użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4101.IIMroziak, Michal1460KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4102.IIPerenc, Pawel1460UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
4103.II+Sadlocha, Jan1460
4104.IITopolan, Pawel1460LKSz Lublin
4105.IIZuchowski, Franciszek1460LKS "PARK" Starzenice
4106.IIIWieclaw, Pawel1459UKS SP3 w Bogatyni
4107.II+Marzec, Konrad1458AZS UMK Torun
4108.IIWoznica, Tomasz1458KSz "Polonia Warszawa"
4109.IIMikolajewski, Jakub1458UKS "Szach" Wolsztyn
4110.IISokalla, Tomasz1458Akademia Szachowa Gliwice
4111.IISzafranski, Maciej1458UKS Koscielec
4112.IIFlach, Rajmund1458KKSz Krakow
4113.IIAftanasiuk, Jakub1457UKS Zawisza Kolbudy
4114.IBorowski, Marek1457
4115.IICicharski, Daniel1457OTSz Ostrow Wielkopolski
4116.IIIGrochowski, Stefan1457
4117.IIWirkus, Jaroslaw1457AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
4118.IIStrepikowski, Pawel1457UKS "Trzydziestka" Olsztyn
4119.IIOrzlowski, Patryk1457KSz "Miedz" Legnica
4120.IIChlopek, Katarzyna1456MKS "Wicher" Zbaszyn
4121.IOpolski, Wojciech1456Raszyn Poznan
4122.IIWinkler, Bogdan1456LZS "Wieza" Wiecbork
4123.IILichwa, Przemyslaw1456"WIEZA PEGOW"
4124.IICzerwinska, Luiza1455UKS "Gedanensis" Gdansk
4125.IIGrabowska, Anna1455M-GOK "GAMBIT" Slesin
4126.IIKopaczewski, Zbigniew1454
4127.IIJezak, Justyna1454S-KKS Przemysl
4128.IIChoremski, Slawomir1454
4129.II+Detko, Wieslaw1453
4130.II+Zarow, Elzbieta1453
4131.IIBukala, Norbert1453UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
4132.IICzuraj, Grzegorz1452KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4133.IIKolasa, Zbigniew1452LKS "Sparta" Lubliniec
4134.IIMrowczynski, Damian1452M-GOK "GAMBIT" Slesin
4135.IIStopyra, Klaudia1452MZKS "Unia" Nowa Sarzyna
4136.IIMaik, Marcin1451
4137.IIDudziak, Jan1451
4138.IIStrugarek, Lukasz1451MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4139.IISzulejko, Michal1450UKS MDK Otwock
4140.IWajszczyk, Piotr1450SSz "Modus" Warszawa
4141.IIBorsuk, Adam1449UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4142.IIKopras, Sandra1449MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4143.ILewandowska, Aleksandra1449UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4144.IIITkaczyk, Grzegorz1449
4145.II+Budkiewicz, Lucyna1448ITS "Kopernik" Inowroclaw
4146.IIKedzierski, Marcin1448
4147.IIRolka, Anna1448MKSz DIAGONALIA Imielin
4148.IITynski, Aleksander1448TKKF "Rzemyk" Gdynia
4149.IICzopek, Ryszard1447GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
4150.IIKotarski, Grzegorz1447
4151.IILiszewski, Krzysztof1447KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4152.IINizynski, Andrzej1447
4153.IILosinski, Piotr1447UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
4154.IICelebias, Filip1447TMS "Roszada" Gliwice
4155.IIIAndrzejewski, Jakub1447UKSz "Skoczek" Choszczno
4156.IIGorecki, Jaroslaw1446LUKKS Kielce
4157.IIGrabowski, Bartosz1446M-GOK "GAMBIT" Slesin
4158.IILipski, Edward1446UKS "Centrum" Tczew
4159.IIRoj, Mateusz1446UKS Gambit Swiebodzin
4160.IIJarecka, Monika1445KTS Kalisz
4161.IIINiewiejski, Patryk1445MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4162.IIMiroslawski, Marcin1445
4163.IINowakowski, Michal1445KS "Polanica-Zdroj"
4164.IIISzczesny, Krystian1445RKS "MAT" Ruda Slaska
4165.II+Ulanowicz, Artur1445KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4166.IIIJaskulski, Przemyslaw1444UKS "Szach" Gryfice
4167.ISerbinowski, Mieczyslaw1443
4168.IIJatel, Filip1442MDK Bialystok
4169.IICwirko, Mateusz1441AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
4170.IILasota, Kacper1441MTS Kwidzyn
4171.IIIOkoniewski, Adam1441KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4172.IIWanecki, Krzysztof1441SzUKS Gostmat 83 Gostynin
4173.IIRabeda, Grzegorz1440CK Lubianka
4174.IIIWojcicka, Joanna1440MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
4175.IIMoszczynski, Michal1440UKS "Rotmistrz" Grudziadz
4176.IISowierszenko, Tomasz1440KS DORS Ruda Slaska
4177.IIBortnowski, Makary1439KSz Stilon Gorzow Wlkp.
4178.IIGierasimiuk, Gabriela1439
4179.ILesniowski, Boguslaw1439OKSz "Spolem" Opole
4180.IBienko, Jagoda1439AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
4181.IIBanasiak, Adam1438MTSz Minsk Mazowiecki
4182.IISkarzynski, Andrzej1438
4183.IIIKaminski, Olaf1438MTSz Minsk Mazowiecki
4184.IIMrozinski, Michal1437UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
4185.IITrojniar, Marcin1437KSz. "Hancza" Suwalki
4186.IOwczarek, Monika1437KS "64" Zielona Gora
4187.IIOsada, Lukasz1437
4188.II+Skotny, Agata1436MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4189.IISukta, Stanislaw1436MLKSz Myslenice
4190.IIPopadowski, Wojciech1436KSz Gryf Szczecin
4191.IIIFleiszerowicz, Leopold1435
4192.IIIRosicki, Pawel1435
4193.IIZawislak, Zaneta1435
4194.IIZukowski, Pawel1435MLKS "Czarni" Olecko
4195.IIKomandera, Pawel1435MKSz DIAGONALIA Imielin
4196.IIIFrejlich, Robert1434
4197.IISiek, Jerzy1434GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym
4198.IIRowgiejsza, Olaf1434LZS "Mewa" Goliszow
4199.IDabrowska, Aleksandra1434UKS TSz Zieloni Zielonka
4200.IIIKaminski, Lukasz1433MKS "Sandecja" Nowy Sacz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"300 dni w roku pracuję nad szachami po 6 godzin dziennie, 60 dni w roku gram w turniejach, a 5 dni w roku odpoczywam."

~Akiba Rubinstein

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies