użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3101.I++Wojcik, Jagoda1656KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
3102.ISliwinski, Mariusz1656LKSz "Caissa" Lubsko
3103.II+Gietka, Dariusz1656
3104.IICzoch, Karol1655UKS "Zadrna" Kamienna Gora
3105.IDobrowolski, Henryk1655
3106.IIKopera, Marek1655UKS "Zadrna" Kamienna Gora
3107.IKozlowski, Piotr1655
3108.II+Krasiewicz, Dawid1655UKS TSz Zieloni Zielonka
3109.IIStaron, Piotr1655KKSz Krakow
3110.II+Szczepaniak, Artur1655UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
3111.IIBogut, Maksymilian1654WKS Kopernik
3112.IIDobosz, Kacper1654UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
3113.II+Juraszewski, Mieczyslaw1654
3114.II+Krolik, Wladyslaw1654GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
3115.IIKarpinski, Ryszard1653
3116.IILada, Damian1653SKS ORLIK Brzeg
3117.IWladyka, Angelika1653TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
3118.IIFabich, Krzysztof1652UKS "Centrum" Tczew
3119.IIGierech, Pawel1652
3120.IGigon, Stanislaw1652St Eurobeskidy Lodygowice
3121.II+Nowosad, Jan1652
3122.IISobolewski, Dawid1652
3123.IIStrzyzewski, Adam1652MKS Chelmza
3124.IISnihur, Adam1652UKS "Smecz" Konin
3125.IFudalej, Slawomir1651KSz "Odrodzenie" Kozuchow
3126.II+Molenda, Marcin1651MCK Aleksandrow Kujawski
3127.II+Niedzwiecki, Miroslaw1651UKSz "Hetman" Warszawa
3128.IIWrzos, Waldemar1651PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
3129.IIPanek, Adrian1651"Strzelec" Strzelce Opolskie
3130.II+Goralczyk, Krystian1650TKKF Leskowiec -Wieza Wadowice
3131.IIBucko, Adam1649
3132.IHoffmann, Piotr1649LKS "Piast" Srem
3133.IIMajdan, Marta1649ZTMS "Baszta" Znin
3134.IIIMichalak, Adrian1649
3135.II+Cybulski, Marek1649UKS "Szach-Mat" Sycow
3136.IBurzak, Wojciech1649TMS "Roszada" Gliwice
3137.IBolesta, Wojciech1649
3138.IBanach, Jakub1649UKS "Korona" Gdansk
3139.II+Fryzowski, Grzegorz1648UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3140.IKupryjanczyk, Jan1648JKSz-W Jarocin
3141.IINajman, Pawel1648
3142.ITynski, Beniamin1648WKS "FLOTA" Gdynia
3143.IIZapasnik, Henryk1648
3144.IStepniowski, Jakub1648UKS SP1 Lezajsk
3145.IIKuliga, Roman1647MSKS "GAMBIT" Tarnowiec
3146.II+Stemplewski, Kamil1647ChTS Chorzow
3147.IIPlatek, Adam1647MAT Myslenice
3148.II+Drobka, Marcin1646UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3149.I+Lapa, Aleksandra1646MTSz Minsk Mazowiecki
3150.IMuc, Zbigniew1646UKS "21 Podlesie"
3151.IIStawicki, Andrzej1646
3152.II+Lelito, Dawid1646MKS "Sandecja" Nowy Sacz
3153.II+Pawlik, Tomasz1646
3154.IIGrodzicki, Tomasz1645AZS UMK Torun
3155.IKrol, Marcin1645UKS "Smecz" Konin
3156.IOlszowski, Andrzej1645
3157.ITchorzewski, Kazimierz1645KS DORS Ruda Slaska
3158.II+Wojnarowski, Szymon1645UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
3159.IWyrzykowski, Jozef1645KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
3160.IIKrzysztofek, Boguslaw1645KSz Polonia Wroclaw
3161.IGluch, Pawel1645TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
3162.IIBosek, Tomasz1644TMS "Roszada" Gliwice
3163.IICybulski, Maciej1644MKS przy MDK Trzcianka
3164.IIJozkow, Kacper1644MGLKS "Parnas" Olawa
3165.IIMalyszko, Michal1644KSz "HETMAN" Koszalin
3166.IILizak, Grzegorz1644KS "Roszada" Zory
3167.II+Hladun, Bartlomiej1644UKS "MDK GDYNIA"
3168.IIPilat, Tomasz1644"Hetman" Ostrowiec Sw.
3169.IIBarszcz, Michal1643
3170.IIFalicki, Kacper1643
3171.IKotarski, Bartosz1643
3172.IIKrepski, Artemiusz1643KSz "Miedz" Legnica
3173.IILampkowska, Patrycja1643LKS "Szach-Centrum" Lodz
3174.IIMirek, Lukasz1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3175.IIPrzeperski, Witold1643MCKiE Malbork
3176.ISobczak, Marta1643UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
3177.ITomsia, Jakub1643
3178.IBregoszewski, Leon1643UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg
3179.I++Knapik, Julia1643UKS "Hetman" Czestochowa
3180.IIMisiewicz, Patryk1642UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3181.IIPrzepiora, Gabriel1642KSz "Zefir" Boguszowice
3182.IIPtaszynski, Tomasz1642
3183.IIZiobro, Tadeusz1642SS-T "Lubcza" Raclawowka
3184.IJantos, Magdalena1642TKKF "Boronovia" Boronow
3185.IKrzymionka, Karol1642
3186.IBialowas, Inga1641
3187.ICzarnolewski, Piotr1641ITS "Kopernik" Inowroclaw
3188.IDulat, Justyna1641KS "Korona" Krakow
3189.IIKudlinski, Zbigniew1641
3190.II+Matuszewski, Maciej1641UKS "Czternastka" Warszawa
3191.IPrus, Marek1641ZMCh Polska YMCA Warszawa
3192.I++Rychlik, Bogdan1641SCS "Sokol" Chorzow
3193.ISniadecki, Jerzy1641ZTMS "Baszta" Znin
3194.IISmolenski, Filip1641KSz Gryf Szczecin
3195.ILipski, Lukasz1641KSz Polonia Wroclaw
3196.IIDargiewicz, Michal1640LUKSz "Orient" Sokolka
3197.IIDutkowski, Wieslaw1640
3198.IILakota, Tomasz1640
3199.IIMaslanka, Piotr1639
3200.IIPilka, Lukasz1639LZS "Wieza" Wiecbork

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Czy jeśli matematycy używają kalkulatorów, to to oznacza, ze kalkulatory zastąpią matematyków? Podobnie jest z szachami."

~Viswanathan Anand

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies