użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2601.II+Jagiela, Andrzej1737PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl
2602.I+Jasnikowska, Malgorzata1737OTSz Ostrow Wielkopolski
2603.IKwasniak, Tomasz1737UKSz "Hetman" Warszawa
2604.II+Matusiak, Andrzej1737PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
2605.IIMrozowski, Andrzej1737MKS "Sandecja" Nowy Sacz
2606.IStrzembosz, Wiktor1737
2607.IIAdamus, Filip1736
2608.IITabaka, Marcin1736UKS "KSM Tecza" Koscian
2609.IIFlisiak, Piotr1735
2610.IZak, Pawel1735KS "Polanica-Zdroj"
2611.WFMKowalska, Elzbieta1734SSz "Modus" Warszawa
2612.IKrajewska, Aleksandra1734UKS "Czarny Kon" Olkusz
2613.IPodolski, Marcin1734GKSz "Hetman" Pilzno
2614.IIRzepka, Maciej1734
2615.IIStrzelczyk, Pawel1734
2616.ITarnowski, Marian1734MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
2617.IJagla, Artur1734MLKSz Myslenice
2618.I+Skiba, Aleksandra1734UKS "POGON Olesnica"
2619.IIJadanowski, Pawel1733MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
2620.IRyszkiewicz, Anna1733UMKSz "Jacwiez" Suwalki
2621.IIFopke, Gerard1732
2622.IWlodarczak, Damian1732LKS "Piast" Srem
2623.IGuc, Mieczyslaw1732
2624.IIAdamczyk, Robert1731
2625.IIDoberschutz, Przemyslaw1731LKS "Chrobry" Gniezno
2626.IDubrawski, Janusz1731
2627.IDziobek, Jerzy1731
2628.II+Golebiewski, Marek1731KS LAURA Chylice
2629.IKaczmarek, Julia1731MKS przy MDK Trzcianka
2630.IKruczynski, Marek1731UKS "Giecek" Radkow
2631.IIMarcjanek, Lukasz1731UKS "Giecek" Radkow
2632.Milewczyk, Rafal1731
2633.IISawaniewicz, Marcin1731
2634.IGajzner, Ryszard1731LKS "Polonia" Poraj
2635.IChrobak, Piotr1730KSz "Silesia" Raciborz
2636.II+Jantos, Piotr1730TS Wisla Krakow
2637.IIKatolik, Kamil1730KS "Unia" Bierun Stary
2638.II+Kocur, Pawel1730UKS "POGON Olesnica"
2639.IOlchowko, Marika1730TMS "Roszada" Gliwice
2640.KPlesiuk, Jan1730SKS SMOL - BUD Gizycko
2641.IIRyngwelski, Olaf1730UKS "OPP" Torun
2642.KZaboklicki, Zbigniew1730TKKF "Drogowiec" Krakow
2643.IBlajet, Radoslaw1729AZS UMK Torun
2644.ICieslar, Monika1729UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
2645.II+Dominiczak, Adrian1729UKS "Czternastka" Warszawa
2646.IGrzesinski, Krzysztof1729Raszyn Poznan
2647.IISkwarun, Wojciech1729TS "Kuznia" Rybnik
2648.ISzymanski, Leszek1729KSz "LECH-WSUS Poznan"
2649.II+Wojtowicz, Mieczyslaw1729
2650.IKrawiec, Grzegorz1729KSz "Miedz" Legnica
2651.II+Barmuta, Bartosz1728KSz. "Hancza" Suwalki
2652.IJackowski, Ryszard1728
2653.II+Kurzepa, Bartlomiej1728UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
2654.IOszmian, Natalia1728LKS "Promien" Kowalewo Pom.
2655.IIRozmus, Marek1728MGLKS "Parnas" Olawa
2656.IRutkowski, Bogdan1728
2657.IKasperski, Marcin1728
2658.IBorkowski, Adam1727UKS MDK Otwock
2659.Czerwinski, Bogumil1727UKS "Gedanensis" Gdansk
2660.I++Dziopa, Malgorzata1727LKSz "Caissa" Lubsko
2661.IRogulska, Monika1727UKS TSz Zieloni Zielonka
2662.IISzymanowski, Igor1727UKS "Gedanensis" Gdansk
2663.IIWalczak, Konrad1727MKS "Polonia" Przemysl
2664.IWolaniecki, Patryk1727AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
2665.II+Niezgodka, Adam1727OTSz Ostrow Wielkopolski
2666.IIBalkiewicz, Henryk1726
2667.II+Baryla, Lukasz1726
2668.ICzyzykiewicz, Rafal1726TKKF "Drogowiec" Krakow
2669.IHandzel, Michal1726GKSz "Hetman" Pilzno
2670.IILitowski, Jakub1726KSz "Torfarm-64" Torun
2671.IIPaszewski, Lukasz1725UKS "Hetman" Czestochowa
2672.IITuszkiewicz, Jakub1725AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
2673.I++Cholewa, Maria1724AZS Poznan
2674.IIKowalik, Waldemar1724WKSz GANT HETMAN
2675.IIKulczycki, Krzysztof1724Bialy Krol Wisznia Mala
2676.IIKuzma, Mateusz1724MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
2677.IPrzybyl, Jozef1724
2678.ISiwon, Zbigniew1724KSz "Start" Elblag
2679.ISzydlowski, Wiktor1724
2680.Bulakowski, Andrzej1723
2681.ICieraszewski, Piotr1723SCS "Sokol" Chorzow
2682.IICzornik, Adam1723
2683.II+Lachowicz, Dominik1723MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2684.IIPisarek, Marcin1723
2685.I+Sawczuk, Czeslaw1723
2686.WFMSosnowska, Elzbieta1723MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
2687.IISowinski, Jaroslaw1723UKS TSz Zieloni Zielonka
2688.IBaran, Dawid1722MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
2689.IKasprzykowska, Joanna1722KSz "Silesia" Raciborz
2690.I++Kozubal, Aleksandra1722UKS SP 1 Brzozow
2691.IILiszkiewicz, Slawomir1722
2692.II+Laszewski, Kazimierz1722UKS "Szach" Gryfice
2693.IPudlo, Jerzy1722
2694.ITylenda, Krzysztof1722KSz. "Hancza" Suwalki
2695.IWitusik, Jerzy1722GKSz "Kornuty" Gorlice
2696.VWozniak, Aleksander1722UKS "Rodlo" Opole
2697.I++Hampel, Anna1722RKS "MAT" Ruda Slaska
2698.IIAndrzejewski, Pawel1721UMKS "Na Pieterku" Poznan
2699.IIBeker, Cezary1721UKS "Polan" Poznan
2700.IBebnik, Malgorzata1721UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Nie wierzę w psychologię, wierzę w dobre posunięcia."

~Bobby Fischer

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies