użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2201.IIKorzonek, Marek1799
2202.II+Sobiech, Krzysztof1799KTS Kalisz
2203.IGabryjalowicz, Jakub1798GKSz "Solny" Grzybowo
2204.IKaska, Wladyslaw1798SSz "Modus" Warszawa
2205.IMaciejewski, Andrzej1798
2206.IPawletko, Szymon1798UKS "MDK GDYNIA"
2207.II+Buchowski, Radoslaw1797UKS "KSM Tecza" Koscian
2208.IJaworski, Albin1797
2209.I++Milkowska, Ernesta1797
2210.I++Smolak, Elzbieta1797WKS "Gornovia" Gorno
2211.IWozniak, Bartosz1797KSz Polonia Wroclaw
2212.IIKazmierczak, Amadeusz1796LKS "Chrobry" Gniezno
2213.ILisowska, Olga1796KSz "Miedz" Legnica
2214.KStarczewska, Malgorzata1796UKSz "Hetman" Warszawa
2215.IWolski, Jerzy1796
2216.IIWojcicki, Lukasz1796UKS "Czternastka" Warszawa
2217.IPilc, Krzysztof1796
2218.IPeter, Rafal1796
2219.I+Mytych, Rafal1796TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
2220.IBabczynski, Dariusz1795MKSz Rybnik
2221.IKadukowski, Pawel1795UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
2222.IILukaszuk, Aron1795UKS "Gedanensis" Gdansk
2223.IINiestroj, Artur1795
2224.II+Szczygiel, Michal1795WKSz GANT HETMAN
2225.K+Moscicka, Pola1794KS LAURA Chylice
2226.I+Raszkiewicz, Agnieszka1794UMKSz "Jacwiez" Suwalki
2227.II+Bartuszynski, Czeslaw1793
2228.I++Kozaczynska, Aleksandra1793MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2229.II+Labun, Kornel1793UKS "Osemka" Chojnice
2230.IMettel, Werner1793
2231.I+Stodolnik, Alicja1793AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
2232.IButyrowski, Marcel1793LKS "Chrobry" Gniezno
2233.IKarpinski, Bartlomiej1792MKS "EMDEK" Bydgoszcz
2234.II+Mastalarz, Jozef1792KSz Polonia Wroclaw
2235.IPaziak, Patryk1792UKS "Korona" Gdansk
2236.II+Wodzynski, Mieszko1792KSz "Torfarm-64" Torun
2237.IIGrunas, Pawel1791
2238.IGrylewicz, Bernard1791PKS "Lesny" Bydgoszcz
2239.IJedynak, January1791PKS MAT Bialoleka
2240.IKmiecik, Emilia1791UKS "Debiut" Przedwojow
2241.IIMaciag, Bartosz1791
2242.IMarko, Piotr1791KSz Polonia Wroclaw
2243.IPiechota, Izabela1791OSz "Baszta" Szamotuly
2244.IBrycki, Jerzy1790
2245.IGregulski, Zbigniew1790KKSz Krakow
2246.IMiszkielo, Bartosz1790WKS Kopernik
2247.IPrandzioch, Dorota1790UKS "Rodlo" Opole
2248.IRodak, Przemyslaw1790KS "Entropia" NZSPW Warszawa
2249.ISykula, Andrzej1790
2250.IUscinski, Marek1790ULKS "Niwka" Lomazy
2251.IGajewski, Dariusz1789
2252.IKrupa, Jerzy1789KS AZS Wratislavia
2253.ILenda, Lukasz1789KKSz Krakow
2254.I++Pluta, Natalia1789MCKiS Jaworzno
2255.I++Rudnik, Anna1789MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2256.IIRyngwelski, Olaf1789UKS "OPP" Torun
2257.I+Sacharewicz, Krzysztof1789UKSz "Hetman" Warszawa
2258.ISron, Przemyslaw1789
2259.KSzewczak, Andrzej1789LKS "Wrzos" Miedzyborow
2260.ITomanek, Jerzy1789PSSz Pszczyna
2261.IITomczyk, Szymon1789MKS "Sandecja" Nowy Sacz
2262.IZgarda, Jakub1789MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
2263.IKubin, Aleksander1788
2264.II+Maciejewski, Mikolaj1788MKS "EMDEK" Bydgoszcz
2265.IOlejnik, Bernard1788KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
2266.IIPilarski, Dawid1788LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
2267.ISokolowski, Marek1788KS "Legion" Legionowo
2268.II+Zwara, Szymon1788UKS "OPP" Torun
2269.IStrzep, Marek1788OKSz "Spolem" Opole
2270.IKasperski, Marcin1788
2271.II+Frukacz, Robert1787UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
2272.II+Gabrys, Sebastian1787MCKiS Jaworzno
2273.IMetelski, Jerzy1787
2274.IMikolajczak, Wojciech1787AZS UMK Torun
2275.ISankiewicz, Grzegorz1787
2276.I++Czarniecka, Aleksandra1787UKS SP3 w Bogatyni
2277.IIKozak, Michal1787
2278.II+Fedorczyk, Krzysztof1786KS "Entropia" NZSPW Warszawa
2279.IIKoziol, Andrzej1786LKS "Sparta" Lubliniec
2280.IIMajas, Piotr1786KTS Kalisz
2281.IRusin, Ryszard1786
2282.ITrepkowski, Piotr1786BKS "Chemik" Bydgoszcz
2283.IHarmata, Marek1785UKS "Osemka" Chojnice
2284.INajdzionek, Boleslaw1785
2285.IISlaby, Stanislaw1785LKS Ujkowice
2286.IPikulinski, Janusz1785
2287.ICzechowski, Jakub1785KSz Stilon Gorzow Wlkp.
2288.KBlasiak, Miroslaw1784AKS Mikolow
2289.IIBodaszewski, Edward1784
2290.IICholewinski, Robert1784SSz "Modus" Warszawa
2291.II+Nowacki, Krzysztof1784MKS "EMDEK" Bydgoszcz
2292.IPolitowski, Robert1784KSz "Torfarm-64" Torun
2293.ISowa, Bernard1784UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
2294.ISzydelko, Michal1784UKS "Giecek" Radkow
2295.IBartosik, Lech1783
2296.IIGorlik, Dariusz1783
2297.IKolinski, Stanislaw1783LKS "Piast" Srem
2298.IWasylkiewicz, Andrzej1783MKS "Rokita" Brzeg Dolny
2299.INamyslak, Piotr1783UKS SP1 "Jedynka" Tychy
2300.ICzyzykiewicz, Rafal1782TKKF "Drogowiec" Krakow

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Izolowany pionek rozsiewa smutek na całej szachownicy."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies