użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3501.IIDwojacki, Grzegorz1588CK Lubianka
3502.IIGlowacki, Jacek1588
3503.II+Paziewski, Marcin1588
3504.IKorycki, Jozef1587KKKFSiT NiS "LAJKONIK" Krakow
3505.IIMichalak, Jacek1587NOK Naklo
3506.IIMielke, Patryk1587UKS "Centrum" Tczew
3507.IINowak, Dawid1587BKS "Chemik" Bydgoszcz
3508.IIOrzechowski, Michal1587MKSz Rybnik
3509.IISzwast, Artur1587
3510.IIChochlewicz, Pawel1586
3511.IIRosiak, Tomasz1586
3512.IDixa, Stanislaw1585KSz ORLY Pleszew
3513.IGaudyn, Renata1585TS Wisla Krakow
3514.IIKozakow, Mikolaj1585UKS "Czternastka" Warszawa
3515.IMalinowski, Tomasz1585M-LKS "WISLA" Nowe
3516.II+Pieczewski, Szymon1585OTSz Ostrow Wielkopolski
3517.Ruggiero, Janusz1585
3518.IIFraczek, Lukasz1584ZMCh Polska YMCA Warszawa
3519.IIWydra, Michal1584AZS UMK Torun
3520.IIZeromski, Witold1584
3521.IMaczka, Miroslawa1583WKSz GANT HETMAN
3522.IIPrzybielska, Agnieszka1583UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
3523.II+Kozlowski, Andrzej1583
3524.IIKoszanski, Michal1583UKS "Zadrna" Kamienna Gora
3525.IKostowski, Andrzej1582KS DORS Ruda Slaska
3526.IILudwikowski, Leszek1582MKS KSOS Krakow
3527.IIJanus, Slawomir1582
3528.IIBoldys, Henryk1581UKS "Ognisko" Rydultowy
3529.IIIDomagala, Pawel1581KSz "Odrodzenie" Kozuchow
3530.IKrzeczowski, Tadeusz1581
3531.IMielczarek, Joanna1581UKS "Hetman" Czestochowa
3532.IINoworacki, Kajetan1581CK Lubianka
3533.IISokolnicki, Marek1581KLIM UKSz Gambit Starachowice
3534.II+Zelenka, Katarzyna1581UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
3535.IIPeret, Ryszard1581TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
3536.II+Kropiwnicki, Adam1581UKS "Rodlo" Opole
3537.IIBartnicki, Marcin1580
3538.IIHarasimowicz, Andrzej1580UKS "OPP" Torun
3539.IIKrzyzewski, Radoslaw1580
3540.IIMlodystach, Henryk1580MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
3541.IITrocha, Adam1580UKS "Hetman" Puszcza Marianska
3542.IZezulkin, Alina1580"Caissa Pion" Zielona Gora
3543.II+Grochowski, Michal1580UKS Koscielec
3544.IIJagiello, Jerzy1579
3545.ILarysz, Anna1579UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3546.IIPtak, Krzysztof1579
3547.IRedmerska, Maria1579MTS Kwidzyn
3548.IIWrobel, Kamil1579LZS "Goniec" Kluczbork
3549.IIPlonka, Mateusz1579TKKF "Boronovia" Boronow
3550.Reterski, Michal1579
3551.IZyla, Agata1578WKSz GANT HETMAN
3552.IBabijczuk, Wojciech1578WKS Kopernik
3553.II+Krzysztofiak, Zdzislaw1577"Caissa Pion" Zielona Gora
3554.IIIZapert, Grzegorz1577KSz "Maraton" Lomza
3555.IISzmidt, Wojciech1577PSSz Pszczyna
3556.IKaluzynski, Waldemar1577
3557.II+Gryglas, Marta1576MLKS "Czarni" Olecko
3558.IIMykita, Andrzej1576LZS "Goniec" Kluczbork
3559.IISobieraj, Miroslaw1576
3560.IITrebala, Michal1576
3561.IZiemba, Magdalena1576GKSz "Kornuty" Gorlice
3562.IIDebowski, Stanislaw1576
3563.IIFiala, Lukasz1576
3564.IIStarczewski, Michal1576KS "Wesola" Warszawa
3565.II+Mlynarczyk, Jan1576KSz "Silesia" Raciborz
3566.IIFojcik, Krzysztof1576KS HETMAN Marklowice
3567.IIBialkowski, Jozef1575LZS "Wieza" Wiecbork
3568.IIBolibok, Milosz1575UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3569.IDobrzanska, Joanna1575LKS "Olszanica"
3570.IKomorniczak, Zdzislaw1575KLIM UKSz Gambit Starachowice
3571.I+Kulisz, Anna1575UKS SP1 "Jedynka" Tychy
3572.IIMajdecki, Robert1575M-GOK "GAMBIT" Slesin
3573.IRoszkiewicz, Anna1575UMKS "Na Pieterku" Poznan
3574.II+Kaminski, Antoni1575LKS "Chrobry" Gniezno
3575.II+Bieszk, Stanislaw1574
3576.IIDwilewicz, Andrzej1574KSz Polonia Wroclaw
3577.II+Kostecki, Samuel1574ASSz "Lipno" Steszew
3578.II+Ossowski, Boleslaw1574COR CORDIUM Starogard Gdanski
3579.IIWalkowski, Jonasz1574UKS ZSO Wloszakowice
3580.IIBerdyga, Karol1574
3581.IIFigura, Dominik1574UKS "Smecz" Konin
3582.IIRaczek, Stanislaw1574St Eurobeskidy Lodygowice
3583.IIDura, Rafal1573
3584.IIFilipkowska, Martyna1573KSz "Maraton" Lomza
3585.ILankof, Katarzyna1573MKS KSOS Krakow
3586.II+Brzozowski, Mateusz1573UKS "Palac" Nieborow
3587.IIBazant, Tomasz1573KTS Kalisz
3588.IILatka, Tadeusz1572
3589.IZwolan, Anna1572
3590.I++Zamarska, Sylwia1572MUKS "SZS" Cieszyn
3591.IIIgielski, Roman1572"Caissa Pion" Zielona Gora
3592.II+Rafalski, Kacper1572WKSz 1938 Wloclawek
3593.IIPietrzykowski, Jakub1571"Hetman" Ostrowiec Sw.
3594.II+Sokur, Iwan1571UKS "Czternastka" Warszawa
3595.IITrepczyk, Adrian1571UKS "Gedanensis" Gdansk
3596.II+Sokur, Ivan1571UKS "Czternastka" Warszawa
3597.II+Musiala, Jakub1571KSz Polonia Wroclaw
3598.IIKolinski, Kamil1570UKS "Hetman" Puszcza Marianska
3599.II+Kozakow, Aleksy1570UKS "Czternastka" Warszawa
3600.IISiwek, Damian1570LKSz Lublin

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Są dwa rodzaje poświęceń: poprawne i... moje."

~Michaił Tal

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies