użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1301.KKopica, Paulina1959UKS "Rodlo" Opole
1302.I++Lewiarz, Piotr1959KSz "Maraton" Lomza
1303.I+Siekierski, Pawel1959LKS "Wrzos" Miedzyborow
1304.IZajecki, Maurycy1959
1305.IKawala, Maciej1958
1306.I++Pajak, Jakub1958KSz SKOCZEK TROJANSKI
1307.I+Rosicki, Marcin1958MCKiS Jaworzno
1308.KSmal, Tobiasz1958UKS "Szach" Gryfice
1309.ISosnowski, Daniel1958
1310.ISworowski, Piotr1958
1311.IWasik, Piotr1958KS "Korona" Krakow
1312.IWitek, Pawel1958
1313.IChowra, Edward1957
1314.I+Kmiecik, Wojciech1957UKS "Debiut" Przedwojow
1315.II+Melchers, Damian1957KS "Entropia" NZSPW Warszawa
1316.CMTyda, Krzysztof1957UKS "Korona" Gdansk
1317.I+Ancuta, Adam1956
1318.I++Dadello, Aleksandra1956KSz Polonia Wroclaw
1319.IDworak, Dawid1956MSKS "GAMBIT" Tarnowiec
1320.ILusio, Stanislaw1956
1321.IPaliwoda, Borys1956ZTMS "Baszta" Znin
1322.KSlabek, Grzegorz1956TS Wisla Krakow
1323.ISzurgot, Dominik1956LKSz Lublin
1324.IWolak, Jacek1956KKSz Krakow
1325.IBrusilowicz, Przemyslaw1955
1326.ICzyrson, Krystian1955UKS "Gedanensis" Gdansk
1327.I++Kowalczyk, Marian1955
1328.I++Tomaszewska, Luiza1955MCKiS Jaworzno
1329.KKotermanska, Anna1954
1330.IBocko, Stanislaw1953WKSz GANT HETMAN
1331.IKadzinski, Wieslaw1953ZMCh Polska YMCA Warszawa
1332.IMamak, Wojciech1953
1333.ISemeniuk, Adam1953
1334.I+Tarajkiewicz, Krzysztof1953KKS "Ormuzd" Kartuzy
1335.WFMWesolowska, Hanna1953MKS "Sandecja" Nowy Sacz
1336.KZminda, Bogdan1953MGLKS "Parnas" Olawa
1337.KCzarniecka, Aleksandra1953UKS SP3 w Bogatyni
1338.IPalacz, Tomasz1952
1339.I+Rozowski, Marcin1952
1340.IChwilkowski, Gabriel1951M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
1341.KMarchel, Agnieszka1951SSz Pocztowiec Bydgoszcz
1342.KPekacki, Stanislaw1951LKS "Wrzos" Miedzyborow
1343.K+Szylko, Waldemar1951LKSz "Caissa" Lubsko
1344.ISkwarczylo, Marek1950KS "Wesola" Warszawa
1345.ISuchocki, Tomasz1950KU AZS UW w Warszawie
1346.I++Pipala, Janusz1949
1347.IRutkowski, Piotr1949
1348.ILukasik, Adam1949KSz "Skoczek" Siedlce
1349.I++Ponikowski, Przemyslaw1949KSz SKOCZEK TROJANSKI
1350.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
1351.II+Fronczak, Sebastian1948LKS "Szach-Centrum" Lodz
1352.KKapral, Krzysztof1948LZS "Goniec" Kluczbork
1353.IKliber, Aleksander1948SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
1354.ILesniak, Marek1948KS "Sparta" Nasielsk
1355.II+Marchlewicz, Damian1948UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
1356.I++Piotrowski, Arkadiusz1948SSz "Modus" Warszawa
1357.IRadecki, Krzysztof1948SzUKS Gostmat 83 Gostynin
1358.K+Kalinowska, Zuzanna1948MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1359.I++Golenia, Wojciech1947MKS MOS Wieliczka
1360.ILatocha, Aleksander1947MKSz DIAGONALIA Imielin
1361.IMirski, Michal1947UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1362.I++Obiedzinski, Pawel1947KSz "Maraton" Lomza
1363.IIWojtyra, Dariusz1947
1364.I++Budnik, Mateusz1946UKS "OPP" Torun
1365.I+Chmielarz, Maciej1946OTSz Ostrow Wielkopolski
1366.I+Drozdzynski, Daniel1946MKS "Wicher" Zbaszyn
1367.I++Krajewicz, Pawel1946MCK Aleksandrow Kujawski
1368.ISzarata, Adrian1946KS "Nysa" NiS
1369.KWeglarz, Joanna1946ZTMS "Baszta" Znin
1370.INigiel, Piotr1946UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
1371.I++Jarocka, Liwia1946KSz "HETMAN" Katowice
1372.IKucharski, Bartlomiej1946LKSz GCKiP Czarna
1373.I++Kuciel, Wladyslaw1945MKS "Sandecja" Nowy Sacz
1374.IKarcz, Bartlomiej1944KSz "HETMAN" Katowice
1375.K+Maruszczak, Joanna1944KSz Gryf Szczecin
1376.IPienkos, Slawomir1944
1377.CMWalkusz, Miroslaw1944UKS "Korona" Gdansk
1378.IWcislo, Adrian1944UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1379.KCzuchnicki, Jan1943
1380.IFlis, Radoslaw1943RPW Okucia Budowlane Lodz
1381.I+Gromczak, Dariusz1943"Kudowianka" Kudowa Zdroj
1382.IKrajewski, Kazimierz1943
1383.ISlabicki, Andrzej1943
1384.I++Szydelko, Marcin1943UKS "Giecek" Radkow
1385.I++Ulrych, Wojciech1943St Eurobeskidy Lodygowice
1386.I++Hemmerling, Jaroslaw1942ASSz "Lipno" Steszew
1387.KKaluzny, Wlodzimierz1942AZS Poznan
1388.ILakomiec, Kazimierz1942Bialy Krol Wisznia Mala
1389.II+Pogorzelski, Adrian1942MKS przy MDK Trzcianka
1390.I++Kaczmarek, Arkadiusz1941MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
1391.CMKrupa, Krzysztof1941
1392.I++Litner, Igor1941PKS MAT Bialoleka
1393.IMokrzanowski, Andrzej1941
1394.IPaczuski, Tomasz1941LKS Lotos Jablonna
1395.IRydzewski, Stanislaw1941AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
1396.ISpyra, Piotr1941
1397.CMDelega, Tomasz1940LKS "Wrzos" Miedzyborow
1398.IGawlowski, Robert1940
1399.IMazalon, Bartlomiej1940MKS "EMDEK" Bydgoszcz
1400.KSzmyd, Marek1940GLKS Goniec Zarow

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Remisy przekształcają szachy w grę nudną, partie rezultatywne – to wynik walki."

~Bobby Fischer

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies