użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3401.IIDwojacki, Jakub1607CK Lubianka
3402.IIKulwinski, Marian1607GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
3403.IIMadalinski, Jan1607LKS "Stomil" Belchatow
3404.IOlszewski, Jerzy1607GKS Gorzyce W
3405.IITomaszewski, Robert1607JKSz-W Jarocin
3406.IIZabuga, Maciej1607SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
3407.IIMiedzinski, Marek1607
3408.IZylinski, Piotr1607UKS "Ognisko" Rydultowy
3409.IZylinski, Piotr1607UKS "Ognisko" Rydultowy
3410.IPycka, Zbigniew1606
3411.IITil, Bartosz1606OSz "Baszta" Szamotuly
3412.IIKozlowski, Cezary1605
3413.IIMalecki, Mateusz1605KSz "Miedz" Legnica
3414.IIMokrzycki, Jan1605UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
3415.IIEyvazov, Adil1605
3416.IZabron, Maksym1605UKS SP1 "Jedynka" Tychy
3417.IIBialkowski, Jozef1604LZS "Wieza" Wiecbork
3418.IIDomanska, Malgorzata1604AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
3419.ISzurek, Dagmara1604UKS "Ognisko" Rydultowy
3420.IISocko, Szymon1604KSz "Polonia Warszawa"
3421.IIKupiak, Sylwester1603
3422.IMaciak, Gabriela1603KSz "Miedz" Legnica
3423.IIMalewska, Alicja1603
3424.IIISarnowski, Ryszard1603
3425.IIIStobbe, Patryk1603UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3426.II+Tyda, Agata1603UKS SP11 "Skoczek" Tczew
3427.IISpizewski, Grzegorz1603KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.
3428.IIDobrowolski, Mateusz1602MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3429.IIGawiejnowicz, Stanislaw1602ASSz "Lipno" Steszew
3430.IIKalhorn, Marcin1602
3431.VMirski, Krzysztof1602
3432.IIPiotrowski, Daniel1602KSz Gryf Szczecin
3433.IIGuzek, Cyprian1602UKSz "Skoczek" Choszczno
3434.IIGajda, Stanislaw1601KS LAURA Chylice
3435.II+Gryglewicz, Tadeusz1601
3436.II+Karwat, Szymon1601KSz "Piatka" Skierniewice
3437.II+Malczyk, Barbara1601MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
3438.IISlavov, Wiktor1601UKS "KSM Tecza" Koscian
3439.IWegrzyniak, Pawel1601MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski
3440.IIMrozewicz, Ryszard1600
3441.IIWoznica, Grzegorz1600
3442.IISielicki, Krzysztof1600UKSz "Skoczek" Choszczno
3443.Klimaszewska, Marta1600
3444.IGrzenkowicz, Lukasz1599
3445.IIKula, Maciej1599UKS "Hetman" Czestochowa
3446.II+Luchowski, Ferdynand1599M-LKS "WISLA" Nowe
3447.IINarojek, Marcin1599LKSz Lublin
3448.IIObrusnik, Pawel1599KSz "Silesia" Raciborz
3449.IIWasielewski, Sebastian1599
3450.IPozniak, Marcin1599KSz "Odrodzenie" Kozuchow
3451.IIGoluch, Bartosz1599LUKKS Miedziana Gora
3452.I+Karleszko, Karolina1598UKS "Rodlo" Opole
3453.IIKolaczynski, Jerzy1598KLIM UKSz Gambit Starachowice
3454.IIPofelski, Andrzej1598KLUB MARYNARKI WOJENNEJ
3455.ISkowron, Mateusz1598TMS "Roszada" Gliwice
3456.IIIWojdylo, Karol1598MKS "Wicher" Zbaszyn
3457.II+Furmanski, Krystian1598KS LAURA Chylice
3458.IKrzyzanowski, Antoni1597
3459.IIObara, Damian1597LUKKS Kielce
3460.II+Paliszewski, Dominik1597UKS "Rodlo" Opole
3461.ISkorupa, Oliwia1597UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3462.IIWysocki, Wiktor1597UKS "Hetman" Czestochowa
3463.IIGolaszewski, Marek1596
3464.IIIGrzesiak, Nikodem1596
3465.IIMirski, Roman1596
3466.IIOstrega, Przemyslaw1596KSz "Start" Elblag
3467.IPazderska, Magdalena1596
3468.IPilarski, Tomasz1596TS-R "Hetman" Konin
3469.IISikorska, Agata1596MKS "Sandecja" Nowy Sacz
3470.IISlawek, Dawid1596
3471.IISokolowski, Jakub1596UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3472.ISzulc, Patrycja1596KSz Polonia Wroclaw
3473.IIZakowski, Adrian1596UKS "OPP" Torun
3474.IIHanusek, Kamil1595UKS "Szach" Wolsztyn
3475.IIJenczyk, Piotr1595
3476.IIMalecki, Jerzy1595
3477.IMirski, Jerzy1595
3478.ISiluk, Jan1595
3479.II+Brzechffa, Szymon1594MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3480.IIDebinski, Jaroslaw1594UKSz "Hetman" Warszawa
3481.IKnap, Jerzy1594KS AZS Wratislavia
3482.IIRozycka, Justyna1594KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
3483.IISzczuka, Blazej1594UKS "Piatka" Wielun
3484.IIKatanowski, Piotr1594
3485.IDranka, Jowita1593GLKS Goniec Zarow
3486.IILotocki, Adam1593WKSz GANT HETMAN
3487.II+Bober, Wojciech1592KSz "Start" Elblag
3488.ISchon, Antoni1592
3489.IISzulc, Krzysztof1592TKKF "Rzemyk" Gdynia
3490.II+Wyczling, Artur1592UKS SP11 "Skoczek" Tczew
3491.IIKiszka, Arkadiusz1592KSz Gambit Przeworsk
3492.IDixa, Stanislaw1591KSz ORLY Pleszew
3493.IKwiek, Janusz1591UKSz "Hetman" Warszawa
3494.IIGajda, Rafal1591
3495.IKwiecien, Jacek1591KKSz Krakow
3496.IIKowal, Cezary1591
3497.IIBandyk, Wladyslaw1591
3498.IIKlimek, Cezary1590MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
3499.II+Daleczko, Wladyslaw1590"WIEZA PEGOW"
3500.II+Ben, Jaroslaw1589St Eurobeskidy Lodygowice

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Szachy są morzem, w którym komar może ugasić pragnienie, a słoń kąpać się."

~przysłowie hinduskie

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies