użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3601.ISzaro, Mariusz1570Stowarzyszenie "Nasz Rymanow"
3602.IIBogacki, Henryk1569
3603.IIHoffmann, Kacper1569LKS "Piast" Srem
3604.IIIKasperczyk, Pawel1569
3605.IIMalec, Jakub1569
3606.IIPiwnicki, Antoni1569MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
3607.I++Filipska, Maja1569UKS "MDK GDYNIA"
3608.IITomkowski, Dariusz1569GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym
3609.IIHacia, Damian1568LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
3610.IWicikowska, Agata1568TKKF "Rzemyk" Gdynia
3611.IISkawinski, Szymon1568KLIM UKSz Gambit Starachowice
3612.IIDrygas, Aleksandra1567
3613.IISzado, Jerzy1567MPZSzach Krakow
3614.IISwirski, Piotr1567KS "GRYF" Kietrz
3615.IGazda, Dominik1567KKSz "Urania" Krosno
3616.II+Adamowicz, Marek1566UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
3617.IIRomaniuk, Bartlomiej1566MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3618.II+Skrzypczak, Edyta1566MKS "Wicher" Zbaszyn
3619.IISzwajkowski, Patryk1566KSz "Maraton" Lomza
3620.II+Trzpil, Slawomir1566
3621.II+Wronski, Michal1566UKS "Centrum" Tczew
3622.IZieniuk, Kacper1566KSz Gryf Szczecin
3623.II+Gondro, Kacper1565UKS "Hetman" Czestochowa
3624.IIJastrzebski, Konrad1565WKSz Wolow
3625.IIIJozkow, Szymon1565UKS SP3 w Bogatyni
3626.IKwiek, Janusz1565UKSz "Hetman" Warszawa
3627.IIIStasiewicz, Jan1565
3628.IWalczak, Tadeusz1565
3629.IIZywert, Kacper1565UKS "Smecz" Konin
3630.IISmolarczyk, Tomasz1564MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3631.IIWolanski, Zbigniew1564
3632.IIBieniek, Kazimierz1563KS AZS Wratislavia
3633.IIBloszyk, Wojciech1563UKS "Szach" Wolsztyn
3634.II+Boder, Marlena1563KSz "Piatka" Skierniewice
3635.IIIGalazka, Mateusz1563
3636.Gnatonski, Tomasz1563
3637.IIGrochulski, Tomasz1563
3638.IIJeske, Jerzy1563WOK Walbrzych
3639.IKalinowska, Karolina1563KSz Polonia Wroclaw
3640.IIKorecki, Piotr1563UKS KOPERNIK Olsztyn
3641.IKwiatkowska, Agnieszka1563UKS "Rodlo" Opole
3642.IIMatejczyk, Jakub1563MDK Bialystok
3643.IFurmanski, Krystian1563KS LAURA Chylice
3644.IIGil, Czeslaw1562KS "GRYF" Kietrz
3645.IKrzyzanowski, Antoni1562
3646.IIMrozewicz, Ryszard1562
3647.IIITuzel, Szymon1562
3648.IIZajaczkowski, Gwidon1562WKSz GANT HETMAN
3649.IBabijczuk, Wojciech1562WKS Kopernik
3650.IIPtak, Ryszard1562KSz "Polonia Warszawa"
3651.IIEggink, Raimondo1562
3652.IIChilkiewicz, Piotr1561
3653.IIGorzynski, Zbigniew1561GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym
3654.IIHasinski, Sebastian1561TS "Kuznia" Rybnik
3655.IKazmierczak, Ewa1561UKSz "Hetman" Warszawa
3656.IMalcer, Joanna1561
3657.IIDebinski, Jaroslaw1560UKSz "Hetman" Warszawa
3658.IIErdmann, Krzysztof1560MCKiS Jaworzno
3659.IIMendak, Mateusz1560UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3660.II+Skomski, Karol1560UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
3661.IIUrbanski, Wojciech1560TS Wisla Krakow
3662.IIGorecki, Patryk1560UKS "Bialy Pion" Gryfino
3663.IIFrydrych, Lukasz1560KSz "Zefir" Boguszowice
3664.IISpizewski, Grzegorz1560KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.
3665.I++Kowalczyk, Waldemar1559
3666.IIMandera, Mateusz1559UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3667.IIRadek, Kasper1559KS LAURA Chylice
3668.IISpychalska, Bozena1559
3669.II+Olichwirowicz, Grzegorz1559SSz "Szachpol" Lukow
3670.IIWozniak, Grzegorz1558KSz Polonia Wroclaw
3671.IWieclawek, Danuta1556
3672.II+Zareba, Maciej1556MTS Kwidzyn
3673.IIDomagalski, Fabian1556UKS "Szach-Mat" Sycow
3674.IIMurawski, Jacek1555KSz "Start" Elblag
3675.IIISujdak, Mateusz1555LKSz GCKiP Czarna
3676.ISzulc, Zofia1555UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3677.ITrembowiecka-Wysota, Aleksandra1555KSz "HETMAN" Koszalin
3678.IILebioda, Jan1555Pszczynskie Szachy
3679.IIBrud, Damian1555RzKSz Rzeszow
3680.IIBaczynski, Jakub1554KKSz Krakow
3681.IIIBozyk, Pawel1554
3682.II+Polak, Karol1554Raszyn Poznan
3683.IISapikowski, Franciszek1554UKS "Polan" Poznan
3684.IISobieszek, Marek1554
3685.IIDwojacki, Grzegorz1553CK Lubianka
3686.IIIJedras, Tomasz1553GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym
3687.IIKiryczuk, Artur1553UKS "Rodlo" Opole
3688.IIIMichalski, Jaroslaw1553TS "Kuznia" Rybnik
3689.IIMirski, Roman1553
3690.IOleksy, Helena1553TS Wisla Krakow
3691.IPycka, Zbigniew1553
3692.IISzelag, Jozef1553MPZSzach Krakow
3693.IIWiaterek, Jakub1553UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3694.IWodzynska, Zofia1553KSz "Torfarm-64" Torun
3695.II+Sapinski, Sebastian1553KSz. "Hancza" Suwalki
3696.IIFilipow, Arkadiusz1552UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3697.IIGuzik, Jan1552TS Wisla Krakow
3698.IIKalinowski, Kamil1552KSz "Silesia" Raciborz
3699.IILeszczak, Jakub1552KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
3700.IIKolodziejski, Grzegorz1551LKSz "Caissa" Lubsko

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72


Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Dobry szachista ma zawsze szczęście."

~Jose Raul Capablanca

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies