użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1901.KKosny, Marek1852UKS TSz Zieloni Zielonka
1902.I++Kulpinski, Piotr1852WKS Kopernik
1903.INocon, Marian1852KS "Nysa" NiS
1904.IRusinski, Mateusz1852UKS "Szach" Wolsztyn
1905.I+Swieszek, Daria1852UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1906.IDabrowski, Leszek1851
1907.IDzieczkaniec, Piotr1851KS "Polanica-Zdroj"
1908.I+Dzionk, Agata1851KKS "Ormuzd" Kartuzy
1909.KGora, Antonina1851UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
1910.II+Kielbratowski, Maciej1851LKSz "Caissa" Lubsko
1911.IMarko, Piotr1851KSz Polonia Wroclaw
1912.IRybakowski, Karol1851
1913.I+Choina, Adam1850"Hetman" Ostrowiec Sw.
1914.IKiedrowski, Albin1850UKS "Osemka" Chojnice
1915.K+Topolan, Agata1850LKSz Lublin
1916.I++Raczykowska, Paulina1850KSz Stilon Gorzow Wlkp.
1917.ISwigon, Tomasz1850RzKSz Rzeszow
1918.IIKrutul, Piotr1849MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1919.I+Lewandowski, Marek1849KSz "Torfarm-64" Torun
1920.ITyda, Beata1849UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
1921.K+Zdziarska, Lidia1849Bialy Krol Wisznia Mala
1922.IZadlo, Anna1849UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
1923.K+Fraczek, Weronika1848LKSz Lublin
1924.ILuka, Krzysztof1848RzKSz Rzeszow
1925.IISmieja, Adam1848TMS "Roszada" Gliwice
1926.IIBonczek, Andrzej1847
1927.KCzech, Jan1847
1928.IGladysz, Jakub1847UKS SP 1 Brzozow
1929.II+Januszewski, Adam1847
1930.IILachowicz, Tomasz1847
1931.IDrop, Szymon1846UKS przy SP 8 Chrzanow
1932.I+Janzer, Hubert1846TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
1933.IPalczak, Aleksandra1846
1934.ISieklucki, Adam1846
1935.IWierzbicki, Michal1846KSz. "Hancza" Suwalki
1936.ISzmacinski, Slawomir1846
1937.IWolski, Marcin1846"Strzelec" Strzelce Opolskie
1938.IDombrowski, Bartosz1845UKS "Centrum" Tczew
1939.IIKasprzyk, Zbigniew1845
1940.KKonopacka, Martyna1845MCKiS Jaworzno
1941.ILiszek, Krzysztof1845
1942.IILuty, Mariusz1845UKS "Refleks" Goscino
1943.ITamon, Radoslaw1845UKS "OPP" Torun
1944.I++Ogonowska, Katarzyna1844"WIEZA PEGOW"
1945.IPlewa, Piotr1844KSz "Start" Elblag
1946.I+Sobczynski, Roman1844MTS Kwidzyn
1947.IZwarycz, Milosz1844
1948.IZebracki, Jaroslaw1844PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
1949.IKapica, Pawel1844
1950.IChylinski, Piotr1843
1951.IIKukiela, Lech1843AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
1952.IObiedzinski, Piotr1843KSz "Maraton" Lomza
1953.I++Tarnowska, Aleksandra1843UKS TSz Zieloni Zielonka
1954.IZiemann, Jaroslaw1843UKS "Centrum" Tczew
1955.IDudek, Wojciech1842"Kudowianka" Kudowa Zdroj
1956.IFraczek, Leslaw1842PSSz Pszczyna
1957.IGrzegorzek, Miroslaw1842
1958.ILaskowski, Filip1842UKS "Rotmistrz" Grudziadz
1959.I+Lasut, Paulina1842UKS "Giecek" Radkow
1960.IStepniak, Przemyslaw1842
1961.I++Pociejowski, Marek1842Bialy Krol Wisznia Mala
1962.IBukwa, Karolina1841M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
1963.I++Czarkowski, Tomasz1841UKS "OPP" Torun
1964.IMoranda, Katarzyna1841
1965.I+Ogonowski, Jakub1841UKS "Czternastka" Warszawa
1966.II+Rajda, Krystian1841LZS "Victoria" Chroscice
1967.I+Wyszomirski, Krzysztof1841
1968.IIBoguszewski, Pawel1840
1969.ICybulski, Ryszard1840KSz "Start" Elblag
1970.IIFurman, Bartosz1840
1971.IIIdczak, Rafal1840WKSz GANT HETMAN
1972.IStankiewicz, Edward1840
1973.II+Wojciechowski, Filip1840
1974.IKrupacz, Maciej1840
1975.IBarnowski, Sylwester1839UKS "Hetman" Czestochowa
1976.IMorzywolek, Pawel1839MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
1977.IFilar, Slawomir1839
1978.IBrozyna, Damian1838SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
1979.IMatlewski, Adam1838UKS "Smecz" Konin
1980.IIRymarowicz, Jakub1838
1981.IGaj, Szymon1838KSz Gambit Przeworsk
1982.IGorecki, Janusz1837KS "Polanica-Zdroj"
1983.IGrabianowski, Krystian1837OSz "Baszta" Szamotuly
1984.II+Hauschild, Mateusz1837MKS MOS Wieliczka
1985.IKaczmarek, Alicja1837LKS "Piast" Srem
1986.IILegien, Grzegorz1837MKS KSOS Krakow
1987.IIMajdzinski, Michal1837UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
1988.IMyszka, Zygmunt1837
1989.ISobich, Kazimierz1837ITS "Kopernik" Inowroclaw
1990.ISzelejewski, Jan1837
1991.IWieczorek, Lech1836
1992.KZajkowska, Olga1836ZMCh Polska YMCA Warszawa
1993.IRedzisz, Michal1836KS LAURA Chylice
1994.IKlimek, Piotr1835UKS "Rodlo" Opole
1995.IKotula, Konrad1835MKS "EMDEK" Bydgoszcz
1996.IKroczka, Gromoslaw1835UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
1997.KLeczek, Weronika1835MDK Bochnia
1998.IIZbrzezny, Tomasz1835
1999.II+Beczala, Pawel1834UKS "21 Podlesie"
2000.II+Gora, Tomasz1834KS DORS Ruda Slaska

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Niektóre skoczki nie skaczą, lecz kuśtykają."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies