użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1801.IKmak, Wieslaw1867OLIMPIJCZYK Chrzanow
1802.ISlomczewski, Michal1867KSz "Piatka" Skierniewice
1803.IGalaszewski, Patryk1866KSz. "Hancza" Suwalki
1804.IGolinski, Damian1866UMKS "Na Pieterku" Poznan
1805.I++Skrzypczak, Michal1866LKS "Piast" Srem
1806.IGawle, Ireneusz1866
1807.ICyra, Tomasz1865
1808.IKurnicki, Mateusz1865MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1809.IWalczak, Rafal1865
1810.Luczak, Filip1865
1811.IBarczyk, Joanna1864KS Cracovia 1906 Krakow
1812.IKrasowski, Piotr1864LKSz Lublin
1813.I+Laszczak, Przemyslaw1864UKS TSz Zieloni Zielonka
1814.II+Sobaniec, Dominik1864LKS "Stomil" Belchatow
1815.IGalazka, Krzysztof1863UKSz "Hetman" Warszawa
1816.IPham, Juliusz1863WKS "FLOTA" Gdynia
1817.I++Rykala, Monika1863MTSz Minsk Mazowiecki
1818.IStypka, Zbigniew1863AZS Poznan
1819.ICubala, Piotr1863
1820.IIGerasimowisz, Stanislaw1863
1821.IKojlo, Jan1863
1822.IIGadzala, Dariusz1862
1823.II+Krol, Rafal1862KSz "Gornik" Ledziny
1824.IPotocki, Karol1862KS "Entropia" NZSPW Warszawa
1825.I+Witwicki, Pawel1862JKSz-W Jarocin
1826.I++Binkowska, Agata1861UKS "21 Podlesie"
1827.I+Mierska, Agnieszka1861
1828.INiedbal, Piotr1861
1829.INowicki, Ryszard1861"Hetman" Ostrowiec Sw.
1830.IWolak, Jolanta1861KKSz Krakow
1831.KMatuszczyk, Krystian1860KS DORS Ruda Slaska
1832.I++Pomagalski, Marcin1860UKS MDK Radom
1833.I++Rosiak, Agata1860WKS Kopernik
1834.K+Zdziarska, Lidia1860KS AZS Wratislavia
1835.IPasieka, Marcin1860SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
1836.I++Grochocinska, Urszula1859KSz Polonia Wroclaw
1837.IJewulski, Krzysztof1859TKKF "Drogowiec" Krakow
1838.I++Kulpinski, Piotr1859WKS Kopernik
1839.IPosuniak, Kacper1859UKS MDK Radom
1840.I++Swieszek, Joanna1859UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1841.I+Grabowicz, Marcin1859KSz SKOCZEK TROJANSKI
1842.IIGrabowski, Jan1858
1843.IKnapik, Andrzej1858
1844.II+Knapik, Lucjan1858OLIMPIJCZYK Chrzanow
1845.ILambucki, Lukasz1858UKS "POGON Olesnica"
1846.ISrutwa, Maciej1858UKS "Rodlo" Opole
1847.IIBik, Maciej1858TKKF Leskowiec -Wieza Wadowice
1848.IKojro, Adam1858
1849.IBartoszek, Marcin1857UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
1850.IBodio, Leszek1857
1851.IFrackowiak, Andrzej1857
1852.IJasiak, Filip1857MSKS "GAMBIT" Tarnowiec
1853.IJaworek, Miroslaw1857KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
1854.I+Lewandowski, Marek1857KSz "Torfarm-64" Torun
1855.II+Mikolajczyk, Piotr1857WKSz GANT HETMAN
1856.IISachryn, Krystian1857
1857.ISzmer, Aleksander1857UKS "Rodlo" Opole
1858.II+Zychowicz, Marcin1857MTSz Minsk Mazowiecki
1859.INowicki, Andrzej1857TKSzach Tarnobrzeg
1860.I+Cichocki, Konrad1857WKSz 1938 Wloclawek
1861.IChomski, Maciej1856KSz Stilon Gorzow Wlkp.
1862.IDzieczkaniec, Piotr1856KS "Polanica-Zdroj"
1863.IKrawczyk, Piotr1856
1864.ILisinski, Henryk1856
1865.IPtaszek, Piotr1856UKS "Hetman" Czestochowa
1866.ISmagalski, Jaroslaw1856TS-R "Hetman" Konin
1867.IISowinski, Lukasz1856MDK Bochnia
1868.I++Szmidt, Przemyslaw1856UKS "OPP" Torun
1869.II+Kepowicz, Artur1856Klub Szachowy "Kana" Tarnow
1870.IKrajewski, Tomasz1856
1871.IBogusz, Tomasz1855St Eurobeskidy Lodygowice
1872.IBrodacki, Bernard1855LKS "Sparta" Lubliniec
1873.I++Lis, Marcelina1855LKSz GCKiP Czarna
1874.I+Studzinski, Tadeusz1855UKS "Osemka" Chojnice
1875.I+Widelski, Kacper1854MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1876.IMatysiak, Samuel1853MLKSz Myslenice
1877.II+Paliwoda, Borys1853ZTMS "Baszta" Znin
1878.I++Skupinska, Anna1853UKS "Rodlo" Opole
1879.KStrzemkowski, Wlodzimierz1853KSz "Torfarm-64" Torun
1880.ISzczygiel, Konrad1853
1881.IIJanik, Marcin1853
1882.IHetmanski, Waldemar1852SSz Pocztowiec Bydgoszcz
1883.KKosny, Marek1852UKS TSz Zieloni Zielonka
1884.INocon, Marian1852KS "Nysa" NiS
1885.I+Swieszek, Daria1852UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1886.II+Norov, Artem1852
1887.IChyzy, Jakub1852KSz Stilon Gorzow Wlkp.
1888.IDabrowski, Leszek1851
1889.I+Dzionk, Agata1851KKS "Ormuzd" Kartuzy
1890.II+Kielbratowski, Maciej1851
1891.IRybakowski, Karol1851
1892.IRupik, Marek1851TKKF "Boronovia" Boronow
1893.I+Kwasny, Leszek1851
1894.IChoina, Adam1850"Hetman" Ostrowiec Sw.
1895.IKiedrowski, Albin1850UKS "Osemka" Chojnice
1896.I+Sobczynski, Roman1850MTS Kwidzyn
1897.II+Betlej, Jan1849MKS KSOS Krakow
1898.IIKrutul, Piotr1849MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1899.ITyda, Beata1849UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
1900.IZadlo, Anna1849UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Znakomity szachista jest artystą, jest uczonym, jest inżynierem, jest wreszcie dowódcą i zdobywcą."

~Louis de la Bourdonnais

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies