użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3701.IIToloknow, Adam1548WKSz GANT HETMAN
3702.IIIChojnacki, Wojciech1547
3703.IILendla, Janusz1547SCS "Sokol" Chorzow
3704.IIKasprzyk, Maciej1547UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
3705.IIKasianczuk, Krzysztof1546MKS "Rokita" Brzeg Dolny
3706.IIMalecki, Mateusz1546KSz "Miedz" Legnica
3707.IINawrot, Zbigniew1546MPZSzach Krakow
3708.IIPachocki, Damian1546UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
3709.IIIPela, Konrad1546KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
3710.IISmolnicki, Michal1546MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3711.IITomaszewski, Wieslaw1546
3712.IIWilk, Mariusz1546
3713.IIZazula, Jonatan1546S-KKS Przemysl
3714.IIIIwinski, Bartosz1546MKS KSOS Krakow
3715.IILorens, Lukasz1546
3716.IIBednarkiewicz, Jakub1545UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3717.I+Daliga, Anita1545UKS "Trzydziestka" Olsztyn
3718.IINiedbala, Piotr1545KSz "Maraton" Lomza
3719.IINiedziela, Mateusz1545LKSz Lublin
3720.IIStasiowski, Karol1545MKSz DIAGONALIA Imielin
3721.IIIZajac, Karol1545M-GOK "GAMBIT" Slesin
3722.II+Puchala, Dominika1545UKS "Hetman" Czestochowa
3723.IIMlynarczyk, Lukasz1545STMGK Strzelce Krajenskie
3724.IIGozdzicki, Maciej1544STMGK Strzelce Krajenskie
3725.IIPietrzak, Jonasz1544MKS "Wicher" Zbaszyn
3726.IIStarczewski, Dominik1544
3727.IZahorska, Aleksandra1544KSz "Miedz" Legnica
3728.IIPaluszek, Konrad1544UKS "Czternastka" Warszawa
3729.IIKudas, Filip1544MAT Myslenice
3730.IIMegger, Dawid1543UKS "Osemka" Chojnice
3731.II+Pietras, Daniel1543LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
3732.ITomczak, Marta1543LKS "Chrobry" Gniezno
3733.IIKroczka, Damian1543LKS "Chrobry" Gniezno
3734.ILesniowski, Boguslaw1542OKSz "Spolem" Opole
3735.IIMroczek, Przemyslaw1542MTSz Minsk Mazowiecki
3736.IIRosicki, Lukasz1542MCKiS Jaworzno
3737.IIWilk, Radoslaw1542UKS przy SP 8 Chrzanow
3738.IIZielinski, Marcin1542UKS "21 Podlesie"
3739.IIDomagalski, Fabian1542UKS "Szach-Mat" Sycow
3740.IKarolczuk, Iwo1542MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3741.IHumin, Julia1541UKS "FALA" Swiekatowo
3742.IIParol, Krzysztof1541MTSz Minsk Mazowiecki
3743.ISapierzynski, Tadeusz1541MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
3744.I+Tkaczyk, Weronika1541UKS "Czternastka" Warszawa
3745.IIDrozdz, Jakub1541MTSz Minsk Mazowiecki
3746.IIPawliczek, Stefan1541PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl
3747.IIIJakubiec, Michal1540
3748.IIKrzempek, Angelika1540
3749.IIIBlus, Piotr1539
3750.IIHuszcza, Katarzyna1539UKS SP11 "Skoczek" Tczew
3751.IIKalinowski, Kamil1539KSz "Silesia" Raciborz
3752.IIZebrowski, Adam1539MUKS Fidei Wegrow
3753.IIJaskowiec, Piotr1539KKSz Krakow
3754.IIMaszkiewicz, Wlodzimierz1538CKR SSz Grojec
3755.IIWalczyk, Maciej1538TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
3756.IISzuba, Henryk1538Raszyn Poznan
3757.IIBojczewski, Mateusz1538LKSz Lublin
3758.IIBlaszczykiewicz, Tomasz1537KS "Entropia" NZSPW Warszawa
3759.IIBocian, Bartosz1537MKS "Wicher" Zbaszyn
3760.IISikora, Pawel1537UKS SP1 "Jedynka" Tychy
3761.IIWawer, Eliza1537LUKS "Tempo" Ozarow
3762.IIZielazny, Ryszard1537GKS Gorzyce W
3763.II+Chaczynski, Kamil1537KS KORONA Zakrzewo
3764.IIBurakowski, Mariusz1536MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3765.IILatoszek, Michal1536
3766.II+Niewiarowski, Mieszko1536WKS "FLOTA" Gdynia
3767.II+Wasik, Roman1536RzKSz Rzeszow
3768.IZylinski, Piotr1536UKS "Ognisko" Rydultowy
3769.IIZiomek, Lukasz1536RKS "MAT" Ruda Slaska
3770.IIKopertowski, Slawomir1536
3771.IZylinski, Piotr1536UKS "Ognisko" Rydultowy
3772.IIDabrowska, Agnieszka1535
3773.IIIJodlowski, Krzysztof1535ITS "Kopernik" Inowroclaw
3774.I+Kotula, Magdalena1535SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
3775.IIStanowski, Mateusz1535LKS "Stomil" Belchatow
3776.IIKozlowski, Konrad1535KSz Gryf Szczecin
3777.IISzarfemberg, Pawel1535WKSz 1938 Wloclawek
3778.IIWalczak, Mikolaj1535KSz "Gambit" Swiecie
3779.IIILenart, Franciszek1534
3780.II+Kujawa, Krzysztof1534UKS "Korona" Gdansk
3781.IIAdamowicz, Michal1534PKS MAT Bialoleka
3782.IIWaszczuk, Mariusz1533MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski
3783.II+Drobka, Marcin1532UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3784.IILeski, Jan1532UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3785.IReda, Patrycja1532UKS "Czternastka" Warszawa
3786.IWierzbowska, Aleksandra1532MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
3787.IIBrzozowski, Pawel1532UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3788.IIGrygorczuk, Pawel1531
3789.II+Kaczanowski, Pawel1531UKS "Gedanensis" Gdansk
3790.IIIMorasiewicz, Mieczyslaw1531
3791.IIOchenduszko, Bartosz1531OKSz "Spolem" Opole
3792.IStezycka, Paulina1531
3793.IIWozniak, Adam1531MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3794.IIMolenda, Mikolaj1531MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3795.IVHandke, Wlodzimierz1530UKS "Centrum" Tczew
3796.IIJablonski, Lechoslaw1530UKS "G4" Tarnowskie Gory
3797.ISuchanek, Paulina1530KSz "Silesia" Raciborz
3798.II+Paterek, Diana1529UKS MDK Radom
3799.Zajac, Wladyslaw1529
3800.I+Filipska, Maja1529UKS "MDK GDYNIA"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"W szachach – podobnie jak w każdym innym konflikcie – sukces opiera się na ataku."

~Max Euwe

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies