użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3901.IINitychoruk, Jacek1506KSz "Silesia" Raciborz
3902.IISzpakowicz, Robert1506KS "64" Zielona Gora
3903.IIWojtczak, Miroslaw1506KSz "Maraton" Lomza
3904.IIBerek, Michal1505TS Wisla Krakow
3905.IIKanarek, Marian1505AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
3906.IIKaszycki, Jan1505
3907.IIKonefal, Przemyslaw1504
3908.IRadwan, Jan1504
3909.II+Stankiewicz, Alicja1504KSz Polonia Wroclaw
3910.IIKlimczok, Natalia1503
3911.IIKrolak, Dominika1503M-GOK "GAMBIT" Slesin
3912.IIGajewski, Marcin1503UKS "Hetman" Czestochowa
3913.IIJablonski, Grzegorz1502UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
3914.IIKapcia, Janusz1502KKSz Krakow
3915.IIKiszka, Arkadiusz1502KSz Gambit Przeworsk
3916.IBakalarczyk, Jakub1501UKS "Piatka" Wielun
3917.II+Dabrowska, Paula1501UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3918.IIDombrowski, Marek1501UKS "Centrum" Tczew
3919.IIKrzystala, Henryk1501
3920.IISzala, Jan1501
3921.IIIZaleski, Grzegorz1501
3922.IIBieszczad, Arkadiusz1501GKSz "Kornuty" Gorlice
3923.IISamson, Stefan1501GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
3924.IIGietkowski, Grzegorz1500MCKiE Malbork
3925.IIHerold, Henryk1500UKS "Centrum" Tczew
3926.IMomot, Weronika1500UKS "Smecz" Konin
3927.IISkiera, Edward1500KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
3928.IISzpargala, Lukasz1500UKS "Zadrna" Kamienna Gora
3929.I++Tkaczyk, Weronika1500UKS "Czternastka" Warszawa
3930.IIRyk, Mikolaj1499MKS MOS Wieliczka
3931.IINicikowski, Jozef1499KSz "LECH-WSUS Poznan"
3932.IIIBartoszewski, Bartosz1498UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3933.IIPitynski, Pawel1498KKSz Krakow
3934.II+Skoczek, Karolina1498UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
3935.IISliwinska, Dorota1498LUKS "Tempo" Ozarow
3936.IISobotka, Elzbieta1498MUKS "SZS" Cieszyn
3937.IIIStrozik, Stanislaw1498SCS "Sokol" Chorzow
3938.I+Hertlein, Irena1498KSz "HETMAN" Katowice
3939.IIIFirszt, Rafal1497GKSz "Kornuty" Gorlice
3940.IIMincewicz, Tomasz1497UKSz "Hetman" Warszawa
3941.IIPlucinska, Magdalena1497KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.
3942.IISztangierski, Kacper1497UKS "Korona" Gdansk
3943.IIPijewski, Milosz1496AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
3944.IIWittig, Zenon1496
3945.IISeredyn, Dominik1496LUKS "Tempo" Ozarow
3946.IZalucka, Emilia1496KSz Stilon Gorzow Wlkp.
3947.IDogiel, Leszek1495MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
3948.IIKatny, Robert1495MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
3949.IIRaczynska, Maja1495MKS "EMDEK" Bydgoszcz
3950.IIBzdega, Bartlomiej1495KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.
3951.Hebel, Adam1494
3952.II+Murawa, Monika1494
3953.IISocha, Roksana1494
3954.IISurazynski, Kacper1494KSz. "Hancza" Suwalki
3955.IIIGryszko, Przemyslaw1493
3956.ISpychala, Jozefa1493
3957.II+Szeglowska, Karolina1493KSz "SDK-Lotnik" Mielec
3958.IIPoreba, Witold1493TS Wisla Krakow
3959.IIGarbarek, Wlodzimierz1492Raszyn Poznan
3960.IIJanikowski, Dawid1492UKS przy SP 8 Chrzanow
3961.IRyszkiewicz, Barbara1492KSz "LECH-WSUS Poznan"
3962.IISzczepaniak, Lukasz1492KSz Gryf Szczecin
3963.II+Debowska, Michalina1492MKS MOS Wieliczka
3964.IIRatajczak, Mateusz1491UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
3965.IIStefanski, Stefan1491KSz "LECH-WSUS Poznan"
3966.IIZawistowski, Miroslaw1491MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski
3967.ISuchanek, Paulina1491KSz "Silesia" Raciborz
3968.II+Szafranski, Piotr1491UKS Koscielec
3969.IIIAdamczyk, Wieslaw1490LKS "Chrobry" Gniezno
3970.IIIBisztyga, Adrian1490MPZSzach Krakow
3971.IIBrodzinski, Eryk1490M-GOK "GAMBIT" Slesin
3972.IIGorecki, Mateusz1490UKS "21 Podlesie"
3973.IIKaluzny, Jacek1490AZS Poznan
3974.IMazgaj, Zuzanna1490UKS "Palac" Nieborow
3975.IIMolenda, Agnieszka1490UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
3976.IIMusial, Marian1490PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
3977.ISokolowska, Anna1490KTS Kalisz
3978.IWawrzynowicz, Marta1490UKS "Szach" Wolsztyn
3979.IIKucharski, Daniel1490UKS "Hetman" Czestochowa
3980.IIPiechota, Kamil1490UKS "Ognisko" Rydultowy
3981.II+Adamowicz, Piotr1489UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
3982.IIIGlobisz, Artur1489SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
3983.IKwiek, Janusz1489UKSz "Hetman" Warszawa
3984.IWalkowiak, Bogumila1489AZS Poznan
3985.IILachcik, Marek1489
3986.IIHennig, Grzegorz1488UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
3987.IIKlama, Andrzej1488TKKF "Boronovia" Boronow
3988.IIZaleski, Andrzej1488
3989.IIRobaszkiewicz, Jakub1488MKS "Wicher" Zbaszyn
3990.IIILitwin, Adam1488
3991.ICiesinska, Weronika1488AZS Poznan
3992.IBudrewicz, Henryk1486
3993.IIGebal, Jan1486
3994.II+Kaczor, Katarzyna1486
3995.IIKossowski, Pawel1486KSz Gryf Szczecin
3996.IIIKopel, Wojciech1486MUKS "SZS" Cieszyn
3997.IIIKopel, Wojciech1486MUKS "SZS" Cieszyn
3998.IILisicki, Maciej1485
3999.IIMakielak, Hubert1485UKS "Piatka" Wielun
4000.IISkowronek, Dawid1485UKS przy SP 8 Chrzanow

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Dobry szachista ma zawsze szczęście."

~Jose Raul Capablanca

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies