użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1501.KJedrocha, Katarzyna1922KKSz Krakow
1502.ISlabicki, Andrzej1922
1503.KWalas, Aleksandra1922UKS \"Debiut\" Przedwojow
1504.IWruck, Wieslaw1922OSiR Tuchola
1505.K++Bukowska, Katarzyna1921TS-R "Hetman" Konin
1506.I++Hasinski, Krystian1921TS "Kuznia" Rybnik
1507.ISimon, Marek1921LKS "Piast" Srem
1508.ISiwon, Bogdan1921KSz "Start" Elblag
1509.ISleczka, Bartosz1921MKS MOS Wieliczka
1510.IWargulec, Dariusz1921UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
1511.IZadlo, Ryszard1921KS "Korona" Krakow
1512.II+Norov, Artem1921
1513.IFajfer, Bartosz1921KS "Roszada" Zory
1514.IBoratynski, Piotr1920
1515.IGula, Andrzej1920LZS CKTiS Biskupiec
1516.II+Paczka, Patryk1920MKS przy MDK Trzcianka
1517.IIRudzki, Maciej1920LKS "Zarzewie" Prudnik
1518.I+Bajkowski, Marcin1919KS LAURA Chylice
1519.KCzyz, Artur1919KSz Polonia Wroclaw
1520.I+Katafiasz, Tomasz1919ZTMS "Baszta" Znin
1521.I++Litner, Igor1919PKS MAT Bialoleka
1522.I+Rzeszowski, Dominik1919UKS "Czternastka" Warszawa
1523.IWarmowski, Pawel1919KKS "Ormuzd" Kartuzy
1524.I+Zarebski, Cezary1919
1525.IBien, Zygmunt1919
1526.IGorny, Andrzej1918
1527.II+Grochulski, Krzysztof1918SzUKS Gostmat 83 Gostynin
1528.I+Grzeskow, Adrian1918UKS SP3 w Bogatyni
1529.KHucz, Alfred1918SCS "Sokol" Chorzow
1530.KSzymczak, Rafal1918KSz SKOCZEK TROJANSKI
1531.I+Wisniewski, Adam1918UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
1532.WFMJalowiec, Halina1917GKSz "Hetman" Pilzno
1533.KKowara, Magdalena1917MKS przy MDK Trzcianka
1534.IKrygier, Ireneusz1917LKS "Chrobry" Gniezno
1535.IPlatek, Michal1917MLKSz Myslenice
1536.FMPojedziniec, Wladyslaw1917WKSz GANT HETMAN
1537.KRadziewicz, Katarzyna1917KSz Polonia Wroclaw
1538.II+Starczewski, Sebastian1917LKS "Szach-Centrum" Lodz
1539.II+Weichhold, Lukasz1917
1540.II+Leczek, Wiktor1916UKS "Magnus" Rzezawa
1541.I+Ociepka, Tomasz1916KS "Roszada" Zory
1542.KSzczepaniec, Stanislaw1916
1543.ICzempiel, Henryk1915"Strzelec" Strzelce Opolskie
1544.IUrban, Wojciech1915LUKKS Kielce
1545.ICiszewski, Marek1914UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
1546.IMiklus, Mateusz1914LKS "Sparta" Lubliniec
1547.INiedbala, Wojciech1914UMKS "Na Pieterku" Poznan
1548.ISobocinski, Slawomir1914UKS "Zak" Lomza
1549.WFMWesolowska, Hanna1914MKS "Sandecja" Nowy Sacz
1550.I++Worobiej, Daniel1914UKS MDK Otwock
1551.II+Kocia, Kamil1913KLIM UKSz Gambit Starachowice
1552.ISkonieczny, Marek1913ULKS "Niwka" Lomazy
1553.ISzymanowski, Mateusz1913UKS "Gedanensis" Gdansk
1554.IDahm, Mikolaj1912
1555.II+Fronczak, Sebastian1912LKS "Szach-Centrum" Lodz
1556.KGorczyca, Dominika1912KS DORS Ruda Slaska
1557.I++Koziol, Pawel1912KSz SKOCZEK TROJANSKI
1558.IMichnikiewicz, Slawomir1912COR CORDIUM Starogard Gdanski
1559.IMierzejewski, Mariusz1912
1560.IITowgin, Piotr1912KS AZS Wratislavia
1561.IWajda, Mariusz1912MKS "Polonia" Przemysl
1562.KKaniak, Monika1911
1563.II+Kowalczyk, Adam1911KSz "Piatka" Skierniewice
1564.IStrzelecki, Maciej1911KSz "Piatka" Skierniewice
1565.IWyrwa, Zdzislaw1911UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
1566.II+Dankowski, Jerzy1910
1567.I+Bartosik, Piotr1909
1568.IIGraczyk, Konrad1909KSz "HETMAN" Katowice
1569.I++Nawrot, Anna1909KSz Polonia Wroclaw
1570.I+Zombirt, Filip1909WKSz GANT HETMAN
1571.I++Politowicz, Anna1909KSz Polonia Wroclaw
1572.I+Gromczak, Dariusz1908"Kudowianka" Kudowa Zdroj
1573.IHarazinski, Adam1908KS "Entropia" NZSPW Warszawa
1574.IKowalczuk, Mikolaj1908UKS Skoczek Milicz
1575.II+Przybylo, Sebastian1908
1576.I++Rafa, Robert1908LKS Lotos Jablonna
1577.ISzymanski, Grzegorz1908
1578.I++Bartoszewicz, Marcin1907
1579.ILabuda, Michal1907WKSz GANT HETMAN
1580.IMrozinski, Pawel1907KKSz Krakow
1581.INiedbal, Piotr1907
1582.IRupental, Janusz1907
1583.I++Zochowski, Janusz1907KSz Polonia Wroclaw
1584.IBoruta, Dawid1907KS "Roszada" Zory
1585.IBetlej, Jan1906MKS KSOS Krakow
1586.II+Kacprzak, Robert1906WOK Walbrzych
1587.IIKremser, Zygmunt1906
1588.I+Sokolski, Aleksander1906Fundacja im. Adolfa Anderssena
1589.KStec, Ewa1906KS DORS Ruda Slaska
1590.KTruszkiewicz, Eliza1906KS "Entropia" NZSPW Warszawa
1591.IDziedzic, Ferdynand1905MKS przy MDK Trzcianka
1592.IIJajte-Pachota, Jerzy1905KS Cracovia 1906 Krakow
1593.I+Kubiak, Leszek1905UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
1594.IMarczukiewicz, Jerzy1905SSz "Modus" Warszawa
1595.IMiechowicz, Witold1905
1596.II+Sowinski, Artur1905
1597.I+Wiecek, Pawel1905Pszczynskie Szachy
1598.I+Holownia, Michal1905MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
1599.IPrzytula, Grzegorz1905
1600.KMichalak, Marek1905

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Nikt jeszcze nie wygrał partii przez jej poddanie."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies