użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2901.IIZasada, Konrad1689KS "Entropia" NZSPW Warszawa
2902.IISzymkowiak, Damian1689MMKS "Wieniawa" Leszno
2903.IIDobosz, Kamil1689
2904.IWieczorek, Aleksandra1688KSz "Silesia" Raciborz
2905.I++Glapa, Anna1687MMKS "Wieniawa" Leszno
2906.IILipka, Ignacy1687
2907.IIMalik, Eugeniusz1687MPZSzach Krakow
2908.IIMazurek, Lukasz1687S-KKS Przemysl
2909.IIZerebecki, Dawid1687
2910.IIOkonek, Wojciech1687KSz "LECH-WSUS Poznan"
2911.IIGromala, Radoslaw1686KSz Stilon Gorzow Wlkp.
2912.IIIZajaczkowski, Piotr1686
2913.ICiesinska, Weronika1686AZS Poznan
2914.IIAdaszewski, Pawel1685UKS SP3 w Bogatyni
2915.IKupryjanczyk, Jan1685JKSz-W Jarocin
2916.IIMaslanka, Piotr1685
2917.II+Niebrzydowski, Emil1685MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2918.IKukorowski, Jan1685LKS "Chrobry" Gniezno
2919.IIMazurek, Grzegorz1684LKSz Lublin
2920.IOstrowska, Marta1684UKS Koscielec
2921.IISzczypkowski, Piotr1684"Hetman" Ostrowiec Sw.
2922.IIRydlewski, Marek1684UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
2923.II+Nowaczyk, Mikolaj1684KSz "LECH-WSUS Poznan"
2924.IBuksa, Ewelina1683LKS "Zarzewie" Prudnik
2925.IIGajewski, Bartosz1683MKS "Wicher" Zbaszyn
2926.IIKapusta, Pawel1683KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
2927.IIKundzik, Jacek1683
2928.IIPilarski, Piotr1683LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
2929.IIRogala, Milosz1683GKSz "Solny" Grzybowo
2930.IBielski, Jerzy1682UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
2931.I++Hryn, Zofia1682Akademia Szachowa Gliwice
2932.IIKaszok, Dawid1682PSSz Pszczyna
2933.IIRynarzewski, Piotr1682ZTMS "Baszta" Znin
2934.IIWitbrodt, Jakub1682TKKF "Rzemyk" Gdynia
2935.IIWrzalek, Piotr1682KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
2936.IIGlowacki, Andrzej1682
2937.IIWasiolek, Adrian1682LKS "Szach-Centrum" Lodz
2938.II+Bandyk, Sebastian1681UKS przy SP 8 Chrzanow
2939.IKotarski, Bartosz1681KSz "Maraton" Lomza
2940.IOleksza, Radoslaw1681LUKSz "Orient" Sokolka
2941.IOstrowska, Joanna1681LKS "Wrzos" Miedzyborow
2942.IIPofelski, Andrzej1681KLUB MARYNARKI WOJENNEJ
2943.IIPukianiec, Emil1681
2944.IIStarzyk, Lukasz1681UKS SP1 Lezajsk
2945.IITymrakiewicz, Jan1681
2946.IIWiewiorka, Maciej1681
2947.IMietkiewicz, Jacek1681LKS "Chrobry" Gniezno
2948.ILichorad, Mateusz1681SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
2949.II+Czaczyk, Kacper1680ZTMS "Baszta" Znin
2950.IIJanuszewski, Kazimierz1680
2951.II+Szybka, Joanna1680LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
2952.IIRatajek, Krzysztof1680WKSz Wolow
2953.IKowalczyk, Sabina1679
2954.IIPac, Maciej1679KS "Entropia" NZSPW Warszawa
2955.IIPolak, Michal1679LUKKS Kielce
2956.IStanicki, Kamil1679MKS "Wicher" Zbaszyn
2957.ISzysz, Mateusz1679LKSz Lublin
2958.I+Wisniewski, Szymon1679UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
2959.IISzczepanski, Slawomir1679
2960.IIKoper, Konrad1678Raszyn Poznan
2961.IIKuczynski, Maciej1678
2962.IWojtunik, Maciej1678UKS "Trzydziestka" Olsztyn
2963.IIZielewicz, Piotr1678UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
2964.IIKaczmarczyk, Jakub1678MKS "Rokita" Brzeg Dolny
2965.IICzemchajlo, Dawid1677
2966.IKowalik, Pawel1677
2967.II+Marchlewicz, Artur1677UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
2968.IPuszkarski, Piotr1677
2969.IITober, Dariusz1677KSz "DRAKON" Lublin
2970.IIMakowka, Kamil1676CKiS Skawina
2971.IIMalyska, Piotr1676LUKS Lubartow
2972.IIPilka, Lukasz1676LZS "Wieza" Wiecbork
2973.II+Sikora, Tomasz1676UKS "KSM Tecza" Koscian
2974.II+Bednarski, Waclaw1675
2975.IIKurdzialek, Stanislaw1675LKSz Lublin
2976.IIPalczynski, Adrian1675AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
2977.II+Wilmanowicz, Slawomir1675
2978.IIKucia, Jacek1674UKS "Hetman" Czestochowa
2979.IITomaka, Marek1674Akademia Szachowa Gliwice
2980.IIBoldys, Piotr1673UKS "Ognisko" Rydultowy
2981.IDrela, Michal1673AKS Mikolow
2982.IIRudol, Maurycy1673MCKiS Jaworzno
2983.IIITwardowski, Edward1673
2984.IIWianecki, Mateusz1673UKS "Giecek" Radkow
2985.IFatyga, Henryk1672
2986.IPilimon, Zbigniew1672
2987.IPosnik, Andrzej1672
2988.I+Pyzio, Amelia1672UKS przy SP 8 Chrzanow
2989.II+Tadzik, Bogdan1672ITS "Kopernik" Inowroclaw
2990.IITymcio, Mariusz1672
2991.IPazdzior, Michal1672
2992.IIKaczmarczyk, Pawel1671ZTMS "Baszta" Znin
2993.IIISieniek, Mateusz1671KKS "Ormuzd" Kartuzy
2994.II+Kosinski, Bartosz1671MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2995.IIWojtyla, Tymoteusz1671PSSz Pszczyna
2996.IIGrzelachowski, Piotr1670LKS "Chrobry" Gniezno
2997.IKwiatkowski, Andrzej1670
2998.IILorkiewicz, Ziemowit1670LKSz Lublin
2999.ISniadecki, Jerzy1670ZTMS "Baszta" Znin
3000.IIEliasz, Adrian1670

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Pat, tragikomedia szachów."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies