użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1301.ISosnowski, Daniel1958
1302.ISworowski, Piotr1958
1303.IWitek, Pawel1958
1304.I+Zombirt, Filip1958WKSz GANT HETMAN
1305.IChowra, Edward1957
1306.I++Golecki, Jan1957KS LAURA Chylice
1307.II+Melchers, Damian1957KS "Entropia" NZSPW Warszawa
1308.CMTyda, Krzysztof1957UKS "Korona" Gdansk
1309.KZminda, Bogdan1957MGLKS "Parnas" Olawa
1310.I+Ancuta, Adam1956
1311.I++Dadello, Aleksandra1956KSz Polonia Wroclaw
1312.IDworak, Dawid1956MSKS "GAMBIT" Tarnowiec
1313.ILusio, Stanislaw1956
1314.I+Rozowski, Marcin1956
1315.ISzurgot, Dominik1956LKSz Lublin
1316.KSzymczak, Rafal1956KSz SKOCZEK TROJANSKI
1317.ISlomczewski, Michal1956KSz "Piatka" Skierniewice
1318.IBrusilowicz, Przemyslaw1955
1319.ICzyrson, Krystian1955UKS "Gedanensis" Gdansk
1320.I++Kowalczyk, Marian1955
1321.I++Tomaszewska, Luiza1955MCKiS Jaworzno
1322.I++Jarzebowski, Kacper1954UKS "Czternastka" Warszawa
1323.KKotermanska, Anna1954
1324.I+Poniewierski, Piotr1954UKS "Gedanensis" Gdansk
1325.IBocko, Stanislaw1953WKSz GANT HETMAN
1326.IKadzinski, Wieslaw1953ZMCh Polska YMCA Warszawa
1327.IMamak, Wojciech1953
1328.ISemeniuk, Adam1953
1329.I+Tarajkiewicz, Krzysztof1953KKS "Ormuzd" Kartuzy
1330.IPalacz, Tomasz1952
1331.I++Rozumek, Krzysztof1952ASSz "Lipno" Steszew
1332.I++Szewczyk, Grzegorz1952MKS "Sandecja" Nowy Sacz
1333.IChwilkowski, Gabriel1951M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce
1334.I+Foltyn, Lukasz1951MUKS "SZS" Cieszyn
1335.I++Koziol, Pawel1951KSz SKOCZEK TROJANSKI
1336.KMarchel, Agnieszka1951SSz Pocztowiec Bydgoszcz
1337.KPekacki, Stanislaw1951LKS "Wrzos" Miedzyborow
1338.I+Chmielarz, Maciej1950OTSz Ostrow Wielkopolski
1339.II+Malaczek, Mateusz1950AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
1340.ISkwarczylo, Marek1950KS "Wesola" Warszawa
1341.ISuchocki, Tomasz1950KU AZS UW w Warszawie
1342.WFMWesolowska, Hanna1950MKS "Sandecja" Nowy Sacz
1343.IRedzisz, Michal1950KS LAURA Chylice
1344.I++Belczewski, Jacek1949UKS SP11 "Skoczek" Tczew
1345.I++Pipala, Janusz1949
1346.IWolak, Jacek1949KKSz Krakow
1347.IRutkowski, Piotr1949
1348.ILukasik, Adam1949KSz "Skoczek" Siedlce
1349.I++Ponikowski, Przemyslaw1949KSz SKOCZEK TROJANSKI
1350.KByrka, Joanna1948LKSz GCKiP Czarna
1351.KKapral, Krzysztof1948LZS "Goniec" Kluczbork
1352.IKliber, Aleksander1948SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory
1353.ILesniak, Marek1948KS "Sparta" Nasielsk
1354.II+Marchlewicz, Damian1948UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
1355.I++Piotrowski, Arkadiusz1948SSz "Modus" Warszawa
1356.IRadecki, Krzysztof1948SzUKS Gostmat 83 Gostynin
1357.ILatocha, Aleksander1947MKSz DIAGONALIA Imielin
1358.IMirski, Michal1947UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1359.I++Obiedzinski, Pawel1947KSz "Maraton" Lomza
1360.IIWojtyra, Dariusz1947
1361.I+Drozdzynski, Daniel1946MKS "Wicher" Zbaszyn
1362.I++Krajewicz, Pawel1946MCK Aleksandrow Kujawski
1363.K+Pastuszko, Kinga1946UKS "Smecz" Konin
1364.ISzarata, Adrian1946KS "Nysa" NiS
1365.INigiel, Piotr1946UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice
1366.IJozwik, Jacek1945MTSz Minsk Mazowiecki
1367.I++Kuciel, Wladyslaw1945MKS "Sandecja" Nowy Sacz
1368.ISzolc, Grzegorz1945KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
1369.IKarcz, Bartlomiej1944KSz "HETMAN" Katowice
1370.IPaliwoda, Borys1944ZTMS "Baszta" Znin
1371.IPienkos, Slawomir1944
1372.CMWalkusz, Miroslaw1944UKS "Korona" Gdansk
1373.IWcislo, Adrian1944UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1374.IFlis, Radoslaw1943RPW Okucia Budowlane Lodz
1375.IKrajewski, Kazimierz1943
1376.ISlabicki, Andrzej1943
1377.I++Szydelko, Marcin1943UKS "Giecek" Radkow
1378.I++Darowicki, Mariusz1942UKS "OPP" Torun
1379.KKaluzny, Wlodzimierz1942AZS Poznan
1380.ILakomiec, Kazimierz1942Bialy Krol Wisznia Mala
1381.KKaczmarska, Joanna1942KSz "Polonia Warszawa"
1382.II+Pogorzelski, Adrian1942MKS przy MDK Trzcianka
1383.CMKrupa, Krzysztof1941
1384.IMokrzanowski, Andrzej1941
1385.IPaczuski, Tomasz1941LKS Lotos Jablonna
1386.IRydzewski, Stanislaw1941AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
1387.IRzeszowski, Dominik1941UKS "Czternastka" Warszawa
1388.ISpyra, Piotr1941
1389.CMDelega, Tomasz1940LKS "Wrzos" Miedzyborow
1390.IGawlowski, Robert1940
1391.KLada, Ireneusz1940KSz Jelonka Jelenia Gora
1392.IMazalon, Bartlomiej1940MKS "EMDEK" Bydgoszcz
1393.KSzmyd, Marek1940GLKS Goniec Zarow
1394.II+Buchala, Tomasz1939MKS "Wicher" Zbaszyn
1395.IJacel, Lukasz1939TMS "Roszada" Gliwice
1396.I+Mlynarczyk, Dariusz1939TTSz "Tecza" Turek
1397.ISokolowski, Krzysztof1939KS "Sparta" Nasielsk
1398.KWeglarz, Joanna1939ZTMS "Baszta" Znin
1399.IWlodarski, Michal1939UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
1400.I+Adamczewski, Jedrzej1938KTS Kalisz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Zwycięstwo odniesione w wyniku niepoprawnej kombinacji – chociażby nawet efektownej – napełnia mnie artystycznym niesmakiem."

~Wilhelm Steinitz

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies