użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1901.IMatysiak, Samuel1853MLKSz Myslenice
1902.I+Murawski, Eugeniusz1853UKS Skoczek Milicz
1903.I++Skupinska, Anna1853UKS "Rodlo" Opole
1904.KStrzemkowski, Wlodzimierz1853KSz "Torfarm-64" Torun
1905.K+Zdziarska, Lidia1853Bialy Krol Wisznia Mala
1906.IIJanik, Marcin1853
1907.KKosny, Marek1852UKS TSz Zieloni Zielonka
1908.I++Kulpinski, Piotr1852WKS Kopernik
1909.INocon, Marian1852KS "Nysa" NiS
1910.I+Swieszek, Daria1852UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1911.IDabrowski, Leszek1851
1912.I+Dzionk, Agata1851KKS "Ormuzd" Kartuzy
1913.KGora, Antonina1851UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
1914.II+Kielbratowski, Maciej1851LKSz "Caissa" Lubsko
1915.IRybakowski, Karol1851
1916.I+Choina, Adam1850"Hetman" Ostrowiec Sw.
1917.I++Golecki, Jan1850KS LAURA Chylice
1918.IKiedrowski, Albin1850UKS "Osemka" Chojnice
1919.ISwigon, Tomasz1850RzKSz Rzeszow
1920.IIKrutul, Piotr1849MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1921.I+Lewandowski, Marek1849KSz "Torfarm-64" Torun
1922.KMarszk, Kazimierz1849UKS "WDA" Lipusz
1923.ITyda, Beata1849UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
1924.IZadlo, Anna1849UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
1925.ILuka, Krzysztof1848RzKSz Rzeszow
1926.IISmieja, Adam1848TMS "Roszada" Gliwice
1927.IWierzbicki, Michal1848KSz. "Hancza" Suwalki
1928.IIBonczek, Andrzej1847
1929.KCzech, Jan1847
1930.IGladysz, Jakub1847UKS SP 1 Brzozow
1931.II+Januszewski, Adam1847
1932.IILachowicz, Tomasz1847
1933.IDrop, Szymon1846UKS przy SP 8 Chrzanow
1934.KDwilewicz, Agata1846KSz Polonia Wroclaw
1935.I+Janzer, Hubert1846TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
1936.IPalczak, Aleksandra1846
1937.ISieklucki, Adam1846
1938.ISzmacinski, Slawomir1846
1939.IPaprocki, Artur1846UKS "POGON Olesnica"
1940.IWolski, Marcin1846"Strzelec" Strzelce Opolskie
1941.IDombrowski, Bartosz1845UKS "Centrum" Tczew
1942.IIKasprzyk, Zbigniew1845
1943.KKonopacka, Martyna1845MCKiS Jaworzno
1944.ILiszek, Krzysztof1845
1945.IILuty, Mariusz1845UKS "Refleks" Goscino
1946.K+Parol, Pola1845MTSz Minsk Mazowiecki
1947.I++Szmidt, Przemyslaw1845UKS "OPP" Torun
1948.ITamon, Radoslaw1845UKS "OPP" Torun
1949.II+Bieganski, Zdzislaw1844OSiR Tuchola
1950.I++Ogonowska, Katarzyna1844"WIEZA PEGOW"
1951.IKapica, Pawel1844
1952.IChylinski, Piotr1843
1953.IIKukiela, Lech1843AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
1954.IObiedzinski, Piotr1843KSz "Maraton" Lomza
1955.I++Tarnowska, Aleksandra1843UKS TSz Zieloni Zielonka
1956.IZiemann, Jaroslaw1843UKS "Centrum" Tczew
1957.IFraczek, Leslaw1842PSSz Pszczyna
1958.IGrzegorzek, Miroslaw1842
1959.ILaskowski, Filip1842UKS "Rotmistrz" Grudziadz
1960.I+Lasut, Paulina1842UKS "Giecek" Radkow
1961.IStepniak, Przemyslaw1842
1962.KBanasik, Henryk1841SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
1963.IBukwa, Karolina1841M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
1964.IMoranda, Katarzyna1841
1965.I+Ogonowski, Jakub1841UKS "Czternastka" Warszawa
1966.II+Rajda, Krystian1841LZS "Victoria" Chroscice
1967.I+Wyszomirski, Krzysztof1841
1968.IIBoguszewski, Pawel1840
1969.ICybulski, Ryszard1840KSz "Start" Elblag
1970.IIFurman, Bartosz1840
1971.IIIdczak, Rafal1840WKSz GANT HETMAN
1972.IStankiewicz, Edward1840
1973.II+Wojciechowski, Filip1840
1974.IKrupacz, Maciej1840
1975.IBarnowski, Sylwester1839UKS "Hetman" Czestochowa
1976.IMorzywolek, Pawel1839MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
1977.IFilar, Slawomir1839
1978.IBrozyna, Damian1838SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
1979.IMatlewski, Adam1838UKS "Smecz" Konin
1980.I++Obiedzinski, Pawel1838KSz "Maraton" Lomza
1981.IPlewa, Piotr1838KSz "Start" Elblag
1982.IPytel, Przemyslaw1838MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1983.IIRymarowicz, Jakub1838
1984.IGaj, Szymon1838KSz Gambit Przeworsk
1985.IGrabianowski, Krystian1837OSz "Baszta" Szamotuly
1986.II+Hauschild, Mateusz1837MKS MOS Wieliczka
1987.IKaczmarek, Alicja1837LKS "Piast" Srem
1988.IILegien, Grzegorz1837MKS KSOS Krakow
1989.IIMajdzinski, Michal1837UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
1990.IMyszka, Zygmunt1837
1991.ISobich, Kazimierz1837ITS "Kopernik" Inowroclaw
1992.ISzelejewski, Jan1837
1993.IJewulski, Krzysztof1836TKKF "Drogowiec" Krakow
1994.I+Leskiewicz, Ignacy1836UKS "Smecz" Konin
1995.IMarko, Piotr1836KSz Polonia Wroclaw
1996.IWieczorek, Lech1836
1997.KZajkowska, Olga1836ZMCh Polska YMCA Warszawa
1998.IIBik, Maciej1836TKKF Leskowiec -Wieza Wadowice
1999.IKlimek, Piotr1835UKS "Rodlo" Opole
2000.IKotula, Konrad1835MKS "EMDEK" Bydgoszcz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Możesz powalić swojego przeciwnika przy pomocy szachownicy, ale w ten sposób nie udowodnisz, że jesteś lepszym od niego szachistą."

~przysłowie rosyjskie

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies