użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2901.IIDobosz, Kamil1689
2902.IKacprzak, Karol1688
2903.IWieczorek, Aleksandra1688KSz "Silesia" Raciborz
2904.II+Szymkowiak, Damian1688MMKS "Wieniawa" Leszno
2905.I++Glapa, Anna1687MMKS "Wieniawa" Leszno
2906.IILipka, Ignacy1687
2907.IIMalik, Eugeniusz1687MPZSzach Krakow
2908.IIMazurek, Lukasz1687S-KKS Przemysl
2909.IIZerebecki, Dawid1687
2910.II+Podgajny, Adam1687
2911.IIOkonek, Wojciech1687KSz "LECH-WSUS Poznan"
2912.IWolaniecki, Patryk1687AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
2913.IIGromala, Radoslaw1686KSz Stilon Gorzow Wlkp.
2914.IIIZajaczkowski, Piotr1686
2915.IZebrowska, Anna1686AZS UMK Torun
2916.IIAdaszewski, Pawel1685UKS SP3 w Bogatyni
2917.IKupryjanczyk, Jan1685JKSz-W Jarocin
2918.II+Niebrzydowski, Emil1685MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2919.IIMazurek, Grzegorz1684LKSz Lublin
2920.IOstrowska, Marta1684UKS Koscielec
2921.IISzczypkowski, Piotr1684"Hetman" Ostrowiec Sw.
2922.IIRydlewski, Marek1684UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
2923.IBuksa, Ewelina1683LKS "Zarzewie" Prudnik
2924.IIGajewski, Bartosz1683MKS "Wicher" Zbaszyn
2925.IIKapusta, Pawel1683KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
2926.IIKundzik, Jacek1683
2927.IIPilarski, Piotr1683LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
2928.IBielski, Jerzy1682UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
2929.IIKaszok, Dawid1682PSSz Pszczyna
2930.IIRynarzewski, Piotr1682ZTMS "Baszta" Znin
2931.IIWitbrodt, Jakub1682TKKF "Rzemyk" Gdynia
2932.IIWrzalek, Piotr1682KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
2933.IIGlowacki, Andrzej1682
2934.IIWasiolek, Adrian1682LKS "Szach-Centrum" Lodz
2935.II+Bandyk, Sebastian1681UKS przy SP 8 Chrzanow
2936.IKotarski, Bartosz1681KSz "Maraton" Lomza
2937.IOleksza, Radoslaw1681LUKSz "Orient" Sokolka
2938.IIPukianiec, Emil1681
2939.IIStarzyk, Lukasz1681UKS SP1 Lezajsk
2940.IITymrakiewicz, Jan1681
2941.IIWiewiorka, Maciej1681
2942.I++Orlik, Sandra1681RKS "MAT" Ruda Slaska
2943.IMietkiewicz, Jacek1681LKS "Chrobry" Gniezno
2944.II+Czaczyk, Kacper1680ZTMS "Baszta" Znin
2945.IIJanuszewski, Kazimierz1680
2946.IJozwik, Jaroslaw1680MTS Kwidzyn
2947.II+Szybka, Joanna1680LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
2948.IIRatajek, Krzysztof1680WKSz Wolow
2949.IFeliksinski, Tadeusz1679
2950.IKowalczyk, Sabina1679
2951.IIPac, Maciej1679KS "Entropia" NZSPW Warszawa
2952.IStanicki, Kamil1679MKS "Wicher" Zbaszyn
2953.ISzysz, Mateusz1679LKSz Lublin
2954.I+Wisniewski, Szymon1679UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
2955.IISzczepanski, Slawomir1679
2956.IBobecki, Tadeusz1678
2957.IGigon, Stanislaw1678St Eurobeskidy Lodygowice
2958.IIKuczynski, Maciej1678
2959.I+Trusz, Julia1678UKS "Rodlo" Opole
2960.I+Wierzbowska, Aleksandra1678MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
2961.IIKaczmarczyk, Jakub1678MKS "Rokita" Brzeg Dolny
2962.IICzemchajlo, Dawid1677
2963.IIKolinski, Daniel1677UKS "Hetman" Puszcza Marianska
2964.IKowalik, Pawel1677
2965.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
2966.IPuszkarski, Piotr1677
2967.IITober, Dariusz1677KSz "DRAKON" Lublin
2968.ISobotka, Jan1677
2969.IGromada, Andrzej1676KS "Unia" Bierun Stary
2970.IIMalyska, Piotr1676LUKS Lubartow
2971.IIPilka, Lukasz1676LZS "Wieza" Wiecbork
2972.II+Sikora, Tomasz1676UKS "KSM Tecza" Koscian
2973.IIZielewicz, Piotr1676UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
2974.IStolarski, Adam1676KSz Gryf Szczecin
2975.II+Bednarski, Waclaw1675
2976.I+Daliga, Anita1675UKS "Trzydziestka" Olsztyn
2977.IIKurdzialek, Stanislaw1675LKSz Lublin
2978.IIPalczynski, Adrian1675AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
2979.IStochnialek, Dominika1675UMKS "Na Pieterku" Poznan
2980.IIZiemba, Artur1675LKS "Szach-Centrum" Lodz
2981.II+Wilmanowicz, Slawomir1675
2982.IIKucia, Jacek1674UKS "Hetman" Czestochowa
2983.ILosinska, Aleksandra1674UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
2984.IIPtaszek, Przemyslaw1674St Pokoj OPP w Pokoj
2985.IITomaka, Marek1674Akademia Szachowa Gliwice
2986.IIBoldys, Piotr1673UKS "Ognisko" Rydultowy
2987.IDrela, Michal1673AKS Mikolow
2988.IMarek, Eugeniusz1673MKSz DIAGONALIA Imielin
2989.IINasuta, Andrzej1673MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2990.IIRudol, Maurycy1673MCKiS Jaworzno
2991.IIITwardowski, Edward1673
2992.IWeglarz, Janusz1673UKS "Szach" Wolsztyn
2993.IIWianecki, Mateusz1673UKS "Giecek" Radkow
2994.IFatyga, Henryk1672
2995.IKowalewski, Wladyslaw1672KKSz Krakow
2996.IIMakowka, Kamil1672CKiS Skawina
2997.IPosnik, Andrzej1672
2998.IRogalski, Krzysztof1672LKS "Szach-Centrum" Lodz
2999.II+Tadzik, Bogdan1672ITS "Kopernik" Inowroclaw
3000.ITchorzewski, Kazimierz1672KS DORS Ruda Slaska

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Partia szachów ma trzy fazy: w pierwszej ma się nadzieję, że stoi się lepiej, w drugiej wierzy się, że pozycja jest lepsza, w trzeciej widzi się, że pozycja jest przegrana."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies