użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4201.IISzulc, Marek1435KSz "Start" Elblag
4202.IIZawislak, Zaneta1435
4203.IIZareba, Maciej1435MTS Kwidzyn
4204.IIIFrejlich, Robert1434
4205.IIISowinski, Ryszard1434
4206.IIKomandera, Pawel1434MKSz DIAGONALIA Imielin
4207.IIRowgiejsza, Olaf1434LZS "Mewa" Goliszow
4208.IIKadziela, Agnieszka1433UKS MDK Radom
4209.IIIKijek, Arkadiusz1433
4210.IIChmura, Wojciech1432UKS "21 Podlesie"
4211.IIGora, Krzysztof1432
4212.IIMarczuk, Hubert1432
4213.IIKanach, Jerzy1431St Eurobeskidy Lodygowice
4214.IIOstrowska, Weronika1430UKS Koscielec
4215.IIPieczyski, Arkadiusz1430
4216.IIIPruk, Mateusz1430UKS "Palac" Nieborow
4217.IIEjsmont, Wieslaw1430LUKSz "Orient" Sokolka
4218.IICzerwonski, Jakub1430KSz Stilon Gorzow Wlkp.
4219.IIILewandowski, Alan1429UKS "Czternastka" Warszawa
4220.II+Lewczuk, Antoni1429MPZSzach Krakow
4221.IILubonska, Sylwia1428WOK Walbrzych
4222.IIWieczorek, Sandra1428MKSz Rybnik
4223.IIDembinski, Bartosz1428MMKS "Wieniawa" Leszno
4224.IIDolata, Marcin1428MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4225.IIDolata, Marcin1428MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4226.IIIRajski, Adam1427KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
4227.IIWyczalek, Tytus1426KS "Polanica-Zdroj"
4228.IIKiszka, Arkadiusz1426KSz Gambit Przeworsk
4229.IIOperman, Dariusz1425MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
4230.IIIPychynski, Dominik1425PSSz Pszczyna
4231.IILacina, Jerzy1425LKS "Chrobry" Gniezno
4232.IIISzumigalski, Mikolaj1425UKS "Smecz" Konin
4233.II+Mackowiak, Filip1425UKS "MDK GDYNIA"
4234.IITyran, Daniel1424
4235.IIIZylinski, Jaroslaw1424KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4236.IIIBialowas, Jaroslaw1423
4237.IIPaluch, Andrzej1423LKSz Lublin
4238.IISiedlaczek, Michal1423UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4239.IIIStrek, Jaroslaw1423UKS "Szach" Gryfice
4240.IIWeglicki, Slawomir1423SSz "Modus" Warszawa
4241.IIKedziera, Izydor1423
4242.IJakubowska, Urszula1423UKS SP1 Lezajsk
4243.IIStaszewska, Aleksandra1423
4244.IIBroszkiewicz, Piotr1422OSiR Tuchola
4245.IGarus, Jerzy1422"Strzelec" Strzelce Opolskie
4246.IIPilka, Kazimierz1422KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4247.IIIRytel, Jan1422KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4248.IISzymik, Antoni1422St Eurobeskidy Lodygowice
4249.IIKutylo, Konrad1422UMKSz "Jacwiez" Suwalki
4250.II+Drgas, Marlena1421WKSz GANT HETMAN
4251.IILiszewska, Leonarda1421KS "Nysa" NiS
4252.IIIPiechaczek, Dominik1421KSz Stilon Gorzow Wlkp.
4253.IIPiersiak, Krystian1421WKS "Gornovia" Gorno
4254.IIISnarski, Boguslaw1421UKS "Hetman" Czestochowa
4255.IIMankowski, Sebastian1420KS "Legion" Legionowo
4256.IITrzeciak, Bartosz1420MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
4257.IIIBlaschke, Josef1419
4258.IIBylica, Katarzyna1419UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg
4259.IIKmiecik, Krzysztof1419GKSz "Hetman" Pilzno
4260.IIOrlowska, Patrycja1419L-UKS "Burza" Rogi
4261.IPoreba, Weronika1419
4262.IIPrzybyla, Andrzej1418UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
4263.INowak, Adam1418
4264.IIPopadowski, Wojciech1418KSz Gryf Szczecin
4265.IISemeniec, Zbigniew1418
4266.IIBalas, Michal1417UKS MDK Otwock
4267.IIWydornik, Robert1417
4268.Szymanowicz, Jozef1416
4269.IIZygacka, Monika1416
4270.IIGonsior, Pawel1416ChTS Chorzow
4271.IIRusak, Jan1415
4272.IIIKwiecien, Michal1414"Hetman" Ostrowiec Sw.
4273.IIPanczuk, Boleslaw1414
4274.IIDulak, Karol1414KSz "SDK-Lotnik" Mielec
4275.IWojtas, Julia1414LKS "Strazak" Zabrzeg
4276.IISzemplinski, Jerzy1414KSSSN "Ursynow Warszawa"
4277.IIIFilipczak, Przemyslaw1413
4278.II+Lange, Aleksandra1413
4279.IIJankowski, Maciej1413
4280.Skrzynski, Mieczyslaw1412
4281.IIBieszczad, Michal1412GLKS Goniec Zarow
4282.IIGodawski, Waldemar1411GKSz "Hetman" Pilzno
4283.IIKonieczny, Jacek1411
4284.IIZgarda, Jaroslaw1411MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
4285.II+Fedan, Joanna1411MKS "Wicher" Zbaszyn
4286.II+Pazdzierz, Piotr1411KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4287.IIOnichimiuk, Janusz1411
4288.IIISternik, Arkadiusz1410
4289.II+Tomys, Wiktoria1410UKS "Szach" Wolsztyn
4290.IIGrochot, Alicja1410KKSz Krakow
4291.IIPopadowski, Dariusz1410KSz Gryf Szczecin
4292.IIPanuciak, Adam1410KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4293.ISloniewska, Alicja1410UKS TSz Zieloni Zielonka
4294.IIModrzejewski, Tymoteusz1409
4295.IIOciepka, Dominika1409KSz Gryf Szczecin
4296.IIITobiasz, Pawel1409
4297.IIIMichon, Patryk1408LKSz GCKiP Czarna
4298.IIPietrzak, Piotr1407UMKS "Na Pieterku" Poznan
4299.IIKarykowski, Dominik1407KSz "Miedz" Legnica
4300.IIOssolinski, Lukasz1407KSz "Polonia Warszawa"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Językiem ojczystym Capablanci były szachy."

~Richard Reti

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies