użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1601.IGlatty, Zbigniew1903ASSz "Lipno" Steszew
1602.IIPrzychodzki, Piotr1903
1603.IZurek, Jacek1903KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
1604.II+Barabasz, Marian1902
1605.IBogocki, Cezary1902UKS MDK Otwock
1606.KDluski, Emil1902
1607.I+Sochacki, Zenon1902KSz "Silesia" Raciborz
1608.IAutowicz, Boguslawa1901KU AZS UW w Warszawie
1609.I+Januszewski, Tomasz1901WKSz GANT HETMAN
1610.II+Kiolbasa, Damian1901
1611.MKwilecki, Andrzej1901
1612.IKwapisiewicz, Wojciech1900LKS "Stomil" Belchatow
1613.II+Mielczarek, Daniel1900
1614.I+Nieradka, Feliks1900
1615.ISmolenska, Olga1900TS-R "Hetman" Konin
1616.IHolownia, Michal1900MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
1617.I++Chojnacka, Magdalena1899
1618.I+Chojnacki, Tomasz1899AZS Poznan
1619.IChudzik, Tomasz1899LKS "Szach-Centrum" Lodz
1620.IRys, Tomasz1899
1621.ISidlo, Andrzej1899WKSz GANT HETMAN
1622.IStachanczyk, Stanislaw1899
1623.I++Strzelczyk, Anna1899
1624.ICzarnecki, Artur1898UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
1625.I++Janiszewski, Filip1898KTS Kalisz
1626.KJedrocha, Katarzyna1898KKSz Krakow
1627.IKlosowski, Jacek1898KSz "Torfarm-64" Torun
1628.I+Mlodzinska, Irena1898UKS SP3 w Bogatyni
1629.ISadzikowski, Marian1898OLIMPIJCZYK Chrzanow
1630.I+Skorza, Konrad1898UKS Roszada Radom
1631.I+Flazinski, Jozef1897UKS-STSz Sokolow Podlaski
1632.IOsinski, Kamil1897LKS "Stomil" Belchatow
1633.I+Szeglowski, Tomasz1897KSz "SDK-Lotnik" Mielec
1634.INicinski, Piotr1897
1635.IMarczak, Szymon1897MUKS "SZS" Cieszyn
1636.II+Nowakowski, Sebastian1896UKS SP1 "Jedynka" Tychy
1637.IGorecki, Andrzej1895
1638.ISajtyna, Krzysztof1895
1639.IKasperlik, Adam1895
1640.INiemier, Hubert1895KS KORONA Zakrzewo
1641.IHanusek, Krzysztof1894UKS "Szach" Wolsztyn
1642.I++Jaskowski, Piotr1894KS "Legion" Legionowo
1643.I+Kielek, Andrzej1894
1644.I++Ochowicz, Jakub1894UKS "Czarny Kon" Olkusz
1645.IIZoltanski, Grzegorz1894LUKS "FENIKS" Mrocza
1646.IIArendarski, Lukasz1893
1647.IMikolajczyk, Ireneusz1893UKS "KSM Tecza" Koscian
1648.II+Pieprzyk, Dawid1893WKSz GANT HETMAN
1649.KSygulska, Anna1893GKSz "Hetman" Pilzno
1650.I++Pociejowski, Marek1893Bialy Krol Wisznia Mala
1651.I+Czarkowski, Tomasz1892UKS "OPP" Torun
1652.IDuszczak, Dariusz1892MUKS "Wieza Kornicka" Kornik
1653.KKaminska, Paulina1892KKSz Krakow
1654.II+Kaput, Roman1892KLIM UKSz Gambit Starachowice
1655.I+Rys, Sebastian1892UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
1656.IGugala, Pawel1891
1657.I++Guzik, Natalia1891UKS "Piatka" Wielun
1658.KKrasowski, Slawomir1891
1659.ILachmirowicz, Maciej1891
1660.IRatajczyk, Rafal1891MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
1661.I+Brozek, Lukasz1890UKS "21 Podlesie"
1662.ICymbala, Ireneusz1890
1663.I+Kaluzny, Tomasz1890AZS Poznan
1664.II+Mikolajczyk, Radoslaw1890LKS "Chrobry" Gniezno
1665.I+Nawrocki, Przemyslaw1890KS KORONA Zakrzewo
1666.IPietrzak, Tomasz1890
1667.I+Pilat, Wieslaw1890AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
1668.I++Sobocinska, Malgorzata1890LZS "Victoria" Chroscice
1669.ISzlapak, Eugeniusz1890
1670.I+Buzun, Michal1889MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1671.I+Krzyzanowski, Kamil1889KS "Korona" Krakow
1672.ISemik, Tomasz1889TMS "Roszada" Gliwice
1673.II+Wolski, Jaroslaw1889LKS Lotos Jablonna
1674.IIDadak, Wladyslaw1888KKSz Krakow
1675.I++Jelen, Janusz1888MCKiS Jaworzno
1676.IObrocki, Dariusz1888
1677.IPosnik, Maurycy1888
1678.INarkun, Michal1888
1679.IIAniszewski, Dariusz1887MTSz Minsk Mazowiecki
1680.IBorowiak, Aleksander1887GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
1681.I++Bryla, Lidia1887
1682.I+Chmiel, Piotr1887LZS "Victoria" Chroscice
1683.IKoseski, Damian1887MTSz Minsk Mazowiecki
1684.I+Krasinski, Rafal1887KSz "LECH-WSUS Poznan"
1685.I++Krupa, Anna1887MKSz Rybnik
1686.II+Krzempek, Krystian1887
1687.I+Kuspak, Aleksander1887LUKKS Kielce
1688.II+Lipiejko, Artur1887
1689.IZaskalski, Dawid1887TG "Sokol" Mielec
1690.IKromka, Ryszard1887KKSz Krakow
1691.IBudakow, Adrian1886
1692.IPela, Edward1886WKSz GANT HETMAN
1693.II+Wisla, Jakub1886KS Cracovia 1906 Krakow
1694.ICzaja, Jacek1885LKSz GCKiP Czarna
1695.KMarks, Zofia1885UKS TSz Zieloni Zielonka
1696.KWisniewski, Jacek1885KS LAURA Chylice
1697.II+Bezimienny, Daniel1884UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
1698.IJajte-Pachota, Maciej1884KKSz Krakow
1699.IIZajewski, Zbigniew1884
1700.KKoziel, Ryszard1883

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Zawsze istnieje właściwe posunięcie. Trzeba je tylko znaleźć."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies