użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2501.II+Milewski, Karol1755
2502.ISawicki, Wojciech1755
2503.IStepinski, Stanislaw1755
2504.II+Wozny, Tomasz1755MKS "Polonia" Przemysl
2505.IGorski, Boguslaw1754LKS "Piast" Srem
2506.IIKuciel, Aleksander1754UKS przy SP 8 Chrzanow
2507.I+Lascar, Radoslawa1754MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2508.IIManski, Sylwester1754
2509.I+Pacak, Patrycja1754UKS "Hetman" Czestochowa
2510.IIRadtke, Lukasz1754MKS Chelmza
2511.IIStasinkiewicz, Aleksander1754KS "Polanica-Zdroj"
2512.IStatucki, Maciej1754KSz "Odrodzenie" Kozuchow
2513.IJeziorny, Janusz1754WKSz 1938 Wloclawek
2514.II+Bogusz, Alan1754KSz "HETMAN" Katowice
2515.I+Bojczewski, Rafal1754LKSz Lublin
2516.I++Ciechonski, Piotr1753KLIM UKSz Gambit Starachowice
2517.ILech, Piotr1753UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
2518.IMastalarz, Jozef1753KSz Polonia Wroclaw
2519.IINowakowski, Jaroslaw1753OSz "Baszta" Szamotuly
2520.IZygmunt, Piotr1753KLUB MARYNARKI WOJENNEJ
2521.IZysko, Teresa1753WKSz GANT HETMAN
2522.I+Barc, Michal1753
2523.I+Barc, Michal1753
2524.IIKoleda, Tomasz1752
2525.ISantura, Janusz1752UKS "21 Podlesie"
2526.WFMSosnowska, Elzbieta1752MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
2527.IPaprocki, Stanislaw1752BKS "Chemik" Bydgoszcz
2528.II+Bartoszek, Jakub1751UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
2529.IDuda, Ryszard1751KS DORS Ruda Slaska
2530.I++Korpalska, Joanna1751MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2531.IPawlowski, Rafal1751
2532.IWasik, Jozef1751KS "Korona" Krakow
2533.II+Zajaczkowski, Michal1751KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
2534.IZimochocki, Roman1750UKS "Palac" Nieborow
2535.IStolarski, Adam1750KSz Gryf Szczecin
2536.IIBolibok, Adam1749UKS "Rotmistrz" Grudziadz
2537.I++Burakowska, Gabriela1749MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2538.I+Jarmuzynska, Kamila1749KS LAURA Chylice
2539.I+Palka, Dominika1749KSz "Torfarm-64" Torun
2540.ISulkowski, Andrzej1749UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
2541.I+Szulgacz, Maciej1749PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
2542.IWojszkun, Tadeusz1749MCKiE Malbork
2543.IIDeka, Konrad1748KKSz Krakow
2544.I++Hryn, Zofia1748Akademia Szachowa Gliwice
2545.IMazur, Bartlomiej1748KSz "HETMAN" Katowice
2546.IIObrusnik, Dawid1748KSz "Silesia" Raciborz
2547.I+Sawczuk, Czeslaw1748
2548.IIZimny, Piotr1748OTSz Ostrow Wielkopolski
2549.I++Huchwajda, Katarzyna1748KS KORONA Zakrzewo
2550.IIDziuba, Kazimierz1747
2551.IFilimoniuk, Marcin1747
2552.IGrylewicz, Bernard1747PKS "Lesny" Bydgoszcz
2553.IWegner, Jacek1747KTS Kalisz
2554.I+Skiba, Aleksandra1747UKS "Szach-Mat" Sycow
2555.IIBrejer, Ryszard1746
2556.IKoszowski, Krystian1746KSz "Gambit" Swiecie
2557.IILukasiewicz, Przemyslaw1746UKS "Szach" Gryfice
2558.I+Markowska, Maria1746RUKS Korona-Rawbud Rawicz
2559.IBurzak, Wojciech1746TMS "Roszada" Gliwice
2560.IKiljanski, Jedrzej1745"Hetman" Ostrowiec Sw.
2561.IMajewski, Stanislaw1745
2562.IIMalaszek, Jakub1745UKS "Palac" Nieborow
2563.II+Pintal, Tomasz1745
2564.IIRojek, Stanislaw1745KS "Korona" Krakow
2565.I++Szneider, Kazimierz1745UKS BASZTA Wodzislaw Slaski
2566.IIZalewski, Daniel1745KS "Legion" Legionowo
2567.IZiolkowski, Boleslaw1745UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
2568.IHodowany, Wojciech1744WKSz GANT HETMAN
2569.IIIKiewicz, Krzysztof1744
2570.I++Kozubal, Aleksandra1744UKS SP 1 Brzozow
2571.IIManski, Damian1744
2572.II+Tarasek, Bogdan1744
2573.Synak, Miroslaw1744
2574.IRadecki, Adam1744UKS "Ognisko" Rydultowy
2575.IRedzisz, Michal1744KS LAURA Chylice
2576.ICzyzykiewicz, Rafal1743TKKF "Drogowiec" Krakow
2577.IDabrowska, Kamila1743
2578.II+Jankowski, Dawid1743ZTMS "Baszta" Znin
2579.IKruczynski, Marek1743UKS "Giecek" Radkow
2580.KZaboklicki, Zbigniew1743TKKF "Drogowiec" Krakow
2581.IIWilczek, Piotr1743
2582.I+Brudzinski, Maciej1742
2583.IKardasz, Wladyslaw1742
2584.I+Skladzien, Romuald1742
2585.ISkiba, Krzysztof1742TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
2586.IGorzkiewicz, Marta1741LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
2587.IPuszkarek, Witoslaw1741M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
2588.IUrbanski, Piotr1741
2589.I+Skurzak, Joanna1741ZMCh Polska YMCA Warszawa
2590.IBobecki, Tadeusz1740
2591.IIGrodzicki, Tomasz1740AZS UMK Torun
2592.IIKasperek, Krzysztof1740OLIMPIJCZYK Chrzanow
2593.IIAbramowski, Arkadiusz1740MTSz Minsk Mazowiecki
2594.II+Szczuraszyk, Jaroslaw1740MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2595.IIBaranek, Michal1739KSz "Gambit" Swiecie
2596.I++Burdzy, Joanna1739UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
2597.II+Kolodziej, Przemyslaw1739KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
2598.ILukiewicz, Kaja1739LKS "Stomil" Belchatow
2599.I+Oleksy, Krzysztof1739TTSz "Tecza" Turek
2600.IPietraszko, Jakub1739Bialy Krol Wisznia Mala

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Starajcie się dać szacha, może jeden z nich okaże się matem."

~Borys Spassky

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies