użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4301.IIPietrzak, Piotr1407UMKS "Na Pieterku" Poznan
4302.IIKarykowski, Dominik1407KSz "Miedz" Legnica
4303.IISzalbierz, Piotr1407KSz Polonia Wroclaw
4304.IIWardziak, Jan1407
4305.IIPakulska, Paulina1406UKS "Giecek" Radkow
4306.IISzymenderski, Michal1406
4307.IIJanicki, Mateusz1406
4308.IKozinski, Karol1406
4309.IIGrobelna, Ewa1405
4310.IIKutrowski, Feliks1405LKS Lotos Jablonna
4311.IPedrak, Paulina1405GKSz "Hetman" Pilzno
4312.IIStasieluk, Szymon1405MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4313.IIIMlotkowska, Kinga1405BKS "Chemik" Bydgoszcz
4314.IIISzymczak, Krzysztof1405MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4315.Szczur, Stanislaw1405
4316.IIKasperek, Grzegorz1405
4317.IIPaluch, Andrzej1404LKSz Lublin
4318.IIBieszczad, Michal1404GLKS Goniec Zarow
4319.IISzaro, Kazimierz1403Stowarzyszenie "Nasz Rymanow"
4320.IIIBergolc, Sylwester1402
4321.IProkopczuk, Antoni1402KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
4322.IIPopadowski, Wojciech1402KSz Gryf Szczecin
4323.IDabrowska, Aleksandra1402UKS TSz Zieloni Zielonka
4324.II+Norek, Maciej1402Akademia Szachowa Gliwice
4325.IIDyrka, Milosz1402
4326.IIOrlowska, Patrycja1401L-UKS "Burza" Rogi
4327.IITkaczyk, Konrad1401
4328.IIDembinski, Bartosz1401MMKS "Wieniawa" Leszno
4329.IIKoseski, Andrzej1400MTSz Minsk Mazowiecki
4330.IIPilarska, Monika1400LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
4331.II+Balcerczak, Ewa1399KSGU "Tecza" Krosno Odrz.
4332.IIDobosz, Marcin1399ZTMS "Baszta" Znin
4333.IIISakrajda, Piotr1399KSz "Torfarm-64" Torun
4334.IIStolarz, Dominik1399KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4335.IIAndrzejewski, Wladyslaw1398KLUB MARYNARKI WOJENNEJ
4336.IIChoina, Jaroslaw1398"Hetman" Ostrowiec Sw.
4337.IIIDrgas, Mariusz1398UKS "POGON Olesnica"
4338.IIKoliczko, Oskar1398MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4339.IILata, Slawomir1398UKSz "Hetman" Warszawa
4340.IIIPolak, Mateusz1398
4341.IKlisz, Karolina1397MKSz DIAGONALIA Imielin
4342.IIKrawiec, Stanislaw1397
4343.IISachnowski, Maciej1397
4344.ISokol, Maria1397KSz "Piatka" Skierniewice
4345.IIISnarski, Boguslaw1396UKS "Hetman" Czestochowa
4346.INowak, Adam1396
4347.IILeszczewska, Edyta1394KSz "HETMAN" Koszalin
4348.IStrozyk, Aleksandra1394UMKS "Na Pieterku" Poznan
4349.II+Sadowski, Michal1394MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4350.I+Anyz, Monika1394KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4351.IIKosztyla, Andrzej1393TS Wisla Krakow
4352.ISazon, Adam1393
4353.IISendobry, Adam1393AKS Mikolow
4354.IISzymik, Antoni1393St Eurobeskidy Lodygowice
4355.II+Jaszczuk, Mateusz1393KKSz "Urania" Krosno
4356.IIGebler, Szymon1392UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4357.IIIGunajew, Jan1392KKSz Krakow
4358.IIMielnik, Patryk1392KSz GAMBIT MDK Swidnica
4359.IIPopadowski, Dariusz1392KSz Gryf Szczecin
4360.IIHaladus, Adam1391ChTS Chorzow
4361.IIGrala, Dorian1391KTS Kalisz
4362.IIIRogacki, Kamil1390
4363.IISosulski, Oskar1390UMKS "Na Pieterku" Poznan
4364.IIIBawor, Robert1389UKS "Hetman" Czestochowa
4365.IIChoina, Mateusz1389KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4366.ITurzynska, Grazyna1389UKS "Osemka" Chojnice
4367.IISiekanowicz, Agnieszka1389MGLKS "Parnas" Olawa
4368.IINiklas, Michal1389SKS SMOL - BUD Gizycko
4369.II+Glebocki, Piotr1388MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
4370.IIPiechocki, Bronislaw1388LKS "Plezuro" Skoki
4371.II+Szwajkowska, Kamila1388KSz "Maraton" Lomza
4372.IIWieczorek, Michal1388UKS "Piatka" Wielun
4373.II+Gil, Oliwia1387TMS "Roszada" Gliwice
4374.IBakalarczyk, Zuzanna1387UKS "Piatka" Wielun
4375.IIWojdak, Karol1387Raszyn Poznan
4376.IIMrozowski, Jan1386KSz "Polonia Warszawa"
4377.IIMiedzinski, Wiktor1386RUKS Korona-Rawbud Rawicz
4378.IMichalczuk, Sara1386ZKSz Zary
4379.IIBenetkiewicz, Pawel1384UKS "OPP" Torun
4380.IIParda, Ewelina1383KSz "Torfarm-64" Torun
4381.IIIPawlak, Jakub1383UKS "G4" Tarnowskie Gory
4382.IProkopowicz, Anna1383UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4383.IIZukowski, Pawel1383MLKS "Czarni" Olecko
4384.IGowin, Malgorzata1382KSz "Polonia Warszawa"
4385.II+Rynkiewicz, Natalia1382UMKSz "Jacwiez" Suwalki
4386.II+Tarkowski, Kacper1382KSz "HETMAN" Koszalin
4387.IIIOmielanczyk, Remigiusz1381LUKS Fajslawice
4388.IIAbratanski, Wojciech1381KSz Gryf Szczecin
4389.IIOnichimiuk, Janusz1381
4390.IDixa, Joanna1380KSz ORLY Pleszew
4391.IIMaliszewski, Jakub1380LUKSz "Orient" Sokolka
4392.IIMiakisz, Wojciech1380LUKSz "Orient" Sokolka
4393.IIWierzba, Maksymilian1380UKS TSz Zieloni Zielonka
4394.IIBaran, Radomil1379RzKSz Rzeszow
4395.IIBudzinska, Malgorzata1379KSz "Piatka" Skierniewice
4396.IIRedmerski, Jakub1379MTS Kwidzyn
4397.IIRzenca, Jerzy1379LKSz Lublin
4398.IIISzczerbak, Kamil1378UKS "Hetman" Czestochowa
4399.IISzczesniak, Zuzanna1378UKS "Rotmistrz" Grudziadz
4400.IIINalichowski, Bogdan1378

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72


Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Wygrać jest łatwo, trudno jest przegrać."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies