użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3201.IIPilka, Lukasz1639LZS "Wieza" Wiecbork
3202.IIPrzeperski, Witold1639MCKiE Malbork
3203.IIWach, Bartosz1639LUKKS Kielce
3204.IBebel, Agnieszka1638KSz Polonia Wroclaw
3205.IIBugajski, Mateusz1638MKS "Sandecja" Nowy Sacz
3206.IIChmiest, Lukasz1638
3207.IKalejta, Arkadiusz1638UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3208.IIKoziel, Mateusz1638CKiS Skawina
3209.IIKreja, Krzysztof1638
3210.IISmolinski, Dawid1638MCKiE Malbork
3211.ITomsia, Jakub1638
3212.IIWolnik, Karol1638
3213.IIKos, Grzegorz1638
3214.IIBronsztejn, Wojciech1637"WIEZA PEGOW"
3215.IICarbonaro, Davide1637
3216.IIJastrzebski, Lukasz1637UKS "GONIEC" Staniatki
3217.II+Lapanowski, Jacenty1637
3218.IMajewski, Piotr1637KSz Polonia Wroclaw
3219.IIOfierzynski, Krystian1637GKS Gorzyce W
3220.IIIProchnicki, Maciej1637LKSz Lublin
3221.IBogusz, Alan1637KSz "HETMAN" Katowice
3222.IISitek, Pawel1636UKS "POGON Olesnica"
3223.ITheuss, Tomasz1636MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
3224.II+Zaborowski, Krzysztof1636
3225.II+Zielinski, Michal1636MTSz Minsk Mazowiecki
3226.ISobotka, Jan1636
3227.IIBakalarczyk, Jolanta1635UKS "Piatka" Wielun
3228.II+Kalhorn, Marcin1635
3229.IUryasz, Tomasz1635GKSz "Hetman" Pilzno
3230.IIZawada, Andrzej1635BKS "Chemik" Bydgoszcz
3231.IPiwowarczyk, Arkadiusz1635MAT Myslenice
3232.IILeszczynski, Kamil1634KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
3233.IINowakowski, Artur1634KSz Polonia Wroclaw
3234.IIRzepinski, Maciej1634UKS "Osemka" Chojnice
3235.IIZaporowski, Michal1634
3236.IIDabrowski, Mikolaj1633
3237.Lapies, Lukasz1633
3238.IIMurawski, Zbigniew1633UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
3239.IIPazgan, Jozef1633
3240.IIStruss, Marek1633
3241.IBlaszczak, Jedrzej1632TMS "Roszada" Gliwice
3242.IDobrowolski, Henryk1632
3243.IIKaczmarek, Stanislaw1632UKS GCK Sekowo
3244.IKostrzewa, Tadeusz1632
3245.IILewicki, Michal1632MSKS "GAMBIT" Tarnowiec
3246.IIJasniewicz, Rafal1631KSz Sulechow
3247.IIIJedrych, Marcin1631UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3248.IKolendo, Kamil1631
3249.II+Matewski, Marcin1631MKS "EMDEK" Bydgoszcz
3250.IINawrocki, Wlodzimierz1631KSz Gryf Szczecin
3251.II+Wiaderny, Lukasz1631
3252.IIBruder, Adam1630
3253.I+Jasinska-Kuzia, Lidia1630MLKSz Myslenice
3254.IIStaroniewicz, Janusz1630MPZSzach Krakow
3255.IIStefanski, Piotr1630KS Cracovia 1906 Krakow
3256.I++Wojcik, Jagoda1630KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
3257.IIBialas, Wojciech1630UKS "Palac" Nieborow
3258.IKasperek, Kinga1629UKS przy SP 8 Chrzanow
3259.IIIKosior, Artur1629
3260.IIKostrzewski, Jakub1629UKS "21 Podlesie"
3261.IIKowalczyk, Agnieszka1629LKS "PARK" Starzenice
3262.IINiedbala, Tomasz1629
3263.IISolnicki, Maciej1629
3264.IWolczyk, Karol1629UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
3265.IIKoper, Konrad1628Raszyn Poznan
3266.IIMalinski, Waldemar1628LUKS "FENIKS" Mrocza
3267.IWojciechowski, Antoni1628UMKS "Na Pieterku" Poznan
3268.IIKorcyl, Patryk1628KKSz Krakow
3269.IIFengier, Dariusz1627KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.
3270.IGorbacz, Dominika1627MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3271.IIPiotrowski, Wieslaw1627
3272.IIISamoraj, Wojciech1627
3273.IIBruch, Tomasz1625M-GOK "GAMBIT" Slesin
3274.IIBulatow, Witali1625MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3275.IIHaja, Jacek1625LKS "Plezuro" Skoki
3276.IJahr, Ulrich1625KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
3277.IIKurek, Maciej1625
3278.IIWietecki, Jerzy1625
3279.IIMuzyka, Dominik1624MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3280.IINun, Ryszard1624ZKSz Zary
3281.IIOrlowski, Adrian1624UKS "Hetman" Czestochowa
3282.II+Trofimiuk, Tomasz1624MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3283.II+Gryglewicz, Tadeusz1623
3284.IIIKubicki, Mateusz1623TMS "Roszada" Gliwice
3285.IWiatr, Maria1623Pszczynskie Szachy
3286.IWrabel, Antoni1623ZMCh Polska YMCA Warszawa
3287.IIWisniewski, Bartosz1623UKS "Czarny Kon" Olkusz
3288.IIGajda, Stanislaw1622KS LAURA Chylice
3289.IINiewiejski, Robert1622
3290.IKalkowski, Igor1622UKS "21 Podlesie"
3291.IGodek, Martyna1621WKS "Gornovia" Gorno
3292.IJaworska, Aleksandra1621
3293.IILisowski, Adam1621TS "Kuznia" Rybnik
3294.IIMilewski, Henryk1621
3295.II+Raczynski, Milosz1621KSz. "Hancza" Suwalki
3296.IITracz, Agnieszka1621MKS MOS Wieliczka
3297.IZawada, Jozef1621
3298.IIIPajak, Rafal1621UKS "21 Podlesie"
3299.IIDuniec, Mateusz1620KS LAURA Chylice
3300.IIStasiak, Tomasz1620LZS "Wieza" Wiecbork

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72


Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Nikt jeszcze nie wygrał partii przez jej poddanie."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies