IIRybinski, Tomasz1360
4468.IIIKrzyzak, Jan1360
4469.IIUjma, Czeslaw1360S-KKS Przemysl
4470.IIScisly, Marek1359WKSz GANT HETMAN
4471.IIIZdonek, Jakub1359SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
4472.IIKruszewska, Justyna1359UKS "Bialy Pion" Gryfino
4473.IIKozlowski, Szymon1359KSz "Polonia Warszawa"
4474.IIIRucinski, Jedrzej1359UKS "Polan" Poznan
4475.IIBladoszewski, Kamil1358KSz Gryf Szczecin
4476.II+Waszkowska, Karolina1358AZS UMK Torun
4477.IINiezabitowski, Kamil1358
4478.IIIZurko, Jan1358
4479.IIPlatek, Albert1358
4480.IIPlatek, Albert1358
4481.IIKumorowski, Patryk1358LUKKS Miedziana Gora
4482.IIIJuniak, Mariusz1357
4483.II+Prazych, Tadeusz1357KSz "Maraton" Lomza
4484.IISieradzka, Kornelia1357UKS Zawisza Kolbudy
4485.IIMichalak, Amadeusz1357UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
4486.IIStark, Lukasz1357UKS "Rodlo" Opole
4487.II+Najuch, Natalia1356KSz "Piatka" Skierniewice
4488.IWoloszyn, Piotr1356
4489.IIIUlanowski, Marek1356UKS SP11 "Skoczek" Tczew
4490.IIKukorowski, Wojciech1356LKS "Chrobry" Gniezno
4491.IIPiepiorka, Mateusz1355UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4492.IIPawlowski, Dawid1355KSz Stilon Gorzow Wlkp.
4493.IIOlkuski, Tadeusz1354KKSz Krakow
4494.IIIOsinski, Maciej1354KSz "Piatka" Skierniewice
4495.IITrendota, Karolina1354RKS "MAT" Ruda Slaska
4496.IIWrzesinski, Gustaw1354UKS "Czternastka" Warszawa
4497.IIIJankiewicz, Aleksander1353
4498.IIIKulpinski, Jakub1353UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4499.II+Rozkowicz, Czeslaw1353
4500.IIIKulpinski, Jakub1353UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72


Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Przy pomocy szachów ukształtowałem swój charakter."

~Aleksander Alechin

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies