użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4101.Juraszek, Tomasz1460
4102.IIMroziak, Michal1460KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4103.IIPerenc, Pawel1460UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
4104.II+Sadlocha, Jan1460
4105.IIStruglinski, Zenon1460TS-R "Hetman" Konin
4106.IITopolan, Pawel1460LKSz Lublin
4107.IIKutylo, Konrad1460UMKSz "Jacwiez" Suwalki
4108.IIZuchowski, Franciszek1460LKS "PARK" Starzenice
4109.IISzemplinski, Jerzy1460KS LAURA Chylice
4110.II+Stefanski, Adam1460TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
4111.II+Adamowicz, Piotr1459UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
4112.IIIWieclaw, Pawel1459UKS SP3 w Bogatyni
4113.IIWoznica, Tomasz1458KSz "Polonia Warszawa"
4114.IIMikolajewski, Jakub1458UKS "Szach" Wolsztyn
4115.IISokalla, Tomasz1458Akademia Szachowa Gliwice
4116.IISzafranski, Maciej1458UKS Koscielec
4117.IIFlach, Rajmund1458KKSz Krakow
4118.IIAftanasiuk, Jakub1457UKS Zawisza Kolbudy
4119.IICicharski, Daniel1457OTSz Ostrow Wielkopolski
4120.IIDec, Kazimierz1457LKS Kanczuga
4121.IIIGrochowski, Stefan1457
4122.IIWirkus, Jaroslaw1457KSz "HETMAN" Koszalin
4123.IIStaszewska, Aleksandra1457AZS UMK Torun
4124.IIChlopek, Katarzyna1456MKS "Wicher" Zbaszyn
4125.IOpolski, Wojciech1456Raszyn Poznan
4126.IWojcikiewicz, Dariusz1456LKS Lotos Jablonna
4127.IICzerwinska, Luiza1455UKS "Gedanensis" Gdansk
4128.IIGrabowska, Anna1455M-GOK "GAMBIT" Slesin
4129.IIIKaminski, Lukasz1455MKS "Sandecja" Nowy Sacz
4130.IIJezak, Justyna1454S-KKS Przemysl
4131.IIChoremski, Slawomir1454
4132.II+Detko, Wieslaw1453
4133.II+Zarow, Elzbieta1453
4134.IIBukala, Norbert1453UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
4135.IICzuraj, Grzegorz1452KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4136.IIKolasa, Zbigniew1452LKS "Sparta" Lubliniec
4137.IILisiak, Rafal1452ITS "Kopernik" Inowroclaw
4138.IIMrowczynski, Damian1452M-GOK "GAMBIT" Slesin
4139.IIRabeda, Grzegorz1452CK Lubianka
4140.IIStopyra, Klaudia1452MZKS "Unia" Nowa Sarzyna
4141.IIMaik, Marcin1451
4142.IIDudziak, Jan1451
4143.IIIGdaniec, Tomasz1450
4144.IISzulejko, Michal1450UKS MDK Otwock
4145.IWajszczyk, Piotr1450SSz "Modus" Warszawa
4146.IOssolinska, Matylda1450KSz "Polonia Warszawa"
4147.IOssolinska, Matylda1450KSz "Polonia Warszawa"
4148.IIBorsuk, Adam1449UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4149.IIKopras, Sandra1449MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4150.ILewandowska, Aleksandra1449UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4151.IIITkaczyk, Grzegorz1449
4152.IIKedzierski, Marcin1448
4153.IIRolka, Anna1448MKSz DIAGONALIA Imielin
4154.IITynski, Aleksander1448TKKF "Rzemyk" Gdynia
4155.IUlanowicz, Artur1448KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4156.IICzopek, Ryszard1447GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
4157.IINizynski, Andrzej1447
4158.IIKulak, Tomasz1447KSz "HETMAN" Katowice
4159.IIIAndrzejewski, Jakub1447UKSz "Skoczek" Choszczno
4160.IIGorecki, Jaroslaw1446LUKKS Kielce
4161.IIGrabowski, Bartosz1446M-GOK "GAMBIT" Slesin
4162.IILipski, Edward1446UKS "Centrum" Tczew
4163.IIRoj, Mateusz1446UKS Gambit Swiebodzin
4164.IBudrewicz, Henryk1445
4165.IIJarecka, Monika1445KTS Kalisz
4166.II+Marzec, Konrad1445AZS UMK Torun
4167.IIINiewiejski, Patryk1445MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4168.IISiek, Jerzy1445GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym
4169.IIMiroslawski, Marcin1445
4170.IIIGunajew, Jan1445KKSz Krakow
4171.IIISzczesny, Krystian1445RKS "MAT" Ruda Slaska
4172.IIIJaskulski, Przemyslaw1444UKS "Szach" Gryfice
4173.IIWinkler, Bogdan1443LZS "Wieza" Wiecbork
4174.IIWanecki, Krzysztof1443SzUKS Gostmat 83 Gostynin
4175.IIJatel, Filip1442MDK Bialystok
4176.IICwirko, Mateusz1441KSz "HETMAN" Koszalin
4177.IILasota, Kacper1441MTS Kwidzyn
4178.IIIOkoniewski, Adam1441KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4179.IIKopaczewski, Zbigniew1440
4180.IILiszewski, Krzysztof1440KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4181.IIWilk, Radoslaw1440UKS przy SP 8 Chrzanow
4182.IIMoszczynski, Michal1440UKS "Rotmistrz" Grudziadz
4183.IIZygadlo, Kajetan1440UKS "FALA" Swiekatowo
4184.II+Pazdzierz, Piotr1440KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4185.IIBortnowski, Makary1439KSz Stilon Gorzow Wlkp.
4186.IIGierasimiuk, Gabriela1439
4187.ILesniowski, Boguslaw1439OKSz "Spolem" Opole
4188.IIBanasiak, Adam1438MTSz Minsk Mazowiecki
4189.IWaligora, Julia1438UKS "Smecz" Konin
4190.IISkarzynski, Andrzej1438
4191.IIIKaminski, Olaf1438MTSz Minsk Mazowiecki
4192.IIMrozinski, Michal1437UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
4193.IITrojniar, Marcin1437KSz. "Hancza" Suwalki
4194.IOwczarek, Monika1437KS "64" Zielona Gora
4195.IIOsada, Lukasz1437
4196.II+Skotny, Agata1436MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4197.IISukta, Stanislaw1436MLKSz Myslenice
4198.IILichwa, Przemyslaw1436"WIEZA PEGOW"
4199.IWojtas, Julia1436LKS "Strazak" Zabrzeg
4200.IIIFleiszerowicz, Leopold1435

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Ktoś powiedział, że życie jest za krótkie, żeby grać w szachy ale to wina życia, nie szachów."

~John Napier

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies