użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
2001.I++Posuniak, Weronika1832KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
2002.I+Kubik, Zbigniew1832
2003.I++Skladanowski, Adam1832UKS REKORD Iwla
2004.IDziel, Jaromir1831LKS "Chrobry" Gniezno
2005.IJadanowska, Beata1831MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
2006.I+Nawrot, Elzbieta1831KSz "Miedz" Legnica
2007.ISzyndler, Alojzy1831LKS "Pasjonat" Dankowice
2008.I++Raczykowska, Paulina1831KSz Stilon Gorzow Wlkp.
2009.IISiwek, Mateusz1831
2010.K+Kalinowska, Zuzanna1831MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2011.I+Planeta, Wojciech1831Klub Szachowy "Kana" Tarnow
2012.I++Czyrnek, Stanislaw1830
2013.I++Jaskiewicz, Kamila1830KSz. "Hancza" Suwalki
2014.ISzerszen, Joanna1830
2015.Kostecki, Rafal1829
2016.INun, Grzegorz1829KSz "Odrodzenie" Kozuchow
2017.I++Warchol, Maria1829AZS Poznan
2018.IKamecki, Mateusz1828UKS Koscielec
2019.II+Peronczyk, Karol1828UKS przy SP 8 Chrzanow
2020.Fraczek, Zdzislaw1827
2021.IGrabowski, Marek1827WKSz 1938 Wloclawek
2022.IIJanik, Krystian1827NOK Naklo
2023.ILuka, Krzysztof1827RzKSz Rzeszow
2024.IMania, Marek1827"Strzelec" Strzelce Opolskie
2025.IOzorowski, Edward1827ITS "Kopernik" Inowroclaw
2026.IRunowiecki, Tadeusz1827KS "Sparta" Nasielsk
2027.IFiedorek, Michal1827KSz Polonia Wroclaw
2028.IINawracala, Tomasz1826
2029.IPaluszkiewicz, Pawel1826UKS "Osemka" Chojnice
2030.KPazurkiewicz, Janusz1826
2031.IZaleski, Jan1826
2032.IMaminski, Hubert1826KS LAURA Chylice
2033.II+Adamczyk, Pawel1825UKS przy SP 8 Chrzanow
2034.II+Dudek, Dawid1825
2035.I+Dusza, Elzbieta1825KSz Polonia Wroclaw
2036.IMatlewski, Adam1825UKS "Smecz" Konin
2037.I+Pietrzak, Wojciech1825
2038.IIWandowicz, Kajetan1825WKSz GANT HETMAN
2039.KBialkowski, Adam1824TS-R "Hetman" Konin
2040.IMoryson, Adrian1824MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
2041.IIRembowski, Krzysztof1824
2042.ICyra, Dariusz1823
2043.I+Dzieczkaniec, Wieslaw1823KS "Polanica-Zdroj"
2044.IGrzesiak, Filip1823
2045.ILusio, Marek1823
2046.IIPatera, Michal1823KSz "Miedz" Legnica
2047.IReichel, Lukasz1823
2048.IStepaniec, Lukasz1823KSz "HETMAN" Katowice
2049.IISygnet, Bartosz1823MKS KSOS Krakow
2050.II+Rudnik, Lukasz1823
2051.IChilkiewicz, Jan1822MUKS "Stoczek 45" Bialystok
2052.IDuszenko, Michal1822WKSz GANT HETMAN
2053.I+Janzer, Hubert1822TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
2054.IKarp, Piotr1822MKSz DIAGONALIA Imielin
2055.IIKazmierczak, Milosz1822LKS "Chrobry" Gniezno
2056.IMichalski, Edmund1822
2057.I+Niecko, Stanislaw1822
2058.II+Zmijewski, Bogumil1822PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
2059.IDutczak, Robert1822
2060.IIWojciechowski, Adam1822
2061.IIDaleczko, Zbigniew1821WKSz GANT HETMAN
2062.WFMDebowska, Teresa1821UKSz "Hetman" Warszawa
2063.I++Zakrocki, Sebastian1821M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
2064.IChmielewski, Jakub1820MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
2065.KHunka, Romuald1820SSz "Modus" Warszawa
2066.IMalec, Radoslaw1820
2067.II+Marks, Piotr1820UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
2068.II+Misztal, Piotr1820
2069.I+Nowakowska, Agnieszka1820
2070.ITraczyk, Tadeusz1820
2071.IWisniewski, Emil1820LKS "Chrobry" Gniezno
2072.KMarszk, Kazimierz1819UKS "WDA" Lipusz
2073.IWitczak, Jakub1819KSz Stilon Gorzow Wlkp.
2074.I++Tymrakiewicz, Marianna1819KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
2075.ITurski, Bartlomiej1819UKS "Czarny Kon" Olkusz
2076.I+Blaszkiewicz, Mateusz1818LKS "Szach-Centrum" Lodz
2077.IIKupka, Kajetan1818
2078.MLipski, Tadeusz1818LKS "Sparta" Lubliniec
2079.II+Wiczynski, Artur1818
2080.IKrzywon, Leszek1818MKS "Polonia" Przemysl
2081.IISkwarzynski, Michal1818
2082.IISkwarzynski, Michal1818
2083.IOlejarczyk, Wojciech1818KS KORONA Zakrzewo
2084.IWarchol, Bartosz1818TS Wisla Krakow
2085.IBorawski, Ryszard1817KSz "Start" Elblag
2086.KBotor, Michalina1817KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
2087.MCylwik, Zbigniew1817
2088.IPietrzak, Martyna1817MKS "Wicher" Zbaszyn
2089.IMakowski, Tomasz1817
2090.IIHryszkiewicz, Michal1815
2091.IBuchowski, Adam1814AKS Mikolow
2092.I++Cyboran, Katarzyna1814LKSz GCKiP Czarna
2093.I++Herman, Monika1814KS LAURA Chylice
2094.IIMaj, Krzysztof1814
2095.IMarkiewicz, Czeslaw1814Klub Szachowy "Kana" Tarnow
2096.IIOlchowko, Blazej1814TMS "Roszada" Gliwice
2097.ISawicki, Wojciech1814
2098.II+Warowny, Marcin1814
2099.IJeziorny, Janusz1814WKSz 1938 Wloclawek
2100.IIBabij, Robert1813

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Szachy przede wszystkim uczą obiektywizmu."

~Aleksander Alechin

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies