użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3401.IIMadalinski, Jan1607LKS "Stomil" Belchatow
3402.IIZabuga, Maciej1607SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
3403.IIMiedzinski, Marek1607
3404.IZylinski, Piotr1607UKS "Ognisko" Rydultowy
3405.IZylinski, Piotr1607UKS "Ognisko" Rydultowy
3406.IPycka, Zbigniew1606
3407.IITil, Bartosz1606OSz "Baszta" Szamotuly
3408.IBregoszewski, Leon1606UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg
3409.IIKozlowski, Cezary1605
3410.IIMokrzycki, Jan1605UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
3411.II+Kujawa, Krzysztof1605UKS "Korona" Gdansk
3412.IIEyvazov, Adil1605
3413.IIDomanska, Malgorzata1604AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
3414.ISzurek, Dagmara1604UKS "Ognisko" Rydultowy
3415.IISocko, Szymon1604KSz "Polonia Warszawa"
3416.ICebula, Alicja1603SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
3417.IIKupiak, Sylwester1603
3418.IMaciak, Gabriela1603KSz "Miedz" Legnica
3419.IIMalewska, Alicja1603
3420.IIISarnowski, Ryszard1603
3421.IIIStobbe, Patryk1603UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3422.II+Tyda, Agata1603UKS SP11 "Skoczek" Tczew
3423.IIDobrowolski, Mateusz1602MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3424.IIGawiejnowicz, Stanislaw1602ASSz "Lipno" Steszew
3425.IIJeske, Jerzy1602WOK Walbrzych
3426.VMirski, Krzysztof1602
3427.IIPiotrowski, Daniel1602KSz Gryf Szczecin
3428.IIGuzek, Cyprian1602UKSz "Skoczek" Choszczno
3429.IIGajda, Stanislaw1601KS LAURA Chylice
3430.II+Gryglewicz, Tadeusz1601
3431.II+Malczyk, Barbara1601MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
3432.IISlavov, Wiktor1601UKS "KSM Tecza" Koscian
3433.IWegrzyniak, Pawel1601MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski
3434.IIMrozewicz, Ryszard1600
3435.IIWoznica, Grzegorz1600
3436.IISielicki, Krzysztof1600UKSz "Skoczek" Choszczno
3437.Klimaszewska, Marta1600
3438.IGrzenkowicz, Lukasz1599
3439.IIKula, Maciej1599UKS "Hetman" Czestochowa
3440.IINarojek, Marcin1599LKSz Lublin
3441.IIObrusnik, Pawel1599KSz "Silesia" Raciborz
3442.IIWasielewski, Sebastian1599
3443.IPozniak, Marcin1599KSz "Odrodzenie" Kozuchow
3444.IIGoluch, Bartosz1599LUKKS Miedziana Gora
3445.II+Madajczak, Jakub1599KSz Polonia Wroclaw
3446.IDranka, Jowita1598GLKS Goniec Zarow
3447.IIDwojacki, Jakub1598CK Lubianka
3448.II+Kaczanowski, Pawel1598UKS "Gedanensis" Gdansk
3449.I+Karleszko, Karolina1598UKS "Rodlo" Opole
3450.IIKolaczynski, Jerzy1598KLIM UKSz Gambit Starachowice
3451.IIPofelski, Andrzej1598KLUB MARYNARKI WOJENNEJ
3452.IIIWojdylo, Karol1598MKS "Wicher" Zbaszyn
3453.II+Furmanski, Krystian1598KS LAURA Chylice
3454.IKrzyzanowski, Antoni1597
3455.IIObara, Damian1597LUKKS Kielce
3456.II+Paliszewski, Dominik1597UKS "Rodlo" Opole
3457.ISkorupa, Oliwia1597UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3458.IIWysocki, Wiktor1597UKS "Hetman" Czestochowa
3459.IIGolaszewski, Marek1596
3460.IIIGrzesiak, Nikodem1596
3461.IIMalecki, Mateusz1596KSz "Miedz" Legnica
3462.IIOstrega, Przemyslaw1596KSz "Start" Elblag
3463.IPazderska, Magdalena1596
3464.IISikorska, Agata1596MKS "Sandecja" Nowy Sacz
3465.IISlawek, Dawid1596
3466.IISokolowski, Jakub1596UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3467.ISzulc, Patrycja1596KSz Polonia Wroclaw
3468.IIZakowski, Adrian1596UKS "OPP" Torun
3469.IIHanusek, Kamil1595UKS "Szach" Wolsztyn
3470.IIJenczyk, Piotr1595
3471.IIMalecki, Jerzy1595
3472.IMirski, Jerzy1595
3473.ISiluk, Jan1595
3474.II+Brzechffa, Szymon1594MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3475.IIDebinski, Jaroslaw1594UKSz "Hetman" Warszawa
3476.IKnap, Jerzy1594KS AZS Wratislavia
3477.IIRozycka, Justyna1594KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
3478.IISzczuka, Blazej1594UKS "Piatka" Wielun
3479.IIKatanowski, Piotr1594
3480.IILotocki, Adam1593WKSz GANT HETMAN
3481.II+Bober, Wojciech1592KSz "Start" Elblag
3482.II+Luchowski, Ferdynand1592M-LKS "WISLA" Nowe
3483.ISchon, Antoni1592
3484.IISzulc, Krzysztof1592TKKF "Rzemyk" Gdynia
3485.II+Wyczling, Artur1592UKS SP11 "Skoczek" Tczew
3486.IIGajda, Rafal1591
3487.IKwiecien, Jacek1591KKSz Krakow
3488.IIKowal, Cezary1591
3489.IIBandyk, Wladyslaw1591
3490.IISpizewski, Grzegorz1591KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.
3491.IIKlimek, Cezary1590MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
3492.II+Daleczko, Wladyslaw1590"WIEZA PEGOW"
3493.II+Ben, Jaroslaw1589St Eurobeskidy Lodygowice
3494.IIChojnowski, Robert1589UKS "Palac" Nieborow
3495.IIDura, Damian1589
3496.IIGozdziewicz, Marek1589MKS "Wicher" Zbaszyn
3497.IIPawlicki, Dariusz1589KSz "LECH-WSUS Poznan"
3498.Roszkowski, Pawel1589
3499.IISkierski, Jacek1589UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3500.CMKejna, Piotr1589KSz "Miedz" Legnica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Końcówki pionkowe są w szachach tym, czym wbicie piłki do dołka w golfie."

~Cecil Purdy

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies