użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4001.IISkowronek, Dawid1485UKS przy SP 8 Chrzanow
4002.IIISzczepaniak, Piotr1485
4003.ITomicki, Marek1485KSz. "Hancza" Suwalki
4004.IHandzel, Gabriela1484GKSz "Hetman" Pilzno
4005.IIMichonski, Adrian1484WKSz Wolow
4006.IIIPiatek, Tomasz1484UKS "Hetman" Czestochowa
4007.IIIPosluszny, Tomasz1484MKS "Rokita" Brzeg Dolny
4008.IINicikowski, Jozef1484KSz "LECH-WSUS Poznan"
4009.IIChmielowski, Stefan1483
4010.IIIDziegielewski, Konrad1483
4011.IIGierasimiuk, Jacek1483
4012.IWojtas, Julia1483LKS "Strazak" Zabrzeg
4013.IIMirowski, Tomasz1483
4014.IIGradalski, Bartosz1482MKS "Sandecja" Nowy Sacz
4015.Michalak, Leonard1482
4016.IISkiera, Edward1482KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
4017.IIWlodarczyk, Dawid1482GKSz "Solny" Grzybowo
4018.IIWirkus, Oliwer1482UKS Zawisza Kolbudy
4019.IIWirkus, Oliwer1482UKS Zawisza Kolbudy
4020.IIGalka, Witold1482MAT Myslenice
4021.IIKuziemko, Mateusz1481
4022.IIMarciniak, Michal1481KTS Kalisz
4023.IMazgaj, Zuzanna1481UKS "Palac" Nieborow
4024.II+Wojcik, Dawid1481"Hetman" Ostrowiec Sw.
4025.Reterski, Michal1481
4026.IIISeweryn, Jakub1480KS Cracovia 1906 Krakow
4027.IIIPietruch, Przemyslaw1480
4028.IIGliniecki, Bartosz1479
4029.IIISzoen, Kamil1479MCKiS Jaworzno
4030.IPazdzierz, Klaudia1479UKS "Czternastka" Warszawa
4031.IPazdzierz, Klaudia1479UKS "Czternastka" Warszawa
4032.IIHamryszak, Miroslaw1479UKS "Rodlo" Opole
4033.IISzczepanski, Bogdan1478KSz "Start" Elblag
4034.IILukaszewski, Marcin1478KSz "Maraton" Lomza
4035.IIDziewa, Aleksander1477UKS "Smecz" Konin
4036.IIJablonski, Lechoslaw1477UKS "G4" Tarnowskie Gory
4037.IIIJarosz, Patryk1477KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4038.II+Wasik, Roman1477RzKSz Rzeszow
4039.IWojna, Ewelina1477UKS "Piatka" Wielun
4040.IWalkowiak, Bogumila1477AZS Poznan
4041.IMytnik, Kinga1477TMS "Roszada" Gliwice
4042.II+Budkiewicz, Lucyna1476ITS "Kopernik" Inowroclaw
4043.I++Jurkiewicz, Zuzanna1476UKS SP 1 Brzozow
4044.IIPiotrowicz, Jakub1476KS LAURA Chylice
4045.IIWieczorek, Bruno1476KSz Polonia Wroclaw
4046.IIIDudzinski, Adam1476UKS "Rotmistrz" Grudziadz
4047.IIIBylica, Radoslaw1475KSz "HETMAN" Koszalin
4048.IIMiklosik, Leon1475KSz "LECH-WSUS Poznan"
4049.IIZielinski, Adam1475UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
4050.IIDombrowski, Marek1474UKS "Centrum" Tczew
4051.IVTrocha, Daniel1474UKS "Hetman" Puszcza Marianska
4052.IICytrynski, Mateusz1473LKSz Lublin
4053.IIKardasz, Pawel1473
4054.IIMokwa, Mikolaj1473UKS "Centrum" Tczew
4055.IIMuszynska, Danuta1473UKS "Polan" Poznan
4056.IISzczerbak, Stefan1473UKS "Hetman" Czestochowa
4057.IIWodecki, Mikolaj1473
4058.IILichwa, Przemyslaw1473"WIEZA PEGOW"
4059.II+Bubien, Antoni1472
4060.IIBultrowicz, Leszek1472KSz "Gambit" Swiecie
4061.IKocik, Genowefa1472
4062.IIRogalska, Aleksandra1472
4063.IWolender, Wlodzimierz1472M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
4064.IIWolender, Zdzislaw1472M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
4065.IIKlepacki, Sebastian1472WOK Walbrzych
4066.IIGreszeta, Robert1471LKSz Lublin
4067.IIOrlowski, Miroslaw1471MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
4068.IZyla, Tomasz1471
4069.IIZaleski, Andrzej1471
4070.IISzybka, Magdalena1470LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
4071.IVWodecki, Michal1470
4072.IIMaciazek, Michal1469KS "Wesola" Warszawa
4073.ISocko, Weronika1469KSz "Polonia Warszawa"
4074.IIGonsior, Pawel1469ChTS Chorzow
4075.IIICycon, Bartlomiej1468KSz "Silesia" Raciborz
4076.II+Borodziuk, Aleksandra1467WKSz GANT HETMAN
4077.IICichanowicz, Piotr1467MLKS "Czarni" Olecko
4078.IIMalewska, Izabela1467
4079.IRadwan, Jan1467
4080.IICzajka, Iwo1467TS-R "Hetman" Konin
4081.IISwiech, Zuzanna1466UKS "GONIEC" Staniatki
4082.IISzulcik, Tobiasz1466UKS "Szach" Wolsztyn
4083.IBazan, Marta1465UKS "Rodlo" Opole
4084.IIChalas, Dawid1465UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4085.IIKlimanek, Fabian1465AKS Mikolow
4086.IIMroczek, Henryk1465UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
4087.IIMucha, Marek1465Pszczynskie Szachy
4088.IIISachajko, Filip1465UMKS "Na Pieterku" Poznan
4089.IPisarek, Elzbieta1465KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
4090.IIGadzinski, Pawel1464
4091.IIKuczynski, Dariusz1464MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4092.IIStarosciak, Adrian1464WKS Kopernik
4093.IIIKapcia, Marcin1463KKSz Krakow
4094.IIBruch, Malgorzata1462M-GOK "GAMBIT" Slesin
4095.IIMarko, Adam1462
4096.IIMaslinski, Piotr1462OTSz Ostrow Wielkopolski
4097.IIPastewski, Fabian1462KSz "Gambit" Swiecie
4098.IISobota, Jozef1462UKS "Zadrna" Kamienna Gora
4099.IISzygowski, Jakub1462UKS "Rotmistrz" Grudziadz
4100.I+Lukasik, Zuzanna1462KSz "Piatka" Skierniewice

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72


Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Taktyka to wiedza co zrobić, gdy można coś zrobić. Strategia to wiedza co zrobić, gdy nie da się zrobić nic."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies