użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3001.IIKaczmarczyk, Pawel1671ZTMS "Baszta" Znin
3002.IPilimon, Zbigniew1671
3003.IIISieniek, Mateusz1671KKS "Ormuzd" Kartuzy
3004.II+Kosinski, Bartosz1671MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
3005.I++Adamczyk, Zuzanna1671UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
3006.IIWojtyla, Tymoteusz1671PSSz Pszczyna
3007.IIDrozdz, Jakub1671MTSz Minsk Mazowiecki
3008.IIGrzelachowski, Piotr1670LKS "Chrobry" Gniezno
3009.IKleyny, Maciej1670
3010.IKwiatkowski, Andrzej1670
3011.IILorkiewicz, Ziemowit1670LKSz Lublin
3012.ISniadecki, Jerzy1670ZTMS "Baszta" Znin
3013.IIEliasz, Adrian1670
3014.IIKorek, Marcin1670MPZSzach Krakow
3015.IIMigdzinski, Krzysztof1670WKS Kopernik
3016.IIBlank, Kamil1669
3017.IIKaczmarski, Andrzej1669
3018.IIMajchrzak, Mikolaj1669MKS "EMDEK" Bydgoszcz
3019.IMarek, Eugeniusz1669MKSz DIAGONALIA Imielin
3020.IIPaluch, Antoni1669
3021.II+Slany, Wiktor1669TMS "Roszada" Gliwice
3022.IIStawicki, Michal1669MTS Kwidzyn
3023.I++Wesolowska, Katarzyna1669UKS "Szach" Wolsztyn
3024.IIWieczorek, Mateusz1669KSz "Silesia" Raciborz
3025.IIGolawski, Mariusz1669
3026.IGadzinowska, Anna1668KTS Kalisz
3027.IIKarpinski, Waldemar1668
3028.IKupryjanczyk, Jan1668JKSz-W Jarocin
3029.II+Mencfel, Artur1668WKSz GANT HETMAN
3030.IPisarek, Magdalena1668
3031.ISzulc, Filip1668UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3032.IIZmorzyski, Bohdan1668KKSz Krakow
3033.IPoltorak, Sebastian1668UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
3034.II+Kaciotys, Mieczyslaw1668
3035.II+Bobryk, Konrad1667SKS SMOL - BUD Gizycko
3036.IIHekman, Dominik1667
3037.Kopec, Michal1667KS "Polanica-Zdroj"
3038.IKustal, Emilia1667LKS "Szach-Centrum" Lodz
3039.IDytman, Radoslaw1667KSz Polonia Wroclaw
3040.I+Kaniewska, Emilia1666
3041.IIMaliszewski, Krzysztof1666
3042.IUrban, Marek1666Bialy Krol Wisznia Mala
3043.II+Ulatowski, Jakub1666Akademia Szachowa Gliwice
3044.IJuszkowski, Kamil1666KSz "Maraton" Lomza
3045.IILewandowski, Michal1665UKS "OPP" Torun
3046.IOstrowska, Joanna1665LKS "Wrzos" Miedzyborow
3047.IWilczynski, Adam1665UKSz "Hetman" Warszawa
3048.IWloch, Roman1665JKSz-W Jarocin
3049.IIKuciel, Piotr1665MPZSzach Krakow
3050.IPaprocki, Stanislaw1665BKS "Chemik" Bydgoszcz
3051.II+Bieluszewski, Lukasz1664M-LKS "WISLA" Nowe
3052.IBlaszczak, Jan1664LUKS "Tempo" Ozarow
3053.IHoffmann, Piotr1664LKS "Piast" Srem
3054.IIMotak, Marcin1664KSz "Miedz" Legnica
3055.IIGorbacz, Filip1663MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3056.IIKarbowiak, Sylwia1663UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3057.IPtasznik, Antoni1663PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl
3058.IZarow, Zdzislaw1663
3059.IIZelezny, Robert1663
3060.IJaszewska, Oliwia1663
3061.IZalewski, Leszek1663
3062.IIBorchardt, Marcin1662UKS "Osemka" Chojnice
3063.IILankof, Piotr1662KKSz Krakow
3064.IIMalcher, Aleksander1662TKKF "Boronovia" Boronow
3065.II+Mikolajczyk, Andrzej1662WOK Walbrzych
3066.INisztuk, Michal1662UKS "WDA" Lipusz
3067.IIJazdzyk, Piotr1661UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3068.IIILapok, Marek1661LKS "Sparta" Lubliniec
3069.IIMahor, Maksymilian1661KS "Wesola" Warszawa
3070.IISkwarek, Hubert1661UKS MDK Otwock
3071.IKaluszynski, Andrzej1661LKSz Lublin
3072.IWojkowski, Mariusz1661
3073.IIBlazejczyk, Wiktor1660
3074.IBorkowska, Zuzanna1660MKS "EMDEK" Bydgoszcz
3075.IIBorkowski, Jozef1660
3076.II+Daciuk, Jaroslaw1660MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3077.IIDetka, Wojciech1660
3078.IIHendel, Kazimierz1660
3079.II+Nowosad, Jan1660
3080.II+Palasz, Miroslaw1660Raszyn Poznan
3081.IIMagierski, Dariusz1660Stowarzyszenie AS Plock
3082.IIMerci, Andrzej1660LZS "Goniec" Kluczbork
3083.IIBernaszuk, Krzysztof1659UKS SP3 w Bogatyni
3084.IIMadej, Pawel1659UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
3085.ISieliwonik, Katarzyna1659MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3086.IISnokowski, Marcin1659
3087.IWladyka, Angelika1659TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
3088.II+Piwowarczyk, Arkadiusz1659MAT Myslenice
3089.IBaranowicz, Jan1658UKS "Caissa" Warszawa
3090.II+Karczewski, Andrzej1658"Strzelec" Strzelce Opolskie
3091.IIIMielczarek, Tomasz1658UKS "Hetman" Czestochowa
3092.IMostowski, Boguslaw1658SCS "Sokol" Chorzow
3093.IIMroczek, Jaroslaw1658MTSz Minsk Mazowiecki
3094.IIPrzygocki, Maciej1658UMKS "Na Pieterku" Poznan
3095.IISobkowski, Krzysztof1658BKS "Chemik" Bydgoszcz
3096.IIKonera, Maciej1658LKSz Lublin
3097.IBelka, Marta1657
3098.II+Izydor, Wlodzimierz1657OSz "Baszta" Szamotuly
3099.ICzarnolewski, Piotr1656ITS "Kopernik" Inowroclaw
3100.IIICzech, Grzegorz1656KSz "Silesia" Raciborz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Roszada, to pierwszy krok do stabilizacji."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies