użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2401.IIMusiatowicz, Przemyslaw1768KSz "Skoczek" Siedlce
2402.IRadecki, Adam1768UKS "Ognisko" Rydultowy
2403.IICieplowski, Tomasz1767KSz "Start" Elblag
2404.IIDadello, Krzysztof1767KSz Polonia Wroclaw
2405.IIJanula, Mariusz1767ZMCh Polska YMCA Warszawa
2406.IIKoleda, Tomasz1767
2407.IIKoloczek, Henryk1767KS "Korona" Krakow
2408.IMaliszewski, Jaroslaw1767
2409.IRutkowski, Eugeniusz1767
2410.IZak, Pawel1767KS "Polanica-Zdroj"
2411.IIZochowski, Wieslaw1767
2412.ICiesinski, Andrzej1767AZS Poznan
2413.IIBialkowski, Krzysztof1766TS-R "Hetman" Konin
2414.IIGolabiewski, Adam1766MKS "EMDEK" Bydgoszcz
2415.IIGrygierczyk, Maciej1766UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
2416.IIKulis, Grzegorz1766
2417.IIKwapisiewicz, Karol1766LKS "Stomil" Belchatow
2418.INowak, Edward1766LKS Lotos Jablonna
2419.IStefaniak, Tomasz1766LUKKS Kielce
2420.IIKlaptocz, Marcin1766
2421.IIJany, Mariusz1765SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
2422.II+Jastrzebski, Wlodzimierz1765OSiR Tuchola
2423.IIMiczek, Szczepan1765KKSz "Urania" Krosno
2424.IRak, Dariusz1765KSz "HETMAN" Katowice
2425.Rogalski, Piotr1765
2426.ISiergiej, Izabela1765
2427.IKrawiec, Grzegorz1765KSz "Miedz" Legnica
2428.II+Chmielecki, Michal1764UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
2429.IIGadek, Michal1764KS "Polanica-Zdroj"
2430.IKarolak, Jan1764
2431.KKrawcewicz, Lucyna1764
2432.IMajdziak, Witold1764WKSz GANT HETMAN
2433.IMiskiewicz, Kamil1764GKSz "Hetman" Pilzno
2434.IMotyka, Elzbieta1764
2435.ISalamon, Jan1764
2436.ITarnowski, Marian1764MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
2437.IGorol, Jacek1763AKS Mikolow
2438.IKotula, Oktawia1763MKS "EMDEK" Bydgoszcz
2439.IILasek, Michal1763CKiS Skawina
2440.ILeszczynski, Bartosz1763KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
2441.II+Poswiatowski, Stanislaw1763KSz. "Hancza" Suwalki
2442.IRega, Marek1763
2443.II+Wilk, Maciej1763MLKSz Myslenice
2444.II+Sniezek, Kacper1763JKSz-W Jarocin
2445.II+Mazurek, Bartosz1763MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2446.IFurman, Justyna1762LUKKS Kielce
2447.IGorzkiewicz, Marta1762LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
2448.IIKrol, Krzysztof1762MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2449.IMaliszewski, Jacek1762AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
2450.IOleszek, Maciej1762KSz "Polonia Warszawa"
2451.IStecyk, Jozef1762
2452.ISzczurek, Natalia1762KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
2453.IGrabarczyk, Sylwester1762SSz Pocztowiec Bydgoszcz
2454.IBorowicz, Miroslaw1761
2455.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
2456.IKois, Przemyslaw1761KKSz "Urania" Krosno
2457.IIKruk, Karina1761LUKS Fajslawice
2458.IMilczarek, Robert1761KSz SKOCZEK TROJANSKI
2459.IIReichert, Jakub1761UKS SP1 "Jedynka" Tychy
2460.I+Jagiela, Piotr1760WKSz GANT HETMAN
2461.IKruczynski, Marek1760UKS "Giecek" Radkow
2462.IPartyka, Pawel1760STMGK Strzelce Krajenskie
2463.IIWiechowski, Lukasz1760KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie
2464.II+Wozny, Tomasz1760MKS "Polonia" Przemysl
2465.IRedzisz, Michal1760KS LAURA Chylice
2466.IBieluszewski, Henryk1759M-LKS "WISLA" Nowe
2467.IBlajet, Radoslaw1759AZS UMK Torun
2468.ILachowicz, Judyta1759MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2469.II+Opalinski, Krzysztof1759
2470.I+Szrejter, Lukasz1759M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
2471.II+Wolniaczyk, Bartosz1759UKS "Piatka" Wielun
2472.IBiskupski, Jan1759
2473.IChwalewski, Marek1758MLKSz Myslenice
2474.IGuca, Krzysztof1758
2475.IIHryszkiewicz, Marcin1758
2476.IHuzarski, Stanislaw1758
2477.IJopek, Krzysztof1758SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
2478.II+Kotlewski, Lukasz1758
2479.INozynska, Anna1758
2480.IPelowski, Zdzislaw1758UKS "WDA" Lipusz
2481.ISzymanski, Leszek1758KSz "LECH-WSUS Poznan"
2482.ITraczyk, Pawel1758UKS MDK Otwock
2483.II+Korolewicz, Pawel1758KSz Polonia Wroclaw
2484.IBalda, Leszek1757LKS Lotos Jablonna
2485.IIGolke, Jakub1757UKS Gambit Swiebodzin
2486.INiesteruk, Mikolaj1757
2487.IBenda, Grzegorz1757KU AZS UW w Warszawie
2488.IIJackowski, Dariusz1756PUKS "Karolina" Tarnow
2489.IIKurzok, Zenon1756KS DORS Ruda Slaska
2490.IIRadziejewski, Tomasz1756LUKS "FENIKS" Mrocza
2491.IIZiobro, Rafal1756KS Cracovia 1906 Krakow
2492.ILech, Piotr1755UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
2493.KPlesiuk, Jan1755SKS SMOL - BUD Gizycko
2494.IStepinski, Stanislaw1755
2495.ITrzeciakiewicz, Michal1755KSz Gryf Szczecin
2496.IDackiewicz, Marek1755MCKiE Malbork
2497.IGorski, Boguslaw1754LKS "Piast" Srem
2498.IIKuciel, Aleksander1754UKS przy SP 8 Chrzanow
2499.IIManski, Sylwester1754
2500.I+Pacak, Patrycja1754UKS "Hetman" Czestochowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Gra w szachy przypomina wpatrywanie się w bezkresny ocean, gra w warcaby spoglądanie w głąb bezdennej studni."

~Marion Tinsley

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies