użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2001.II+Pera, Adam1834OTSz Ostrow Wielkopolski
2002.IZima, Teofil1834GKSz "Kornuty" Gorlice
2003.IPodymska, Emilia1834
2004.IBorecki, Marek1833UKS "Palac Mlodziezy" Katowice
2005.ISafanowski, Tomasz1833KSz "Maraton" Lomza
2006.I+Wiczynska, Aneta1833
2007.IBaranski, Miroslaw1833KSz "Skoczek" Siedlce
2008.KGrubiak, Roman1833WKSz GANT HETMAN
2009.IKlugiewicz, Jozef1832
2010.KMarszk, Kazimierz1832UKS "WDA" Lipusz
2011.I+Kubik, Zbigniew1832
2012.I+Kwasny, Leszek1832
2013.IRadecki, Adam1832UKS "Ognisko" Rydultowy
2014.I++Skladanowski, Adam1832LKS "Sanovia" Lesko
2015.IDziel, Jaromir1831LKS "Chrobry" Gniezno
2016.IJadanowska, Beata1831MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
2017.I+Nawrot, Elzbieta1831KSz "Miedz" Legnica
2018.ISzyndler, Alojzy1831LKS "Pasjonat" Dankowice
2019.IISiwek, Mateusz1831
2020.I++Bator, Magdalena1830LKS "Parnas" Stara Wies
2021.I++Czyrnek, Stanislaw1830
2022.II+Dudek, Dawid1830
2023.IGlatty, Zbigniew1830ASSz "Lipno" Steszew
2024.I++Jaskiewicz, Kamila1830KSz. "Hancza" Suwalki
2025.I+Jedynak, January1830PKS MAT Bialoleka
2026.ISzerszen, Joanna1830
2027.Kostecki, Rafal1829
2028.IKarp, Piotr1828MKSz DIAGONALIA Imielin
2029.II+Peronczyk, Karol1828UKS przy SP 8 Chrzanow
2030.Fraczek, Zdzislaw1827
2031.IGrabowski, Marek1827WKSz 1938 Wloclawek
2032.IMania, Marek1827"Strzelec" Strzelce Opolskie
2033.IOzorowski, Edward1827ITS "Kopernik" Inowroclaw
2034.IRunowiecki, Tadeusz1827KS "Sparta" Nasielsk
2035.KBialkowski, Adam1826TS-R "Hetman" Konin
2036.IINawracala, Tomasz1826
2037.IPaluszkiewicz, Pawel1826UKS "Osemka" Chojnice
2038.KPazurkiewicz, Janusz1826
2039.IZaleski, Jan1826
2040.II+Adamczyk, Pawel1825UKS przy SP 8 Chrzanow
2041.I+Dusza, Elzbieta1825KSz Polonia Wroclaw
2042.I+Winiarski, Kazimierz1825
2043.IIWandowicz, Kajetan1825WKSz GANT HETMAN
2044.IKurowski, Andrzej1824TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
2045.IMoryson, Adrian1824MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
2046.IIRembowski, Krzysztof1824
2047.IIBik, Maciej1824TKKF Leskowiec -Wieza Wadowice
2048.I+Dzieczkaniec, Wieslaw1823KS "Polanica-Zdroj"
2049.IGrzesiak, Filip1823
2050.ILusio, Marek1823
2051.IIPatera, Michal1823KSz "Miedz" Legnica
2052.IReichel, Lukasz1823
2053.IISygnet, Bartosz1823MKS KSOS Krakow
2054.II+Rudnik, Lukasz1823
2055.IChilkiewicz, Jan1822MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2056.IDuszenko, Michal1822WKSz GANT HETMAN
2057.IIKazmierczak, Milosz1822LKS "Chrobry" Gniezno
2058.IMichalski, Edmund1822
2059.II+Zmijewski, Bogumil1822PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
2060.IDutczak, Robert1822
2061.IRupik, Marek1822TKKF "Boronovia" Boronow
2062.IIWojciechowski, Adam1822
2063.IBujalski, Mateusz1821UKS "Czternastka" Warszawa
2064.IIDaleczko, Zbigniew1821WKSz GANT HETMAN
2065.IFilewicz, Radoslaw1821MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2066.IRybka, Martin1821UKS "Ognisko" Rydultowy
2067.I++Zakrocki, Sebastian1821M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
2068.IChmielewski, Jakub1820MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2069.KHunka, Romuald1820SSz "Modus" Warszawa
2070.IMalec, Radoslaw1820
2071.II+Marks, Piotr1820UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
2072.II+Misztal, Piotr1820
2073.I+Nowakowska, Agnieszka1820
2074.IIOlszewski, Pawel1820MGLKS "Parnas" Olawa
2075.IStepaniec, Lukasz1819KSz "HETMAN" Katowice
2076.IWitczak, Jakub1819KSz Stilon Gorzow Wlkp.
2077.I++Tymrakiewicz, Marianna1819KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
2078.I+Blaszkiewicz, Mateusz1818LKS "Szach-Centrum" Lodz
2079.IKrzysztynska, Anna1818LKS "Mechanizator" Ustrzyki Dolne
2080.IIKupka, Kajetan1818
2081.ITrzeciakiewicz, Michal1818KSz Gryf Szczecin
2082.II+Wiczynski, Artur1818
2083.INamyslak, Piotr1818UKS SP1 "Jedynka" Tychy
2084.IISkwarzynski, Michal1818
2085.IISkwarzynski, Michal1818
2086.IMechlinski, Jakub1818KSz "Piatka" Skierniewice
2087.IBorawski, Ryszard1817KSz "Start" Elblag
2088.MCylwik, Zbigniew1817
2089.IPietrzak, Martyna1817MKS "Wicher" Zbaszyn
2090.ITraczyk, Tadeusz1817
2091.KBanasik, Henryk1816SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
2092.IBrodacki, Bernard1816LKS "Sparta" Lubliniec
2093.I++Wilk, Oktawia1816LKS "Chrobry" Gniezno
2094.II+Belka, Andrzej1815
2095.IIHryszkiewicz, Michal1815
2096.IBuchowski, Adam1814AKS Mikolow
2097.I++Cyboran, Katarzyna1814LKSz GCKiP Czarna
2098.IIMaj, Krzysztof1814
2099.IMarkiewicz, Czeslaw1814Klub Szachowy "Kana" Tarnow
2100.K+Moscicka, Pola1814KS LAURA Chylice

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Nie wierzę w psychologię, wierzę w dobre posunięcia."

~Bobby Fischer

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies