użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2701.IDrob, Marek1721LUKS "Tempo" Ozarow
2702.IKuziemko, Konrad1721
2703.II+Michalski, Artur1721"Hetman" Ostrowiec Sw.
2704.IISkrzypinski, Maciej1721MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2705.IMika, Andrzej1721LKS Dziecanovia Dziekanowice
2706.IIFojt, Maciej1720UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
2707.IINairi, Laurent1720
2708.IIWirowski, Piotr1720
2709.II+Wyslobocki, Patryk1720KS "64" Zielona Gora
2710.IIZieba, Teofil1720
2711.ITegi, Robert1720MMKS "Wieniawa" Leszno
2712.IGluszak, Pawel1719UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
2713.IMazur, Stanislaw1719LZS "Wieza" Wiecbork
2714.II+Niedzwiecki, Miroslaw1719UKSz "Hetman" Warszawa
2715.ITraczewski, Wojciech1719UKS "Korona" Gdansk
2716.KSokolowski, Roman1719KSz Stilon Gorzow Wlkp.
2717.IEfinowicz, Ewa1718UKS "POGON Olesnica"
2718.IGalant, Ireneusz1718WKSz GANT HETMAN
2719.IIMachul, Bartosz1718MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
2720.I++Cholewa, Maria1717AZS Poznan
2721.IKacprzyk, Kaja1717
2722.II+Pietraszko, Jakub1717Bialy Krol Wisznia Mala
2723.IIGolimowski, Pawel1717MPZSzach Krakow
2724.II+Karpacz, Piotr1716UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
2725.IIMankowski, Piotr1716
2726.ISantura, Janusz1716UKS "21 Podlesie"
2727.I+Starzynski, Waldemar1716BKS "Chemik" Bydgoszcz
2728.ISlomski, Arkadiusz1716
2729.II+Niezgodka, Adam1716OTSz Ostrow Wielkopolski
2730.IKozlowski, Piotr1715
2731.I+Krynicki, Henryk1715LKS "Mechanizator" Ustrzyki Dolne
2732.IMakosa, Angelika1715
2733.IPrzybyl, Jozef1715
2734.IIGazik, Jakub1715UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
2735.ITymrakiewicz, Marcin1715LZS "Goniec" Kluczbork
2736.IIBudnicki, Maciej1714KS "Entropia" NZSPW Warszawa
2737.II+Grochowski, Robert1714KSz "Maraton" Lomza
2738.II+Kropidlowski, Maciej1714UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
2739.IIMironowicz, Karol1714
2740.IIPolok, Robert1714PSSz Pszczyna
2741.ISikorski, Tomasz1714KSz "Skoczek" Siedlce
2742.ISzymanowicz, Maksymilian1714"Hetman" Ostrowiec Sw.
2743.I+Przybylska, Agata1713UKS "Szach" Gryfice
2744.IIRatajczak, Jedrzej1713UMKS "Na Pieterku" Poznan
2745.IISitek, Pawel1713UKS "POGON Olesnica"
2746.IWeglarz, Janusz1713UKS "Szach" Wolsztyn
2747.IBil, Piotr1713LKS Ujkowice
2748.IAndrzejewski, Konrad1713UKS "WDA" Lipusz
2749.IMichalik, Marek1712MKS "Sandecja" Nowy Sacz
2750.IPanczuk, Joanna1712KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
2751.IISzymanski, Marek1712AZS UMK Torun
2752.INowakowski, Jan1712OKSz "Spolem" Opole
2753.II+Albin, Grzegorz1711MCKiE Malbork
2754.IBienkowski, Zbigniew1711
2755.IIJedrzejowski, Mariusz1711TS Wisla Krakow
2756.I++Jurkiewicz, Zuzanna1711UKS SP 1 Brzozow
2757.ILitwiniec, Miroslawa1711KS "Entropia" NZSPW Warszawa
2758.IPawlowski, Pawel1711UKS "OPP" Torun
2759.IIPtaszek, Przemyslaw1711St Pokoj OPP w Pokoj
2760.ISzydlowski, Wiktor1711
2761.ITarczykowska, Monika1711UKS "OPP" Torun
2762.I+Goraj, Barbara1711UKS "Czarny Kon" Olkusz
2763.II+Gastol, Antoni1710
2764.I+Kaczmarek, Piotr1710LKS "Piast" Srem
2765.IKowalewicz, Kacper1710UKS "Szach" Wolsztyn
2766.IKwiatkowski, Wlodzimierz1710KS "Sparta" Nasielsk
2767.IModlich, Kacper1710Akademia Szachowa Gliwice
2768.II+Tabaczka, Jerzy1710SSz Pocztowiec Bydgoszcz
2769.IPoltorak, Sebastian1710UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
2770.IPaprocki, Stanislaw1710BKS "Chemik" Bydgoszcz
2771.II+Muzacz, Bartlomiej1710
2772.I++Buchta, Agnieszka1709UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
2773.IBurakowski, Marek1709UKS SP1 "Jedynka" Tychy
2774.I++Cichocka, Urszula1709SSz "Debiut" GCK Gizycko
2775.IDus, Leszek1709
2776.IHagner, Pawel1709
2777.IKotlowska, Anna1709KKS "Ormuzd" Kartuzy
2778.II+Rymarowicz, Pawel1709UKS MDK Otwock
2779.IStempka, Jerzy1709
2780.II+Przezdziecki, Marek1709
2781.IIKomorowski, Piotr1708PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
2782.IIKresa, Jaroslaw1708
2783.IIPokarowski, Maciej1708UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
2784.IStachowicz, Feliks1708KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie
2785.IIOrzechowski, Krzysztof1708UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
2786.II+Kaminski, Ludwik1707PSSz Pszczyna
2787.IISieradzki, Milosz1707UKS TSz Zieloni Zielonka
2788.IICzerski, Jakub1706
2789.IDelekta, Anna1706MTSz Minsk Mazowiecki
2790.IJankowski, Aleksander1706WKSz GANT HETMAN
2791.IMajor, Boguslaw1706MTSz Minsk Mazowiecki
2792.IPartyka, Malgorzata1706STMGK Strzelce Krajenskie
2793.ISedlak, Andrzej1706
2794.I++Sowa, Martyna1706ZKSz Zary
2795.IIBielecki, Jan1706
2796.II+Kopec, Norbert1706LUKSz "Orient" Sokolka
2797.IBebnik, Malgorzata1705UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
2798.IKowalewski, Wladyslaw1705KKSz Krakow
2799.ISkiba, Marta1705"WIEZA PEGOW"
2800.IIPalasz, Michal1705MKS przy MDK Trzcianka

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Językiem ojczystym Capablanci były szachy."

~Richard Reti

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies