użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2101.I++Cyboran, Katarzyna1814LKSz GCKiP Czarna
2102.IIMaj, Krzysztof1814
2103.IMarkiewicz, Czeslaw1814Klub Szachowy "Kana" Tarnow
2104.IIOlchowko, Blazej1814TMS "Roszada" Gliwice
2105.II+Warowny, Marcin1814
2106.IZiolkowski, Marcin1814UKS "Centrum" Tczew
2107.IIBabij, Robert1813
2108.IBlocinski, Maciej1813BKS "Chemik" Bydgoszcz
2109.IIIJankowski, Piotr1813
2110.ILachmirowicz, Maciej1813
2111.ILudwinski, Daniel1813AZS UMK Torun
2112.IIOpalinski, Sebastian1813
2113.I++Staniszewska, Urszula1813KS "Wesola" Warszawa
2114.II+Szary, Marcin1813ZTMS "Baszta" Znin
2115.IZietek, Waldemar1813KLIM UKSz Gambit Starachowice
2116.ICwik, Jakub1813KSz "Gambit" Swiecie
2117.II+Bialczak, Piotr1812
2118.I+Bieluszewski, Robert1812M-LKS "WISLA" Nowe
2119.ICzornik, Janusz1812
2120.I++Gola, Karolina1812KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
2121.I++Guzik, Natalia1812UKS "Piatka" Wielun
2122.IMarini, Jan1812KS DORS Ruda Slaska
2123.I++Mrozinska, Anna1812UKS "Korona" Gdansk
2124.IPlotecki, Jan1812
2125.II+Schils, Heinz1812BKS "Chemik" Bydgoszcz
2126.II+Schils, Heinz1812BKS "Chemik" Bydgoszcz
2127.IIBaryla, Damian1811
2128.II+Lasota, Wiktor1811MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2129.II+Polarczyk, Pawel1811
2130.IIRant, Marcin1811UMKSz "Jacwiez" Suwalki
2131.I++Sargalski, Andrzej1811KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
2132.IZinczuk, Leon1811
2133.I++Herman, Monika1810KS LAURA Chylice
2134.I+Horoch, Justyna1810
2135.IIKosiba, Marcin1810MPZSzach Krakow
2136.IKruszynski, Krzysztof1810LKS "Stomil" Belchatow
2137.IPawlowski, Michal1810UKSz "Hetman" Warszawa
2138.IStrumilo, Slawomir1810
2139.IAugustowski, Janusz1810WKSz 1938 Wloclawek
2140.IIChmielewski, Bartlomiej1809
2141.I+Gorol, Magdalena1809KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
2142.II+Jakubczyk, Kacper1809KSz "Piatka" Skierniewice
2143.MLipski, Tadeusz1809LKS "Sparta" Lubliniec
2144.I++Makosa, Sylwia1809
2145.IWojcicki, Mateusz1809MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
2146.IWitkowski, Krzysztof1809UKS Skoczek Milicz
2147.IChomiuk, Lukasz1809
2148.IGawle, Ireneusz1809
2149.IBec, Slawomir1808GKSz "Hetman" Pilzno
2150.IIMajdan, Damian1808ZTMS "Baszta" Znin
2151.IIPalasz, Krzysztof1808MKS przy MDK Trzcianka
2152.KRzepecka, Dorota1808LKS "Wrzos" Miedzyborow
2153.IWolochowicz, Piotr1808
2154.IBomba, Zbigniew1807
2155.IIHeimann, Adrian1807
2156.IHornik, Bronislaw1807MCKiS Jaworzno
2157.I+Kocon, Wiktor1807KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
2158.KKujawski, Kazimierz1807LKS "Chrobry" Gniezno
2159.I++Murawko, Julia1807KSz. "Hancza" Suwalki
2160.I+Sadowski, Krzysztof1807KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
2161.I+Tarnowska, Aleksandra1807
2162.IWojdylo, Zaklin1807MKS "Wicher" Zbaszyn
2163.II+Hodorowicz, Kamil1807MDK Bochnia
2164.IKowalczyk, Marek1807UKS BASZTA Wodzislaw Slaski
2165.IIChilkiewicz, Marek1806
2166.IMalec, Robert1806KSz "Miedz" Legnica
2167.IIMiklaszewicz, Michal1806KSz "Miedz" Legnica
2168.ICzepczynski, Boguslaw1806
2169.ISoltyk, Leszek1806
2170.IKarnas, Leszek1806WKSz GANT HETMAN
2171.IPasieka, Marcin1806SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
2172.I++Galyga, Jozef1805AKS Mikolow
2173.KMarszk, Kazimierz1805UKS "WDA" Lipusz
2174.II+Mazalon, Mateusz1805MKS "EMDEK" Bydgoszcz
2175.IMoskwinski, Marek1805
2176.I+Piepiorka, Paulina1805UKS "Gedanensis" Gdansk
2177.I++Staniszewska, Adrianna1805KS "Wesola" Warszawa
2178.ISzopa, Jan1805
2179.II+Sanetra, Krzysztof1805
2180.IIBidzinski, Leslaw1804LKS "Sparta" Lubliniec
2181.IBudrewicz, Jan1804ITS "Kopernik" Inowroclaw
2182.II+Czajkowski, Alan1804
2183.KGasik, Jadwiga1804
2184.IIKowalczyk, Henryk1804Raszyn Poznan
2185.II+Makowski, Piotr1804
2186.IIBartosiak, Cezary1803
2187.INajdzionek, Boleslaw1803
2188.I++Kulpa, Zuzanna1803SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
2189.IJagla, Artur1803MLKSz Myslenice
2190.II+Leszczynski, Hubert1803
2191.WFMDebowska, Teresa1802UKSz "Hetman" Warszawa
2192.II+Grzenkowicz, Przemyslaw1802PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
2193.IHanusek, Slawomir1802UKS "Szach" Wolsztyn
2194.IPaziak, Patryk1802UKS "Korona" Gdansk
2195.IProminski, Piotr1802KSz Gryf Szczecin
2196.IPoltorak, Sebastian1802UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
2197.IBorkowski, Miroslaw1801KSz "Odrodzenie" Kozuchow
2198.ICzymbor, Ryszard1801
2199.I+Judek, Magdalena1801KSz "Wieza" Smigiel
2200.INarloch, Zbyslaw1801

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Można zostać wielkim mistrzem, ale tylko wtedy, gdy poznamy swoje błędy i słabe strony. Zupełnie jak w życiu."

~Aleksander Alechin

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies