użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3601.II+Kozakow, Aleksy1570UKS "Czternastka" Warszawa
3602.IISiwek, Damian1570LKSz Lublin
3603.IIBiela, Wojciech1569GKS Gorzyce W
3604.IIBogacki, Henryk1569
3605.IIHoffmann, Kacper1569LKS "Piast" Srem
3606.IIIKasperczyk, Pawel1569
3607.IIMalec, Jakub1569
3608.IIPiwnicki, Antoni1569MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
3609.ITomicki, Marek1569KSz. "Hancza" Suwalki
3610.IITomkowski, Dariusz1569GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym
3611.IIChrabaszcz, Dariusz1568LKSz GCKiP Czarna
3612.IIHacia, Damian1568LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
3613.IIHasinski, Sebastian1568TS "Kuznia" Rybnik
3614.IWicikowska, Agata1568TKKF "Rzemyk" Gdynia
3615.IIAntoszewski, Wojciech1567KSz "Torfarm-64" Torun
3616.IIDrygas, Aleksandra1567
3617.IMalcer, Joanna1567
3618.IIStarczewski, Dominik1567
3619.IISzado, Jerzy1567MPZSzach Krakow
3620.IIRomaniuk, Bartlomiej1566
3621.II+Skrzypczak, Edyta1566MKS "Wicher" Zbaszyn
3622.IISzwajkowski, Patryk1566KSz "Maraton" Lomza
3623.II+Trzpil, Slawomir1566
3624.II+Wronski, Michal1566UKS "Centrum" Tczew
3625.IZieniuk, Kacper1566KSz Gryf Szczecin
3626.II+Gondro, Kacper1565UKS "Hetman" Czestochowa
3627.IIJastrzebski, Konrad1565WKSz Wolow
3628.IIIJozkow, Szymon1565UKS SP3 w Bogatyni
3629.II+Kostecki, Samuel1565ASSz "Lipno" Steszew
3630.IIIStasiewicz, Jan1565
3631.IWalczak, Tadeusz1565
3632.II+Zatylny, Jan1565
3633.IIZywert, Kacper1565UKS "Smecz" Konin
3634.IIBaran, Mateusz1565KSz Polonia Wroclaw
3635.II+Pieczewski, Szymon1564OTSz Ostrow Wielkopolski
3636.IISmolarczyk, Tomasz1564MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3637.IIWolanski, Zbigniew1564
3638.IIHladun, Bartlomiej1564UKS "MDK GDYNIA"
3639.IIBieniek, Kazimierz1563KS AZS Wratislavia
3640.IIBloszyk, Wojciech1563UKS "Szach" Wolsztyn
3641.II+Boder, Marlena1563KSz "Piatka" Skierniewice
3642.IIIGalazka, Mateusz1563
3643.Gnatonski, Tomasz1563
3644.IIGrochulski, Tomasz1563
3645.IKalinowska, Karolina1563KSz Polonia Wroclaw
3646.IIKorecki, Piotr1563SKS SMOL - BUD Gizycko
3647.IKwiatkowska, Agnieszka1563UKS "Rodlo" Opole
3648.II+Zareba, Maciej1563MTS Kwidzyn
3649.IIAdamowicz, Marek1562UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
3650.IIGil, Czeslaw1562KS "GRYF" Kietrz
3651.IIITuzel, Szymon1562
3652.IIPtak, Ryszard1562KSz "Polonia Warszawa"
3653.IIChilkiewicz, Piotr1561
3654.IIGorzynski, Zbigniew1561GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym
3655.IIErdmann, Krzysztof1560MCKiS Jaworzno
3656.IIMendak, Mateusz1560UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3657.II+Skomski, Karol1560UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
3658.IIUrbanski, Wojciech1560TS Wisla Krakow
3659.IIGorecki, Patryk1560UKS "Bialy Pion" Gryfino
3660.IIFrydrych, Lukasz1560KSz "Zefir" Boguszowice
3661.IIMandera, Mateusz1559UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3662.IIRadek, Kasper1559KS LAURA Chylice
3663.IISpychalska, Bozena1559
3664.II+Olichwirowicz, Grzegorz1559SSz "Szachpol" Lukow
3665.IIWalkowski, Jonasz1558UKS ZSO Wloszakowice
3666.IIWozniak, Grzegorz1558KSz Polonia Wroclaw
3667.IWieclawek, Danuta1556
3668.IIKondrusik, Aleksander1556
3669.IIDomagalski, Fabian1556UKS "Szach-Mat" Sycow
3670.IIMatejczyk, Jakub1555MDK Bialystok
3671.IIMurawski, Jacek1555KSz "Start" Elblag
3672.IIISujdak, Mateusz1555LKSz GCKiP Czarna
3673.ISzulc, Zofia1555UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3674.IIZawadzki, Krzysztof1555
3675.IILebioda, Jan1555PSSz Pszczyna
3676.IIBrud, Damian1555RzKSz Rzeszow
3677.IIBaczynski, Jakub1554KKSz Krakow
3678.IIIBozyk, Pawel1554
3679.II+Polak, Karol1554Raszyn Poznan
3680.IISapikowski, Franciszek1554UKS "Polan" Poznan
3681.IISobieszek, Marek1554
3682.IIIJedras, Tomasz1553GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym
3683.IIKiryczuk, Artur1553UKS "Rodlo" Opole
3684.IIIMichalski, Jaroslaw1553TS "Kuznia" Rybnik
3685.IOleksy, Helena1553TS Wisla Krakow
3686.IISzelag, Jozef1553MPZSzach Krakow
3687.IIWiaterek, Jakub1553UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3688.IWodzynska, Zofia1553KSz "Torfarm-64" Torun
3689.II+Piwowarczyk, Bartlomiej1553MAT Myslenice
3690.IIDuleba, Janusz1552KLIM UKSz Gambit Starachowice
3691.IIFilipow, Arkadiusz1552UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3692.IIGuzik, Jan1552TS Wisla Krakow
3693.IIKasianczuk, Krzysztof1552MKS "Rokita" Brzeg Dolny
3694.IILeszczak, Jakub1552KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
3695.IISachanowicz, Jakub1551
3696.IIWiatrowski, Damian1551UKS "Zadrna" Kamienna Gora
3697.IIMochocki, Przemyslaw1550
3698.IIIOstrowski, Krzysztof1550UKS Koscielec
3699.IIBaranowski, Adam1550
3700.IIRaczek, Stanislaw1550St Eurobeskidy Lodygowice

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Szachy są grą opartą na zrozumieniu, a nie na pamięci."

~Eugene A. Snosko-Borowski

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies