użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3201.IICzoch, Karol1636UKS "Zadrna" Kamienna Gora
3202.IFeliksinski, Tadeusz1636
3203.IIPrzepiora, Gabriel1636KSz "Zefir" Boguszowice
3204.IIStasiak, Tomasz1636LZS "Wieza" Wiecbork
3205.II+Zaborowski, Krzysztof1636
3206.II+Zielinski, Michal1636MTSz Minsk Mazowiecki
3207.IWloch, Mikolaj1636BKS "Chemik" Bydgoszcz
3208.IIBakalarczyk, Jolanta1635UKS "Piatka" Wielun
3209.IIZawada, Andrzej1635BKS "Chemik" Bydgoszcz
3210.IILeszczynski, Kamil1634KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
3211.IINowakowski, Artur1634KSz Polonia Wroclaw
3212.IPrzybylowicz, Kazimierz1634UKS "Korona" Gdansk
3213.IIRzepinski, Maciej1634UKS "Osemka" Chojnice
3214.IIZaporowski, Michal1634
3215.IJanicki, Rafal1634LKS "Piast" Srem
3216.IZurawski, Kamil1634LKS "Chrobry" Gniezno
3217.IIDabrowski, Mikolaj1633
3218.Lapies, Lukasz1633
3219.IIMurawski, Zbigniew1633UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
3220.IIPazgan, Jozef1633
3221.IIStruss, Marek1633
3222.IBlaszczak, Jedrzej1632TMS "Roszada" Gliwice
3223.IIGolawski, Hubert1632
3224.IIKaczmarek, Stanislaw1632UKS GCK Sekowo
3225.IKostrzewa, Tadeusz1632
3226.IIKurek, Maciej1632
3227.IILewicki, Michal1632MSKS "GAMBIT" Tarnowiec
3228.INisztuk, Michal1632UKS "WDA" Lipusz
3229.IIUrbanski, Wojciech1632TS Wisla Krakow
3230.II+Straszewski, Tomasz1632MKS "EMDEK" Bydgoszcz
3231.IIJasniewicz, Rafal1631KSz Sulechow
3232.IKolendo, Kamil1631
3233.IIKonewko, Konrad1631MLKS "Czarni" Olecko
3234.II+Matewski, Marcin1631MKS "EMDEK" Bydgoszcz
3235.IINawrocki, Wlodzimierz1631KSz Gryf Szczecin
3236.II+Wiaderny, Lukasz1631
3237.IIBruder, Adam1630
3238.I++Kowalczyk, Waldemar1630
3239.IIStaroniewicz, Janusz1630MPZSzach Krakow
3240.IUryasz, Tomasz1630GKSz "Hetman" Pilzno
3241.IIBialas, Wojciech1630UKS "Palac" Nieborow
3242.IKasperek, Kinga1629UKS przy SP 8 Chrzanow
3243.IIIKosior, Artur1629
3244.IIKostrzewski, Jakub1629UKS "21 Podlesie"
3245.IIKowalczyk, Agnieszka1629LKS "PARK" Starzenice
3246.IIKreft, Wojciech1629KKSz Krakow
3247.IINiedbala, Tomasz1629
3248.IISolnicki, Maciej1629
3249.IWolczyk, Karol1629UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
3250.IWolniaczyk, Daria1629UKS "Piatka" Wielun
3251.IIKorcyl, Patryk1628KKSz Krakow
3252.IIFengier, Dariusz1627KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.
3253.IGorbacz, Dominika1627MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3254.IJanocha, Jan1627KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
3255.IIPiotrowski, Wieslaw1627
3256.IIISamoraj, Wojciech1627
3257.IBujalski, Mateusz1626UKS "Czternastka" Warszawa
3258.IIBruch, Tomasz1625M-GOK "GAMBIT" Slesin
3259.IIBulatow, Witali1625MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3260.IJahr, Ulrich1625KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
3261.IIWietecki, Jerzy1625
3262.II+Chowaniec, Artur1625UKS SP1 Lezajsk
3263.IZabron, Maksym1625UKS SP1 "Jedynka" Tychy
3264.IKarpinski, Andrzej1624MKS "EMDEK" Bydgoszcz
3265.IIMokrzycki, Jan1624UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
3266.IIMuzyka, Dominik1624MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3267.IINun, Ryszard1624ZKSz Zary
3268.IIOrlowski, Adrian1624UKS "Hetman" Czestochowa
3269.II+Trofimiuk, Tomasz1624MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3270.IBregoszewski, Leon1624UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg
3271.IIKuska, Bernard1624MKS "Rokita" Brzeg Dolny
3272.II+Wysocki, Mateusz1624KSz "Piatka" Skierniewice
3273.IIBielinski, Kazimierz1623WOK Walbrzych
3274.IIIKubicki, Mateusz1623TMS "Roszada" Gliwice
3275.IKulik, Roman1623
3276.IIMirski, Roman1623
3277.IWiatr, Maria1623PSSz Pszczyna
3278.IWoda, Janusz1623KSz "LECH-WSUS Poznan"
3279.IWrabel, Antoni1623ZMCh Polska YMCA Warszawa
3280.IIZemajko, Lukasz1623SSz BDK Biskupiec
3281.IIWisniewski, Bartosz1623UKS "Czarny Kon" Olkusz
3282.IIMagierski, Dariusz1623
3283.II+Bzowski, Grzegorz1622
3284.IMuc, Zbigniew1622UKS "21 Podlesie"
3285.IINiewiejski, Robert1622
3286.I++Zamarska, Sylwia1622KS HETMAN Marklowice
3287.II+Piwowarczyk, Arkadiusz1622MAT Myslenice
3288.IJaworska, Aleksandra1621
3289.IKazmierczak, Ewa1621UKSz "Hetman" Warszawa
3290.IILisowski, Adam1621TS "Kuznia" Rybnik
3291.IIMilewski, Henryk1621
3292.II+Raczynski, Milosz1621KSz. "Hancza" Suwalki
3293.IITracz, Agnieszka1621MKS MOS Wieliczka
3294.IIIPajak, Rafal1621UKS "21 Podlesie"
3295.IDytman, Radoslaw1621KSz Polonia Wroclaw
3296.IIBeder, Klaudiusz1621
3297.IIDuniec, Mateusz1620KS LAURA Chylice
3298.IIMalinowski, Andrzej1620KSz Stilon Gorzow Wlkp.
3299.IIPilat, Tomasz1620"Hetman" Ostrowiec Sw.
3300.IKozuch, Piotr1620SSz "Szachpol" Lukow

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Boks przypomina grę w szachy, tylko rozgrywaną tysiąc razy szybciej."

~Hugh Laurie

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies