użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2101.IIOlchowko, Blazej1814TMS "Roszada" Gliwice
2102.II+Warowny, Marcin1814
2103.IZiolkowski, Marcin1814UKS "Centrum" Tczew
2104.IIBabij, Robert1813
2105.IBlocinski, Maciej1813BKS "Chemik" Bydgoszcz
2106.IIIJankowski, Piotr1813
2107.ILachmirowicz, Maciej1813
2108.IIOpalinski, Sebastian1813
2109.KStaniszewska, Urszula1813KS "Wesola" Warszawa
2110.II+Szary, Marcin1813ZTMS "Baszta" Znin
2111.IZietek, Waldemar1813KLIM UKSz Gambit Starachowice
2112.ICwik, Jakub1813KSz "Gambit" Swiecie
2113.II+Bialczak, Piotr1812
2114.I+Bieluszewski, Robert1812M-LKS "WISLA" Nowe
2115.ICzornik, Janusz1812
2116.I++Gola, Karolina1812KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
2117.II+Makowski, Piotr1812
2118.I++Mrozinska, Anna1812UKS "Korona" Gdansk
2119.IPrzewoznik, Emil1812UKS "Czarny Kon" Olkusz
2120.INowicki, Piotr1812KS "64" Zielona Gora
2121.IIBaryla, Damian1811
2122.IKamecki, Mateusz1811UKS Koscielec
2123.II+Lasota, Wiktor1811MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2124.IMarini, Jan1811KS DORS Ruda Slaska
2125.II+Polarczyk, Pawel1811
2126.IIRant, Marcin1811UMKSz "Jacwiez" Suwalki
2127.I++Sargalski, Andrzej1811KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
2128.IWasylkiewicz, Andrzej1811MKS "Rokita" Brzeg Dolny
2129.IZinczuk, Leon1811
2130.I+Horoch, Justyna1810
2131.IKruszynski, Krzysztof1810LKS "Stomil" Belchatow
2132.ILudwinski, Daniel1810AZS UMK Torun
2133.IPawlowski, Michal1810UKSz "Hetman" Warszawa
2134.IStrumilo, Slawomir1810
2135.IIChmielewski, Bartlomiej1809
2136.I+Gorol, Magdalena1809KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
2137.II+Jakubczyk, Kacper1809KSz "Piatka" Skierniewice
2138.I++Makosa, Sylwia1809
2139.I++Tracz, Marcelina1809MKS MOS Wieliczka
2140.IWisniewski, Emil1809LKS "Chrobry" Gniezno
2141.IWodas, Pawel1809
2142.IWojcicki, Mateusz1809MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
2143.IChomiuk, Lukasz1809
2144.IBec, Slawomir1808GKSz "Hetman" Pilzno
2145.IKrupa, Jerzy1808KS AZS Wratislavia
2146.IIMajdan, Damian1808ZTMS "Baszta" Znin
2147.IIPalasz, Krzysztof1808MKS przy MDK Trzcianka
2148.KRzepecka, Dorota1808LKS "Wrzos" Miedzyborow
2149.IWolochowicz, Piotr1808
2150.IBomba, Zbigniew1807
2151.IIHeimann, Adrian1807
2152.I+Kocon, Wiktor1807KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
2153.KKujawski, Kazimierz1807LKS "Chrobry" Gniezno
2154.I+Sadowski, Krzysztof1807KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
2155.IWojdylo, Zaklin1807MKS "Wicher" Zbaszyn
2156.II+Bogusz, Alan1807KSz "HETMAN" Katowice
2157.IIChilkiewicz, Marek1806
2158.IMalec, Robert1806KSz "Miedz" Legnica
2159.IIMiklaszewicz, Michal1806KSz "Miedz" Legnica
2160.ISoltyk, Leszek1806
2161.IKarnas, Leszek1806WKSz GANT HETMAN
2162.II+Hodorowicz, Kamil1806MDK Bochnia
2163.I++Galyga, Jozef1805AKS Mikolow
2164.II+Mazalon, Mateusz1805MKS "EMDEK" Bydgoszcz
2165.I+Piepiorka, Paulina1805UKS "Gedanensis" Gdansk
2166.I++Staniszewska, Adrianna1805KS "Wesola" Warszawa
2167.ISzopa, Jan1805
2168.IUscinski, Marek1805ULKS "Niwka" Lomazy
2169.II+Sanetra, Krzysztof1805
2170.IIBidzinski, Leslaw1804LKS "Sparta" Lubliniec
2171.IBorowski, Przemyslaw1804GLKS Goniec Zarow
2172.IBudrewicz, Jan1804ITS "Kopernik" Inowroclaw
2173.II+Czajkowski, Alan1804
2174.IGalant, Ireneusz1804WKSz GANT HETMAN
2175.I++Herman, Monika1804KS LAURA Chylice
2176.IIKowalczyk, Henryk1804Raszyn Poznan
2177.I++Warchol, Maria1804AZS Poznan
2178.I+Planeta, Wojciech1804PUKS "Karolina" Tarnow
2179.IIBartosiak, Cezary1803
2180.ICyra, Dariusz1803
2181.INajdzionek, Boleslaw1803
2182.II+Twardowski, Hubert1803WKS "FLOTA" Gdynia
2183.II+Leszczynski, Hubert1803
2184.IJordan, Adam1803UKS "Trzydziestka" Olsztyn
2185.IKowalczyk, Marek1803UKS BASZTA Wodzislaw Slaski
2186.WFMDebowska, Teresa1802UKSz "Hetman" Warszawa
2187.II+Grzenkowicz, Przemyslaw1802PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
2188.IHanusek, Slawomir1802UKS "Szach" Wolsztyn
2189.IPaziak, Patryk1802UKS "Korona" Gdansk
2190.IProminski, Piotr1802KSz Gryf Szczecin
2191.IBorkowski, Miroslaw1801KSz "Odrodzenie" Kozuchow
2192.I++Buchta, Agnieszka1801UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
2193.ICzymbor, Ryszard1801
2194.I+Judek, Magdalena1801KSz "Wieza" Smigiel
2195.I+Karczynski, Lech1801UKS "WDA" Lipusz
2196.INarloch, Zbyslaw1801
2197.II+Oledzki, Adam1801SSz Pocztowiec Bydgoszcz
2198.I++Dzida, Kamil1801KSz Stilon Gorzow Wlkp.
2199.IIKarski, Sebastian1800MTS Kwidzyn
2200.IISuwara, Piotr1800

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Gra w szachy przypomina wpatrywanie się w bezkresny ocean, gra w warcaby spoglądanie w głąb bezdennej studni."

~Marion Tinsley

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies