użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2801.IMichalska, Aleksandra1704KSz "Polonia Warszawa"
2802.IPyka, Slawomir1704STMGK Strzelce Krajenskie
2803.IIKrzyszewski, Tomasz1704STMGK Strzelce Krajenskie
2804.IIBrejer, Ryszard1703
2805.ICeglowski, Ryszard1703UKSz "Hetman" Warszawa
2806.IJanion, Ludwik1703KU AZS UW w Warszawie
2807.II+Krasuski, Pawel1703
2808.IKulakiewicz, Mariusz1703
2809.IIOcwieja, Piotr1703KS "Unia" Bierun Stary
2810.IISzortyka, Krzysztof1703UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
2811.IIZielinski, Jacek1703
2812.II+Tetera, Boguslaw1703MTS Kwidzyn
2813.IIMaselko, Michal1702UKS "Rodlo" Opole
2814.IIWasiluk, Robert1702
2815.Zajda, Tadeusz1702
2816.IZarow, Zdzislaw1702
2817.IIGuzek, Cyprian1702UKSz "Skoczek" Choszczno
2818.IIKaczkowski, Maciej1701UKS "Czternastka" Warszawa
2819.Kostrzewa, Michal1701
2820.ISokalski, Daniel1701UKSz "Hetman" Warszawa
2821.IWesolowski, Waldemar1701MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
2822.IIWojtyna, Marek1701MKS MOS Wieliczka
2823.ITrendowski, Michal1701UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn
2824.IDackiewicz, Marek1701MCKiE Malbork
2825.ICzaplinski, Piotr1700LKS "Chrobry" Gniezno
2826.II+Grochowski, Robert1700KSz "Maraton" Lomza
2827.IIHrynkiewicz, Jakub1700MKS przy MDK Trzcianka
2828.I+Mazur, Anna1700KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
2829.II+Ostrowski, Dariusz1700UKS Koscielec
2830.IISlavov, Maksymilian1700UKS "KSM Tecza" Koscian
2831.IISzymanski, Marek1700AZS UMK Torun
2832.II+Duch, Robert1700KS "Polanica-Zdroj"
2833.IMaminski, Hubert1700KS LAURA Chylice
2834.II+Gozdzicki, Maciej1699STMGK Strzelce Krajenskie
2835.INapierala, Malgorzata1699KSz "LECH-WSUS Poznan"
2836.IISlobodzian, Mateusz1699LKS "Zarzewie" Prudnik
2837.I+Trusz, Julia1699UKS "Rodlo" Opole
2838.IWrobel, Aneta1699RzKSz Rzeszow
2839.IGrzywacz, Ryszard1699
2840.II+Nawrocki, Marek1699LKS "Chrobry" Gniezno
2841.II+Kovalchuk, Vasyl1698KS "Legion" Legionowo
2842.IKurcius, Ewa1698UKS "21 Podlesie"
2843.CMAgacinski, Tadeusz1698KSz "LECH-WSUS Poznan"
2844.II+Niezgodka, Adam1698OTSz Ostrow Wielkopolski
2845.IINieweglowski, Krzysztof1698MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski
2846.IBrozek, Ewa1698UKS "21 Podlesie"
2847.IGlapa, Witold1697MMKS "Wieniawa" Leszno
2848.IIJankowski, Lukasz1697
2849.KKrawcewicz, Lucyna1697
2850.IIKubica, Michal1697MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2851.IKupsik, Joanna1697ASSz "Lipno" Steszew
2852.I++Hryn, Zofia1696Akademia Szachowa Gliwice
2853.IJanus, Radoslaw1696LKSz GCKiP Czarna
2854.II+Malinowski, Krystian1696UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
2855.IPatyk, Anna1696WKSz HETMAN Walbrzych
2856.IPolek, Marek1696KKSz Krakow
2857.II+Sylwestrzuk, Mariusz1696
2858.IDolinski, Piotr1695PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
2859.I+Dubrawska, Greta1695MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2860.IGondko, Katarzyna1695TKKF Leskowiec -Wieza Wadowice
2861.I+Jarmuzynska, Kamila1695KS LAURA Chylice
2862.IIKowal, Mieczyslaw1695MKS Chelmza
2863.IIPawlowski, Dariusz1695MTSz Minsk Mazowiecki
2864.I+Przybylska, Agata1695UKS "Szach" Gryfice
2865.IISikorski, Roman1695
2866.IPiela, Dominik1695Pszczynskie Szachy
2867.IBuksa, Ewelina1694LKS "Zarzewie" Prudnik
2868.IKowalewska, Agata1694UKS "Czternastka" Warszawa
2869.Kuczewski, Filip1694
2870.IZelajtys, Jozef1694
2871.IBujalski, Mateusz1693UKS "Czternastka" Warszawa
2872.IChrobak, Piotr1693KSz "Silesia" Raciborz
2873.IJankowski, Aleksander1693WKSz GANT HETMAN
2874.IIKwasnicki, Andrzej1693KS "Polanica-Zdroj"
2875.IKwiatkowski, Wlodzimierz1693KS "Sparta" Nasielsk
2876.IIWolski, Arkadiusz1693
2877.I++Chmielewska, Joanna1692UKS "Czternastka" Warszawa
2878.IJasnikowska, Daria1692WKSz GANT HETMAN
2879.IKotlowska, Anna1692KKS "Ormuzd" Kartuzy
2880.IIMuszynski, Maciej1692Pszczynskie Szachy
2881.ISokolowska, Aneta1692MTS Kwidzyn
2882.IIKorzus, Pawel1692
2883.IICzaposki, Jacek1691
2884.IFeliksinski, Tadeusz1691
2885.IISobek, Piotr1691
2886.IIWiechowski, Bronislaw1691
2887.IJonczyk, Jan1690
2888.IIOsada, Kacper1690
2889.I++Pyzio, Amelia1690UKS przy SP 8 Chrzanow
2890.IStolarski, Janusz1690
2891.IIWierzgala, Krzysztof1690
2892.IZurawski, Kamil1690LKS "Chrobry" Gniezno
2893.ISzydelko, Kazimierz1689UKS "Giecek" Radkow
2894.IWeglarz, Janusz1689UKS "Szach" Wolsztyn
2895.IIWisniewski, Arkadiusz1689KSz Sulechow
2896.IIZasada, Konrad1689KS "Entropia" NZSPW Warszawa
2897.II+Nowaczyk, Mikolaj1689KSz "LECH-WSUS Poznan"
2898.IIDobosz, Kamil1689
2899.IKacprzak, Karol1688
2900.IWieczorek, Aleksandra1688KSz "Silesia" Raciborz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Spokojne posunięcie często działa jak trzęsienie ziemi."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies