użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3101.II+Gietka, Dariusz1656
3102.IBassa, Jaroslaw1655ITS "Kopernik" Inowroclaw
3103.IDobrowolski, Henryk1655
3104.II+Karwat, Szymon1655KSz "Piatka" Skierniewice
3105.IIKopera, Marek1655UKS "Zadrna" Kamienna Gora
3106.II+Krasiewicz, Dawid1655UKS TSz Zieloni Zielonka
3107.IIStaron, Piotr1655KKSz Krakow
3108.IPosluszny, Tomasz1655MKSz Rybnik
3109.IPosluszny, Tomasz1655MKSz Rybnik
3110.I+Goraj, Barbara1655UKS "Czarny Kon" Olkusz
3111.IIBogut, Maksymilian1654WKS Kopernik
3112.IIDobosz, Kacper1654UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
3113.II+Juraszewski, Mieczyslaw1654
3114.II+Krolik, Wladyslaw1654GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
3115.IIKarpinski, Ryszard1653
3116.IIKreft, Wojciech1653KKSz Krakow
3117.IILada, Damian1653SKS ORLIK Brzeg
3118.IIFabich, Krzysztof1652UKS "Centrum" Tczew
3119.IIGierech, Pawel1652
3120.IISobolewski, Dawid1652
3121.IIStrzyzewski, Adam1652MKS Chelmza
3122.IISnihur, Adam1652UKS "Smecz" Konin
3123.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
3124.II+Molenda, Marcin1651MCK Aleksandrow Kujawski
3125.II+Niedzwiecki, Miroslaw1651UKSz "Hetman" Warszawa
3126.IPrzybylowicz, Kazimierz1651UKS "Korona" Gdansk
3127.IIStefanski, Piotr1651KS Cracovia 1906 Krakow
3128.IIPanek, Adrian1651"Strzelec" Strzelce Opolskie
3129.IChoinska, Debora1650KSz. "Hancza" Suwalki
3130.IIKoper, Konrad1650Raszyn Poznan
3131.IPawlowski, Pawel1650UKS "OPP" Torun
3132.IISpojda, Robert1650TKKF "Boronovia" Boronow
3133.ISzydelko, Michal1650UKS "Giecek" Radkow
3134.IChowaniec, Artur1650UKS SP1 Lezajsk
3135.II+Goralczyk, Krystian1650TKKF Leskowiec -Wieza Wadowice
3136.IIBucko, Adam1649
3137.IIMajdan, Marta1649ZTMS "Baszta" Znin
3138.IIIMichalak, Adrian1649
3139.II+Wronka, Arkadiusz1649GKS Gorzyce W
3140.IBolesta, Wojciech1649
3141.IChaczynski, Kamil1649KS KORONA Zakrzewo
3142.II+Fryzowski, Grzegorz1648UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3143.IIHaja, Jacek1648LKS "Plezuro" Skoki
3144.IINajman, Pawel1648
3145.ITynski, Beniamin1648WKS "FLOTA" Gdynia
3146.IIZapasnik, Henryk1648
3147.IStepniowski, Jakub1648UKS SP1 Lezajsk
3148.II+Kalkowski, Igor1648UKS "21 Podlesie"
3149.IIKuliga, Roman1647MSKS "GAMBIT" Tarnowiec
3150.IIPlatek, Adam1647MAT Myslenice
3151.II+Drobka, Marcin1646UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3152.IIStawicki, Andrzej1646
3153.II+Lelito, Dawid1646MKS "Sandecja" Nowy Sacz
3154.IPazdzior, Michal1646
3155.II+Pawlik, Tomasz1646
3156.IHoffmann, Piotr1645LKS "Piast" Srem
3157.I+Lapa, Aleksandra1645MTSz Minsk Mazowiecki
3158.II+Wojnarowski, Szymon1645UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
3159.IIBosek, Tomasz1644TMS "Roszada" Gliwice
3160.IICybulski, Maciej1644MKS przy MDK Trzcianka
3161.I+Dabek, Karolina1644UKS "Hetman" Czestochowa
3162.IIJozkow, Kacper1644MGLKS "Parnas" Olawa
3163.IIMalyszko, Michal1644AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
3164.IILizak, Grzegorz1644KS "Roszada" Zory
3165.II+Majdanski, Maksymilian1644STMGK Strzelce Krajenskie
3166.IIBarszcz, Michal1643
3167.IIFalicki, Kacper1643
3168.IIKrepski, Artemiusz1643KSz "Miedz" Legnica
3169.IILampkowska, Patrycja1643LKS "Szach-Centrum" Lodz
3170.IIMalinski, Waldemar1643LUKS "FENIKS" Mrocza
3171.IIMirek, Lukasz1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3172.IIPrzeperski, Witold1643MCKiE Malbork
3173.ISobczak, Marta1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3174.I++Knapik, Julia1643UKS "Hetman" Czestochowa
3175.II+Mozol, Dawid1643GLKS Goniec Zarow
3176.IIMisiewicz, Patryk1642UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3177.IIPrzepiora, Gabriel1642KSz "Zefir" Boguszowice
3178.IIPtaszynski, Tomasz1642
3179.IIZiobro, Tadeusz1642SS-T "Lubcza" Raclawowka
3180.IJantos, Magdalena1642TKKF "Boronovia" Boronow
3181.IKrzymionka, Karol1642
3182.IBialowas, Inga1641
3183.IDulat, Justyna1641KS "Korona" Krakow
3184.IIKonewko, Konrad1641MLKS "Czarni" Olecko
3185.IIKudlinski, Zbigniew1641
3186.II+Matuszewski, Maciej1641UKS "Czternastka" Warszawa
3187.IPrus, Marek1641ZMCh Polska YMCA Warszawa
3188.IISmolenski, Filip1641KSz Gryf Szczecin
3189.ILipski, Lukasz1641KSz Polonia Wroclaw
3190.IIDargiewicz, Michal1640LUKSz "Orient" Sokolka
3191.IIDutkowski, Wieslaw1640
3192.IILakota, Tomasz1640
3193.I++Gredka, Dominika1639PSSz Pszczyna
3194.IIMaslanka, Piotr1639
3195.IIWach, Bartosz1639LUKKS Kielce
3196.IBebel, Agnieszka1638KSz Polonia Wroclaw
3197.IIBugajski, Mateusz1638MKS "Sandecja" Nowy Sacz
3198.IIChmiest, Lukasz1638
3199.IIKoziel, Mateusz1638CKiS Skawina
3200.IIKreja, Krzysztof1638

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Gdy widzisz dobre posunięcie - poczekaj. Nie wykonuj go. Może znajdziesz lepsze."

~Emanuel Lasker

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies