użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1501.IBoratynski, Piotr1920
1502.K+Czaplewska, Klara1920AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
1503.IGula, Andrzej1920SSz BDK Biskupiec
1504.I++Hemmerling, Jaroslaw1920ASSz "Lipno" Steszew
1505.II+Paczka, Patryk1920MKS przy MDK Trzcianka
1506.IPolczyk, Mikolaj1920UKS "Ognisko" Rydultowy
1507.I++Wolanski, Michal1920KSN "Luczniczka" Bydgoszcz
1508.I+Zarebski, Cezary1920MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
1509.IIRudzki, Maciej1920LKS "Zarzewie" Prudnik
1510.I+Gigola, Jacek1919GZSN "Start" Gorzow Wlkp.
1511.I++Pacuszka, Wioletta1919UKS "Rotmistrz" Grudziadz
1512.IWarmowski, Pawel1919KKS "Ormuzd" Kartuzy
1513.I+Wiecek, Pawel1919PSSz Pszczyna
1514.IBien, Zygmunt1919
1515.IGorny, Andrzej1918
1516.I+Grzeskow, Adrian1918UKS SP3 w Bogatyni
1517.KHucz, Alfred1918SCS "Sokol" Chorzow
1518.IIJajte-Pachota, Jerzy1918KS Cracovia 1906 Krakow
1519.I+Wisniewski, Adam1918UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
1520.KKowara, Magdalena1917MKS przy MDK Trzcianka
1521.IKrygier, Ireneusz1917LKS "Chrobry" Gniezno
1522.ILach, Ireneusz1917TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
1523.IPlatek, Michal1917MLKSz Myslenice
1524.KRadziewicz, Katarzyna1917KSz Polonia Wroclaw
1525.II+Starczewski, Sebastian1917LKS "Szach-Centrum" Lodz
1526.II+Weichhold, Lukasz1917
1527.IWozniak, Dawid1917UKS SP1 "Jedynka" Tychy
1528.IStelmaszuk, Maciej1917MGLKS "Parnas" Olawa
1529.KLada, Ireneusz1916KSz Jelonka Jelenia Gora
1530.II+Leczek, Wiktor1916UKS "Magnus" Rzezawa
1531.KSzczepaniec, Stanislaw1916
1532.I++Tustanowski, Mateusz1916LKS "Zarzewie" Prudnik
1533.IRedzisz, Michal1916KS LAURA Chylice
1534.I++Bartoszewicz, Marcin1915
1535.I++Golecki, Jan1915KS LAURA Chylice
1536.II+Grochulski, Krzysztof1915SzUKS Gostmat 83 Gostynin
1537.IMarczukiewicz, Jerzy1915SSz "Modus" Warszawa
1538.KRuszczycki, Jacek1915KKSz Krakow
1539.IStachowiak, Slawomir1915ASSz "Lipno" Steszew
1540.ISuliborski, Artur1915MTSz Minsk Mazowiecki
1541.IUrban, Wojciech1915LUKKS Kielce
1542.ICiszewski, Marek1914UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
1543.ICzempiel, Henryk1914"Strzelec" Strzelce Opolskie
1544.I+Golenia, Wojciech1914MKS MOS Wieliczka
1545.IMiklus, Mateusz1914LKS "Sparta" Lubliniec
1546.ISobocinski, Slawomir1914UKS "Zak" Lomza
1547.ISzatan, Rafal1914TS-R "Hetman" Konin
1548.I++Worobiej, Daniel1914UKS MDK Otwock
1549.II+Kocia, Kamil1913KLIM UKSz Gambit Starachowice
1550.I++Leczek, Weronika1913UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1551.ISkonieczny, Marek1913ULKS "Niwka" Lomazy
1552.ISzymanowski, Mateusz1913UKS "Gedanensis" Gdansk
1553.IDahm, Mikolaj1912
1554.IMierzejewski, Mariusz1912
1555.IITowgin, Piotr1912KS AZS Wratislavia
1556.IWajda, Mariusz1912MKS "Polonia" Przemysl
1557.KWojcieszyn, Zdzislaw1912
1558.KCzuchnicki, Jan1911
1559.I++Kaniak, Monika1911
1560.II+Kowalczyk, Adam1911KSz "Piatka" Skierniewice
1561.I++Staruch, Roman1911
1562.IWyrwa, Zdzislaw1911UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
1563.II+Dankowski, Jerzy1910
1564.KGorczyca, Dominika1910KS DORS Ruda Slaska
1565.I+Kaluzny, Lukasz1910AZS Poznan
1566.I+Bartosik, Piotr1909
1567.IIGraczyk, Konrad1909KSz "HETMAN" Katowice
1568.I++Nawrot, Anna1909KSz Polonia Wroclaw
1569.IStebel, Jacek1909UKS "Ognisko" Rydultowy
1570.I++Politowicz, Anna1909KSz Polonia Wroclaw
1571.INiedbala, Wojciech1908UMKS "Na Pieterku" Poznan
1572.II+Przybylo, Sebastian1908
1573.I++Rafa, Robert1908LKS Lotos Jablonna
1574.ISzymanski, Grzegorz1908
1575.ILabuda, Michal1907WKSz GANT HETMAN
1576.IRupental, Janusz1907
1577.KZawierucha, Aleksander1907KS "Roszada" Zory
1578.II+Kacprzak, Robert1906WOK Walbrzych
1579.IKowalczuk, Mikolaj1906
1580.IIKremser, Zygmunt1906
1581.IMichnikiewicz, Slawomir1906COR CORDIUM Starogard Gdanski
1582.KStec, Ewa1906KS DORS Ruda Slaska
1583.KTruszkiewicz, Eliza1906KS "Entropia" NZSPW Warszawa
1584.K++Bukowska, Katarzyna1905TS-R "Hetman" Konin
1585.IDziedzic, Ferdynand1905MKS przy MDK Trzcianka
1586.II+Malaczek, Mateusz1905AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
1587.IMiechowicz, Witold1905
1588.II+Sowinski, Artur1905
1589.I++Walas, Aleksandra1905UKS "Debiut" Przedwojow
1590.IPrzytula, Grzegorz1905
1591.I++Mroz, Waldemar1905KLIM UKSz Gambit Starachowice
1592.KMichalak, Marek1905
1593.I++Hasinski, Krystian1904TS "Kuznia" Rybnik
1594.I+Kubiak, Leszek1904UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
1595.KPonceleusz, Bronislaw1904
1596.IRawski, Wieslaw1904
1597.KSpicak, Krzysztof1904MAZSzach w Warszawie
1598.ITuszynski, Edmund1904
1599.ISlomczewski, Michal1904KSz "Piatka" Skierniewice
1600.IGlatty, Zbigniew1903ASSz "Lipno" Steszew

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Czy jeśli matematycy używają kalkulatorów, to to oznacza, ze kalkulatory zastąpią matematyków? Podobnie jest z szachami."

~Viswanathan Anand

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies