użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2301.KGasik, Jadwiga1783
2302.IIGorlik, Dariusz1783
2303.IGregulski, Zbigniew1783KKSz Krakow
2304.I+Karczynski, Lech1783UKS "WDA" Lipusz
2305.IKolinski, Stanislaw1783LKS "Piast" Srem
2306.I++Milkowska, Ernesta1783
2307.I+Mytych, Rafal1783TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
2308.IIKaniewski, Patryk1782WOK Walbrzych
2309.ISzymanski, Zbigniew1782OKKFSiT "Cross" Opole
2310.IISmieszniak, Bartlomiej1782KTS Kalisz
2311.ITulwin, Michal1782KS "Wesola" Warszawa
2312.IIBaryla, Damian1781
2313.IKozlowski, Janusz1781
2314.I+Kwiatkowski, Jacek1781ITS "Kopernik" Inowroclaw
2315.ILenda, Lukasz1781KKSz Krakow
2316.IMarciniszyn, Jakub1781
2317.Kokurewicz, Konrad1781
2318.IAntokolski, Michal1781
2319.IJanicki, Rafal1781LKS "Piast" Srem
2320.ICzaplak, Lukasz1780MKS MOS Wieliczka
2321.II+Galka, Kazimierz1780
2322.IGamon, Stanislaw1780
2323.IKania, Wlodzimierz1780KS "Sparta" Nasielsk
2324.ILitwin, Barbara1780OTSz Ostrow Wielkopolski
2325.II+Opalinski, Patryk1780
2326.IPiekarska, Anna1780MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2327.I+Skladzien, Romuald1780
2328.IStaniak, Mariusz1780
2329.IWitkowski, Krzysztof1780UKS Skoczek Milicz
2330.I++Galyga, Jozef1779AKS Mikolow
2331.II+Jahr, Przemyslaw1779KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
2332.IIKozek, Wojciech1779
2333.IITerochin, Piotr1779KSz "Miedz" Legnica
2334.IZelak, Wladyslaw1779
2335.ILitwinski, Wojciech1779UKS "WDA" Lipusz
2336.II+Bartoszek, Michal1778UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
2337.IKrzeminski, Sebastian1778TS Wisla Krakow
2338.I+Niecko, Stanislaw1778
2339.I++Sacharewicz, Krzysztof1778UKSz "Hetman" Warszawa
2340.ISzmyd, Przemyslaw1778
2341.IZoch, Tomasz1778
2342.IAugustowski, Janusz1778WKSz 1938 Wloclawek
2343.IJanik, Krystian1777NOK Naklo
2344.IILukaszuk, Aron1777UKS "Gedanensis" Gdansk
2345.INajdzionek, Boleslaw1777
2346.II+Ochman, Sebastian1777UKS "Dziewiatka" Sieradz
2347.IPartyka, Pawel1777STMGK Strzelce Krajenskie
2348.IBarnowski, Sylwester1776UKS "Hetman" Czestochowa
2349.IIParsamyan, Narek1776UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
2350.IRega, Marek1776
2351.Rokita, Miroslaw1776
2352.IRaclawicki, Kacper1776UKS "Rodlo" Opole
2353.IGrochowski, Michal1776UKS Koscielec
2354.IGrochowski, Mariusz1775SzUKS Gostmat 83 Gostynin
2355.II+Koscianski, Roman1775UKS "KSM Tecza" Koscian
2356.IIKulaszynski, Michal1775KSz Stilon Gorzow Wlkp.
2357.II+Okoniewski, Pawel1775LUKS "Iskra" Marzenin
2358.IRant, Pawel1775UMKSz "Jacwiez" Suwalki
2359.I+Winiarski, Kazimierz1775
2360.IWitkiewicz, Grzegorz1775UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
2361.IWyczawska, Agata1775UMKS "Na Pieterku" Poznan
2362.IIZakaszewski, Mateusz1775LKS "Zarzewie" Prudnik
2363.IZinczuk, Leon1775
2364.II+Jedrzejczak, Przemyslaw1774UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
2365.IIKonieczny, Marek1774LKS "Plezuro" Skoki
2366.IKoszela, Stanislaw1774
2367.IMarszalek, Zdzislaw1774KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
2368.I++Rant, Izabela1774AZS UMK Torun
2369.IIRogalski, Piotr1774ZPZSzach
2370.I++Rudnik, Anna1774MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2371.ISabor, Krzysztof1774KS Cracovia 1906 Krakow
2372.IStepniewski, Jerzy1774
2373.ITuszynski, Eugeniusz1774KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie
2374.IWalczak, Jan1774
2375.IPelka, Michal1774KSz "HETMAN" Katowice
2376.IPelka, Michal1774KSz "HETMAN" Katowice
2377.IMaciejewski, Kamil1774LKS "Szach-Centrum" Lodz
2378.ICiesielski, Tomasz1773TKKF "Rzemyk" Gdynia
2379.IKania, Przemyslaw1773KSz Polonia Wroclaw
2380.IKwasniak, Tomasz1773UKSz "Hetman" Warszawa
2381.II+Miedziarek, Jarosz1773UKS "KSM Tecza" Koscian
2382.IMusial, Adam1773AZS UMK Torun
2383.IPelowski, Zdzislaw1773UKS "WDA" Lipusz
2384.IPrzewoznik, Emil1773UKS "Czarny Kon" Olkusz
2385.IISiedlecki, Adam1773LZS "Victoria" Chroscice
2386.IKrzywon, Leszek1773MKS "Polonia" Przemysl
2387.IIMerta, Robert1773OKSz "Spolem" Opole
2388.Doyniak, Maria1772
2389.IIRosinski, Kamil1772LUKS "FENIKS" Mrocza
2390.ITarach, Dorota1772
2391.IWnuk-Lipinski, Pawel1772
2392.IIWojdynski, Jakub1772TS Wisla Krakow
2393.II+Mackiewicz, Piotr1771KS "64" Zielona Gora
2394.IIMajdan, Damian1771ZTMS "Baszta" Znin
2395.IMoszczenski, Milosz1771
2396.I+Grabarczyk, Sylwester1771LZS CKTiS Biskupiec
2397.II+Choinski, Lukasz1770UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
2398.IDrozd, Lukasz1770WKSz GANT HETMAN
2399.II+Fedorczyk, Krzysztof1770KS "Entropia" NZSPW Warszawa
2400.IMalecki, Janusz1770SKS SMOL - BUD Gizycko

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72


Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Stałem się mistrzem z dwóch powodów: poszukiwanie prawdy i chęć walki."

~Aleksander Alechin

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies