użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1401.I++Szydelko, Marcin1939UKS "Giecek" Radkow
1402.I++Ulrych, Wojciech1939St Eurobeskidy Lodygowice
1403.IWlodarski, Michal1939UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
1404.KBitman, Marek1938MKSz Rybnik
1405.IDuszkiewicz, Marek1938GKSz "Solny" Grzybowo
1406.I+Jarus, Grzegorz1938WKSz GANT HETMAN
1407.II+Mensfel, Roman1938
1408.K++Parol, Pola1938MTSz Minsk Mazowiecki
1409.KPuszczewicz, Krzysztof1938WKSz GANT HETMAN
1410.I+Skrzyczek, Tomasz1938KS DORS Ruda Slaska
1411.IStelmaszuk, Maciej1938MGLKS "Parnas" Olawa
1412.I++Dzida, Kamil1938KSz Stilon Gorzow Wlkp.
1413.IBoese, Artur1937
1414.I++Choina, Michal1937"Hetman" Ostrowiec Sw.
1415.ICiba, Przemyslaw1937MPZSzach Krakow
1416.IJanuszewski, Piotr1937UKS "Osemka" Chojnice
1417.I+Madera, Mateusz1937KSz "Miedz" Legnica
1418.ISmalara, Kazimierz1937KLUB MARYNARKI WOJENNEJ
1419.I++Szczecina, Kamil1937ChTS Chorzow
1420.I++Szybka, Andrzej1937LZS SSz "PAT" Ligota Dolna
1421.IMike, Patryk1937KSz Gryf Szczecin
1422.IMike, Patryk1937KSz Gryf Szczecin
1423.ICzerniawski, Krzysztof1936KSz "Odrodzenie" Kozuchow
1424.I+Frackowiak, Slawomir1936
1425.IGrzegorowski, Artur1936OTSz Ostrow Wielkopolski
1426.K++Kozlowska, Marzena1936LKS "Piast" Srem
1427.IMarchewka, Jakub1936OKSz "Spolem" Opole
1428.IKlementowski, Dawid1935MKSz Rybnik
1429.IPaczkowski, Daniel1935MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1430.IGospodarczyk, Roman1934
1431.IGosciniak, Tomasz1934GKSz "Solny" Grzybowo
1432.KStanczyk, Lech1934
1433.I++Szewczyk, Grzegorz1934MKS "Sandecja" Nowy Sacz
1434.I++Szybowicz, Piotr1934UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin
1435.KKus, Aleksander1934KSz "LECH-WSUS Poznan"
1436.I++Barburzynska, Magdalena1933WKSz GANT HETMAN
1437.IDubiel, Lukasz1933MCKiS Jaworzno
1438.K+Dudel, Anna1933MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1439.I+Kozerski, Zbigniew1933UKS TSz Zieloni Zielonka
1440.IKulling, Aleksander1933UKS "Centrum" Tczew
1441.I+Lasota, Adam1933CKR SSz Grojec
1442.I++Nadstoga, Wojciech1933UKS "Szach" Wolsztyn
1443.KPosuniak, Weronika1933KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
1444.IZiaja, Krystian1933LKS "Olszanica"
1445.IFerens, Leszek1932ZKSz Zary
1446.K+Gapa, Sylwia1932RPW Okucia Budowlane Lodz
1447.KKaluzny, Wlodzimierz1932AZS Poznan
1448.IKamieniecki, Tomasz1932KSz "HETMAN" Koszalin
1449.WFMVasilieva, Maria1932KSz "LECH-WSUS Poznan"
1450.I++Wolanski, Michal1932PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
1451.KJacek, Roksana1931KSz Gryf Szczecin
1452.KLada, Ireneusz1931KSz Jelonka Jelenia Gora
1453.CMTyda, Krzysztof1931UKS "Korona" Gdansk
1454.IIJurek, Bartlomiej1931
1455.I++Adamczewski, Jedrzej1930KTS Kalisz
1456.KFalkowski, Dawid1930MCKiS Jaworzno
1457.IKuznicki, Cyprian1930
1458.IKwasniewski, Jerzy1930
1459.INojszewski, Adam1930
1460.IRafalski, Krzysztof1930KS "Entropia" NZSPW Warszawa
1461.IRyszkiewicz, Adam1930UMKSz "Jacwiez" Suwalki
1462.KWesolowska, Edyta1930BKS "Chemik" Bydgoszcz
1463.II+Bucior, Tomasz1929LKSz Lublin
1464.IWozniak, Dawid1929UKS SP1 "Jedynka" Tychy
1465.IZawodnik, Konrad1929
1466.KGluszko, Monika1928UKS TSz Zieloni Zielonka
1467.ILada, Michal1928KSz. "Hancza" Suwalki
1468.I+Tarkowski, Michal1928MKS "EMDEK" Bydgoszcz
1469.II+Kiolbasa, Damian1927
1470.IIMantorski, Robert1927
1471.KDrazek, Wladyslaw1926KS "Polanica-Zdroj"
1472.KGrzelachowska, Grazyna1926LKS "Chrobry" Gniezno
1473.IRytarowski, Kamil1926UKS TSz Zieloni Zielonka
1474.ISwiebocki, Jan1926MLKSz Myslenice
1475.ITomczykowski, Jaroslaw1926LKS "Chrobry" Gniezno
1476.I+Wodzynski, Michal1926KSz "Torfarm-64" Torun
1477.IGozdziewicz, Robert1925MKS "Wicher" Zbaszyn
1478.IJanicki, Jacek1925
1479.IKrol, Miroslaw1925
1480.IMoldawski, Michal1925LKS "Wisla" Strumien
1481.I++Poniewierski, Piotr1925UKS "Gedanensis" Gdansk
1482.IWadelek, Karol1925
1483.IJecek, Miroslaw1925LKSz "Caissa" Lubsko
1484.ICiula, Edward1924
1485.IKrupinski, Jerzy1924KKSz Krakow
1486.KLewandowska, Anika1924SSz Pocztowiec Bydgoszcz
1487.IIMatuszczak, Bartosz1924OTSz Ostrow Wielkopolski
1488.IBernacki, Gabriel1923
1489.I++Jarzebowski, Kacper1923UKS "Czternastka" Warszawa
1490.KJozwik, Rafal1923MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
1491.IKrawiecki, Stanislaw1923UKS "Lady" Raszyn
1492.IMielczarek, Daniel1923KS "Polanica-Zdroj"
1493.IPoltorzycki, Dzemil1923
1494.I+Swiderski, Radoslaw1923KSz Stilon Gorzow Wlkp.
1495.I+Wodzislawski, Marian1923MTS Kwidzyn
1496.IMadej, Roman1923MKS KSOS Krakow
1497.I++Bienias, Piotr1922WKSz GANT HETMAN
1498.I++Darowicki, Mariusz1922UKS "OPP" Torun
1499.IDusza, Tomasz1922GKSz "Kornuty" Gorlice
1500.IEkert, Mariusz1922UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Szachy są grą okrutną. Jeśli nie masz centrum to twój przeciwnik ma swobodną pozycję. Jeśli masz centrum, wtedy dopiero rzeczywiście musisz się o nie martwić."

~Siegbert Tarrasch

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies