użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2501.ILech, Piotr1757UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
2502.INiesteruk, Mikolaj1757
2503.IKrawiec, Grzegorz1757KSz "Miedz" Legnica
2504.IBenda, Grzegorz1757KU AZS UW w Warszawie
2505.IFilimoniuk, Marcin1756MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2506.IIJackowski, Dariusz1756PUKS "Karolina" Tarnow
2507.IIRadziejewski, Tomasz1756LUKS "FENIKS" Mrocza
2508.IIZiobro, Rafal1756KS Cracovia 1906 Krakow
2509.ISawicki, Wojciech1755
2510.IStepinski, Stanislaw1755
2511.ISulkowski, Andrzej1755UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
2512.I++Trybowska, Barbara1755UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
2513.II+Tokarz, Krzysztof1755MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2514.IIKuciel, Aleksander1754UKS przy SP 8 Chrzanow
2515.IIManski, Sylwester1754
2516.I+Pacak, Patrycja1754UKS "Hetman" Czestochowa
2517.IIRadtke, Lukasz1754MKS Chelmza
2518.IStatucki, Maciej1754KSz "Odrodzenie" Kozuchow
2519.IHuzarski, Stanislaw1753
2520.IMastalarz, Jozef1753KSz Polonia Wroclaw
2521.I++Michalak, Robert1753KSz "Maraton" Lomza
2522.IINowakowski, Jaroslaw1753OSz "Baszta" Szamotuly
2523.IZysko, Teresa1753WKSz GANT HETMAN
2524.I+Barc, Michal1753
2525.I+Barc, Michal1753
2526.II+Kasperek, Krzysztof1752OLIMPIJCZYK Chrzanow
2527.IIKoleda, Tomasz1752
2528.IIKlaptocz, Marcin1752
2529.II+Bartoszek, Jakub1751UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
2530.I++Korpalska, Joanna1751MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2531.IKurowski, Andrzej1751TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
2532.IWojszkun, Tadeusz1751MCKiE Malbork
2533.II+Zajaczkowski, Michal1751KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
2534.IIZimny, Piotr1751OTSz Ostrow Wielkopolski
2535.IMajdanski, Maksymilian1751STMGK Strzelce Krajenskie
2536.IISzarmach, Andrzej1750COR CORDIUM Starogard Gdanski
2537.ISzukalski, Antoni1750KS LAURA Chylice
2538.I++Adamczyk, Zuzanna1750UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
2539.IIBolibok, Adam1749UKS "Rotmistrz" Grudziadz
2540.I++Burakowska, Gabriela1749MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2541.I+Palka, Dominika1749KSz "Torfarm-64" Torun
2542.I+Szulgacz, Maciej1749PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
2543.IIZalewski, Daniel1749KS "Legion" Legionowo
2544.IKarolczuk, Iwo1749MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2545.IIDeka, Konrad1748KKSz Krakow
2546.IIKowalski, Henryk1748
2547.IIObrusnik, Dawid1748KSz "Silesia" Raciborz
2548.KPlesiuk, Jan1748SKS SMOL - BUD Gizycko
2549.IKopec, Norbert1748LUKSz "Orient" Sokolka
2550.IIDziuba, Kazimierz1747
2551.IILukasiewicz, Przemyslaw1747UKS "Szach" Gryfice
2552.IWegner, Jacek1747KTS Kalisz
2553.IChatys, Jakub1746MTS Kwidzyn
2554.IKoszowski, Krystian1746KSz "Gambit" Swiecie
2555.I+Markowska, Maria1746RUKS Korona-Rawbud Rawicz
2556.IRak, Maciej1746KSz "Piatka" Skierniewice
2557.IWozny, Tomasz1746MKS "Polonia" Przemysl
2558.IKardasz, Wladyslaw1745
2559.IKiljanski, Jedrzej1745"Hetman" Ostrowiec Sw.
2560.IMajewski, Stanislaw1745
2561.IIMalaszek, Jakub1745UKS "Palac" Nieborow
2562.II+Pintal, Tomasz1745
2563.IRojek, Stanislaw1745KS "Korona" Krakow
2564.IHodowany, Wojciech1744WKSz GANT HETMAN
2565.IIIKiewicz, Krzysztof1744
2566.IIManski, Damian1744
2567.IINairi, Laurent1744
2568.II+Tarasek, Bogdan1744
2569.Synak, Miroslaw1744
2570.INamyslak, Piotr1744UKS SP1 "Jedynka" Tychy
2571.IPiwowarczyk, Bartlomiej1744MAT Myslenice
2572.IDabrowska, Kamila1743
2573.II+Golebiewski, Marek1743KS LAURA Chylice
2574.II+Jankowski, Dawid1743ZTMS "Baszta" Znin
2575.IIWilczek, Piotr1743
2576.I+Bojczewski, Rafal1743LKSz Lublin
2577.I+Brudzinski, Maciej1742
2578.IMettel, Werner1742
2579.IBanach, Jakub1742UKS "Korona" Gdansk
2580.IGorzkiewicz, Marta1741LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
2581.I++Guzik, Natalia1741UKS "Piatka" Wielun
2582.IPuszkarek, Witoslaw1741M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
2583.IUrbanski, Piotr1741
2584.I+Skurzak, Joanna1741ZMCh Polska YMCA Warszawa
2585.I+Starzynski, Waldemar1740BKS "Chemik" Bydgoszcz
2586.IButyrowski, Marcel1740LKS "Chrobry" Gniezno
2587.IIAbramowski, Arkadiusz1740MTSz Minsk Mazowiecki
2588.IIBaranek, Michal1739KSz "Gambit" Swiecie
2589.I++Burdzy, Joanna1739UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
2590.II+Kolodziej, Przemyslaw1739KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
2591.ILukiewicz, Kaja1739LKS "Stomil" Belchatow
2592.I+Oleksy, Krzysztof1739TTSz "Tecza" Turek
2593.IWrobel, Michal1739MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2594.IIWojcik, Wlodzimierz1739
2595.II+Rogala, Lucyna1738
2596.IWloch, Mikolaj1738BKS "Chemik" Bydgoszcz
2597.II+Wojtacha, Piotr1738MCKiE Malbork
2598.IZiolkowski, Boleslaw1738UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
2599.II+Brzek, Damian1737KSz. "Hancza" Suwalki
2600.IJagiela, Andrzej1737PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72


Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Niektóre skoczki nie skaczą, lecz kuśtykają."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies