użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4201.IIIRosicki, Pawel1435
4202.II+Stankiewicz, Alicja1435KSz Polonia Wroclaw
4203.IISzulc, Marek1435KSz "Start" Elblag
4204.IIZawislak, Zaneta1435
4205.IIZareba, Maciej1435MTS Kwidzyn
4206.IIIFrejlich, Robert1434
4207.IIISowinski, Ryszard1434
4208.IIKomandera, Pawel1434MKSz DIAGONALIA Imielin
4209.IIRowgiejsza, Olaf1434LZS "Mewa" Goliszow
4210.CMKejna, Piotr1434GCKiS Kobierzyce
4211.IIKadziela, Agnieszka1433UKS MDK Radom
4212.IIIKijek, Arkadiusz1433
4213.IIChmura, Wojciech1432UKS "21 Podlesie"
4214.IIGora, Krzysztof1432
4215.IIMarczuk, Hubert1432
4216.IIKanach, Jerzy1431St Eurobeskidy Lodygowice
4217.IIOstrowska, Weronika1430UKS Koscielec
4218.IIPieczyski, Arkadiusz1430
4219.IIIPruk, Mateusz1430UKS "Palac" Nieborow
4220.IIEjsmont, Wieslaw1430LUKSz "Orient" Sokolka
4221.IICzerwonski, Jakub1430KSz Stilon Gorzow Wlkp.
4222.IIILewandowski, Alan1429UKS "Czternastka" Warszawa
4223.IILubonska, Sylwia1428WOK Walbrzych
4224.IIWieczorek, Sandra1428MKSz Rybnik
4225.IIDembinski, Bartosz1428MMKS "Wieniawa" Leszno
4226.IIDolata, Marcin1428MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4227.IIDolata, Marcin1428MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4228.IIIRajski, Adam1427KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
4229.IIWyczalek, Tytus1426KS "Polanica-Zdroj"
4230.IIKiszka, Arkadiusz1426KSz Gambit Przeworsk
4231.IIOperman, Dariusz1425MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
4232.IIIPychynski, Dominik1425PSSz Pszczyna
4233.IILacina, Jerzy1425LKS "Chrobry" Gniezno
4234.IIISzumigalski, Mikolaj1425UKS "Smecz" Konin
4235.IILiszewska, Leonarda1424KS "Nysa" NiS
4236.IITyran, Daniel1424
4237.IIIZylinski, Jaroslaw1424KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4238.IIIBialowas, Jaroslaw1423
4239.IIPaluch, Andrzej1423LKSz Lublin
4240.IISiedlaczek, Michal1423UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4241.IIIStrek, Jaroslaw1423UKS "Szach" Gryfice
4242.IIWeglicki, Slawomir1423SSz "Modus" Warszawa
4243.IIKedziera, Izydor1423
4244.IIStaszewska, Aleksandra1423
4245.IIBroszkiewicz, Piotr1422OSiR Tuchola
4246.IGarus, Jerzy1422"Strzelec" Strzelce Opolskie
4247.IIPilka, Kazimierz1422KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4248.IIIRytel, Jan1422KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4249.IISzymik, Antoni1422St Eurobeskidy Lodygowice
4250.II+Drgas, Marlena1421WKSz GANT HETMAN
4251.IIIPiechaczek, Dominik1421KSz Stilon Gorzow Wlkp.
4252.IIPiersiak, Krystian1421WKS "Gornovia" Gorno
4253.IIWydornik, Robert1421
4254.IIISnarski, Boguslaw1421UKS "Hetman" Czestochowa
4255.IIMankowski, Sebastian1420KS "Legion" Legionowo
4256.IITrzeciak, Bartosz1420MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
4257.IIIBlaschke, Josef1419
4258.IIBylica, Katarzyna1419UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg
4259.IIKmiecik, Krzysztof1419GKSz "Hetman" Pilzno
4260.IIOrlowska, Patrycja1419L-UKS "Burza" Rogi
4261.IPoreba, Weronika1419
4262.IIPrzybyla, Andrzej1418UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4263.INowak, Adam1418
4264.IIPopadowski, Wojciech1418KSz Gryf Szczecin
4265.IISemeniec, Zbigniew1418
4266.IIBalas, Michal1417UKS MDK Otwock
4267.Szymanowicz, Jozef1416
4268.IIZygacka, Monika1416
4269.IIGonsior, Pawel1416ChTS Chorzow
4270.IIIKwiecien, Michal1414"Hetman" Ostrowiec Sw.
4271.IIPanczuk, Boleslaw1414
4272.IIDulak, Karol1414KSz "SDK-Lotnik" Mielec
4273.IIKubiniok, Stanislaw1414UKS BASZTA Wodzislaw Slaski
4274.IWojtas, Julia1414LKS "Strazak" Zabrzeg
4275.IISzemplinski, Jerzy1414KSSSN "Ursynow Warszawa"
4276.IIIFilipczak, Przemyslaw1413
4277.II+Lange, Aleksandra1413
4278.IIJankowski, Maciej1413
4279.Skrzynski, Mieczyslaw1412
4280.IIBieszczad, Michal1412GLKS Goniec Zarow
4281.IIGodawski, Waldemar1411GKSz "Hetman" Pilzno
4282.IIKonieczny, Jacek1411
4283.IIZgarda, Jaroslaw1411MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
4284.II+Fedan, Joanna1411MKS "Wicher" Zbaszyn
4285.II+Pazdzierz, Piotr1411LUKKS Miedziana Gora
4286.IIISternik, Arkadiusz1410
4287.II+Tomys, Wiktoria1410UKS "Szach" Wolsztyn
4288.IIGrochot, Alicja1410KKSz Krakow
4289.IIPopadowski, Dariusz1410KSz Gryf Szczecin
4290.IIPanuciak, Adam1410KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4291.ISloniewska, Alicja1410UKS TSz Zieloni Zielonka
4292.IDobrzanska, Magdalena1409LKS "Olszanica"
4293.IIModrzejewski, Tymoteusz1409
4294.IIOciepka, Dominika1409KSz Gryf Szczecin
4295.IIITobiasz, Pawel1409
4296.IIIMichon, Patryk1408LKSz GCKiP Czarna
4297.IIPietrzak, Piotr1407UMKS "Na Pieterku" Poznan
4298.IIKarykowski, Dominik1407KSz "Miedz" Legnica
4299.IIOssolinski, Lukasz1407KSz "Polonia Warszawa"
4300.IISzalbierz, Piotr1407KSz Polonia Wroclaw

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Gdy widzisz dobre posunięcie - poczekaj. Nie wykonuj go. Może znajdziesz lepsze."

~Emanuel Lasker

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies