użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
201.FMCichocki, Adam2305KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
202.K+Piotrowski, Przemyslaw2305KSz Polonia Wroclaw
203.FMPultorak, Jan2303UKS "Rodlo" Opole
204.K+Zakrzewski, Marek2302ASSz "Lipno" Steszew
205.K++Kuziola, Mateusz2300TS Wisla Krakow
206.WGMWorek, Joanna2299PSSz Pszczyna
207.MZielinski, Przemyslaw2299UKS "GONIEC" Staniatki
208.MMarszalek, Maciej2297MKS "Sandecja" Nowy Sacz
209.IMSarwinski, Miroslaw2297SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
210.FMSwic, Waldemar2297RPW Okucia Budowlane Lodz
211.Tregubov, Andrei2297
212.WIMWarakomska, Anna2295Akademia Szachowa Gliwice
213.MKrogulski, Grzegorz2294GKSz "Hetman" Pilzno
214.MSzadkowski, Kamil2293UKS "Smecz" Konin
215.IMTomaszewski, Roman2291UKS "Hetman" Czestochowa
216.FMBebel, Arkadiusz2290KSz Polonia Wroclaw
217.FMPaszewski, Mateusz2289UKS "Hetman" Czestochowa
218.FMBronowicki, Mateusz2288Bialy Krol Wisznia Mala
219.IMBorkowski, Franciszek2286WKSz GANT HETMAN
220.FMMaciejewski, Miroslaw2285TTSz "Tecza" Turek
221.K++Nowicki, Bartosz2284MTSz Minsk Mazowiecki
222.K+Tomaszewski, Kacper2284MKSz Rybnik
223.MWojciechowski, Piotr2284KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
224.K++Reza, Wojciech2283SzUKS Gostmat 83 Gostynin
225.MMyc, Marcin2283KSz "Skoczek" Siedlce
226.FMMiroslaw, Michal2280KSz "DRAKON" Lublin
227.WGMPrzezdziecka, Marta2280Bialy Krol Wisznia Mala
228.FMSzczechowicz, Bartosz2280TKKF "Drogowiec" Krakow
229.WGMBartel, Marta2280Bialy Krol Wisznia Mala
230.IMBielczyk, Jacek2279OLIMPIJCZYK Chrzanow
231.KMarczuk, Dominik2278KKSz Krakow
232.FMWlodarczyk, Oskar2278OTSz Ostrow Wielkopolski
233.K+Maslowski, Tomasz2277KSz "Torfarm-64" Torun
234.WIMIwanow, Anna2276KSz Polonia Wroclaw
235.IMAdamski, Andrzej2275
236.MJurkiewicz, Krzysztof2275UKS Zawisza Kolbudy
237.FMGrela, Kacper2274KSz "Miedz" Legnica
238.FMMarkowski, Damian2274AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
239.FMSendera, Jaroslaw2274TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
240.FMWieczorek, Zbigniew2273KSz "Silesia" Raciborz
241.MCiesla, Adam2272UKS "Hetman" Czestochowa
242.MDobrowolski, Aleksander2272"WIEZA PEGOW"
243.CMDubinski, Mateusz2272WKS Kopernik
244.MIzbinski, Bartlomiej2270KSz "Miedz" Legnica
245.KChmiel, Marcin2269KKSz Krakow
246.FMObrusnik, Michal2268KSz "Silesia" Raciborz
247.KRoszkowski, Rafal2268MUKS "Stoczek 45" Bialystok
248.FMLicznerski, Lukasz2267SzUKS Gostmat 83 Gostynin
249.Kalvaitis, Sigitas2265KS AZS Wratislavia
250.MMickiewicz, Piotr2265UKS TSz Zieloni Zielonka
251.KBugalski, Michal2263UKS Zawisza Kolbudy
252.MKukawski, Maciej2263KSz "Polonia Warszawa"
253.GMSchmidt, Wlodzimierz2263Akademia Szachowa Gliwice
254.KSzostko, Jakub2262MUKS "Stoczek 45" Bialystok
255.KGalazewski, Tomasz2260UKS SP3 w Bogatyni
256.FMJanocha, Wieslaw2260MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
257.FMTworuszka, Michal2260KSz "HETMAN" Katowice
258.KCzerw, Dawid2259UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
259.KDowgird, Filip2259"WIEZA PEGOW"
260.FMGunajew, Rafal2258KKSz Krakow
261.FMToczek, Grzegorz2258KS LAURA Chylice
262.WGMToma, Katarzyna2258KSz "DRAKON" Lublin
263.KJaroch, Pawel2257UMKSz "Jacwiez" Suwalki
264.MTustanowski, Robert2256LKS "Zarzewie" Prudnik
265.MDawidow, Jacek2252KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
266.MJaroch, Karol2252SSz GMINY PAWLOWICE
267.K++Siembab, Bartosz2252UKS "Giecek" Radkow
268.FMTymrakiewicz, Rafal2251SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
269.KJanik, Krzysztof2250KS Cracovia 1906 Krakow
270.KZochowski, Kacper2250MUKS "Stoczek 45" Bialystok
271.MMurawski, Grzegorz2249KSz "Odrodzenie" Kozuchow
272.K+Stuczynski, Andrzej2249UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
273.FMWiniarski, Mikolaj2249KS LAURA Chylice
274.FMGoluch, Piotr2248WKS Kopernik
275.KSypien, Mateusz2248LKS "Parnas" Stara Wies
276.FMMulet, Piotr2247SSz GMINY PAWLOWICE
277.FMMusialkiewicz, Pawel2247LKS "Chrobry" Gniezno
278.KDenderski, Piotr2246UKS "Hetman" Czestochowa
279.K+Kulesza, Mateusz2246KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
280.K++Najbar, Marcin2246LZS "Victoria" Chroscice
281.KCiszek, Mieczyslaw2246
282.WIMHarazinska, Ewa2245KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
283.FMWlodarczyk, Robert2245
284.KLercel, Michal2244Bialy Krol Wisznia Mala
285.K+Musialkiewicz, Jan2244LKS "Chrobry" Gniezno
286.FMBorgula, Rafal2243ZTMS "Baszta" Znin
287.K+Gbyl, Andrzej2243KKSz Krakow
288.KWalter, Szymon2243UKS "21 Podlesie"
289.Khamitskiy, Sergei2243
290.FMDelekta, Piotr2242MTSz Minsk Mazowiecki
291.WGMKrupa, Monika2242WKS Kopernik
292.WIMMatras-Clement, Agnieszka2242MKSz Rybnik
293.FMFlis, Jacek2241UKS "Hetman" Czestochowa
294.KKlepaczka, Tomasz2240KS LogIN Skierniewice
295.KMis, Mieszko2240LKSz GCKiP Czarna
296.KGodzwon, Iwo2240UKS "Korona" Gdansk
297.K+Pazderski, Ziemowit2239UKS TSz Zieloni Zielonka
298.KCaba, Tomasz2238MDK Bochnia
299.FMDudzinski, Pawel2238OTSz Ostrow Wielkopolski
300.FMPolok, Kacper2238KSz "Silesia" Raciborz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Izolowany pionek rozsiewa smutek na całej szachownicy."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies