użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2401.IIDworak, Artur1769PUKS "Karolina" Tarnow
2402.IGraczyk, Natalia1769KSz "HETMAN" Katowice
2403.IIKosiba, Marcin1769MPZSzach Krakow
2404.II+Kuban, Wieslaw1769MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
2405.I+Lascar, Radoslawa1769WKSz GANT HETMAN
2406.ITrepkowski, Piotr1769BKS "Chemik" Bydgoszcz
2407.IINaruszewicz, Lukasz1769MKS przy MDK Trzcianka
2408.IFilipek, Halina1768
2409.ILuczka, Szymon1768UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
2410.IIMusiatowicz, Przemyslaw1768KSz "Skoczek" Siedlce
2411.IICieplowski, Tomasz1767KSz "Start" Elblag
2412.ICzaplak, Lukasz1767MKS MOS Wieliczka
2413.IIDadello, Krzysztof1767KSz Polonia Wroclaw
2414.IIJanula, Mariusz1767ZMCh Polska YMCA Warszawa
2415.II+Jastrzebski, Wlodzimierz1767OSiR Tuchola
2416.IIKoloczek, Henryk1767KS "Korona" Krakow
2417.IMaliszewski, Jaroslaw1767
2418.KPlesiuk, Jan1767SKS SMOL - BUD Gizycko
2419.IRutkowski, Eugeniusz1767
2420.IIZochowski, Wieslaw1767
2421.IPosluszny, Tomasz1767MKSz Rybnik
2422.IPosluszny, Tomasz1767MKSz Rybnik
2423.ICiesinski, Andrzej1767AZS Poznan
2424.IIGolabiewski, Adam1766MKS "EMDEK" Bydgoszcz
2425.IIGrygierczyk, Maciej1766UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
2426.IIKulis, Grzegorz1766
2427.IIKwapisiewicz, Karol1766LKS "Stomil" Belchatow
2428.INowak, Edward1766LKS Lotos Jablonna
2429.IStefaniak, Tomasz1766LUKKS Kielce
2430.IWolski, Jerzy1766
2431.IIHajduk, Tomasz1766LKS "Polonia" Poraj
2432.IIJany, Mariusz1765SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
2433.IIMiczek, Szczepan1765KKSz "Urania" Krosno
2434.IRak, Dariusz1765KSz "HETMAN" Katowice
2435.ISiergiej, Izabela1765
2436.II+Tokarz, Krzysztof1765MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2437.II+Chmielecki, Michal1764UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
2438.IKarolak, Jan1764
2439.IKurowski, Andrzej1764TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
2440.IMiskiewicz, Kamil1764GKSz "Hetman" Pilzno
2441.IMotyka, Elzbieta1764
2442.ISalamon, Jan1764
2443.I+Skladzien, Romuald1764
2444.I+Grabarczyk, Sylwester1764SSz Pocztowiec Bydgoszcz
2445.I++Huchwajda, Katarzyna1764KS KORONA Zakrzewo
2446.IPikulinski, Janusz1764
2447.IBujalski, Mateusz1763UKS "Czternastka" Warszawa
2448.IGorol, Jacek1763AKS Mikolow
2449.IKotula, Oktawia1763MKS "EMDEK" Bydgoszcz
2450.IILasek, Michal1763CKiS Skawina
2451.II+Poswiatowski, Stanislaw1763KSz. "Hancza" Suwalki
2452.IRega, Marek1763
2453.II+Wilk, Maciej1763MLKSz Myslenice
2454.IStanuch, Marcin1763KKSz Krakow
2455.IFurman, Justyna1762LUKKS Kielce
2456.IIGadek, Michal1762KS "Polanica-Zdroj"
2457.I++Kozaczynska, Aleksandra1762MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2458.IIKrol, Krzysztof1762MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2459.IMajdziak, Witold1762WKSz GANT HETMAN
2460.IMaliszewski, Jacek1762AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
2461.IOleszek, Maciej1762KSz "Polonia Warszawa"
2462.IIStasinkiewicz, Aleksander1762KS "Polanica-Zdroj"
2463.IStecyk, Jozef1762
2464.ISzczurek, Natalia1762KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
2465.II+Antoniewicz, Jakub1761
2466.IBorowicz, Miroslaw1761
2467.IKlimek, Marcin1761UKS "Rodlo" Opole
2468.IKois, Przemyslaw1761KKSz "Urania" Krosno
2469.IIKruk, Karina1761LUKS Fajslawice
2470.IIReichert, Jakub1761UKS SP1 "Jedynka" Tychy
2471.I+Dixa, Oskar1761KTS Kalisz
2472.II+Korolewicz, Pawel1761KSz Polonia Wroclaw
2473.IIWiechowski, Lukasz1760KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie
2474.IBieluszewski, Henryk1759M-LKS "WISLA" Nowe
2475.ILachowicz, Judyta1759MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2476.II+Opalinski, Krzysztof1759
2477.ISklepinski, Artur1759Raszyn Poznan
2478.I+Szrejter, Lukasz1759M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
2479.II+Wolniaczyk, Bartosz1759UKS "Piatka" Wielun
2480.ILitwinski, Wojciech1759UKS "WDA" Lipusz
2481.IGuca, Krzysztof1758
2482.IHuzarski, Stanislaw1758
2483.IJopek, Krzysztof1758SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
2484.II+Kotlewski, Lukasz1758
2485.II+Musial, Adam1758AZS UMK Torun
2486.INozynska, Anna1758
2487.ITraczyk, Pawel1758UKS MDK Otwock
2488.IBalda, Leszek1757LKS Lotos Jablonna
2489.IIGolke, Jakub1757UKS Gambit Swiebodzin
2490.INiesteruk, Mikolaj1757
2491.IPietraszko, Jakub1757Bialy Krol Wisznia Mala
2492.I++Trybowska, Barbara1757UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem
2493.IDackiewicz, Marek1757MCKiE Malbork
2494.IBenda, Grzegorz1757KU AZS UW w Warszawie
2495.ICzyzykiewicz, Rafal1756TKKF "Drogowiec" Krakow
2496.IIJackowski, Dariusz1756PUKS "Karolina" Tarnow
2497.I++Kindler, Karolina1756UKS "Korona" Gdansk
2498.IIRadziejewski, Tomasz1756LUKS "FENIKS" Mrocza
2499.ISulkowski, Andrzej1756UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
2500.IISzarmach, Andrzej1756COR CORDIUM Starogard Gdanski

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Czy jeśli matematycy używają kalkulatorów, to to oznacza, ze kalkulatory zastąpią matematyków? Podobnie jest z szachami."

~Viswanathan Anand

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies