użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3801.IIHorala, Grzegorz1529WKSz GANT HETMAN
3802.IGudelajtis, Anna1528UKS "Rodlo" Opole
3803.IIKaluzny, Krzysztof1528MCKiE Malbork
3804.ISkowron, Mateusz1528TMS "Roszada" Gliwice
3805.IIWilk, Radoslaw1528UKS przy SP 8 Chrzanow
3806.IIJanczak, Dominik1527KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
3807.IIMazurkiewicz, Lukasz1527MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3808.IBusko, Monika1526UKS "Szach" Wolsztyn
3809.IJasinowicz, Waclaw1526KSz "Polonia Warszawa"
3810.IIIGrenda, Wojciech1525
3811.IIPiasecki, Stanislaw1525OTSz Ostrow Wielkopolski
3812.I+Trybowska, Anna1525UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
3813.IRudol, Matylda1524MCKiS Jaworzno
3814.IISzortyka, Dominik1524UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
3815.CMKejna, Piotr1524KSz "Miedz" Legnica
3816.IISzymaniuk, Pawel1523MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3817.IIBagazinski, Zbyszek1522
3818.IIKlama, Andrzej1522TKKF "Boronovia" Boronow
3819.IIPalowski, Artur1522
3820.IReda, Patrycja1522UKS "Czternastka" Warszawa
3821.IIRozaniecka, Katarzyna1522UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
3822.IISpurek, Przemyslaw1522DK Malogoszcz
3823.IIIKsiazkiewicz, Marcin1522
3824.IZarebska, Lena1522KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
3825.IIIKolcz, Jozef1521
3826.ISuchanek, Paulina1521KSz "Silesia" Raciborz
3827.IIRossienik, Wieslaw1521
3828.II+Brzozowski, Pawel1521UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3829.IIGierda, Piotr1520MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3830.IIGryglas, Kamil1520MLKS "Czarni" Olecko
3831.IIKowalik, Michal1520
3832.IIRydzak, Ludwik1520UKS "Rodlo" Opole
3833.IISzurek, Oriana1520UKS "Ognisko" Rydultowy
3834.IIWisniewski, Wieslaw1520
3835.IRaus, Maciej1520UKS REKORD Iwla
3836.IIWazny, Marcin1520LKSz Lublin
3837.IIBojczewski, Mateusz1520LKSz Lublin
3838.IISmyka, Wiktor1519KSz Polonia Wroclaw
3839.IITrzeciak, Bartosz1519MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
3840.IIKruk, Ireneusz1518"WIEZA PEGOW"
3841.IIZienowicz, Jozef1518
3842.IZalucka, Emilia1518KSz Stilon Gorzow Wlkp.
3843.II+Dworak, Leszek1517Klub Szachowy "Kana" Tarnow
3844.IIIKaluza, Mateusz1517UKS "Hetman" Czestochowa
3845.IIRuttar, Lukasz1517GKSz "Kornuty" Gorlice
3846.II+Sybis, Iwona1517KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
3847.II+Szamrej, Jozef1517
3848.II+Zareba, Maciej1517MTS Kwidzyn
3849.IIPszczola, Szymon1517KSz "DRAKON" Lublin
3850.IIPszczola, Szymon1517KSz "DRAKON" Lublin
3851.IIBrodacki, Rafal1517UKS "Dziewiatka" Sieradz
3852.II+Bednarczyk, Alicja1516LUKS Fajslawice
3853.IMalinowska, Monika1516KSz Stilon Gorzow Wlkp.
3854.IIMichalak, Krzysztof1516NOK Naklo
3855.ISerbinowski, Mieczyslaw1516
3856.IIWojna, Natalia1516"WIEZA PEGOW"
3857.IIRazny, Pawel1516
3858.IIPelczar, Andrzej1515KKSz Krakow
3859.IISikora, Szymon1515ChTS Chorzow
3860.IIIKrysik, Miroslaw1515
3861.IIGorol, Dominika1514KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
3862.IIJarzyna, Michal1514UKS MDK Otwock
3863.IIKielbasa, Artur1514
3864.IIMlynarski, Jedrzej1514UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3865.IIKotas, Kacper1514LKS "Strazak" Zabrzeg
3866.IIKowalski, Roman1513MKS "EMDEK" Bydgoszcz
3867.IIZakrocki, Kacper1513M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
3868.IIBuczek, Jakub1513KKSz "Urania" Krosno
3869.II+Walega, Agnieszka1513MLKSz Myslenice
3870.IIBlaszczak, Jerzy1513KS Cracovia 1906 Krakow
3871.IIBednarczyk, Sylwester1512LUKS Fajslawice
3872.IIMlotkowski, Cezary1512
3873.IIOlszewski, Patryk1512
3874.II+Zatylny, Jan1512
3875.IINowakowski, Michal1512KS "Polanica-Zdroj"
3876.II+Piwowarczyk, Bartlomiej1512MAT Myslenice
3877.II+Proczek, Mateusz1511UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3878.ISzaro, Mariusz1511Stowarzyszenie "Nasz Rymanow"
3879.IIGodyla, Bartosz1510RUKS Korona-Rawbud Rawicz
3880.IIKacperski, Wojciech1510UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
3881.IIOlenderek, Jan1510TTSz "Tecza" Turek
3882.ISekowska, Helena1510MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3883.IIKepa, Wojciech1509
3884.IIMachnik, Lukasz1509TKKF "Boronovia" Boronow
3885.II+Wasik, Roman1509RzKSz Rzeszow
3886.IIKubiniok, Stanislaw1509UKS BASZTA Wodzislaw Slaski
3887.IICzaplewski, Bronislaw1508
3888.IPerszewska, Krystyna1508
3889.IIWoronowicz, Zbigniew1508
3890.IISekowski, Piotr1507LUKKS Kielce
3891.IIZwolan, Adam1507
3892.IIJankowski, Leonard1507
3893.IIBultrowicz, Leszek1506KSz "Gambit" Swiecie
3894.IIGlinkowski, Waldemar1506LKS "Piast" Srem
3895.IIIOsuchowski, Samuel1506RKS "MAT" Ruda Slaska
3896.IIPiotrowski, Maciej1506KTS Kalisz
3897.IIRytel, Bartosz1506KS "Wesola" Warszawa
3898.IINitychoruk, Jacek1506KSz "Silesia" Raciborz
3899.IISzpakowicz, Robert1506KS "64" Zielona Gora
3900.IIWojtczak, Miroslaw1506KSz "Maraton" Lomza

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Szachy są grą opartą na zrozumieniu, a nie na pamięci."

~Eugene A. Snosko-Borowski

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies