użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
4001.IIPiotrowski, Bronislaw1483UKSz "Skoczek" Choszczno
4002.IIStasienko, Lukasz1483
4003.IIPopadowski, Wojciech1483KSz Gryf Szczecin
4004.IIPajdzik, Kamil1483UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
4005.IIMirowski, Tomasz1483
4006.IISzych, Adam1483
4007.II+Piwowarczyk, Bartlomiej1483MAT Myslenice
4008.IIGradalski, Bartosz1482MKS "Sandecja" Nowy Sacz
4009.Michalak, Leonard1482
4010.IIOrlowski, Miroslaw1482MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
4011.IIWlodarczyk, Dawid1482GKSz "Solny" Grzybowo
4012.IIGalka, Witold1482MAT Myslenice
4013.IIDwilewicz, Andrzej1481KSz Polonia Wroclaw
4014.IIKuziemko, Mateusz1481
4015.IIMarciniak, Michal1481KTS Kalisz
4016.II+Wojcik, Dawid1481"Hetman" Ostrowiec Sw.
4017.IIKesy, Maciej1481
4018.II+Chaczynski, Kamil1481KS KORONA Zakrzewo
4019.IIISeweryn, Jakub1480KS Cracovia 1906 Krakow
4020.ITomczak, Marta1480LKS "Chrobry" Gniezno
4021.IIBukala, Norbert1480UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
4022.IIIPietruch, Przemyslaw1480
4023.IIGil, Lukasz1479
4024.IIGliniecki, Bartosz1479
4025.ISpychala, Jozefa1479
4026.IIISzoen, Kamil1479MCKiS Jaworzno
4027.IISzafranski, Piotr1479UKS Koscielec
4028.IIZygadlo, Kajetan1479UKS "FALA" Swiekatowo
4029.IIHamryszak, Miroslaw1479UKS "Rodlo" Opole
4030.IISobota, Jozef1478UKS "Zadrna" Kamienna Gora
4031.IISzczepanski, Bogdan1478KSz "Start" Elblag
4032.IILukaszewski, Marcin1478KSz "Maraton" Lomza
4033.IIDziewa, Aleksander1477UKS "Smecz" Konin
4034.IIIJarosz, Patryk1477KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
4035.IWojna, Ewelina1477UKS "Piatka" Wielun
4036.II+Lyszczarz, Konrad1477UKS przy SP 8 Chrzanow
4037.II+Lyszczarz, Konrad1477UKS przy SP 8 Chrzanow
4038.II+Mackowiak, Filip1477UKS "MDK GDYNIA"
4039.IIGworys, Grzegorz1477UKS "Hetman" Czestochowa
4040.IIGrobelna, Ewa1476
4041.IIPiotrowicz, Jakub1476KS LAURA Chylice
4042.ITrembowiecka-Wysota, Aleksandra1476AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
4043.IIWieczorek, Bruno1476KSz Polonia Wroclaw
4044.IIIDudzinski, Adam1476UKS "Rotmistrz" Grudziadz
4045.IIKucharski, Daniel1476UKS "Hetman" Czestochowa
4046.IIIBylica, Radoslaw1475AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
4047.IKwiek, Janusz1475UKSz "Hetman" Warszawa
4048.IIZielinski, Adam1475UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
4049.IVTrocha, Daniel1474UKS "Hetman" Puszcza Marianska
4050.IICytrynski, Mateusz1473LKSz Lublin
4051.IIMokwa, Mikolaj1473UKS "Centrum" Tczew
4052.IIMuszynska, Danuta1473UKS "Polan" Poznan
4053.IIWodecki, Mikolaj1473UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
4054.II+Kedzierski, Aleksander1472UKS TSz Zieloni Zielonka
4055.IKocik, Genowefa1472
4056.IIRogalska, Aleksandra1472
4057.IStochnialek, Dominika1472UMKS "Na Pieterku" Poznan
4058.IWolender, Wlodzimierz1472M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
4059.IIWolender, Zdzislaw1472M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
4060.II+Jaszczuk, Mateusz1472KKSz "Urania" Krosno
4061.IIGreszeta, Robert1471LKSz Lublin
4062.IIKolasa, Zbigniew1471LKS "Sparta" Lubliniec
4063.IZyla, Tomasz1471
4064.ISazon, Adam1470
4065.IISzybka, Magdalena1470LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
4066.IIKlepacki, Sebastian1470WOK Walbrzych
4067.IVWodecki, Michal1470
4068.II+Bubien, Antoni1469KSz "Polonia Warszawa"
4069.IIMaciazek, Michal1469KS "Wesola" Warszawa
4070.IIStruglinski, Zenon1469TS-R "Hetman" Konin
4071.IIICycon, Bartlomiej1468KSz "Silesia" Raciborz
4072.II+Marzec, Konrad1468AZS UMK Torun
4073.IProkopczuk, Antoni1468KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
4074.II+Borodziuk, Aleksandra1467WKSz GANT HETMAN
4075.IICichanowicz, Piotr1467MLKS "Czarni" Olecko
4076.IIMalewska, Izabela1467
4077.IIMiklosik, Leon1467KSz "LECH-WSUS Poznan"
4078.IICzajka, Iwo1467TS-R "Hetman" Konin
4079.IIOrzlowski, Patryk1467KSz "Miedz" Legnica
4080.IIHennig, Grzegorz1466UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
4081.IISwiech, Zuzanna1466UKS "GONIEC" Staniatki
4082.IISzulcik, Tobiasz1466UKS "Szach" Wolsztyn
4083.IILewandowski, Wiktor1466KSz "Miedz" Legnica
4084.IBazan, Marta1465UKS "Rodlo" Opole
4085.IIChalas, Dawid1465UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
4086.IIKlimanek, Fabian1465AKS Mikolow
4087.IIMroczek, Henryk1465UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
4088.IIGadzinski, Pawel1464
4089.IIKuczynski, Dariusz1464MUKS "Stoczek 45" Bialystok
4090.IIStarosciak, Adrian1464WKS KOPERNIK
4091.IIIKapcia, Marcin1463KKSz Krakow
4092.IISzczerbak, Stefan1463UKS "Hetman" Czestochowa
4093.IIBruch, Malgorzata1462M-GOK "GAMBIT" Slesin
4094.IIMarko, Adam1462
4095.IIMaslinski, Piotr1462OTSz Ostrow Wielkopolski
4096.IIPastewski, Fabian1462KSz "Gambit" Swiecie
4097.IISzygowski, Jakub1462UKS "Rotmistrz" Grudziadz
4098.IIKrawiec, Stanislaw1461
4099.IIIJastrzebski, Adrian1461UKS "GONIEC" Staniatki
4100.IINicikowski, Jozef1461KSz "LECH-WSUS Poznan"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Starajcie się dać szacha, może jeden z nich okaże się matem."

~Borys Spassky

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies