użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1401.I+Mlynarczyk, Dariusz1939TTSz "Tecza" Turek
1402.ISokolowski, Krzysztof1939KS "Sparta" Nasielsk
1403.KSzczesniak, Andrzej1939UKS "Rotmistrz" Grudziadz
1404.IWlodarski, Michal1939UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
1405.IDuszkiewicz, Marek1938GKSz "Solny" Grzybowo
1406.I+Jarus, Grzegorz1938WKSz GANT HETMAN
1407.I+Kaminski, Maciej1938MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1408.II+Mensfel, Roman1938
1409.KPuszczewicz, Krzysztof1938WKSz GANT HETMAN
1410.I+Skrzyczek, Tomasz1938KS DORS Ruda Slaska
1411.I++Szybowicz, Piotr1938UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
1412.IBoese, Artur1937
1413.ICiba, Przemyslaw1937MPZSzach Krakow
1414.IJanuszewski, Piotr1937UKS "Osemka" Chojnice
1415.IJozwik, Jacek1937MTSz Minsk Mazowiecki
1416.I+Madera, Mateusz1937KSz "Miedz" Legnica
1417.ISmalara, Kazimierz1937
1418.I+Zombirt, Filip1937WKSz GANT HETMAN
1419.I+Bajkowski, Marcin1936KS LAURA Chylice
1420.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kozuchow
1421.I+Frackowiak, Slawomir1936
1422.IGrzegorowski, Artur1936OTSz Ostrow Wielkopolski
1423.IMirski, Michal1936UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1424.I++Zochowski, Janusz1936KSz Polonia Wroclaw
1425.IMarchewka, Jakub1936OKSz "Spolem" Opole
1426.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
1427.IPaczkowski, Daniel1935MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1428.IGospodarczyk, Roman1934
1429.IGosciniak, Tomasz1934GKSz "Solny" Grzybowo
1430.KStanczyk, Lech1934
1431.I++Szewczyk, Grzegorz1934MKS "Sandecja" Nowy Sacz
1432.I++Barburzynska, Magdalena1933WKSz GANT HETMAN
1433.IDubiel, Lukasz1933MCKiS Jaworzno
1434.K+Dudel, Anna1933MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1435.I++Karykowska, Anna1933KSz "Miedz" Legnica
1436.I+Kozerski, Zbigniew1933UKS TSz Zieloni Zielonka
1437.IKulling, Aleksander1933UKS "Centrum" Tczew
1438.I+Lasota, Adam1933CKR SSz Grojec
1439.I++Posuniak, Weronika1933KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
1440.IFerens, Leszek1932ZKSz Zary
1441.K+Gapa, Sylwia1932KS KORONA Zakrzewo
1442.KJacek, Roksana1932KSz Gryf Szczecin
1443.ISimon, Marek1932LKS "Piast" Srem
1444.WFMVasilieva, Maria1932KSz "LECH-WSUS Poznan"
1445.IWodecki, Daniel1932KSz "Silesia" Raciborz
1446.IStelmaszuk, Maciej1932MGLKS "Parnas" Olawa
1447.IJesse, Jacek1931MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
1448.K++Kozlowska, Marzena1931LKS "Piast" Srem
1449.IMrozinski, Pawel1931KKSz Krakow
1450.I++Sobczak, Miroslaw1931LKS "Chrobry" Gniezno
1451.CMTyda, Krzysztof1931UKS "Korona" Gdansk
1452.IIJurek, Bartlomiej1931
1453.KStaniszewski, Pawel1931AZS Poznan
1454.I+Adamczewski, Jedrzej1930KTS Kalisz
1455.KDrazek, Wladyslaw1930KS "Polanica-Zdroj"
1456.I++Falkowski, Dawid1930MCKiS Jaworzno
1457.IKuznicki, Cyprian1930
1458.IKwasniewski, Jerzy1930
1459.IMajocha, Piotr1930UKS "Giecek" Radkow
1460.INojszewski, Adam1930
1461.IRafalski, Krzysztof1930KS "Entropia" NZSPW Warszawa
1462.IRyszkiewicz, Adam1930UMKSz "Jacwiez" Suwalki
1463.KWesolowska, Edyta1930BKS "Chemik" Bydgoszcz
1464.II+Bucior, Tomasz1929LKSz Lublin
1465.K+Parol, Pola1929MTSz Minsk Mazowiecki
1466.I++Sikorska, Dorota1929KSz "LECH-WSUS Poznan"
1467.IWozniak, Dawid1929UKS SP1 "Jedynka" Tychy
1468.IZawodnik, Konrad1929
1469.KGluszko, Monika1928UKS TSz Zieloni Zielonka
1470.I+Tarkowski, Michal1928MKS "EMDEK" Bydgoszcz
1471.IIMantorski, Robert1927
1472.ISleczka, Bartosz1927MKS MOS Wieliczka
1473.KWaszczuk, Patrycja1927MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski
1474.KGrzelachowska, Grazyna1926LKS "Chrobry" Gniezno
1475.I+Kaluzny, Lukasz1926AZS Poznan
1476.IRytarowski, Kamil1926UKS TSz Zieloni Zielonka
1477.I+Sokolski, Aleksander1926Fundacja im. Adolfa Anderssena
1478.ISwiebocki, Jan1926MLKSz Myslenice
1479.ITomczykowski, Jaroslaw1926LKS "Chrobry" Gniezno
1480.I+Wodzynski, Michal1926KSz "Torfarm-64" Torun
1481.IGozdziewicz, Robert1925MKS "Wicher" Zbaszyn
1482.IJanicki, Jacek1925
1483.IKrol, Miroslaw1925
1484.IMoldawski, Michal1925LKS "Wisla" Strumien
1485.I++Szczecina, Kamil1925ChTS Chorzow
1486.IWadelek, Karol1925
1487.IJecek, Miroslaw1925LKSz "Caissa" Lubsko
1488.ICiula, Edward1924
1489.IHarazinski, Adam1924KS "Entropia" NZSPW Warszawa
1490.IKrupinski, Jerzy1924KKSz Krakow
1491.KLewandowska, Anika1924SSz Pocztowiec Bydgoszcz
1492.IIMatuszczak, Bartosz1924OTSz Ostrow Wielkopolski
1493.INiemier, Hubert1924KS KORONA Zakrzewo
1494.IBernacki, Gabriel1923
1495.IKrawiecki, Stanislaw1923UKS "Lady" Raszyn
1496.IPoltorzycki, Dzemil1923
1497.I+Swiderski, Radoslaw1923KSz Stilon Gorzow Wlkp.
1498.I+Wodzislawski, Marian1923MTS Kwidzyn
1499.I+Zarebski, Cezary1923MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
1500.IMadej, Roman1923MKS KSOS Krakow

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Partia bez omyłek, czy spotkaliście kiedyś taką?"

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies