użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
3001.IIKorek, Marcin1670MPZSzach Krakow
3002.IIBlank, Kamil1669
3003.IIKaczmarski, Andrzej1669
3004.IIKantorek, Pawel1669KSz "Start" Elblag
3005.IIMajchrzak, Mikolaj1669MKS "EMDEK" Bydgoszcz
3006.IIPaluch, Antoni1669
3007.II+Slany, Wiktor1669TMS "Roszada" Gliwice
3008.IIStawicki, Michal1669MTS Kwidzyn
3009.I++Wesolowska, Katarzyna1669UKS "Szach" Wolsztyn
3010.IIWieczorek, Mateusz1669KSz "Silesia" Raciborz
3011.IIGolawski, Mariusz1669
3012.IIKrzyszewski, Tomasz1669STMGK Strzelce Krajenskie
3013.IBaranowicz, Jan1668UKS "Caissa" Warszawa
3014.IGadzinowska, Anna1668KTS Kalisz
3015.IIKarpinski, Waldemar1668
3016.II+Mencfel, Artur1668WKSz GANT HETMAN
3017.IPisarek, Magdalena1668
3018.ISzulc, Filip1668UMKSz "Jacwiez" Suwalki
3019.IIZmorzyski, Bohdan1668KKSz Krakow
3020.II+Cybulski, Marek1668UKS "Szach-Mat" Sycow
3021.II+Bogusz, Alan1668KSz "HETMAN" Katowice
3022.II+Bobryk, Konrad1667SKS SMOL - BUD Gizycko
3023.II+Ciesielski, Jan1667UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg
3024.IIHekman, Dominik1667
3025.Kopec, Michal1667KS "Polanica-Zdroj"
3026.IKustal, Emilia1667LKS "Szach-Centrum" Lodz
3027.I+Kaniewska, Emilia1666
3028.IIMaliszewski, Krzysztof1666
3029.INiezgoda, Boleslaw1666
3030.II+Ulatowski, Jakub1666Akademia Szachowa Gliwice
3031.IJuszkowski, Kamil1666KSz "Maraton" Lomza
3032.IILewandowski, Michal1665UKS "OPP" Torun
3033.IWloch, Roman1665JKSz-W Jarocin
3034.IIZiemba, Artur1665LKS "Szach-Centrum" Lodz
3035.IStepniowski, Jakub1665UKS SP1 Lezajsk
3036.I+Marcinczyk, Monika1665KSz "Maraton" Lomza
3037.IIKuciel, Piotr1665MPZSzach Krakow
3038.II+Bieluszewski, Lukasz1664M-LKS "WISLA" Nowe
3039.IBlaszczak, Jan1664LUKS "Tempo" Ozarow
3040.II+Krolik, Wladyslaw1664GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
3041.IIMotak, Marcin1664KSz "Miedz" Legnica
3042.I++Jurkiewicz, Joanna1664UKS Zawisza Kolbudy
3043.IDobrowolski, Henryk1663
3044.IIGorbacz, Filip1663MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3045.IIKarbowiak, Sylwia1663UKS "Rotmistrz" Grudziadz
3046.IIPrzeperski, Witold1663MCKiE Malbork
3047.IPtasznik, Antoni1663PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl
3048.IIStefanski, Piotr1663KS Cracovia 1906 Krakow
3049.IIZelezny, Robert1663
3050.II+Panek, Bartosz1663UKS "Ognisko" Rydultowy
3051.IJaszewska, Oliwia1663
3052.IZalewski, Leszek1663
3053.IKrawczyk, Zbigniew1662
3054.IILankof, Piotr1662KKSz Krakow
3055.IIMalcher, Aleksander1662TKKF "Boronovia" Boronow
3056.II+Mikolajczyk, Andrzej1662WOK Walbrzych
3057.ISobotka, Jan1662
3058.II+Jagiela, Andrzej1661PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl
3059.IIJazdzyk, Piotr1661UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3060.IIILapok, Marek1661LKS "Sparta" Lubliniec
3061.IIMahor, Maksymilian1661KS "Wesola" Warszawa
3062.IISkwarek, Hubert1661UKS MDK Otwock
3063.IKaluszynski, Andrzej1661LKSz Lublin
3064.IIIGuzek, Cyprian1661UKSz "Skoczek" Choszczno
3065.IIBlazejczyk, Wiktor1660
3066.IIBorkowski, Jozef1660
3067.II+Daciuk, Jaroslaw1660MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3068.IIDetka, Wojciech1660
3069.IIHendel, Kazimierz1660
3070.II+Mlynarski, Zbigniew1660
3071.II+Palasz, Miroslaw1660Raszyn Poznan
3072.IIMerci, Andrzej1660LZS "Goniec" Kluczbork
3073.IIBernaszuk, Krzysztof1659UKS SP3 w Bogatyni
3074.IIMadej, Pawel1659UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
3075.ISieliwonik, Katarzyna1659MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3076.IISnokowski, Marcin1659
3077.IWladyka, Angelika1659KKSz "Urania" Krosno
3078.IZawada, Jozef1659
3079.II+Kopec, Norbert1659LUKSz "Orient" Sokolka
3080.II+Karczewski, Andrzej1658"Strzelec" Strzelce Opolskie
3081.IIIMielczarek, Tomasz1658UKS "Hetman" Czestochowa
3082.IIMroczek, Jaroslaw1658MTSz Minsk Mazowiecki
3083.IIPasternak-Winiarski, Adam1658KS "Entropia" NZSPW Warszawa
3084.IIPrzygocki, Maciej1658UMKS "Na Pieterku" Poznan
3085.IISobkowski, Krzysztof1658BKS "Chemik" Bydgoszcz
3086.IIKonera, Maciej1658LKSz Lublin
3087.II+Izydor, Wlodzimierz1657OSz "Baszta" Szamotuly
3088.ICzarnolewski, Piotr1656ITS "Kopernik" Inowroclaw
3089.IIICzech, Grzegorz1656KSz "Silesia" Raciborz
3090.IMichalska, Aleksandra1656KSz "Polonia Warszawa"
3091.IPrus, Marek1656ZMCh Polska YMCA Warszawa
3092.IPrzerwa, Sebastian1656UKS "Smecz" Konin
3093.ITheuss, Tomasz1656MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
3094.IIWrzos, Waldemar1656PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
3095.IJaszczuk, Hubert1656MUKS "Stoczek 45" Bialystok
3096.ISliwinski, Mariusz1656
3097.II+Gietka, Dariusz1656
3098.IBassa, Jaroslaw1655ITS "Kopernik" Inowroclaw
3099.IIKopera, Marek1655UKS "Zadrna" Kamienna Gora
3100.II+Krasiewicz, Dawid1655UKS TSz Zieloni Zielonka

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Szachy przede wszystkim uczą obiektywizmu."

~Aleksander Alechin

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies