użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1201.IWiesiolek, Krzysztof1978TTSz "Tecza" Turek
1202.IStoj, Dariusz1978KSz Sulechow
1203.Grudzien, Piotr1977LKS "Szach-Centrum" Lodz
1204.I+Bien, Janusz1976
1205.IKarlo, Tymoteusz1976UKS "Gedanensis" Gdansk
1206.KMeczynski, Waldemar1976
1207.I++Miozga, Tomasz1976
1208.IPrzymusinski, Kazimierz1976
1209.I+Siedlanowski, Lukasz1976LKSz Lublin
1210.KSlawinski, Miroslaw1976UKS "Trzydziestka" Olsztyn
1211.KZminda, Bogdan1976MGLKS "Parnas" Olawa
1212.IGasiorowski, Bogdan1975
1213.I++Kostecka, Marika1975ASSz "Lipno" Steszew
1214.II+Malaczek, Mateusz1975AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
1215.KWierzbicka, Ewa1975KSz "DRAKON" Lublin
1216.KDeckert, Magdalena1975UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
1217.KBaran, Barbara1974AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin
1218.IFratczak, Piotr1974
1219.IKaczmarek, Maciej1974Bialy Krol Wisznia Mala
1220.II+Kawecki, Rafal1974
1221.I++Pietroczuk, Roman1974KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle
1222.KSciborowski, Miroslaw1974UKS "Rotmistrz" Grudziadz
1223.IWierzbicki, Slawomir1974MKS Chelmza
1224.IZasztowt, Janusz1974
1225.I+Slezinski, Nikodem1974LKS "Strazak" Zabrzeg
1226.IHrynkiewicz, Bartosz1973MKS przy MDK Trzcianka
1227.KJackowska, Aleksandra1973MDK Bochnia
1228.I+Kadziela, Konrad1973UKS MDK Radom
1229.I+Kapica, Wlodzimierz1973
1230.KSzymanowska, Lena1973
1231.I+Talik, Patryk1973UKS "Rodlo" Opole
1232.KKardys, Zbigniew1972LKS "Parnas" Stara Wies
1233.IKosturkiewicz, Jacek1972KS "Korona" Krakow
1234.IMiler, Piotr1972KSz "Skoczek" Siedlce
1235.I++Sujkowski, Pawel1972UKSz "Hetman" Warszawa
1236.I+Kosiorek, Przemyslaw1970KSz SKOCZEK TROJANSKI
1237.IDezakowski, Przemyslaw1969SSz Pocztowiec Bydgoszcz
1238.I+Foltyn, Lukasz1969MUKS "SZS" Cieszyn
1239.I++Grajczak, Adrian1969UKS "WDA" Lipusz
1240.I++Warchol, Bartosz1969TS Wisla Krakow
1241.INadolinski, Roman1968
1242.I++Staroszczyk, Mateusz1968UKS TSz Zieloni Zielonka
1243.I+Swiech, Piotr1968AKS Mikolow
1244.ITrendota, Dawid1968AKS Mikolow
1245.IZolobowski, Grzegorz1968
1246.WFMBursa, Renata1967PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
1247.WFMDwilewicz, Katarzyna1967KSz Polonia Wroclaw
1248.IKazubek, Krzysztof1967TMS "Roszada" Gliwice
1249.I+Rogala, Robert1967
1250.I+Wrobel, Maciej1967MGLKS "Parnas" Olawa
1251.WFMPaprocka, Renata1967PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
1252.I+Galicki, Ryszard1966
1253.IIKaleta, Lukasz1966
1254.KKrolikowski, Ryszard1966KU AZS UW w Warszawie
1255.I+Stankowski, Aleksander1966KSz Sulechow
1256.KSzymczak, Rafal1966KSz SKOCZEK TROJANSKI
1257.KBitman, Marek1965MKSz Rybnik
1258.I++Borowski, Jaroslaw1965
1259.IKrzywina, Tomasz1965MKS "Mragowia" Mragowo
1260.IKrzyzanowski, Czeslaw1965
1261.IKwiatkowski, Wiktor1965UKS "Smecz" Konin
1262.IPietal, Leszek1965
1263.ICieslak, Patrycjusz1964MKSz Rybnik
1264.I++Halas, Przemyslaw1964SSz Pocztowiec Bydgoszcz
1265.I++Kaczmarek, Arkadiusz1964MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
1266.K+Krasiewicz, Robert1964UKS TSz Zieloni Zielonka
1267.I++Noga, Jozef1964
1268.IPytel, Maciej1964MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1269.KRudzinska, Michalina1964KSz. "Hancza" Suwalki
1270.ISzewczyk, Janusz1964
1271.KWisniewski, Przemyslaw1964PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
1272.KCzarniecka, Aleksandra1964UKS SP3 w Bogatyni
1273.IBartczak, Krzysztof1963LKSz Lublin
1274.I++Karykowska, Anna1963KSz "Miedz" Legnica
1275.I++Powalka, Michal1963PKS MAT Bialoleka
1276.ISwiderski, Marek1963
1277.II+Zuba, Maciej1963SzUKS Gostmat 83 Gostynin
1278.IKozak, Pawel1963KSz "Silesia" Raciborz
1279.IKomperda, Robert1962
1280.IMiszczak, Mateusz1962
1281.I++Piotrowski, Arkadiusz1962SSz "Modus" Warszawa
1282.IPuksza, Andrzej1962MUKS "Stoczek 45" Bialystok
1283.IRakowiecki, Andrzej1962Stowarzyszenie AS Plock
1284.ISobolewski, Bartosz1962KKSz Krakow
1285.II+White, John1962
1286.K+Zmarzly, Aleksandra1962Bialy Krol Wisznia Mala
1287.ISzumski, Janusz1962MKS "Sandecja" Nowy Sacz
1288.I+Dzwikowski, Adam1961LKS "Chrobry" Gniezno
1289.KFlis, Pawel1961RPW Okucia Budowlane Lodz
1290.KKorpalski, Ryszard1961KS AZS Wratislavia
1291.ISiakowski, Maciej1961
1292.IWojciechowski, Robert1961
1293.IGorniewicz, Oskar1960KSz "Torfarm-64" Torun
1294.I+Matusiak, Marcin1960UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
1295.IMisiejuk, Zdzislaw1960
1296.I++Sapeta, Robert1960SSz GMINY PAWLOWICE
1297.IBieganowski, Roman1959
1298.KKopica, Paulina1959UKS "Rodlo" Opole
1299.I++Lewiarz, Piotr1959KSz "Maraton" Lomza
1300.I+Siekierski, Pawel1959LKS "Wrzos" Miedzyborow

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Partia szachów ma trzy fazy: w pierwszej ma się nadzieję, że stoi się lepiej, w drugiej wierzy się, że pozycja jest lepsza, w trzeciej widzi się, że pozycja jest przegrana."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies