użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1101.K+Kusina, Jan1998TKKF "Drogowiec" Krakow
1102.KMyzyk, Jan1998UKS "Osemka" Chojnice
1103.KSobierska, Wioletta1998JKSz-W Jarocin
1104.IMielczarkowski, Adam1998STMGK Strzelce Krajenskie
1105.I++Borowicz, Przemyslaw1997
1106.IDobrowolski, Marcin1997UKS MDK Otwock
1107.K+Krasiewicz, Robert1997UKS TSz Zieloni Zielonka
1108.KKurpiewski, Slawomir1997KSz "Skoczek" Siedlce
1109.IMarkiewicz, Tomasz1997Raszyn Poznan
1110.I++Mrozowski, Patryk1997L-UKS "Burza" Rogi
1111.I++Poswiatowski, Michal1997KSz. "Hancza" Suwalki
1112.I+Bielawski, Michal1996LKS "Parnas" Stara Wies
1113.KFukowski, Pawel1996MTS Kwidzyn
1114.I+Grochulski, Grzegorz1996UKS "Czternastka" Warszawa
1115.KKujawski, Jan1996LKS "Chrobry" Gniezno
1116.I+Pietrzak, Janusz1996SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
1117.IWaluszek, Stanislaw1996LKS "Pasjonat" Dankowice
1118.IWaruga, Michal1996
1119.KRzeznik, Lukasz1995MLKSz Myslenice
1120.FMJarocka, Liwia1995KSz "HETMAN" Katowice
1121.I++Szajda, Marcin1995LZS "Victoria" Chroscice
1122.IBadyra, Wasyl1994KSz "Gambit" Swiecie
1123.ICieslak, Patrycjusz1994MKSz Rybnik
1124.K+Malecki, Rafal1994LZS "Victoria" Chroscice
1125.KMiedzinski, Kuba1994AZS Poznan
1126.KNowak, Ryszard1994"WIEZA PEGOW"
1127.IBorkowski, Kamil1993Stowarzyszenie AS Plock
1128.KChoroszej, Aleksander1993UKS TSz Zieloni Zielonka
1129.KJagodzinski, Waldemar1993ZTMS "Baszta" Znin
1130.MKorosciel, Aneta1993"WIEZA PEGOW"
1131.IPaczkowski, Adam1993SCS "Sokol" Chorzow
1132.I+Grzesik, Norbert1993UKS "POGON Olesnica"
1133.IJoachimiak, Roman1992LKS "Piast" Srem
1134.KMorkisz, Bogdan1992SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
1135.I+Murza, Adam1992
1136.IWisniewski, Robert1992ZTMS "Baszta" Znin
1137.WFMGarbowska, Hanna1991
1138.KLiberadzki, Slawomir1991KSz SKOCZEK TROJANSKI
1139.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
1140.IWindorpski, Jacek1991UKS "Osemka" Chojnice
1141.I+Fengier, Winicjusz1990SzUKS Gostmat 83 Gostynin
1142.I+Walczak, Krystian1990UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
1143.II+Breuer, Falk1990
1144.IGabrys, Lukasz1989
1145.IPyrzynski, Michal1989
1146.IDemianowicz, Maciej1988
1147.WFMGuzik, Jolanta1988MCKiS Jaworzno
1148.KKrokay, Urszula1988Bialy Krol Wisznia Mala
1149.IMajkowski, Andrzej1988
1150.KPawelec, Bartosz1988LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
1151.IRosniak, Dariusz1988LKS "Szach-Centrum" Lodz
1152.IBartoszek, Henryk1987MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
1153.I++Budzinski, Jan1987KSz "Piatka" Skierniewice
1154.I+Jozwik, Jacek1987MTSz Minsk Mazowiecki
1155.KKapral, Krzysztof1987LZS "Goniec" Kluczbork
1156.I++Krol, Mariusz1987PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl
1157.IKrupa, Bartlomiej1987Raszyn Poznan
1158.K+Pastuszko, Kinga1987UKS "Smecz" Konin
1159.I+Rosicki, Marcin1987MCKiS Jaworzno
1160.IIRutkowski, Gerard1987
1161.WCMStolarczyk, Anna1987
1162.MHSzyszko-Bohusz, Andrzej1987KS Cracovia 1906 Krakow
1163.KSek, Joachim1987KS DORS Ruda Slaska
1164.KPochcial, Jan1987KS DORS Ruda Slaska
1165.IHajnrych, Jakub1986
1166.KKlukiewicz, Piotr1986KS AZS Wratislavia
1167.I+Kubeczko, Grzegorz1986
1168.K++Oledzka, Magdalena1986SSz Pocztowiec Bydgoszcz
1169.IGolenia, Jan1986MKS MOS Wieliczka
1170.ICzaja, Wojciech1985
1171.IJedra, Waldemar1985MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
1172.I++Oczkowski, Stanislaw1985St Eurobeskidy Lodygowice
1173.I++Ziebinski, Bartosz1985UKS "Hetman" Czestochowa
1174.IKlimecki, Jacek1985LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
1175.IBanaszkiewicz, Mikolaj1984MLKSz Myslenice
1176.KFrej, Zofia1984MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
1177.I++Golenia, Wojciech1984MKS MOS Wieliczka
1178.KKotwicka, Maja1984KS AZS Wratislavia
1179.IWrzesinski, Pawel1984UKS "Gedanensis" Gdansk
1180.I+Blaszczak, Pawel1983KS Cracovia 1906 Krakow
1181.IKazmierski, Tomasz1983
1182.I++Wesolowski, Edgar1983UKS "Szach" Wolsztyn
1183.IWierzbicki, Michal1983KSz. "Hancza" Suwalki
1184.I++Mroz, Waldemar1983KS HETMAN Marklowice
1185.CMDelega, Tomasz1982LKS "Wrzos" Miedzyborow
1186.I++Kasperek, Rafal1982MKSz GRYF Debica
1187.KSawicki, Mikolaj1982UKS TSz Zieloni Zielonka
1188.KSpyra, Wojciech1982
1189.IMilaszewski, Henryk1981
1190.WCMMucha, Magdalena1981MKS MOS Wieliczka
1191.ISiluk, Zygmunt1981
1192.I++Waruga, Wojciech1981KS HETMAN Marklowice
1193.IBotor, Michal1980AKS Mikolow
1194.I+Gawiec, Konrad1980LKSz GCKiP Czarna
1195.I+Kopaczewski, Adam1980UKS "Rotmistrz" Grudziadz
1196.KKrainski, Jaroslaw1980UKS "Rotmistrz" Grudziadz
1197.KMarczuk, Anna1980KKSz Krakow
1198.I++Skwarnicki, Adam1980
1199.I++Golecki, Jan1979KS LAURA Chylice
1200.IJablonka, Krzysztof1979

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Roszada, to pierwszy krok do stabilizacji."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies