użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3901.IIBerek, Michal1505TS Wisla Krakow
3902.IIKanarek, Marian1505AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
3903.IIKaszycki, Jan1505
3904.IRoszkiewicz, Anna1505UMKS "Na Pieterku" Poznan
3905.IIKonefal, Przemyslaw1504
3906.II+Stankiewicz, Alicja1504KSz Polonia Wroclaw
3907.IIKlimczok, Natalia1503
3908.IIKrolak, Dominika1503M-GOK "GAMBIT" Slesin
3909.IIGajewski, Marcin1503UKS "Hetman" Czestochowa
3910.IIBaran, Mateusz1503KSz Polonia Wroclaw
3911.IIJablonski, Grzegorz1502UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
3912.IIKapcia, Janusz1502KKSz Krakow
3913.IIZukowski, Pawel1502MLKS "Czarni" Olecko
3914.IIStrugarek, Lukasz1502MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3915.IBakalarczyk, Jakub1501UKS "Piatka" Wielun
3916.II+Dabrowska, Paula1501UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3917.IIDombrowski, Marek1501UKS "Centrum" Tczew
3918.IIKrzystala, Henryk1501
3919.IISzala, Jan1501
3920.IIIZaleski, Grzegorz1501
3921.IIBieszczad, Arkadiusz1501GKSz "Kornuty" Gorlice
3922.IISamson, Stefan1501GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
3923.IIGietkowski, Grzegorz1500MCKiE Malbork
3924.IIHerold, Henryk1500UKS "Centrum" Tczew
3925.IMomot, Weronika1500UKS "Smecz" Konin
3926.IRyszkiewicz, Barbara1500KSz "LECH-WSUS Poznan"
3927.IISkiera, Edward1500KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
3928.IISzpargala, Lukasz1500UKS "Zadrna" Kamienna Gora
3929.IIWirkus, Oliwer1500UKS Zawisza Kolbudy
3930.IIWirkus, Oliwer1500UKS Zawisza Kolbudy
3931.IIGonsior, Pawel1500ChTS Chorzow
3932.IIRyk, Mikolaj1499MKS MOS Wieliczka
3933.IIIBartoszewski, Bartosz1498UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3934.IIPitynski, Pawel1498KKSz Krakow
3935.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
3936.IISliwinska, Dorota1498LUKS "Tempo" Ozarow
3937.IISobotka, Elzbieta1498MUKS "SZS" Cieszyn
3938.IIIStrozik, Stanislaw1498SCS "Sokol" Chorzow
3939.IPisarek, Elzbieta1498KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
3940.II+Detko, Wieslaw1497
3941.IIIFirszt, Rafal1497GKSz "Kornuty" Gorlice
3942.IIKossowski, Pawel1497KSz Gryf Szczecin
3943.IIMincewicz, Tomasz1497UKSz "Hetman" Warszawa
3944.IIPlucinska, Magdalena1497KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.
3945.IISztangierski, Kacper1497UKS "Korona" Gdansk
3946.IIPijewski, Milosz1496AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
3947.IIUrban, Jacek1496KSz "Gambit" Swiecie
3948.IIWalkowski, Jonasz1496UKS ZSO Wloszakowice
3949.IIWittig, Zenon1496
3950.IDogiel, Leszek1495MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
3951.IIRaczynska, Maja1495MKS "EMDEK" Bydgoszcz
3952.IIBzdega, Bartlomiej1495KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.
3953.II+Chaczynski, Kamil1495KS KORONA Zakrzewo
3954.Hebel, Adam1494
3955.II+Murawa, Monika1494
3956.IISocha, Roksana1494
3957.IISurazynski, Kacper1494KSz. "Hancza" Suwalki
3958.IIIGryszko, Przemyslaw1493
3959.II+Szeglowska, Karolina1493KSz "SDK-Lotnik" Mielec
3960.IIPoreba, Witold1493TS Wisla Krakow
3961.IIBalcerczak, Ewa1492KSGU "Tecza" Krosno Odrz.
3962.IIJanikowski, Dawid1492UKS przy SP 8 Chrzanow
3963.IISzczepaniak, Lukasz1492KSz Gryf Szczecin
3964.IIRatajczak, Mateusz1491UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
3965.IIStefanski, Stefan1491KSz "LECH-WSUS Poznan"
3966.IIZawistowski, Miroslaw1491MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski
3967.IIIAdamczyk, Wieslaw1490LKS "Chrobry" Gniezno
3968.IIIBisztyga, Adrian1490MPZSzach Krakow
3969.IIBrodzinski, Eryk1490M-GOK "GAMBIT" Slesin
3970.IIGarbarek, Wlodzimierz1490Raszyn Poznan
3971.IIGorecki, Mateusz1490UKS "21 Podlesie"
3972.IIKaluzny, Jacek1490AZS Poznan
3973.IMazgaj, Zuzanna1490UKS "Palac" Nieborow
3974.IIMolenda, Agnieszka1490UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
3975.IIMusial, Marian1490PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
3976.ISokolowska, Anna1490KTS Kalisz
3977.IWawrzynowicz, Marta1490UKS "Szach" Wolsztyn
3978.IILewandowski, Wiktor1490KSz "Miedz" Legnica
3979.IINicikowski, Jozef1490KSz "LECH-WSUS Poznan"
3980.II+Adamowicz, Piotr1489UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
3981.IIIGlobisz, Artur1489SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
3982.II+Debowska, Michalina1489MKS MOS Wieliczka
3983.IILachcik, Marek1489
3984.IIHennig, Grzegorz1488UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
3985.IIZaleski, Andrzej1488
3986.IIRobaszkiewicz, Jakub1488MKS "Wicher" Zbaszyn
3987.IIILitwin, Adam1488
3988.IIGebal, Jan1486
3989.IIJagiela, Elzbieta1486PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl
3990.II+Kaczor, Katarzyna1486
3991.I+Samujlo, Agnieszka1486KSz "DRAKON" Lublin
3992.IIIKopel, Wojciech1486MUKS "SZS" Cieszyn
3993.IIIKopel, Wojciech1486MUKS "SZS" Cieszyn
3994.IILisicki, Maciej1485
3995.IIMakielak, Hubert1485UKS "Piatka" Wielun
3996.IISkowronek, Dawid1485UKS przy SP 8 Chrzanow
3997.IIISzczepaniak, Piotr1485
3998.IOssolinska, Matylda1485KSz "Polonia Warszawa"
3999.IOssolinska, Matylda1485KSz "Polonia Warszawa"
4000.IHandzel, Gabriela1484GKSz "Hetman" Pilzno

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Za przewagę pionka warto trochę pocierpieć."

~Wilhelm Steinitz

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies