użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3301.IVBelczewski, Arkadiusz1619UKS "Centrum" Tczew
3302.II+Bobras, Jan1619
3303.IDamian, Stanislaw1619KS "Korona" Krakow
3304.Gostomski, Mariusz1619
3305.IKrol, Marcin1619UKS "Smecz" Konin
3306.IKrzysztynska, Anna1619LKS "Mechanizator" Ustrzyki Dolne
3307.IIWalkusz, Maciej1619
3308.II+Banach, Jakub1619UKS "Korona" Gdansk
3309.IMalinowski, Tomasz1618M-LKS "WISLA" Nowe
3310.IMirski, Jerzy1618
3311.IOlszewski, Jerzy1618GKS Gorzyce W
3312.IStepien, Teresa1618MZKS "Unia" Nowa Sarzyna
3313.ISzymczak, Paula1618LKS "Szach-Centrum" Lodz
3314.IIDebowski, Stanislaw1618
3315.II+Kiwilsza, Piotr1618Raszyn Poznan
3316.IIJanik, Lidia1617UKS SP1 "Jedynka" Tychy
3317.I+Kochanska, Bogumila1617MTS Kwidzyn
3318.IIMrozek, Adam1617LKS "Piast" Srem
3319.IIPolap, Miroslaw1617UKS "G4" Tarnowskie Gory
3320.IWieclawska, Katarzyna1617
3321.IIKrzysztofek, Boguslaw1617KSz Polonia Wroclaw
3322.IDabrowski, Damian1617KSz "Pod Wieza" Szczecin
3323.II+Bazan, Michal1616KSz "Polonia Warszawa"
3324.IIBelkner, Piotr1616UKS SP3 w Bogatyni
3325.IIChmura, Krystian1616TKKF "Rzemyk" Gdynia
3326.IGawor, Aleksandra1616
3327.IIKazaniecki, Patryk1616LZS "Wieza" Wiecbork
3328.IIOleszczuk, Maciej1616KS "Wesola" Warszawa
3329.IISanner, Zdzislaw1616UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3330.IStepien, Katarzyna1616MZKS "Unia" Nowa Sarzyna
3331.IINawrocki, Karol1616LKS "Chrobry" Gniezno
3332.IIEggink, Raimondo1616
3333.IIIZadyberny, Pawel1615UKS SP1 "Jedynka" Tychy
3334.IIDobrucki, Tymoteusz1614MUKS "SZS" Cieszyn
3335.IIJedryczka, Jakub1614
3336.IProkopski, Tadeusz1614AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
3337.IDulinski, Stanislaw1613LUKKS Kielce
3338.II+Michalak, Augustyn1613OTSz Ostrow Wielkopolski
3339.IIPrzybycien, Michal1613MKS KSOS Krakow
3340.IITomaszewski, Robert1613JKSz-W Jarocin
3341.IIZajaczkowski, Gwidon1613WKSz GANT HETMAN
3342.IIBebel, Hubert1613KSz Polonia Wroclaw
3343.IKozakiewicz, Gracjan1612UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
3344.IINowosad, Jan1612
3345.INun, Joanna1612KSz "Odrodzenie" Kozuchow
3346.IISachnowski, Michal1612
3347.IOlbrich, Mariola1612KS DORS Ruda Slaska
3348.IIJurewicz, Andrzej1612
3349.IIIBaczewski, Piotr1611UKS "Giecek" Radkow
3350.I+Chmielecka, Aleksandra1611LUKSz "Orient" Sokolka
3351.IICwik, Jacek1611
3352.II+Gajdamowicz, Adrian1611KSz Polonia Wroclaw
3353.IIKoza, Stanislaw1611KSz Polonia Wroclaw
3354.IKrasinski, Mateusz1611UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj
3355.IOstalska, Natalia1611LKS "Szach-Centrum" Lodz
3356.II+Daleczko, Wladyslaw1611WKSz GANT HETMAN
3357.IBabijczuk, Wojciech1611WKS Kopernik
3358.IIGora, Sebastian1611UKS "WDA" Lipusz
3359.IBiszof, Henryk1610LKS "Chrobry" Gniezno
3360.IDrabek, Jan1610KKSz "Urania" Krosno
3361.IISzarota, Marcin1610MKS "Sandecja" Nowy Sacz
3362.IIISwirski, Piotr1610KS "GRYF" Kietrz
3363.IIFrydrych, Lukasz1609KSz "Zefir" Boguszowice
3364.IDlugolecki, Wladyslaw1609UKSz "Hetman" Warszawa
3365.IChenska, Karolina1608MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3366.IIICzajkowski, Mateusz1608MKS "EMDEK" Bydgoszcz
3367.I++Gredka, Dominika1608PSSz Pszczyna
3368.IIKalhorn, Marcin1608
3369.ILaszewicz, Magdalena1608UKS "Giecek" Radkow
3370.IIMajewski, Walerian1608ITS "Kopernik" Inowroclaw
3371.IISynowiec, Jakub1608KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
3372.II+Szczepanski, Henryk1608
3373.IITurek, Piotr1608
3374.IZielinski, Tadeusz1608KSz "LECH-WSUS Poznan"
3375.IIZiemianski, Lech1608MPZSzach Krakow
3376.IIKarp, Maciej1608UKS BASZTA Wodzislaw Slaski
3377.IIKulwinski, Marian1607GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
3378.IIMadalinski, Jan1607LKS "Stomil" Belchatow
3379.IIZabuga, Maciej1607SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
3380.IIMiedzinski, Marek1607
3381.IIHladun, Bartlomiej1607UKS "MDK GDYNIA"
3382.IMalcer, Joanna1606
3383.IITil, Bartosz1606OSz "Baszta" Szamotuly
3384.IITwardowski, Hubert1606WKS "FLOTA" Gdynia
3385.IIKozlowski, Cezary1605
3386.IIEyvazov, Adil1605
3387.IIDomanska, Malgorzata1604AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
3388.ISzurek, Dagmara1604UKS "Ognisko" Rydultowy
3389.II+Majdanski, Maksymilian1604STMGK Strzelce Krajenskie
3390.ICebula, Alicja1603UKS "Czarny Kon" Olkusz
3391.IIKupiak, Sylwester1603
3392.IIKuta, Krzysztof1603MKS MOS Wieliczka
3393.IMaciak, Gabriela1603KSz "Miedz" Legnica
3394.IIMalewska, Alicja1603
3395.IIISarnowski, Ryszard1603
3396.IIIStobbe, Patryk1603UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3397.II+Tyda, Agata1603UKS SP11 "Skoczek" Tczew
3398.IIDobrowolski, Mateusz1602MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3399.IIGawiejnowicz, Stanislaw1602ASSz "Lipno" Steszew
3400.IIJeske, Jerzy1602WOK Walbrzych

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Przy pomocy szachów ukształtowałem swój charakter."

~Aleksander Alechin

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies