użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4101.IIZygadlo, Kajetan1461UKS "FALA" Swiekatowo
4102.IINicikowski, Jozef1461KSz "LECH-WSUS Poznan"
4103.IIChlewinski, Artur1460LKSz Lublin
4104.Juraszek, Tomasz1460
4105.IIMroziak, Michal1460KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4106.IIPerenc, Pawel1460UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
4107.II+Sadlocha, Jan1460
4108.IITopolan, Pawel1460LKSz Lublin
4109.IIZuchowski, Franciszek1460LKS "PARK" Starzenice
4110.IZiobrowska, Danuta1459AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
4111.IIIWieclaw, Pawel1459UKS SP3 w Bogatyni
4112.IINiklas, Michal1459SKS SMOL - BUD Gizycko
4113.II+Oles, Martin1459MKSz Rybnik
4114.II+Lewczuk, Antoni1458MPZSzach Krakow
4115.IIWoznica, Tomasz1458KSz "Polonia Warszawa"
4116.IIMikolajewski, Jakub1458UKS "Szach" Wolsztyn
4117.IISokalla, Tomasz1458Akademia Szachowa Gliwice
4118.IIPiechota, Kamil1458UKS "Ognisko" Rydultowy
4119.IIFlach, Rajmund1458KKSz Krakow
4120.IIAftanasiuk, Jakub1457UKS Zawisza Kolbudy
4121.IICicharski, Daniel1457OTSz Ostrow Wielkopolski
4122.IIIGrochowski, Stefan1457
4123.IIWirkus, Jaroslaw1457AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
4124.IIChlopek, Katarzyna1456MKS "Wicher" Zbaszyn
4125.IILipski, Edward1456UKS "Centrum" Tczew
4126.IIWinkler, Bogdan1456LZS "Wieza" Wiecbork
4127.IILichwa, Przemyslaw1456"WIEZA PEGOW"
4128.IICzerwinska, Luiza1455UKS "Gedanensis" Gdansk
4129.IIGrabowska, Anna1455M-GOK "GAMBIT" Slesin
4130.IIWirkus, Oliwer1455UKS Zawisza Kolbudy
4131.IIWirkus, Oliwer1455UKS Zawisza Kolbudy
4132.IIJezak, Justyna1454S-KKS Przemysl
4133.IIChoremski, Slawomir1454
4134.II+Zarow, Elzbieta1453
4135.IBorowski, Marek1452
4136.IICzuraj, Grzegorz1452KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4137.IIMrowczynski, Damian1452M-GOK "GAMBIT" Slesin
4138.IISiek, Jerzy1452GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym
4139.IIStopyra, Klaudia1452MZKS "Unia" Nowa Sarzyna
4140.IIJatel, Filip1452MDK Bialystok
4141.IIMaik, Marcin1451
4142.IWasala, Wiktoria1451UKS "Giecek" Radkow
4143.IIDudziak, Jan1451
4144.IISzulejko, Michal1450UKS MDK Otwock
4145.IWajszczyk, Piotr1450SSz "Modus" Warszawa
4146.IIBorsuk, Adam1449UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski
4147.IIKopras, Sandra1449MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4148.ILewandowska, Aleksandra1449UKS SP1 "Jedynka" Tychy
4149.IIITkaczyk, Grzegorz1449
4150.II+Budkiewicz, Lucyna1448ITS "Kopernik" Inowroclaw
4151.IIKedzierski, Marcin1448
4152.IIKotarski, Grzegorz1448
4153.IIRolka, Anna1448MKSz DIAGONALIA Imielin
4154.IIRusak, Jan1448
4155.IITynski, Aleksander1448TKKF "Rzemyk" Gdynia
4156.IICzopek, Ryszard1447GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
4157.IILiszewski, Krzysztof1447KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4158.IINizynski, Andrzej1447
4159.IIGorecki, Jaroslaw1446LUKKS Kielce
4160.IIGrabowski, Bartosz1446M-GOK "GAMBIT" Slesin
4161.IIKosztyla, Andrzej1446TS Wisla Krakow
4162.IIOlsztynski, Andrzej1446KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4163.IIRoj, Mateusz1446UKS Gambit Swiebodzin
4164.IIKutylo, Konrad1446UMKSz "Jacwiez" Suwalki
4165.IIJarecka, Monika1445KTS Kalisz
4166.IIINiewiejski, Patryk1445MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4167.IIMiroslawski, Marcin1445
4168.IIISzczesny, Krystian1445RKS "MAT" Ruda Slaska
4169.II+Ulanowicz, Artur1445KS "Entropia" NZSPW Warszawa
4170.IIIJaskulski, Przemyslaw1444UKS "Szach" Gryfice
4171.IILisiak, Rafal1444ITS "Kopernik" Inowroclaw
4172.IIBrzezinski, Stanislaw1444MCKiE Malbork
4173.IISzymenderski, Michal1442
4174.IICwirko, Mateusz1441AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
4175.IILasota, Kacper1441MTS Kwidzyn
4176.IIMagdziak, Lukasz1441GKS Gorzyce W
4177.IIIOkoniewski, Adam1441KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4178.IProkopczuk, Antoni1441KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
4179.IIWanecki, Krzysztof1441SzUKS Gostmat 83 Gostynin
4180.IIRabeda, Grzegorz1440CK Lubianka
4181.IIIWojcicka, Joanna1440MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
4182.IIMoszczynski, Michal1440UKS "Rotmistrz" Grudziadz
4183.IISowierszenko, Tomasz1440KS DORS Ruda Slaska
4184.IIBortnowski, Makary1439KSz Stilon Gorzow Wlkp.
4185.IIGierasimiuk, Gabriela1439
4186.IIIKaminski, Lukasz1439MKS "Sandecja" Nowy Sacz
4187.IIPlocica, Krzysztof1439KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4188.IIMichno, Lukasz1439TS-R "Hetman" Konin
4189.IIBanasiak, Adam1438MTSz Minsk Mazowiecki
4190.IISzczerbak, Stefan1438UKS "Hetman" Czestochowa
4191.IISkarzynski, Andrzej1438
4192.IIIKaminski, Olaf1438MTSz Minsk Mazowiecki
4193.II+Gazda, Dominik1438KKSz "Urania" Krosno
4194.IIMrozinski, Michal1437UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
4195.IITrojniar, Marcin1437KSz. "Hancza" Suwalki
4196.IOwczarek, Monika1437KS "64" Zielona Gora
4197.II+Skotny, Agata1436MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
4198.IISukta, Stanislaw1436MLKSz Myslenice
4199.IIIFleiszerowicz, Leopold1435
4200.IIPiechocki, Bronislaw1435LKS "Plezuro" Skoki

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"W szachach istnieje tylko jeden rodzaj błędu: to przesadne mniemanie o swym przeciwniku."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies