użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3701.IIIOstrowski, Krzysztof1550UKS Koscielec
3702.IIBaranowski, Adam1550
3703.IIRaczek, Stanislaw1550St Eurobeskidy Lodygowice
3704.IIGora, Joanna1549KS LAURA Chylice
3705.IIKaczor, Mateusz1549LUKKS Kielce
3706.IIKalwik, Krystian1549KKSz "Urania" Krosno
3707.II+Maczioszek, Oliwer1549UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
3708.IIMosny, Pawel1549MGOK OSP Wozniki
3709.IINawrocki, Arkadiusz1549TTSz "Tecza" Turek
3710.IRudol, Maria1549MCKiS Jaworzno
3711.IISkolarczyk, Maciej1549KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
3712.IManka, Mateusz1549Akademia Szachowa Gliwice
3713.IFranek, Mieczyslaw1549UKS "Szach-Mat" Sycow
3714.II+Huchwajda, Grzegorz1549KS KORONA Zakrzewo
3715.IIKuzniarz, Maciej1548LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
3716.IIOkonski, Mateusz1548MKS "EMDEK" Bydgoszcz
3717.II+Szczepanski, Henryk1548
3718.IIZadkowski, Zbigniew1548AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
3719.IIKabacinski, Krzysztof1548GKSz "Solny" Grzybowo
3720.IIToloknow, Adam1548WKSz GANT HETMAN
3721.IIIChojnacki, Wojciech1547
3722.IIKasianczuk, Krzysztof1547MKS "Rokita" Brzeg Dolny
3723.IIPachocki, Damian1546UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
3724.IIIPela, Konrad1546KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
3725.IISmolnicki, Michal1546MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3726.IITomaszewski, Wieslaw1546
3727.IIWilk, Mariusz1546
3728.IIZazula, Jonatan1546S-KKS Przemysl
3729.IIIIwinski, Bartosz1546MKS KSOS Krakow
3730.IILorens, Lukasz1546
3731.IIBednarkiewicz, Jakub1545UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3732.I++Hryn, Zofia1545Akademia Szachowa Gliwice
3733.IINiedbala, Piotr1545KSz "Maraton" Lomza
3734.IIStasiowski, Karol1545MKSz DIAGONALIA Imielin
3735.IIIZajac, Karol1545M-GOK "GAMBIT" Slesin
3736.IWasala, Wiktoria1545UKS "Giecek" Radkow
3737.II+Puchala, Dominika1545UKS "Hetman" Czestochowa
3738.IIMlynarczyk, Lukasz1545STMGK Strzelce Krajenskie
3739.IIGworys, Grzegorz1545UKS "Hetman" Czestochowa
3740.IILendla, Janusz1544SCS "Sokol" Chorzow
3741.IIPietrzak, Jonasz1544MKS "Wicher" Zbaszyn
3742.IIPtak, Krzysztof1544
3743.IZahorska, Aleksandra1544KSz "Miedz" Legnica
3744.IIPaluszek, Konrad1544UKS "Czternastka" Warszawa
3745.IIKudas, Filip1544MAT Myslenice
3746.IIKolodziejski, Grzegorz1543
3747.IIMegger, Dawid1543UKS "Osemka" Chojnice
3748.IIKroczka, Damian1543LKS "Chrobry" Gniezno
3749.I+Kotula, Magdalena1542ChTS Chorzow
3750.IIMroczek, Przemyslaw1542MTSz Minsk Mazowiecki
3751.IIRosicki, Lukasz1542MCKiS Jaworzno
3752.IIZakrzewski, Bartosz1542ASSz "Lipno" Steszew
3753.IHumin, Julia1541UKS "FALA" Swiekatowo
3754.IIParol, Krzysztof1541MTSz Minsk Mazowiecki
3755.II+Pietras, Daniel1541LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
3756.ISapierzynski, Tadeusz1541MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
3757.IIPawliczek, Stefan1541PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl
3758.IIIJakubiec, Michal1540
3759.IIKrzempek, Angelika1540
3760.IIIBlus, Piotr1539
3761.IIHuszcza, Katarzyna1539UKS SP11 "Skoczek" Tczew
3762.IIKalinowski, Kamil1539KSz "Silesia" Raciborz
3763.II+Kwiatkowski, Zygmunt1539KSz "Silesia" Raciborz
3764.IIZebrowski, Adam1539MUKS Fidei Wegrow
3765.IIJaskowiec, Piotr1539KKSz Krakow
3766.IIMaszkiewicz, Wlodzimierz1538CKR SSz Grojec
3767.II+Szamrej, Jozef1538
3768.IIWalczyk, Maciej1538TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
3769.IIKasprzyk, Maciej1538UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
3770.IISzuba, Henryk1538Raszyn Poznan
3771.IIBlaszczykiewicz, Tomasz1537KS "Entropia" NZSPW Warszawa
3772.IIBocian, Bartosz1537MKS "Wicher" Zbaszyn
3773.IIKurz, Krzysztof1537
3774.IPedrak, Paulina1537GKSz "Hetman" Pilzno
3775.IISikora, Pawel1537UKS SP1 "Jedynka" Tychy
3776.IIWawer, Eliza1537LUKS "Tempo" Ozarow
3777.IIZielazny, Ryszard1537GKS Gorzyce W
3778.IIBurakowski, Mariusz1536MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3779.IILatoszek, Michal1536
3780.II+Niewiarowski, Mieszko1536WKS "FLOTA" Gdynia
3781.IWieckowski, Ryszard1536WKSz GANT HETMAN
3782.IIZiomek, Lukasz1536RKS "MAT" Ruda Slaska
3783.IIKopertowski, Slawomir1536
3784.IIDabrowska, Agnieszka1535
3785.IIIJodlowski, Krzysztof1535ITS "Kopernik" Inowroclaw
3786.IIOsuchowski, Samuel1535RKS "MAT" Ruda Slaska
3787.IIStanowski, Mateusz1535LKS "Stomil" Belchatow
3788.IIKozlowski, Konrad1535KSz Gryf Szczecin
3789.IISzarfemberg, Pawel1535WKSz 1938 Wloclawek
3790.IIWalczak, Mikolaj1535KSz "Gambit" Swiecie
3791.I++Jurkiewicz, Zuzanna1534UKS SP 1 Brzozow
3792.IIILenart, Franciszek1534
3793.IIAdamowicz, Michal1534PKS MAT Bialoleka
3794.IKozlinski, Marcin1533UKS "OPP" Torun
3795.IIKaminski, Stefan1532
3796.IILeski, Jan1532UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3797.IISzulc, Marek1532KSz "Start" Elblag
3798.ITrzaskowska, Hanna1532KS LAURA Chylice
3799.IIGrygorczuk, Pawel1531
3800.IIIMorasiewicz, Mieczyslaw1531

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Wygrać jest łatwo, trudno jest przegrać."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies