użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1101.K+Kusina, Jan1998TKKF "Drogowiec" Krakow
1102.KSobierska, Wioletta1998JKSz-W Jarocin
1103.IMielczarkowski, Adam1998STMGK Strzelce Krajenskie
1104.I++Borowicz, Przemyslaw1997
1105.IDobrowolski, Marcin1997UKS MDK Otwock
1106.KKurpiewski, Slawomir1997KSz "Skoczek" Siedlce
1107.IMarkiewicz, Tomasz1997Raszyn Poznan
1108.I++Mrozowski, Patryk1997L-UKS "Burza" Rogi
1109.I++Poswiatowski, Michal1997KSz. "Hancza" Suwalki
1110.I+Bielawski, Michal1996LKS "Parnas" Stara Wies
1111.I+Grochulski, Grzegorz1996UKS "Czternastka" Warszawa
1112.KKujawski, Jan1996LKS "Chrobry" Gniezno
1113.I+Pietrzak, Janusz1996SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
1114.IWaluszek, Stanislaw1996LKS "Pasjonat" Dankowice
1115.IWaruga, Michal1996
1116.MKorosciel, Aneta1995"WIEZA PEGOW"
1117.KRzeznik, Lukasz1995MLKSz Myslenice
1118.IBadyra, Wasyl1994KSz "Gambit" Swiecie
1119.K+Malecki, Rafal1994LZS "Victoria" Chroscice
1120.KMiedzinski, Kuba1994AZS Poznan
1121.KNowak, Ryszard1994"WIEZA PEGOW"
1122.IBorkowski, Kamil1993Stowarzyszenie AS Plock
1123.MGonsior, Monika1993KS "Roszada" Zory
1124.KJagodzinski, Waldemar1993ZTMS "Baszta" Znin
1125.IPaczkowski, Adam1993SCS "Sokol" Chorzow
1126.WFMGuzik, Jolanta1992MCKiS Jaworzno
1127.IJoachimiak, Roman1992LKS "Piast" Srem
1128.KMiozga, Tomasz1992
1129.I+Murza, Adam1992
1130.IWisniewski, Robert1992ZTMS "Baszta" Znin
1131.WFMGarbowska, Hanna1991
1132.KLiberadzki, Slawomir1991KSz SKOCZEK TROJANSKI
1133.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
1134.IWindorpski, Jacek1991UKS "Osemka" Chojnice
1135.KDabrowski, Grzegorz1991LKSz "Caissa" Lubsko
1136.I+Galuszka, Tomasz1991UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
1137.K+Krasiewicz, Robert1990UKS TSz Zieloni Zielonka
1138.I+Walczak, Krystian1990UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
1139.II+Breuer, Falk1990
1140.IGabrys, Lukasz1989
1141.IPyrzynski, Michal1989
1142.IDemianowicz, Maciej1988
1143.KKrokay, Urszula1988Bialy Krol Wisznia Mala
1144.IMajkowski, Andrzej1988
1145.KPawelec, Bartosz1988LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
1146.IWrzesinski, Pawel1988UKS "Gedanensis" Gdansk
1147.IRosniak, Dariusz1988LKS "Szach-Centrum" Lodz
1148.IBartoszek, Henryk1987MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
1149.I++Budzinski, Jan1987KSz "Piatka" Skierniewice
1150.I+Jozwik, Jacek1987MTSz Minsk Mazowiecki
1151.I++Krol, Mariusz1987PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl
1152.IKrupa, Bartlomiej1987Raszyn Poznan
1153.K+Pastuszko, Kinga1987UKS "Smecz" Konin
1154.IIRutkowski, Gerard1987
1155.I++Stankowski, Aleksander1987KSz Sulechow
1156.WCMStolarczyk, Anna1987
1157.MHSzyszko-Bohusz, Andrzej1987KS Cracovia 1906 Krakow
1158.KSek, Joachim1987KS DORS Ruda Slaska
1159.KPochcial, Jan1987KS DORS Ruda Slaska
1160.IHajnrych, Jakub1986
1161.KKlukiewicz, Piotr1986KS AZS Wratislavia
1162.I+Kubeczko, Grzegorz1986
1163.K++Oledzka, Magdalena1986SSz Pocztowiec Bydgoszcz
1164.IGolenia, Jan1986MKS MOS Wieliczka
1165.ICzaja, Wojciech1985
1166.IJedra, Waldemar1985MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
1167.I++Oczkowski, Stanislaw1985St Eurobeskidy Lodygowice
1168.I++Ziebinski, Bartosz1985UKS "Hetman" Czestochowa
1169.ILukasik, Adam1985KSz "Skoczek" Siedlce
1170.IKlimecki, Jacek1985LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski
1171.IBanaszkiewicz, Mikolaj1984MLKSz Myslenice
1172.I++Golenia, Wojciech1984MKS MOS Wieliczka
1173.KKotwicka, Maja1984KS AZS Wratislavia
1174.FMJarocka, Liwia1984KSz "HETMAN" Katowice
1175.I+Blaszczak, Pawel1983KS Cracovia 1906 Krakow
1176.IKazmierski, Tomasz1983
1177.I++Wesolowski, Edgar1983UKS "Szach" Wolsztyn
1178.IWierzbicki, Michal1983KSz. "Hancza" Suwalki
1179.KCzarniecka, Aleksandra1983UKS SP3 w Bogatyni
1180.CMDelega, Tomasz1982LKS "Wrzos" Miedzyborow
1181.KSawicki, Mikolaj1982UKS TSz Zieloni Zielonka
1182.KSpyra, Wojciech1982
1183.IMilaszewski, Henryk1981
1184.WCMMucha, Magdalena1981MKS MOS Wieliczka
1185.ISiluk, Zygmunt1981
1186.I+Grzesik, Norbert1981UKS "POGON Olesnica"
1187.I+Fritz, Antoni1981MKSz Rybnik
1188.IBotor, Michal1980AKS Mikolow
1189.I+Gawiec, Konrad1980LKSz GCKiP Czarna
1190.I++Grajczak, Adrian1980UKS "WDA" Lipusz
1191.KKapral, Krzysztof1980LZS "Goniec" Kluczbork
1192.I+Kopaczewski, Adam1980UKS "Rotmistrz" Grudziadz
1193.KKrainski, Jaroslaw1980UKS "Rotmistrz" Grudziadz
1194.KMarczuk, Anna1980KKSz Krakow
1195.I++Skwarnicki, Adam1980
1196.I+Wrobel, Maciej1980MGLKS "Parnas" Olawa
1197.I++Golecki, Jan1979KS LAURA Chylice
1198.IJablonka, Krzysztof1979
1199.IJakubik, Slawomir1979
1200.IStala, Grzegorz1979

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72


Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Szachy są morzem, w którym komar może ugasić pragnienie, a słoń kąpać się."

~przysłowie hinduskie

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies