użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3501.IIKozakow, Mikolaj1585UKS "Czternastka" Warszawa
3502.II+Pieczewski, Szymon1585OTSz Ostrow Wielkopolski
3503.Ruggiero, Janusz1585
3504.IBregoszewski, Leon1585UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg
3505.IDlugolecki, Wladyslaw1585UKSz "Hetman" Warszawa
3506.IIFraczek, Lukasz1584ZMCh Polska YMCA Warszawa
3507.II+Polak, Karol1584Raszyn Poznan
3508.IIWydra, Michal1584AZS UMK Torun
3509.IIZeromski, Witold1584
3510.IIZadkowski, Zbigniew1584AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
3511.IMaczka, Miroslawa1583WKSz GANT HETMAN
3512.IIPrzybielska, Agnieszka1583UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
3513.I+Filipska, Maja1583UKS "MDK GDYNIA"
3514.IIKoszanski, Michal1583UKS "Zadrna" Kamienna Gora
3515.II+Kostecki, Samuel1582KSz "LECH-WSUS Poznan"
3516.IKostowski, Andrzej1582KS DORS Ruda Slaska
3517.IILudwikowski, Leszek1582MKS KSOS Krakow
3518.IIStemplewski, Kamil1582ChTS Chorzow
3519.IIJanus, Slawomir1582
3520.IIAdamowicz, Marek1581UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
3521.IIBogut, Maksymilian1581WKS Kopernik
3522.IIBoldys, Henryk1581UKS "Ognisko" Rydultowy
3523.IIIDomagala, Pawel1581KSz "Odrodzenie" Kozuchow
3524.IGodek, Martyna1581WKS "Gornovia" Gorno
3525.IKrzeczowski, Tadeusz1581
3526.II+Kwiatkowski, Zygmunt1581KSz "Silesia" Raciborz
3527.IMielczarek, Joanna1581UKS "Hetman" Czestochowa
3528.IINoworacki, Kajetan1581CK Lubianka
3529.IISokolnicki, Marek1581KLIM UKSz Gambit Starachowice
3530.II+Wojciechowski, Antoni1581UMKS "Na Pieterku" Poznan
3531.II+Zelenka, Katarzyna1581UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
3532.I+Hampel, Anna1581RKS "MAT" Ruda Slaska
3533.II+Kropiwnicki, Adam1581UKS "Rodlo" Opole
3534.IIBartnicki, Marcin1580
3535.IIHarasimowicz, Andrzej1580UKS "OPP" Torun
3536.IIKrzyzewski, Radoslaw1580
3537.IIMlodystach, Henryk1580MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
3538.IITrocha, Adam1580UKS "Hetman" Puszcza Marianska
3539.IZezulkin, Alina1580"Caissa Pion" Zielona Gora
3540.IIJagiello, Jerzy1579
3541.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3542.IIPtak, Krzysztof1579
3543.IRedmerska, Maria1579MTS Kwidzyn
3544.IIWrobel, Kamil1579LZS "Goniec" Kluczbork
3545.II+Furmanski, Krystian1579KS LAURA Chylice
3546.Reterski, Michal1579
3547.IZabron, Maksym1579UKS SP1 "Jedynka" Tychy
3548.IZyla, Agata1578WKSz GANT HETMAN
3549.IKoruch, Maria1577MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3550.II+Krzysztofiak, Zdzislaw1577"Caissa Pion" Zielona Gora
3551.IIIZapert, Grzegorz1577KSz "Maraton" Lomza
3552.IZiziuk, Martyna1577MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3553.IZylinski, Piotr1577UKS "Ognisko" Rydultowy
3554.IISzmidt, Wojciech1577PSSz Pszczyna
3555.IKaluzynski, Waldemar1577
3556.IZylinski, Piotr1577UKS "Ognisko" Rydultowy
3557.II+Gryglas, Marta1576MLKS "Czarni" Olecko
3558.IIKurz, Krzysztof1576
3559.IIMykita, Andrzej1576LZS "Goniec" Kluczbork
3560.IISobieraj, Miroslaw1576
3561.IZiemba, Magdalena1576GKSz "Kornuty" Gorlice
3562.IIFiala, Lukasz1576
3563.IIStarczewski, Michal1576KS "Wesola" Warszawa
3564.II+Mlynarczyk, Jan1576KSz "Silesia" Raciborz
3565.IIBialkowski, Jozef1575LZS "Wieza" Wiecbork
3566.IIBieszk, Stanislaw1575
3567.IIBolibok, Milosz1575UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3568.IDobrzanska, Joanna1575LKS "Olszanica"
3569.IKomorniczak, Zdzislaw1575KLIM UKSz Gambit Starachowice
3570.I+Kulisz, Anna1575UKS SP1 "Jedynka" Tychy
3571.IIMajdecki, Robert1575M-GOK "GAMBIT" Slesin
3572.II+Kaminski, Antoni1575LKS "Chrobry" Gniezno
3573.IIMigdzinski, Krzysztof1575WKS Kopernik
3574.II+Ossowski, Boleslaw1574COR CORDIUM Starogard Gdanski
3575.IIBerdyga, Karol1574
3576.IIFigura, Dominik1574UKS "Smecz" Konin
3577.IIRaczek, Stanislaw1574St Eurobeskidy Lodygowice
3578.IIDura, Rafal1573
3579.IIFilipkowska, Martyna1573KSz "Maraton" Lomza
3580.ILankof, Katarzyna1573MKS KSOS Krakow
3581.II+Brzozowski, Mateusz1573UKS "Palac" Nieborow
3582.IIBazant, Tomasz1573KTS Kalisz
3583.IZwolan, Anna1572
3584.IIIgielski, Roman1572"Caissa Pion" Zielona Gora
3585.II+Rafalski, Kacper1572WKSz 1938 Wloclawek
3586.IKrzyzanowski, Antoni1571
3587.IIPietrzykowski, Jakub1571"Hetman" Ostrowiec Sw.
3588.II+Sokur, Iwan1571UKS "Czternastka" Warszawa
3589.IITrepczyk, Adrian1571UKS "Gedanensis" Gdansk
3590.IIPlonka, Mateusz1571TKKF "Boronovia" Boronow
3591.II+Sokur, Ivan1571UKS "Czternastka" Warszawa
3592.II+Musiala, Jakub1571KSz Polonia Wroclaw
3593.IIKolinski, Kamil1570UKS "Hetman" Puszcza Marianska
3594.II+Kozakow, Aleksy1570UKS "Czternastka" Warszawa
3595.ILapa, Aleksandra1570TG "Sokol" Mielec
3596.IISiwek, Damian1570LKSz Lublin
3597.IIBiela, Wojciech1569GKS Gorzyce W
3598.IIBogacki, Henryk1569
3599.IIIKasperczyk, Pawel1569
3600.IIMalec, Jakub1569

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Szachy są grą opartą na zrozumieniu, a nie na pamięci."

~Eugene A. Snosko-Borowski

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies