użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2601.II+Rogala, Lucyna1738
2602.II+Stoop, Jan1738WOK Walbrzych
2603.IRaclawicki, Kacper1738UKS "Rodlo" Opole
2604.II+Wojtacha, Piotr1738MCKiE Malbork
2605.II+Brzek, Damian1737KSz. "Hancza" Suwalki
2606.II+Jagiela, Andrzej1737PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl
2607.I+Jasnikowska, Malgorzata1737OTSz Ostrow Wielkopolski
2608.IKwasniak, Tomasz1737UKSz "Hetman" Warszawa
2609.II+Matusiak, Andrzej1737PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
2610.IIMrozowski, Andrzej1737MKS "Sandecja" Nowy Sacz
2611.I++Rychlik, Bogdan1737SCS "Sokol" Chorzow
2612.IStrzembosz, Wiktor1737
2613.IIAdamus, Filip1736
2614.IITabaka, Marcin1736UKS "KSM Tecza" Koscian
2615.IIFlisiak, Piotr1735
2616.IIKatolik, Kamil1735KS "Unia" Bierun Stary
2617.IZak, Pawel1735KS "Polanica-Zdroj"
2618.IZelak, Wladyslaw1735KSz "Polonia Warszawa"
2619.WFMKowalska, Elzbieta1734SSz "Modus" Warszawa
2620.IKrajewska, Aleksandra1734UKS "Czarny Kon" Olkusz
2621.IPodolski, Marcin1734GKSz "Hetman" Pilzno
2622.IIRozmus, Marek1734MGLKS "Parnas" Olawa
2623.IIRzepka, Maciej1734
2624.IIStrzelczyk, Pawel1734
2625.ISzydelko, Michal1734UKS "Giecek" Radkow
2626.I+Skiba, Aleksandra1734UKS "POGON Olesnica"
2627.IIJadanowski, Pawel1733MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
2628.IRyszkiewicz, Anna1733UMKSz "Jacwiez" Suwalki
2629.IIZegota, Andrzej1733L-UKS "Burza" Rogi
2630.CMAgacinski, Tadeusz1733KSz "LECH-WSUS Poznan"
2631.IIFopke, Gerard1732
2632.IWlodarczak, Damian1732LKS "Piast" Srem
2633.IGuc, Mieczyslaw1732
2634.IIAdamczyk, Robert1731
2635.IIDoberschutz, Przemyslaw1731LKS "Chrobry" Gniezno
2636.IDziobek, Jerzy1731
2637.II+Golebiewski, Marek1731KS LAURA Chylice
2638.IKaczmarek, Julia1731MKS przy MDK Trzcianka
2639.IIMarcjanek, Lukasz1731UKS "Giecek" Radkow
2640.Milewczyk, Rafal1731
2641.II+Musial, Adam1731AZS UMK Torun
2642.IISawaniewicz, Marcin1731
2643.IChrobak, Piotr1730KSz "Silesia" Raciborz
2644.II+Kocur, Pawel1730UKS "POGON Olesnica"
2645.IOlchowko, Marika1730TMS "Roszada" Gliwice
2646.IIRyngwelski, Olaf1730UKS "OPP" Torun
2647.I++Orlik, Sandra1730RKS "MAT" Ruda Slaska
2648.ICieslar, Monika1729UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
2649.II+Dominiczak, Adrian1729UKS "Czternastka" Warszawa
2650.IGrzesinski, Krzysztof1729Raszyn Poznan
2651.IIPasternak-Winiarski, Adam1729KS "Entropia" NZSPW Warszawa
2652.IISkwarun, Wojciech1729TS "Kuznia" Rybnik
2653.II+Wojtowicz, Mieczyslaw1729
2654.IKrawiec, Grzegorz1729KSz "Miedz" Legnica
2655.II+Barmuta, Bartosz1728KSz. "Hancza" Suwalki
2656.IJackowski, Ryszard1728
2657.II+Kurzepa, Bartlomiej1728UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
2658.IIKurzok, Zenon1728KS DORS Ruda Slaska
2659.IOszmian, Natalia1728LKS "Promien" Kowalewo Pom.
2660.IRutkowski, Bogdan1728
2661.KZaboklicki, Zbigniew1728TKKF "Drogowiec" Krakow
2662.IBorkowski, Adam1727UKS MDK Otwock
2663.Czerwinski, Bogumil1727UKS "Gedanensis" Gdansk
2664.I++Dziopa, Malgorzata1727LKSz "Caissa" Lubsko
2665.IKowalewicz, Kacper1727UKS "Szach" Wolsztyn
2666.IRogulska, Monika1727UKS TSz Zieloni Zielonka
2667.IISzymanowski, Igor1727UKS "Gedanensis" Gdansk
2668.IIWalczak, Konrad1727MKS "Polonia" Przemysl
2669.IIBojczewski, Mateusz1727LKSz Lublin
2670.IIBalkiewicz, Henryk1726
2671.II+Baryla, Lukasz1726
2672.ICeglowski, Ryszard1726UKSz "Hetman" Warszawa
2673.IILitowski, Jakub1726KSz "Torfarm-64" Torun
2674.II+Ostrowski, Dariusz1726UKS Koscielec
2675.IWojtunik, Maciej1726UKS "Trzydziestka" Olsztyn
2676.IIBialkowski, Krzysztof1725UKS Koscielec
2677.IIPaszewski, Lukasz1725UKS "Hetman" Czestochowa
2678.I++Trybowska, Barbara1725UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
2679.IITuszkiewicz, Jakub1725AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
2680.IIKowalik, Waldemar1724WKSz GANT HETMAN
2681.IIKulczycki, Krzysztof1724Bialy Krol Wisznia Mala
2682.IIKuzma, Mateusz1724MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
2683.IPrzybyl, Jozef1724
2684.ISiwon, Zbigniew1724KSz "Start" Elblag
2685.ISzydlowski, Wiktor1724
2686.ISzymanski, Leszek1724KSz "LECH-WSUS Poznan"
2687.Bulakowski, Andrzej1723
2688.ICieraszewski, Piotr1723SCS "Sokol" Chorzow
2689.IICzornik, Adam1723
2690.II+Lachowicz, Dominik1723MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2691.IIPisarek, Marcin1723
2692.WFMSosnowska, Elzbieta1723MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
2693.IISowinski, Jaroslaw1723UKS TSz Zieloni Zielonka
2694.IGajzner, Ryszard1723LKS "Polonia" Poraj
2695.IKasperski, Marcin1723
2696.IBaran, Dawid1722MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
2697.IKasprzykowska, Joanna1722KSz "Silesia" Raciborz
2698.IILiszkiewicz, Slawomir1722
2699.II+Laszewski, Kazimierz1722UKS "Szach" Gryfice
2700.IPudlo, Jerzy1722

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Szachy przede wszystkim uczą obiektywizmu."

~Aleksander Alechin

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies